Νέα

Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα don kihotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 551K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
10
Πόντοι
1.225
παντως εχουν ξεκωλωθει να ψαχνουν τους πελατες της ιεροδουλης.. αφου πηρα τηλ κ δεν ξεραν τι τους γινεται.. οποιος μαθει κατι ας ενημερωσει
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
Σημαντικό:
Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο στην Αθήνα!

Το θανατηφόρο ιό του Aids σκορπούσε μια νεαρή ιερόδουλος από τη Ρωσία που εντοπίσθηκε κατά τη διάρκεια των ελέγχων του ΚΕΕΛΠΝΟ να είναι φορέας της νόσου και να εργάζεται σε οίκο ανοχής.



Σοκ έπαθαν ακόμη και οι αρμόδιοι του υπουργείου Υγείας και του ΚΕΕΛΠΝΟ όταν κατά τη διάρκεια των ελέγχων για τους λαθρομετανάστες που γίνονται και σε οίκους ανοχής, εντόπισαν την 21 ετών Ρωσίδα όχι μόνο να εκδίδεται παράνομα αλλά να έχει και Aids.
Οι ειδικοί του ΚΕΕΛΠΝΟ διαπίστωσαν ότι είναι φορέας καθώς πραγματοποίησαν το άμεσο τεστ (rapid test) στην νεαρή Ρωσίδα, η οποία και πιθανότατα θα συλληφθεί καταρχάς επειδή βρίσκεται παράνομα στη χώρα μας. Εξετάζεται εάν γνώριζε ή όχι πως ήταν φορέας του ιού, ώστε στην περίπτωση αυτή να κατηγορηθεί  για δόλια μεταφορά νόσου. Πάντως ο οίκος ανοχής θα σφραγισθεί ενώ ο "ιδιοκτήτης" του "σπιτιού" θα συλληφθεί και θα παραπεμφθεί στον εισαγγελέα.

Πάντως οι υπεύθυνοι του ΚΕΕΛΠΝΟ ξεκίνησαν ήδη αγώνα εντοπισμού όλων των “πελατών” της νεαρής προκειμένου να διαπιστώσουν εάν έχει διαδοθεί ο ιός σε άτυχους άνδρες που είχαν επισκεφθεί τον οίκο ανοχής ο οποίος βρίσκεται στην περιοχή της Αχαρνών. Πληροφορίες αναφέρουν ότι η νεαρή Ρωσίδα που ήταν εξαιρετικά όμορφη, είχε δεκάδες Έλληνες πελάτες και δη νεαρής ηλικίας. Μάλιστα ακόμη και την ώρα που οι επιστήμονες του ΚΕΕΛΠΝΟ μπήκαν στον οίκο ανοχής, Έλληνες πελάτες της περίμεναν στην αναμονή.

Με το περιστατικό αυτό αποδεικνύεται με τον πιο τραγικό τρόπο η αύξηση του Aids τον τελευταίο χρονο κατά 1000% σύμφωνα και με τα επίσημα στοιχεία του ΚΕΕΛΠΝΟ.

Αυτες τις μαλακιες και τις υπερβολες να μην ειχαμε.... Για να κολησει καποιος AIDS ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΙΣΤΩς ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΚΑΠΟΤΑ ΣΕΞ.κι οταν λεω σεξ εννοω σεξ, οχι πιπα(και παο ακαποτη πιπα υπαρχει πιθανοτητα να κολησεις αλλα ειναι τρομεραααααα σπανιο) ΑΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΜΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ πω δεν φταιει η πουτανα. Επειτα , πριν αρχισουμε να διαδιδουμε τετοια νεα και ειδικα εδω μεσα καλο ειναι να τα διασταυρωνουμε πρωτα. Δεν θελει και πολυ για να αρχισει ο πανικος. Kαι τελος απο ποτε το ΚΕΕΛΠΝΟ ειναι τοσο εξοπλισμενο που εχει τχεια τεστ aids και μαλιστα τα εφαρμοζει on the spot μεσα στο μπουρδελο? τι λετε ρε παιδια που ζειτε ?? στο σταρ τρεκ?
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Αυτες τις μαλακιες και τις υπερβολες να μην ειχαμε.... Για να κολησει καποιος AIDS ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΙΣΤΩς ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΚΑΠΟΤΑ ΣΕΞ.κι οταν λεω σεξ εννοω σεξ, οχι πιπα(και παο ακαποτη πιπα υπαρχει πιθανοτητα να κολησεις αλλα ειναι τρομεραααααα σπανιο) ΑΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΜΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ πω δεν φταιει η πουτανα. Επειτα , πριν αρχισουμε να διαδιδουμε τετοια νεα και ειδικα εδω μεσα καλο ειναι να τα διασταυρωνουμε πρωτα. Δεν θελει και πολυ για να αρχισει ο πανικος. Kαι τελος απο ποτε το ΚΕΕΛΠΝΟ ειναι τοσο εξοπλισμενο που εχει τχεια τεστ aids και μαλιστα τα εφαρμοζει on the spot μεσα στο μπουρδελο? τι λετε ρε παιδια που ζειτε ?? στο σταρ τρεκ?
εσύ πιστεύεις ότι δεν υπάρχει κόσμος που κάνει ακάποτα, δεν θα πιστεύεις ότι ζούτμε στο σταρ τρεκ;
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
παντως εχουν ξεκωλωθει να ψαχνουν τους πελατες της ιεροδουλης.. αφου πηρα τηλ κ δεν ξεραν τι τους γινεται.. οποιος μαθει κατι ας ενημερωσει

Δεν ρώτησες ποιο μπουρδέλο ήταν ;
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
571
Like
176
Πόντοι
6
σε ποιο σπιτάκι δουλεύει  η κοπέλα και πώς την λενε??
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Αυτες τις μαλακιες και τις υπερβολες να μην ειχαμε.... Για να κολησει καποιος AIDS ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΩΤΙΣΤΩς ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΚΑΠΟΤΑ ΣΕΞ.κι οταν λεω σεξ εννοω σεξ, οχι πιπα(και παο ακαποτη πιπα υπαρχει πιθανοτητα να κολησεις αλλα ειναι τρομεραααααα σπανιο) ΑΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΜΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ πω δεν φταιει η πουτανα. Επειτα , πριν αρχισουμε να διαδιδουμε τετοια νεα και ειδικα εδω μεσα καλο ειναι να τα διασταυρωνουμε πρωτα. Δεν θελει και πολυ για να αρχισει ο πανικος. Kαι τελος απο ποτε το ΚΕΕΛΠΝΟ ειναι τοσο εξοπλισμενο που εχει τχεια τεστ aids και μαλιστα τα εφαρμοζει on the spot μεσα στο μπουρδελο? τι λετε ρε παιδια που ζειτε ?? στο σταρ τρεκ?
Δηλαδή εσύ αν ήξερες ότι μία είχε aids θα την έγλυφες και θα ήθελες να σε γλύψει? Κι ας μην κολλάει έτσι...εύκολα. Αυτή τη μαλακία νοοτροπία να μην είχαμε...
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
πάντως μάγκες εγώ γελάω με το ότι με το που ανέβηκε το θέμα εδώ 3000 αναγνώσεις και ποσοι μεσα τωρα που το διαβαζουν!! χαχαχα!! χεστήκαμε όλοι ε!!! μολις τοδα στο fb ετρεξα να δω τι παιζει εδω... και ας μην ειμαι λατρης των επικινδυνων που κανουν καποιοι, οχι λατρης, κατα ειμαι...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Δηλαδή εσύ αν ήξερες ότι μία είχε aids θα την έγλυφες και θα ήθελες να σε γλύψει? Κι ας μην κολλάει έτσι...εύκολα. Αυτή τη μαλακία νοοτροπία να μην είχαμε...

ΔΗλαδη εσυ εισαι σιγουρος οτι ξερεις η καθεμια που πηγαινεις
τι σκατα έχει μεσα της? εκτος απο τα σκατα στο εντερο της.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
ΔΗλαδη εσυ εισαι σιγουρος οτι ξερεις η καθεμια που πηγαινεις
τι σκατα έχει μεσα της? εκτος απο τα σκατα στο εντερο της.
Όχι βέβαια.Δεν λέει κανείς να μην πηδάμε.Απλά θέλει προσοχή.Αυτό λέμε οι περισσότεροι.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Κρίμα και για αυτό το πλάσμα.
Είκοσι ένα χρονών μόνο. Να δουλεύει στα πιο βρωμερά μπουρδέλα της Ευρώπης, σε ξένη χώρα, άρρωστη, και πλέον με τύψεις δολοφόνου.
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
Κρίμα και για αυτό το πλάσμα.
Είκοσι ένα χρονών μόνο. Να δουλεύει στα πιο βρωμερά μπουρδέλα της Ευρώπης, σε ξένη χώρα, άρρωστη, και πλέον με τύψεις δολοφόνου.

δε θα διαφωνισω μαζι σου... κριμα γενικα για πολλα κοριτσια που δουλεβουν υπο αυτες τις συνθηκες με τους νταβαδες πανω απο το κεφαλι τους...μακαρι να ειχαμε μπουρδελακια τυπου βιτρινων ολλανδιας αλλα και με την οργανωση που αυτα εχουν... δε νομιζω να ηξερε τι εχει γιατι δε νομιζω οτι μπαινουν στη διαδικασια ειδικα οι ανατολικοευρωπαιες να ψαχτουν... πιστευω οτι θα εχασε τη γη κατω απο τα ποδια της και μακαρι να της δωσει δυναμη ο θεος
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
δεν ειναι παντου ετσι φιλε να τα λες ολα...σε κατι μεταξια κτλ μπορει να δουλευουν οπως λες αλλα οι περισσοτερες κοπελες σε studio και σε ρδελα και καλα λεφτα παιρνουν και τις βλεπεις και σε νυχτερινα μαγαζια να διασκεδαζουν και να κανουνε ζωαρα...γιατι σακουνε μερικοι και διαμορφωνουν λαθος αποψεις...ειδικα ελεινιδες κτλ...
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
κοιταξτε με τι κυνικοτητα ασχολουνται μερικες ελεινιδες με το εν λογω θεμα...και τι χαιρεκακια...θα ηθελα να δω εαν τις αγγιζε το θεμα με κανα συγγενη τους τι θα λεγανε οι αγαμητες....
Mairh Kara as prosexan!!!!plhrwsan na pethanoyn
3 ώρες πριν · Μου αρέσει! ·  1
Tasos Aektzhs DLD OSOI EXOUN PAEI MAZI THS EINAI YPOXREOTIKO NA EXOUN KOLHSEI???? DEN NOMIZW TI XORHS PROFHLAKSEIS ETSI PEIGENE AYTH????
3 ώρες πριν · Μου αρέσει!
Kostas Afthinos Πληρωσαν μαιρη μας για να πηδηξουν,οχι να πεθανουν,ελπιζουμε να ειχαν βαλει πως το λενε εκεινο . Αααα καποτα το λενε. .
3 ώρες πριν από κινητό · Μου αρέσει! ·  1
Antzela Loisiou kai poses einai akomaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
3 ώρες πριν · Μου αρέσει!
Kostas Kobber sthn axarnwn paizei kai aka...
3 ώρες πριν · Μου αρέσει! ·  1
Kostas Kobber αλητες τσερνομπιλιανοι...θα μας αφανησετε :P
3 ώρες πριν · Μου αρέσει!
Maria Tzouveleki Efstathiou το πουλί σου και την υπογραφή σου προσέχεις που τα βάζεις
3 ώρες πριν · Μου αρέσει! ·  7
Mantzaridis Mpampis xaxaxaaxxaa apo ti rosia ,me agapi...........
3 ώρες πριν · Μου αρέσει! ·  4
Nikoletta Koumpia ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΜΠΑΤΕ ΣΚΥΛΟΙ ΚΑΙ ΣΚΥΛΕΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΡΘΙΟ ΣΕ ΑΛΛΟ ΚΡΑΤΟΣ ΘΑ ΠΕΡΝΑΓΑΝΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΗΣ ΒΕΛΟΝΑΣ ΣΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΝΩ ΕΔΩ ΚΑΡΑΠΟΥΤΣΑΡΙΟ
2 ώρες πριν · Μου αρέσει! ·  13
Iriana Hatzis Της πουτ@νας το καγκελο εδω μεσα.......κι οποιον παρει ο χαρος..........ας προσεχαν κι ας κανανε αποχη!!!!αντε ου οπου λαχει???τωρα???ποια η θεση τους οποιοι ξελιγωμενοι πηγαν μαζι της?????
2 ώρες πριν · Μου αρέσει! ·  3
Olika Tsakona α την βλαμμένη!!!!!!!!!!!!!!
πριν από μία ώρα περίπου · Μου αρέσει!
Χρονης Χρονης kai ama pis kamia kouventa se krazoune oti eisai retsistis me me tous dimokrates pou mas kivernane!
πριν από μία ώρα περίπου · Μου αρέσει!
Katie Kalafatis Γιά αυτό υπάρχουν τα προφυλακτικά, αλλά κάτι μάγκες...διπλοπληρώνου γιά χωρίς αυτά...(δεν το βγάζω απ΄το μυαλό μου, μου το είπε επαγγελματίας....)
πριν από μία ώρα περίπου · Μου αρέσει! ·  1
Katie Kalafatis ‎...καί δεν τα ρίχνουμε όλα σε έναν κουβά, μπορεί να το "άρπαξε καί από συμπατριώτη μας....Τέτοια θέματα είναι πολύ σοβαρά γιά να τα κάνουμε και αυτά "δώρα" στους Χ.Α.
πριν από μία ώρα περίπου · Μου αρέσει! ·  1
Myriam Lazari Maria Tzouveleki Efstathiou .ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΜΑΡΙΑ!!!!ΕΔΩ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ Η ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΑΝ ΤΗ ΞΕΡΕΙΣ...Η ΓΡΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΨΩΜΙ ,ΗΘΕΛΕ & ΖΟΥΜΙ.....ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑΝ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΠΟΥ ΤΙ ΒΑΖΟΥΝ.........ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΛΙΓΟ ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.........ΕΔΩ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΕΡΓΟΙ ,,,ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ & Ο ΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΚΟΚΟ........& ΕΠΙ ΠΛΗΡΩΜΗ ΜΑΛΙΣΤΑ......ΤΙ ΝΑ ΠΩ.....
Πριν από 58 λεπτά · Μου αρέσει!
Lia Pappa Αυτή από τη στιγμή που έχει AIDS ποσώς την ενδιαφέρει το θέμα του προφυλακτικού. Η Ελλάδα τελικά θα αφανιστεί από πήδο....είτε...κυβερνητικό...είτε....πουτανικό..............!!!
Πριν από 58 λεπτά · Μου αρέσει! ·  1
Mantzaridis Mpampis re pedia,signomi stin athina den exoun erthi akomi ta profilaktika? na stiloume liga apo eparxeia...xaxaxaxa i tous pirakse to nefos sto mialo??????????
Πριν από 8 λεπτά · Μου αρέσει!
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

Μολις τωρα ανεφεραν στον ΣΚΑΙ οτι εγινε ελεγχος σε μπουρδελο, και βρεθηκε ιεροδουλος οροθετικη
Ειπαν συγκεκριμενα οτι ειναι 22χρονη και ΚΑΛΛΟΝΗ
Αυτα...
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Εχει αλλο θρεντ νομιζω....Για μια 21χρονη Ρωσιδα...
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.560
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
16
ο τιτλος τα σπαει! :rockon:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

Ειπαν επισης οτι αυτος ο οικος λειτουργει 5 χρονια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom