Νέα

Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα don kihotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 551K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
ωραια τα λες... και σε ρωτω... εγω παω παντα με καποτα... εκτος απο 4-5 φορες παλια π ειχα δωσει ακαποτα πιπες. οταν εισαι φρεσκοξυρισμενος... δεν εχεις ανοιχτη πληγη?? μιλαω για 1-2 ωρες αφου ξυριστεις... απιθανο ετσι ???

Ε απέφευγε το ξύρισμα πριν την επαφή, είναι ανοιχτοί οι πόροι , το δέρμα ερεθισμένο και άρα πιο ευάλωτο για δερματικά.

Βέβαια αυτό ισχύει κυρίως για αυτούς που ξυρίζουν τα @@ τους.  :grin:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
ειμαστε ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥΤΣΟ!! καλα τα λες!

οχι ρε τυπε δε ξηγιομαστε καθολου καλα. και φταιει το γαμημενο το κρατος απο πανω. γιατι φιλε μου αν παω να περασω αφυλακτη διαβαση τρενου φυσικα δε θα σταματησω να κοιταξω θα περασω αερα. αν με κοψει τραινο ε γαμω το κρατος εγω καλα εκανα  :2funny:
και κανα εκατομμυριο τυποι θα θελησουν να πληροφορηθουν απο τα ΜΜΕ ποια ειναι η αφυλακτη διαβαση για να ανασανουν με ανακουφιση και να περασουν απο αλλες αφυλακτες διαβασεις αφου μονο απο την μια και γνωστη πλεον διαβαση περνανε τα τρενα, για τις αλλες δεν ακουστηκε κατι.  :2funny:
 
Εγγρ.
29 Μαρ 2010
Μηνύματα
915
Κριτικές
24
Like
654
Πόντοι
2.297
τυπε αυτη ειναι. για πες μου τωρα που δεν ακουσες αλλα ονοματα εισαι κομπλε? ή αν ακουγες 5 ακομα ονοματα που δεν πηγες εισαι κομπλε?
είσαι καθυστερημένος αγόρι μου?
στις τελευταίες 20 σελίδες έχει ακουστεί για τις μισές εκδιδόμενες
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
είσαι καθυστερημένος αγόρι μου?
στις τελευταίες 20 σελίδες έχει ακουστεί για τις μισές εκδιδόμενες

ε να πας στις αλλες μισες που δεν ακουστηκε να εισαι σιγουρακι και καθαρος σα το χιονι. τσακαλε  :rockon:
 

kammenos13

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2007
Μηνύματα
147
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Ε απεφευφε το ξύρισμα, είναι ανοιχτοί οι πόροι και το δέρμα και είναι πιο ευάλωτα για δερματικά.

Βέβαια αυτό ισχύει κυρίως για αυτούς που ξυρίζουν τα @@ τους.  :grin:

για δερματικα ναι... για AIDS ομως?? με τπτ ετσι ???
 

Sofos_Athina

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2012
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0


Παράθεση από: kammenos13 στις σήμερα στις 20:46

ωραια τα λες... και σε ρωτω... εγω παω παντα με καποτα... εκτος απο 4-5 φορες παλια π ειχα δωσει ακαποτα πιπες. οταν εισαι φρεσκοξυρισμενος... δεν εχεις ανοιχτη πληγη?? μιλαω για 1-2 ωρες αφου ξυριστεις... απιθανο ετσι ???


Ε απεφευφε το ξύρισμα, είναι ανοιχτοί οι πόροι και το δέρμα και είναι πιο ευάλωτα για δερματικά.

Βέβαια αυτό ισχύει κυρίως για αυτούς που ξυρίζουν τα @@ τους.  



ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΠΑΜΕ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ....   ΑΜΑ ΕΙΣΑΙ ΞΥΡΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΧΥΣΕΙ Η ΑΛΛΗ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ... ΕΛΕΟΣ.

ΑΜΑ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΠΡΙΝ ΦΙΛΙΣΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ  ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΟΠΕΙ? Η ΑΜΑ ΚΟΠΕΙ Η ΓΚΟΜΕΝΑ ΣΤΟ ΞΥΡΙΣΜΑ ΘΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙΣ?  ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΙΜΟΡΡΑΓΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ...  ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ Η ΑΛΛΗ ΟΥΛΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΤΡΕΧΕΙ ΑΙΜΑ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ ΜΕ ΣΤΟΜΑΤΙΚΟ.. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΝΟΙΧΤΗ ΠΛΗΓΗ. ΤΕΛΟΣ.


 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
για δερματικα ναι... για AIDS ομως?? με τπτ ετσι ???

τυπε θα σε μαλωσω. υπαρχει ιατρικο τιμ με επιμελητες και διευθυντες εδω και συ θες την διαγνωση απο τον αορατο που κανει ειδικοτητα στο τελευταιο ετος μεν αλλα και παλι.
 

Fabby

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Χθες η αντιδήμαρχος Αθήνας σε τηλεοπτικό κανάλι δήλωσε ότι κανένας οίκος ανοχής σε όλη την Αθήνα δεν έχει άδεια. Μόνο 3 είχανε, των οποίων έληξε και δεν έχει ανανεωθεί.
Καταλαβαίνετε τι συνεπάγεται αυτό…
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
τυπε θα σε μαλωσω. υπαρχει ιατρικο τιμ με επιμελητες και διευθυντες εδω και συ θες την διαγνωση απο τον αορατο που κανει ειδικοτητα στο τελευταιο ετος μεν αλλα και παλι.

:2funny:

Ρε τύπε εδώ ισχυρίζονται κάποιοι ότι τα γλωσσόφιλα σε ιερόδουλη είναι ακίνδυνα, ότι το HIV δεν αφορά τους ετροφυλόφιλους, ότι τo ΗΙV-AIDS δεν υπάρχει κλπ.  :2funny:

Δεν είναι και ο Dr.Apolytos εδώ να βάλει καμιά τάξη.  :rockon:
 

gtheo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Χθες η αντιδήμαρχος Αθήνας σε τηλεοπτικό κανάλι δήλωσε ότι κανένας οίκος ανοχής σε όλη την Αθήνα δεν έχει άδεια. Μόνο 3 είχανε, των οποίων έληξε και δεν έχει ανανεωθεί.
Καταλαβαίνετε τι συνεπάγεται αυτό…
πιστευες οτι υπαρχει οικος ανοχης με αδεια στην αθηνα?
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Μαλακίες. Κανείς οίκος δεν έχει άδεια, γιατί δεν μπορεί να πληροί τις συνθήκες. Οι πολιτικοί δεν μπορούν να παίζουν την κολοκυθιά. Η τους κλείνουν όλους, και τελειώνει το θέμα ή θεσμοθετούν συγκεκριμένη περιοχή, όπως στο εξωτερικό και τους νομιμοποιούν.
 

vanos

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2010
Μηνύματα
22
Κριτικές
11
Like
15
Πόντοι
10
Με όσα κάνουμε και λεμε προσθετουμε αλλο ένα επιχειρημα
σε αυτους που λένε την Ελλαδα ως την πιο βορεια χώρα της ΑΦΡΙΚΗΣ
Οτι πιο σιγουρο για ενημέρωση ειναι το παρακάτω


και μια πρωσοπικη
μαρτυρια 3 φορες εδωσα ακαποτο ...μπουκι σε μπουρδελο και την δευτερη κολησα
βλενορροια με 10 δευτερολεπτα γλυψιμο ,η ατυχια παιζει απροβλεπτα παιχνιδια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.054
Κριτικές
1.245
Like
191.739
Πόντοι
45.465
Μαλακίες. Κανείς οίκος δεν έχει άδεια, γιατί δεν μπορεί να πληροί τις συνθήκες. Οι πολιτικοί δεν μπορούν να παίζουν την κολοκυθιά. Η τους κλείνουν όλους, και τελειώνει το θέμα ή θεσμοθετούν συγκεκριμένη περιοχή, όπως στο εξωτερικό και τους νομιμοποιούν.
δίκιο έχεις εν μέρη.......και συμφωνώ
δυο οίκοι που έχουν άδεια είναι το Φωκαίας 27Β πάνω και
Φωκαίας 27α.... ;)
 

Επισκέπτης
Γεια σας μάγκες!Είχα πάρει την Τατιάνα με το aids 2 φορές στο παρελθόν και από τότε που την αναγνώρισα στην φωτογραφία που δημοσιεύτηκε στα Μ.Μ.Ε. έχασα τον ύπνο μου και το άγχος είχε χτυπήσει κόκκινο αυτές τις μέρες!Πριν από 1 ώρα βγήκαν τα αποτελέσματα για hiv 1,2 και όλα τα άλλα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα και ευτυχώς βγήκα σε όλα αρνητικός και επέστρεψε η αισιοδοξία και το χαμόγελο!!! :grin: :grin: :grin:!!!Εύχομαι να την βγάλουν καθαροί όλοι και προσεύχομαι γι'αυτό!!!Εννοείται δεν ξαναπάω μπουρδέλα και γενικά με πόρνη και ας έχει χαρτιά γιατί το άγχος που πέρασα ήταν τεράστιο και δεν το είχα περάσει σε καμιά άλλη φάση της ζωής μου!!!Να είστε όλοι καλά όποια απόφαση και να πάρετε!!!
να εισαι καλα και υγιέστατος παντα...
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
Γεια σας μάγκες!Είχα πάρει την Τατιάνα με το aids 2 φορές στο παρελθόν και από τότε που την αναγνώρισα στην φωτογραφία που δημοσιεύτηκε στα Μ.Μ.Ε. έχασα τον ύπνο μου και το άγχος είχε χτυπήσει κόκκινο αυτές τις μέρες!Πριν από 1 ώρα βγήκαν τα αποτελέσματα για hiv 1,2 και όλα τα άλλα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα και ευτυχώς βγήκα σε όλα αρνητικός και επέστρεψε η αισιοδοξία και το χαμόγελο!!! :grin: :grin: :grin:!!!Εύχομαι να την βγάλουν καθαροί όλοι και προσεύχομαι γι'αυτό!!!Εννοείται δεν ξαναπάω μπουρδέλα και γενικά με πόρνη και ας έχει χαρτιά γιατί το άγχος που πέρασα ήταν τεράστιο και δεν το είχα περάσει σε καμιά άλλη φάση της ζωής μου!!!Να είστε όλοι καλά όποια απόφαση και να πάρετε!!!

:thumbsup:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
:2funny:

Ρε τύπε εδώ ισχυρίζονται κάποιοι ότι τα γλωσσόφιλα σε ιερόδουλη είναι ακίνδυνα, ότι το HIV δεν αφορά τους ετροφυλόφιλους, ότι τo ΗΙV-AIDS δεν υπάρχει κλπ.  :2funny:

καλα κανουν. δε καταλαβα, ειδες καμια φωτογραφια με το νικ τους στη δημοσιοτητα? αν δε δημοσιοποιηθει φωτο και νικ εγω τους πιστευω ολους.
 

dimis2500

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Στο Σκάι τώρα είπαν ότι πιάσανε άλλες 5 με aids.Μια Βουλγάρα όσο συγκράτησα και κάποιες Ελληνίδες.Σύνολο 17
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom