Νέα

Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα don kihotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 553K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

coswotrh

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2010
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
με το σκεπτικο του φιλου hivaids αν το κανω με φορεα η οπως αλλιως τους λενε (δεν τα παω καλα με τουσ ορους) και πληθω με 2 κιλα ντετολ ειμαι οκ.εγω αυτο καταλαβαινω με αυτα που λεει.
 

hivaids.gr

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2012
Μηνύματα
543
Like
6
Πόντοι
6
αν λοιπον μια γυναικα που γνωριζεις σου πει εχω ειτζς θα κανεις μαζι της σεξ; θα την φιλησεις;
Ένας πολύ καλός γνώστης του θέματος θα έκανε και σεξ μαζί της (με προφυλάξεις φυσικά). Και θα την φίλαγε (χωρίς προφυλάξεις φυσικά). Είναι θέμα γνώσης του αντικειμένου.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Θέλει να τα καθαρίζεις όμως μετά αμέσως γιατί άμα γυρίσεις από την άλλη και κοιμηθείς αυτή τα παίρνει και τα πασαλείβει στο μουνί της. ;)
γεια σου ρε σονια με τα ωραια σου  :grin:
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Εντάξει, να τις κάνουν. Ξέρεις πόσες ακόμα παίζει να είναι οροθετικές και να μην το ξέρουμε? Δεν πάει έτσι λοιπόν. Ή τις κάνουν σε τακτική βάση ή δεν τις κάνουν ούτε τώρα.


Eφοσον το γνωριζεις κι εσυ και οι υπολοιποι που πατε σε μπουρδελα στουντιο κτλ, οτι δλδ παιζει να ειναι πολλες οι οροθετικες, καλο θα ταν να κανετε τακτικα τις εξετασεις κι οχι μονο οταν δημοσιοποιειται καποιο ονομα κατα τυχη....

 

stakaman75

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
O συγκεκριμένος Ιός είναι κάτι παρόμοιο με τον Καρκίνο μόνο που ο δεύτερος δεν μεταδίδεται.Χτυπάει κατ ευθείαν στο ανοσοποιητικό σύστημα μας και είναι απλά θέμα χρόνου να....κάνει συνέχεια μεταλάξεις γι αυτό θεωρείται απο τους έξυπνους ιούς.Το πως μεταδίδεται ειναι γνωστό.Με αίμα με σεξουαλική επαφή,και φυσικά με στοματικό έρωτα.Οποιος δεν το δέχεται ας πάρει τα ρίσκα του.ΑΞΙΖΕΙ?
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Θέλει να τα καθαρίζεις όμως μετά αμέσως γιατί άμα γυρίσεις από την άλλη και κοιμηθείς αυτή τα παίρνει και τα πασαλείβει στο μουνί της. ;)
Καλα τα λες.

Γι'αυτο μετα το τελειωμα καθομαστε και κανουμε ζουζουνιες μεχρι να ψοφησουν τα σφερδεκλακια,
και μετα την πεφτουμε για ροχαλισμα...
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Όσο και να γίνει τώρα ένας σεισμός και να πέσει το ταβάνι από πάνω σου και να σε κάνει πίτα. Σε κάλυψα;
Ωραία.Δηλαδή για εξέταση πρέπει να πάνε μόνο όσοι έκαναν κανονικο sex με την κοπέλα χωρις προφύλαξη ή όλοι για καλό και για κακό?
 

deepthroat

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2005
Μηνύματα
196
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
29-04-2012: Δημοσιοποίηση στοιχείων ταυτότητας και φωτογραφιών της 22χρονης αλλοδαπής, Ρωσικής υπηκοότητας, που εντοπίστηκε σε παράνομο οίκο ανοχής, για την οποία προέκυψε από τον εργαστηριακό έλεγχο του ΚΕΕΛΠΝΟ ότι ήταν HIV οροθετική (φορέας του AIDS)

ΑΡΧΗΓΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

Αθήνα, 29 Απριλίου 2012

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σε συνέχεια της από 27-04-2012 Ανακοίνωσης της Γενικής Αστυνομικής Διεύθυνσης Αττικής, σχετικά με τον εντοπισμό σε οίκο ανοχής, ο οποίος είχε αποσφραγισθεί και λειτουργούσε παράνομα, 22χρονης αλλοδαπής, Ρωσικής υπηκοότητας, για την οποία προέκυψε από τον εργαστηριακό έλεγχο του ΚΕΕΛΠΝΟ ότι ήταν HIV οροθετική (φορέας του AIDS ), δίνονται στη δημοσιότητα, μετά από σχετική εισαγγελική διάταξη, στοιχεία ταυτότητας, καθώς και φωτογραφίες της.

Πρόκειται για την BUKHTOYAROVA (επ) TATIANA (ον) του SERGEI και της NADEZA , η οποία γεννήθηκε στις 09-09-1990 στην Ρωσία, κατοικεί στο Γαλάτσι και εκδιδόταν σε οίκο ανοχής της οδού Φώκαιας αριθ. 22, στην Αθήνα.



Στην BUKHTOYAROVA (επ) TATIANA (ον) του SERGEI έχει ασκηθεί ποινική δίωξη για βαριά σκοπούμενη σωματική βλάβη, για την παραβίαση της σφράγισης του παράνομου οίκου ανοχής, για διευκόλυνση ακολασίας άλλων και άλλες παραβάσεις της Νομοθεσίας που αφορούν τα εκδιδόμενα με αμοιβή πρόσωπα. Η BUKHTOYAROVA (επ) TATIANA (ον) παραπέμφθηκε, μετά την άσκηση της ποινικής δίωξης σε βαθμό κακουργήματος, στον Ανακριτή του 13ο Τακτικού Ανακριτικού Τμήματος Αθηνών.

Η δημοσιοποίηση των στοιχείων ταυτότητας και των φωτογραφιών, καθώς και της ποινικής δίωξης που ασκήθηκε σε βάρος της αποσκοπεί στην προστασία του κοινωνικού συνόλου και προς την ευχερέστερη πραγμάτωση της αξίωσης της Πολιτείας για τον κολασμό των παραπάνω αδικημάτων. Επίσης, για την αποκάλυψη της τυχόν τέλεσης από μέρους της παρόμοιων πράξεων, της προτροπής όσων έχουν ήδη συνευρεθεί μαζί της να υποβληθούν σε ιατρικές εξετάσεις, καθώς και της αποτροπής του πανικού που θα μπορούσε να προκληθεί σε όσους έχουν συνευρεθεί με εκδιδόμενο πρόσωπο με όμοια χαρακτηριστικά.

Οποιοσδήποτε επιθυμεί να εξεταστεί ή και να λάβει κατευθύνσεις και οδηγίες από τον αρμόδιο φορέα για τη συγκεκριμένη λοίμωξη (ΗIV λοίμωξη – AIDS) μπορεί να καλέσει στις υπηρεσίες του ΚΕΕΛΠΝΟ στα εξής τηλέφωνα:

   Τηλεφωνική Γραμμή για το AIDS: 210 72 22 222
   Κέντρο Επιχειρήσεων του ΚΕΕΛΠΝΟ: 210 52 12 054.

Πηγή:
 

Sonia26

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
758
Like
0
Πόντοι
6
Νομιζω οτι ειναι διαφορετικο να λες σε κάποιον κανε ακαποτα τσιμπουκια και γλυψε δεν κολλαει, και διαφορετικο το να λες ειναι μικρες οι πιθανοτητες μην αγχωνεσαι κανε εξετασεις ηρεμα και θα εισαι καλα...
Επισης θεωρω οτι ειναι ιδιαιτερως δυσκολο και σχεδον κατατορθωτο να εκπαιδευσεις ενα λαο αμορφωτο οπως τον δικο μας, για να μην ειναι ρατσιστης (εξαλλου αυτο ειναι εμφανες σε πολλα θεματα) Γιαυτο το λογο αρχικα.... πρεπει να λες βαλε προφυλακτικο οπωσδηποτε και προφυλαξου, οχι ως τρομοκρατια αλλα ως μεσο διαφυλαξης της υγειας.
αν λοιπον μια γυναικα που γνωριζεις σου πει εχω ειτζς θα κανεις μαζι της σεξ; θα την φιλησεις; αναρωτιεμαι απο την αντιδραση σου. Εγω δεν ξερω τι θα εκανα και το λεω με ειλικρινεια, δεν ειναι τοσο απλες οι αντιδρασεις σε τετοια θεματα.
:think:
Δεν ξέρω τωρα που το λες σκέφτομαι να κόψω και το σεξ ....

Πέρα από την πλάκα προφυλακτικό και εξετάσεις αίματος 1-2 φορές τον χρόνο...Από εκεί και πέρα τα ακάποτα και τα γλωσσόφυλα είναι σαν την ζώνη ασφαλείας, όλοι ξέρουμε ότι πρέπει να την φοράμε πάντα αλλά καμία φορά λέμε δεν βαριέσαι..
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
ΠΑΡΤΕ ΝΑΧΕΤΕ ΠΛΑΣΙΕ ΚΑΙ ΦΑΚΕΛΛΑΚΗΔΕΣ ΚΑΙ ΣΥ ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ ΛΟΒΕΡΔΟ ,και τα ξαναλεμε... ΒΡΗΚΑ Σε μπλογκ παραπομπή σε συνεντευξη του,λεγεται ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ

Υπάρχει μία συνέντευξη του καθηγητή Μανιώτη στην εφημεριδα ''Αντιφωνητής'' που επιβεβαιώνει του λόγου το αληθές. Η συνέντευξη δημοσιεύεται σε δύο μέρη. Παραθέτω τους συνδέσμους. Σελίδα 6 και στα δύο.



 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
1369 posts 02 pages!!!!!!!

ΣΕ 2 ΜΟΝΟ ΜΕΡΕΣ!!!


Αν το θέμα άνοιγε χωρίς να συμβεί το γεγονός θα είχαν γραφτεί το πολύ 50 posts σε 1-2 σελίδες σε καμιά δεκαριά ημέρες.

ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΧΕΣΤΕΙ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥΣ!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ωραία.Δηλαδή για εξέταση πρέπει να πάνε μόνο όσοι έκαναν κανονικο sex με την κοπέλα χωρις προφύλαξη ή όλοι για καλό και για κακό?

δηλαδη αμα σου πει να πας θα πας και αμα σου πει να μην πας δε θα πας? :think:
 

kataskopos123

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια.. εγινα μελος ψαχνοντας στο ιντερνετ για αυτο το ζητημα. μου συνεβη κατι τραγικο και κατα πασα πιθανοτητα σχετιζεται η κοπελα. πριν 4 μηνες πηγα με αυτη την ¨νατασσα¨. δεν συνηθιζω τα μπουρδελα και δεν εχω παει πανω απο 3-4 φορες. επισης χωρις καποτα σεξ ποτε, μονο πιπα . εκανα εξετασεις χθες και εμαθα πως κατα πασα πιθανοτητα ειμαι οροθετικος. πρεπει να επαναλαβω το τεστ σε 2 μηνες. μου ειπαν πως επρεπε να λαβω φαρμακευτικη αγωγη τις αμεσως επομενες μερες απο το πηδημα προληπτικα αλλα φυσικα δεν ημουν υποψιασμενος ! για αυτο οσοι πηγατε με αυτη προσφατα τρεξτε γρηγορα στο συγγρος να σας πουν κ να κανετε εξετασεις. εγω με αυτη εκανα ακαποτη πιπα για 2-3 λεπτα και γλωσσοφιλα . το θεμα με εχει εξοργησει , ατυχια . κ εγω δεν τα συνηθιζω αυτα . καλα ξεμπερδεματα και οσο ειναι νωρις εξετασεις . απο ειτζ ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ .
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Ένας πολύ καλός γνώστης του θέματος θα έκανε και σεξ μαζί της (με προφυλάξεις φυσικά). Και θα την φίλαγε (χωρίς προφυλάξεις φυσικά). Είναι θέμα γνώσης του αντικειμένου.

Ενας καλός γνωστης του πλήρους προφιλ της γυναικας εννοεις υποθετω, γιατι εσυ ο ιδιος ειπες οτι η μεταδοση εξαρταται και απο αλλα μεταδιδομενα νοσηματα που πιθανον να εχει.
Δεν κατανοω για ποιο λογο να κανω σεξ με οροθετικη ιεροδουλη αν εχω την επιλογη να μην κανω.Συγνωμη αλλα θεωρω οτι ο τροπος που προσσεγγιζεις το θεμα ειναι λαθος.
και τελικα δεν εχω καταλαβει..υποστηριζεις οτι μπορουμε να κανουμε σεξ ακαποτο γιατι δεν κολλαει;
 

ο Αγιος

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
14
Like
6
Πόντοι
0
παιδια μηπως ειναι η βαλερια απο το βουρβαχη 19? ξερει κανεις
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
καλησπερα παιδια.. εγινα μελος ψαχνοντας στο ιντερνετ για αυτο το ζητημα. μου συνεβη κατι τραγικο και κατα πασα πιθανοτητα σχετιζεται η κοπελα. πριν 4 μηνες πηγα με αυτη την ¨νατασσα¨. δεν συνηθιζω τα μπουρδελα και δεν εχω παει πανω απο 3-4 φορες. επισης χωρις καποτα σεξ ποτε, μονο πιπα . εκανα εξετασεις χθες και εμαθα πως κατα πασα πιθανοτητα ειμαι οροθετικος. πρεπει να επαναλαβω το τεστ σε 2 μηνες. μου ειπαν πως επρεπε να λαβω φαρμακευτικη αγωγη τις αμεσως επομενες μερες απο το πηδημα προληπτικα αλλα φυσικα δεν ημουν υποψιασμενος ! για αυτο οσοι πηγατε με αυτη προσφατα τρεξτε γρηγορα στο συγγρος να σας πουν κ να κανετε εξετασεις. εγω με αυτη εκανα ακαποτη πιπα για 2-3 λεπτα και γλωσσοφιλα . το θεμα με εχει εξοργησει , ατυχια . κ εγω δεν τα συνηθιζω αυτα . καλα ξεμπερδεματα και οσο ειναι νωρις εξετασεις . απο ειτζ ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ .
τρολ
 

hivaids.gr

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2012
Μηνύματα
543
Like
6
Πόντοι
6
Ωραία.Δηλαδή για εξέταση πρέπει να πάνε μόνο όσοι έκαναν κανονικο sex με την κοπέλα χωρις προφύλαξη ή όλοι για καλό και για κακό?
Για τεστ πρέπει να πάει οποιοσδήποτε πιστεύει ότι μπορεί να έχει εκτεθεί στον ιό HIV. Επίσης πρέπει να γνωρίζετε ότι όταν πάτε να κάνετε ένα τεστ HIV προηγείται μία μίνι συνέντευξη, που θα βοηθήσει αυτόν που κάνει τα τεστ να διαπιστώσει αν χρειάζεται να κάνετε το τεστ τώρα ή όχι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom