Νέα

Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα don kihotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 552K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

hercules11

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2012
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Tα αποτελέσματα της οποίας της τα 'πανε μετά τη φωτογράφιση.


Για να μην τις χαλάσουν την διάθεση... τι  :jerking: θέε μου

Πρώτα σου απαγγέλουν κατηγορίες και μετά σε πάνε αυτόφωρο...
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
παπαδες
φοροφυγαδες
πολιτικοι
ιεροδουλες
οποιος τολμησει και τα βαλει με την κοινωνια καταληγει στη φυλακη
σε τι αγγελικο κοσμο ζω θεε μου?..προεκλογικα!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.522
Κριτικές
1
Like
31.283
Πόντοι
8.006
παπαδες
φοροφυγαδες
πολιτικοι
ιεροδουλες
οποιος τολμησει και τα βαλει με την κοινωνια καταληγει στη φυλακη
σε τι αγγελικο κοσμο ζω θεε μου?..προεκλογικα!
Κοινωνικη αγωνιστρια η ρωσιδα, αντε καντε καμια διαδηλωση στο συνταγμα.
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Πολυ σωστα.
Η πουτανα η καριολα που βαλθηκε να μας σκοτωσει.
Συμφωνω απολυτα.
Και με χαμογελακι στη φωτο στην ασφαλεια. Συντετριμμενη βεβαια, μετα την εξεταση.
Φυσικα την υπερασπιζεσαι. Οσο για τα λαικά δικαστηρια, εκεινη τα θελησε.

αλεκούκο καλά κάνεις κ πιστεύεις ότι θες, αλλά νταξ το πρόβλημα δεν δημιουργήθηκε απ αυτήν ε? αυτήν ας την αναλάβει η ελληνική δικαιοσύνη κ ας πράξει ότι είναι να πράξει .
το αν τν υπερασπίζομαι ή όχι το λέω εγώ κ όχι εσύ.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Σε ρωτησα με πμ, σε ρωταω και δημοσια. Ποιος/ποια εισαι ?
Γιατι πρεπει να ειναι καποιος/καποια συγκεκριμενη?


Ποιος τιμωρει τετοια καθικια? Κανεις.
Δεν ειμαι δικηγορος αλλα φανταζομαι οτι υπαρχουν κυρωσεις και για αυτους. Ας πει ο δικηγορος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.522
Κριτικές
1
Like
31.283
Πόντοι
8.006
Δεν ειμαι δικηγορος αλλα φανταζομαι οτι υπαρχουν κυρωσεις και για αυτους. Ας πει ο δικηγορος.
Γιατι, και που λεω, με πιστευει κανενας?
Ολοι γνωριζουν καλυτερα νομικα απο μενα.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.619
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.332
Πόντοι
14.565
Τοτε δεν θα επρεπε καν να την ειχανε συλλαβει για να την φωτογραφισουν.
Για παρανομη πορνεια (πταισμα) την συλλαβανε?
Αποκλειεται.
Γιατί το αποκλείεις; Δεν τις μαζεύουν όσες δεν είναι δηλωμένες;
 

jorje

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Μ'αρεσει η ψευτοευαισθησια μερικων περι δημοσιευσης φωτογραφιων μιας επικινδυνης πορνης
Για τυχον ανηλικα παιδακια ομως που μπορει να καταστραφηκε η ζωη τους στα αρχιδια τους ολοι οι προοδευτικοι του κωλου-εχουμε γεμισει απο τετοιους πια

Οπως δημοσιευονται οι φωτογραφιες του καθε ψυχακια κορκονεα, ετσι πρεπει και σε περιπτωσεις οπου προεχει η ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΓΕΙΑ και η πιθανοτητα να σωθει καποιος Η εστω να μην μεταδωσει αλλου τον ιο αθελα του

Στις ΗΠΑ του sex offenders τους βρισκει οποιος θελει και απο το ιντερνετ, με ακριβη στοιχεια διευθυνσης, αδικηματος, ονοματεπωνυμο κλπ
Γιατι ακριβως ενα σοβαρο κρατος ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ και ο καθενας κανει τις επιλογες του
Την ιδια ωρα εαν προσβαλλεις εναν sex offender(που στην τελικη το αδικημα του Συνηθως ειναι πιο ελαφρυ απο την συγκεκριμενη ρωσσιδα) τρως εσυ καμπανα
Γνωριζεις...κρινεις ...αποφασιζεις ,αλλα και σεβεσαι

Εδω μας εχουν γινει μπαλονια για 4 φωτος μιας γκομενας που σκορπαγε (Η' προσπαθουσε) τον θανατο
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.042
Κριτικές
9
Like
124
Πόντοι
16
Γιατί το αποκλείεις; Δεν τις μαζεύουν όσες δεν είναι δηλωμένες;

Και τις αφήνουν μετά από 4-5 ώρες και δεν έχω ακούσει ποτέ να τους κάνουν εξετάσεις όταν τις συλλαμβάνουν
 

mariamarakix

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλά σίγουρα όλα γίνονται τώρα λόγω εκλογών.. λες και πριν δεν το ήξεραν για τις παράνομες πόρνες.. με ότι αυτές κουβαλάνε μαζί τους!!

Δε μπορώ να πιστέψω πάντως ότι υπάρχουν άντρες που πάνε με ιερόδουλες χωρίς προφύλαξη.. μόνοι τους βγάζουν τα μάτια τους.. δεν είναι μόνο το AIDS.. υπάρχουν ένα σορό αρρώστιες.. ΕΛΕΟΣ.. καθόλου μυαλό;

Ελπίζω να μην έχουν κολλήσει τίποτα και να βάλουν κάποια στιγμή μυαλό!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Φ22
Κάποιος θαμών έγραψε (ευχομααι να μην είναι παθών)

................Πληρώνω την ευγενέστατη υπηρεσία και μπαίνω στο τρισάθλιο δωμάτιο που βρώμαγε ποδαριλά. Στο τσακ ήμουν να φύγω. Το προσπέρασα. Μετά από λίγο μπαίνει η κοπέλα, φανερά χωρίς καμία διάθεση. Προσπαθώ να σπάσω τον πάγο, αλλά μάταια. Δεν γαμιέται, λέω, ας κάνουμε μια προσπάθεια να μην πάει χαμένο το 20άρικο.

[size=24pt]Πίπα ακα,[/size]  :idiot: :idiot: :idiot: με χέρια, μηχανική και γλύφοντας μόνο τη μισή πούτσα, αλλά χωρίς να σταματήσει συνέχισε να γλύφει για πολύ ώρα, χωρίς καμία αντίρρηση ή αίσθηση βιασύνης. Ώρα για μάχη. Της ζητάω να βγάλει τον στρίνγκο, λέει όχι, αλλά μετά από δεύτερη ευγενική παράκληση από την πλευρά μου, το έβγαλε. Άντε να τελειώνουμε, λέω από μέσα μου, της ανοίγω τα πόδια και αρχίζω σφυροκόπημα έντονο και γρήγορο. Πολύ κρέμα στο μουνί της, αλλά και πάλι με καλή αίσθηση. Τα βογγητά της πολύ αληθοφανή (ή ήταν αληθινά ή η κοπέλα είναι για όσκαρ πρώτου γυναικείου ρόλου) και μετά από 3-4 λεπτά το τέλος. Σηκώνεται βιαστική και φεύγει.

Μια πολύ τυπική επαγγελματίας. Για μια φορά, σίγουρα πρέπει να δοκιμαστεί από τον κάθε μπουρδελιάρη, αλλά από εκεί και πέρα εγώ προσωπικά δεν ξαναπάω.

:idiot:
 

hivaids.gr

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2012
Μηνύματα
543
Like
6
Πόντοι
6
Να κάνω μια ερώτηση;
Και δεν είναι καθόλου υποθετική.
Πάει μια πουτάνα και δίνει αίμα να εξεταστεί για AIDS και το αποτέλεσμα βγαίνει θετικό.
Συμβαίνει συχνά.

Ο γιατρός που ανακάλυψε ότι έχει AIDS τι πρέπει να κάνει;
1) Τίποτα
2) Να ειδοποιήσει την αστυνομία
3) Να δημοσιεύσει τη φωτογραφία της στο ίντερνετ για να παρακινήσει όποιον πήγε ακάποτα μαζί της να εξεταστεί
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.522
Κριτικές
1
Like
31.283
Πόντοι
8.006
Γιατί το αποκλείεις; Δεν τις μαζεύουν όσες δεν είναι δηλωμένες;
Ρε λεβεντη μου, η παρανομη πορνεια απο τον Δεκεμβριο του 2010 ειναι πταισμα, αρα δεν παει αυτοφωρο.
Γιατι να την συλλαβουν τοτε και να την προσαγουν?
Εκτος αν εννοεις οτι ΕΙΔΑΝ το τεστ, την συνελαβαν, την φωτογραφισαν και για καποιον περιεργο λογο (π.χ. να βγει καλη στις φωτογραφιες) της ειπαν ΜΕΤΑ το αποτελεσμα.
Ξερεις εσυ κατι τετοιο?
Εμενα δεν μου φαινεται λογικο.
Τελος παντων, το υφακι της στις φωτο λιγη σημασια εχει, μπορει να ειναι και ψυχολογικα διαταραγμενη η κοπελα.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.619
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.332
Πόντοι
14.565
Και τις αφήνουν μετά από 4-5 ώρες και δεν έχω ακούσει ποτέ να τους κάνουν εξετάσεις όταν τις συλλαμβάνουν
4-5 ώρες, ωραία. Άρα καιρός για φωτογραφίσεις κλπ. Τις εξετάσεις τώρα τις αρχίσανε.
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ας μιλησω σοβαρα
Ειστε τοσο ασχετοι επι του θεματος που λετε θα κολλησω aids?hiv κολλας και αμα κανεις εξετασεις καθε χρονο ακομα και αιματος θα φανει αμα εχεις κατι και με τα καταλληλα φαρμακα θα ζησεις για παντα
Καντε καμια ερευνα στο διαδικτυο και μην λετε οτι Σας ειπε η κυρα Μαριγω που εχει να δει πουτσο απο το 40

Εχω γνωστο με hiv ειναι βεβαια gay και πρεζακιας και εχω μαθει πολλα επι του θεματος

Πριν τις εκλογες φοβηζουν τον κοσμο ωστε να ψηφισει Πασοκ,ΝΔ

Ρωσιδα αρα φταινε οι μεταναστες..
Μπουρδελα κακο=αριστεροι
Οι καλοι δεξιοι δεν πανε εκει

Ποσος κοσμος θα φοβηθει και θα ψαρωσει δεν λεγεται

Και η συμβουλη μου παντα να φορατε καποτες,εγω δεν το κανω απο επιλογη αλλα εσεις που φοβαστε να κολλησετε να φορατε!
Τωρα κατα ποσο ειναι καλο...να δειξει οτι το κρατος (ο λοβερδος) Οτι πριν 1-2 μηνες ελεγε εξαρση του HIV στην Ελλαδα και απο την αλλη δεν γινεται εστω τυπικος ελεγχος....δεν ξερω...!
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Ρε λεβεντη μου, η παρανομη πορνεια απο τον Δεκεμβριο του 2010 ειναι πταισμα, αρα δεν παει αυτοφωρο.
Γιατι να την συλλαβουν τοτε και να την προσαγουν?
Εκτος αν εννοεις οτι ΕΙΔΑΝ το τεστ, την συνελαβαν, την φωτογραφισαν και για καποιον περιεργο λογο (π.χ. να βγει καλη στις φωτογραφιες) της ειπαν ΜΕΤΑ το αποτελεσμα.
Ξερεις εσυ κατι τετοιο?
Εμενα δεν μου φαινεται λογικο.
Τελος παντων, το υφακι της στις φωτο λιγη σημασια εχει, μπορει να ειναι και ψυχολογικα διαταραγμενη η κοπελα.
η αστυνομια η ο δημος κανουν μηνυση.τους οικους τους σφραγιζει μονο ο δημος.
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
ανησύχησαν και οι ελληνιδες που αμφιβαλω αν η 1 στις 10 εχουν  ποτε προφυλαξη πανω τους  :jerking:
     
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom