Νέα

Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα don kihotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 553K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.843
Κριτικές
1
Like
31.642
Πόντοι
8.006
Κατανοω απολυτως οτι το να δειξεις τη φωτο βοηθαει τους πελατες...  και δεκτο μεχρι ενα σημειο.  Αλλα το να συλληφθει ο ιδιοκτητης της αλυσιδας και να φιγουραρει επισης η φατσα του σα του πασσαρη δε το βρισκετε λογικο;  Δεν ειναι αυτος εγκληματιας δηλαδη;  
(Α, και σχολιακια του στυλ, ασε μας ρε κιθαρα, πολυ αστεια, οκ, αλλα τα αγνοω.  Αν καποιος εχει κατι να πει ας το πει, εξυπναδες του δημοτικου ακουμε καθε μερα)
Δεν καταλαβαινεις, ή κανεις οτι δεν καταλαβαινεις?
Τι θα χρησιμευε η δημοσίευση της φωτογραφιας του ιδιοκτητη?
Εκατό φορες σου ειπαμε, οτι σκοπος της δημοσίευσης δεν ειναι η ΤΙΜΩΡΙΑ.
Αυτο πραγματι θα ηταν παρανομο.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
αυτοί δεν είναι ρωσίδες πουτάνες , δεν πρόκειται να τους δημοσιεύσει κανείς  :)
Δεν ειναι θεμα μισογυνισμου Βιλμα.
Αμα το παθεις εσυ η εγω, μπορουμε να ενημερωσουμε τις αρχες για τους συντροφους μας. Αυτη τι να ελεγε?
Επισης ξαναλεω οτι εν γνωση της μεταδιδε της αρρωστια. Αλλωστε αυτο αμα δεν κανω λαθος ηταν το παραθυρακι που εβγαλαν τις φωτος της.
 

hivaids.gr

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2012
Μηνύματα
543
Like
6
Πόντοι
6
hivaids,παρότι συμφωνώ σχεδόν σ'όλα που λες, ποια πιστεύεις δηλαδή ότι θα ήταν η σωστή αντιμετώπιση? Να βγουν και να πουν ότι μία στη φωκαίας και σε 10 άλλα μαγαζιά που εκδιδόταν είχε aids και όσοι περασαν απο εκεί να πάνε για εξετάσεις? Πώς θα προστατευτεί ο κόσμος? Αν κυκλοφορούσε ένας ψυχοπαθής δολοφόνος με τσεκούρι, επειδή ήταν άρρωστός ΔΕΝ θα έπρεπε να βγει η φωτό του να προστατευτεί ο κόσμος? Κι όλα αυτά, εφοσον η κοπέλα το ήξερε όπως είπε στην αρχή.Οκ, άσχημο είναι να δείχνουν παντού τη φάτσα της αλλά πώς θα γίνει αλλιώς? Τι να έλεγαν? Μία Τατιάνα? Αν δεν την έβλεπαν, μπορεί 5-10 άνθρωποι που να κόλλησαν κάτι, να συνεχίσουν κι αυτοί τη μετάδοση του ιού.Δεν πρέπει να αποφευχθεί αυτό? Στο site σας νομίζω διάβασα ότι υπάρχουν πιθανόν ΧΙΛΙΑΔΕΣ άνθρωποι στην Ελλάδα που δεν ξέρουν ότι είναι οροθετικοί! Φοβάμαι ότι ήταν η μόνη λύση...
Δεν είναι ΜΙΑ στη Φωκαίας που έχει HIV.
Η Τατιάνα είναι ΜΙΑ από τις πολλές Τατιάνες που έχει HIV.
Αυτό λέμε τόση ώρα.
Όσοι πάνε ακάποτα σε ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ μπουρδέλο, πάνε γυρεύοντας.

Φωτογραφίες και βλακείες.
Κοινός νους δεν υπάρχει;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.843
Κριτικές
1
Like
31.642
Πόντοι
8.006
Το 2006 συνελήφθη στη Θεσσαλονίκη ένας οροθετικός Έλληνας που είχε πάει ακάποτα με πουτάνα (έτσι είπε ο ίδιος) και πήγε και έδωσε αίμα ως εθελοντής.
Το αίμα του δεν ελέχθηκε σωστά.
Συμβαίνει και αυτό.
Και το αίμα του το πήρε ένα 16χρονο κοριτσάκι. Και φυσικά μολύνθηκε.
Φωτογραφία του είδατε πουθενά;
Όχι βέβαια. Ούτε Ρωσος ήτανε, ούτε πουτάνα.
Απλά ένας Έλληνας οικογενειάρχης που πήδαγε ακάποτα βίζιτες και έδωσε το αίμα του σε ένα κοριτσάκι 16 χρονών.
Άλλο αστέρι απο εδω.
Το εκανε επιτηδες ρε φιλε?
ήξερε οτι εχει ειτζ και εδωσε αιμα?
ΟΧΙ.
Αρα ειναι ΕΞ ΑΜΕΛΕΙΑΣ.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΥΡΓΗΜΑ.
ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Η ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΤΟΤΕ.
ΝΑ ΛΟΛΑ ΕΝΑ ΜΗΛΟ.
 

maraki123

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Άλλο αστέρι απο εδω.
Το εκανε επιτηδες ρε φιλε?
ήξερε οτι εχει ειτζ και εδωσε αιμα?
ΟΧΙ.
Αρα ειναι ΕΞ ΑΜΕΛΕΙΑΣ.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΥΡΓΗΜΑ.
ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Η ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΤΟΤΕ.
ΝΑ ΛΟΛΑ ΕΝΑ ΜΗΛΟ.


plus οτι μαζι του δεν ειχε κοιμηθει ο μισος αντρικος πληθυσμος της χωρας, ετσι ωστε να ειδοποιηθει για εξετασεις
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.843
Κριτικές
1
Like
31.642
Πόντοι
8.006
Δεν είναι ΜΙΑ στη Φωκαίας που έχει HIV.
Η Τατιάνα είναι ΜΙΑ από τις πολλές Τατιάνες που έχει HIV.
Αυτό λέμε τόση ώρα.
Όσοι πάνε ακάποτα σε ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ μπουρδέλο, πάνε γυρεύοντας.

Φωτογραφίες και βλακείες.
Κοινός νους δεν υπάρχει;
Εσυ γιατι τραβας τοσο ζορι με την φωτογραφηση, η οποια αποδειχθηκε ΣΩΣΤΗ 100% και ισως γλυτωσουν μερικοι ανθρωποι που ειδαν και ετρεξαν να εξετασθουν?
Μου το εξηγεις λιγο?
Από πού κι ως πού τα προσωπικα δεδομενα (δηθεν) της συγκεκριμενης κοπελας ειναι ανωτερα της ζωης 10-15 συνανθρωπων μας?
ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΤΕΡΑ ΠΑΝΤΩΝ?
 

saxlokoudouno

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Και το αφεντικο κυκλοφορει ελευθερο και συνεχιζει τις μπιζνες λοιπον... (η φωτογραφια μπορει να ειναι ΚΑΙ τιμωρια... διαπομπευση λεγοτανε μια φορα κι ενα καιρο)
 

karakostas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
μπας και ειναι καμια μουφα θεμα,προεκλογικο.σαν τον τσοχατζοπουλο
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Επειδη σε εχω σε μια εκτιμηση, παρακαλω μην λες τέτοια.
Βρισκεις μια πορνη και το rapid test την βγαζει οροθετικη.
Την ρωτανε και λεει οτι το γνωριζε απο τη Ρωσια οτι ειχε HIV.
Συλλαμβανεται για κακουργημα. ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ?
Και φυσικα δημοσιεύονται οι φωτο για να δει ο κοσμος ποια ειναι και να τρεξει να εξετασθεί.
ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ.
Δεύτερον. Τι με νοιαζει εμενα για ποιον λογο δεν επαιρνε (αν δεν επαιρνε) φαρμακα?
Και πού ξερεις εσυ αν δεν ειχε σκοπο να σκοτωσει όσους περισσοτερους ηθελε?

Δεν καταλαβαινω, τι προτεινεις δηλαδη? Να μην ειχε συλληφθει?
Να μην ειχαν δημοσιευθει οι φωτογραφιες της? ΤΙ? ΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ?
Ολα εγιναν ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ.
μην βιάζεσαι φίλε μου να δώσεις συγχαρητήρια στις αρχές

δές τι δήλωσε η ίδια :

Αρνούμαι τις κατηγορίες που μου αποδίδετε. Δεν γνώριζα ότι είχα AIDS. To έμαθα όταν με συνέλαβαν. Αισθάνομαι καλά και δεν έχω συμπτώματα. Το έγγραφο που σας προσκομίζω μου το έδωσε ένας αστυνομικός. Δείχνει ότι η αιμοληψία έγινε στις 26 Aπριλίου. Δεν γνώριζα ότι χρειάζεται άδεια ασκήσεως για αυτή τη δουλειά. Έχω συλληφθεί μια φορά και απ´ ό,τι είχα καταλάβει τότε ήταν για την άδεια του μαγαζιού. Δεν θα ασκήσω ξανά το συγκεκριμένο επάγγελμα. Προέχει η θεραπεία μου

και ξανα-θέτω το ερώτημα, εφόσον το ήξερε , γιατί δεν έπαιρνε φάρμακα ?

αν δεν έπαιρνε και το ήξερε , υπάρχει ψυχιατρική πραγματογνωμοσύνη που να τεκμηριώνει μαζοχισμό ?

εφόσον η ίδια διαψεύδει ότι το ξερε , με ποιό δικαίωμα και με ποιό τεκμήριο , πιστοποιούν το αντίθετο ?

 

hivaids.gr

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2012
Μηνύματα
543
Like
6
Πόντοι
6
Άλλο αστέρι απο εδω.
Το εκανε επιτηδες ρε φιλε?
ήξερε οτι εχει ειτζ και εδωσε αιμα?
ΟΧΙ.
Αρα ειναι ΕΞ ΑΜΕΛΕΙΑΣ.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΥΡΓΗΜΑ.
ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Η ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΤΟΤΕ.
ΝΑ ΛΟΛΑ ΕΝΑ ΜΗΛΟ.
Υπάρχει δόλος. Στο χαρτί της αιμοδοσίας συμπλήρωσε ψέματα, ότι δεν πήγε με πουτάνα το προηγούμενο διάστημα. Γι' αυτό τον μπαγλαρώσανε.
Αν είχε δηλώσει ότι πήγε με πουτάνα το προηγούμενο διάστημα, δεν θα του παίρνανε αίμα και το 16χρονο κοριτσάκι δεν θα είχε AIDS τώρα.
 

maiden_maniac

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2011
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες, επειδή είναι πολλοί σοβαρό το θέμα: Aναφέρομαι στους admins και στους σεσημασμένους: Αν υπάρχει κάτι χειροπιαστό για κοπέλες από Φυλής, παρακαλώ ενημερώστε με με προσωπικό μήνυμα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.843
Κριτικές
1
Like
31.642
Πόντοι
8.006
αυτοί δεν είναι ρωσίδες πουτάνες , δεν πρόκειται να τους δημοσιεύσει κανείς  :)
Ηταν αναμενομενο να αρχισουν και οι μαρθαβούρτσειες απόψεις "η καημενη η ρωσιδουλα τι φταιει, τα κυκλωματα φταινε, οι μαλακες που πηγαιναν ακαποτα, το κατεστημενο δημοσιευει φωτογραφιες της φτωχης βασανισμενης ρωσιδας αλλά οχι του μαλακα που κερατωνει τη γυναικα του κλαψ λυγμ"
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.843
Κριτικές
1
Like
31.642
Πόντοι
8.006
Υπάρχει δόλος. Στο χαρτί της αιμοδοσίας συμπλήρωσε ψέματα, ότι δεν πήγε με πουτάνα το προηγούμενο διάστημα. Γι' αυτό τον μπαγλαρώσανε.
Αν είχε δηλώσει ότι πήγε με πουτάνα το προηγούμενο διάστημα, δεν θα του παίρνανε αίμα και το 16χρονο κοριτσάκι δεν θα είχε AIDS τώρα.
Ηξερε οτι εχει ΕΙΤΖ?
ΤΟ ΗΞΕΡΕ?
ΟΧΙ.
Το πολυ πολυ να τον κατηγορησεις για ΨΕΥΔΗ ΔΗΛΩΣΗ.
Αν υπονοεις οτι ΕΔΩΣΕ ΑΙΜΑ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΚΑΙ ΕΝ ΓΝΩΣΕΙ ΤΟΥ, τοτε μονο υπαρχει δολος.

Υ.Γ. Αν ειναι να μην δωσει αιμα ξανα ποτέ όποιος εχει παει με πουτανα, πολυ φοβαμαι οτι σε κανενα μηνα δεν θα υπαρχει αιμα διαθεσιμο πουθενα στον κοσμο.
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Και το αφεντικο κυκλοφορει ελευθερο και συνεχιζει τις μπιζνες λοιπον... (η φωτογραφια μπορει να ειναι ΚΑΙ τιμωρια... διαπομπευση λεγοτανε μια φορα κι ενα καιρο)
:headbang:
Μα το θεμα σε μια πολιτισμενη κοινωνια δεν ειναι η διαπομπευση των εγκληματιων, αλλα η προστασια των πολιτων.
Στο εχουν πει χιλιες φορες δεν ειναι καποια μορφη τιμωριας.

Και δεν νομιζω καποιος να λεει οτι δεν φταιει το αφεντικο και οτι δεν πρεπει να την πληρωσει. Παρτο αλλιως.
Σε μια πολιτισμενη κοινωνια το παν δεν ειναι η εκδικηση.  ;)

μπας και ειναι καμια μουφα θεμα,προεκλογικο.σαν τον τσοχατζοπουλο
Προεκλογικο ειναι αλλα δυστυχως οχι μουφα.
Μα καλα, ποιος ειχε αμφιβολιες οτι πολλες απο αυτες ειναι αρρωστες, και οτι δεν υπαρχει ελεκτικος μηχανισμος?
Μετα τις εκλογες δυστυχως θα το αφησουν εκει.
 

maraki123

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Ηξερε οτι εχει ΕΙΤΖ?
ΤΟ ΗΞΕΡΕ?
ΟΧΙ.
Το πολυ πολυ να τον κατηγορησεις για ΨΕΥΔΗ ΔΗΛΩΣΗ.
Αν υπονοεις οτι ΕΔΩΣΕ ΑΙΜΑ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΚΑΙ ΕΝ ΓΝΩΣΕΙ ΤΟΥ, τοτε μονο υπαρχει δολος.

Υ.Γ. Αν ειναι να μην δωσει αιμα ξανα ποτέ όποιος εχει παει με πουτανα, πολυ φοβαμαι οτι σε κανενα μηνα δεν θα υπαρχει αιμα διαθεσιμο πουθενα στον κοσμο.

ΕΞ ΑΜΕΛΕΙΑΣ εγκλημα θεωρειται
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
πριν απο 10 λεπτα στο τριγωνο πιατσα εκαναν μονο 2 πρεζονια
δεν υπηρχε ψυχη σε ολη την αχαρνων
τα μπουρδελα στην φωκαιας οσα μπορεσα να δω αφου μονο περασα αποκει ειχαν φωτακι

Εσπρωξες καμιά κωλόγρια  ?
 

hercules11

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2012
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Εσυ γιατι τραβας τοσο ζορι με την φωτογραφηση, η οποια αποδειχθηκε ΣΩΣΤΗ 100% και ισως γλυτωσουν μερικοι ανθρωποι που ειδαν και ετρεξαν να εξετασθουν?
Μου το εξηγεις λιγο?
Από πού κι ως πού τα προσωπικα δεδομενα (δηθεν) της συγκεκριμενης κοπελας ειναι ανωτερα της ζωης 10-15 συνανθρωπων μας?
ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΤΕΡΑ ΠΑΝΤΩΝ?

+1000000 αλλά τι να πεις ρε φίλε σε κολλημένους  :jerking: γενιούνται και  :jerking: πεθαίνουν
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.843
Κριτικές
1
Like
31.642
Πόντοι
8.006
μην βιάζεσαι φίλε μου να δώσεις συγχαρητήρια στις αρχές

δές τι δήλωσε η ίδια :

Αρνούμαι τις κατηγορίες που μου αποδίδετε. Δεν γνώριζα ότι είχα AIDS. To έμαθα όταν με συνέλαβαν. Αισθάνομαι καλά και δεν έχω συμπτώματα. Το έγγραφο που σας προσκομίζω μου το έδωσε ένας αστυνομικός. Δείχνει ότι η αιμοληψία έγινε στις 26 Aπριλίου. Δεν γνώριζα ότι χρειάζεται άδεια ασκήσεως για αυτή τη δουλειά. Έχω συλληφθεί μια φορά και απ´ ό,τι είχα καταλάβει τότε ήταν για την άδεια του μαγαζιού. Δεν θα ασκήσω ξανά το συγκεκριμένο επάγγελμα. Προέχει η θεραπεία μου

και ξανα-θέτω το ερώτημα, εφόσον το ήξερε , γιατί δεν έπαιρνε φάρμακα ?

αν δεν έπαιρνε και το ήξερε , υπάρχει ψυχιατρική πραγματογνωμοσύνη που να τεκμηριώνει μαζοχισμό ?

εφόσον η ίδια διαψεύδει ότι το ξερε , με ποιό δικαίωμα και με ποιό τεκμήριο , πιστοποιούν το αντίθετο ?
Τι μου παραθετεις μωρε?
Την υπερασπιστικη γραμμη του δικηγορου της?
Κι εγω αν την αναλαβω, τα ιδια θα την βαλω να λεει.
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Δεν ειναι θεμα μισογυνισμου Βιλμα.
Αμα το παθεις εσυ η εγω, μπορουμε να ενημερωσουμε τις αρχες για τους συντροφους μας. Αυτη τι να ελεγε?
Επισης ξαναλεω οτι εν γνωση της μεταδιδε της αρρωστια. Αλλωστε αυτο αμα δεν κανω λαθος ηταν το παραθυρακι που εβγαλαν τις φωτος της.

Νομίζω ότι αφού τίθεται θέμα δημόσιας υγείας καλά έκαναν κ είπαν ποία είναι . Στις φωτογραφίες διαφωνώ, αρκούσε να πουν ποία είναι κ να ανακοινώσουν τα μαγαζιά που δούλευε .
Για τα γαμήδια που πανε ακάποτα δεν θα το καναν ποτέ κ πολύ σωστά , αλλά τ να κάνουμε η ρωσίδα πουτάνα είναι άνθρωπος 2ης διαλογής στο μπουρδελάκι π ζούμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom