Νέα

Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα don kihotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 553K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gtheo

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
322
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Μάγκες, έχει πετύχει κανείς την Νατάσα του 22 στην Φωκαίας 27Β στο υπερυψωμένο ισόγειο (γωνεία με Αχαρνών) όπου προσφέρουν αρκετά συχνά ακάποτη πίπα και τελείωμα στο στόμα ή απλά μοιάζει με κάποια κοπέλα από εκεί?
ρε φιλε εισαι μαλακας η μασ δουλευεισ?
 

hercules11

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2012
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Το να συνδέει κανείς τα εκλογικα με αυτό το σοβαρό θέμα που έχει προκύψει είναι μεγάλος  :jerking:
καθώς επίσης να ποστάρει τις απόψεις αναρχικών - ανύρπακτων κομμάτων που εκμεταλεύονται την κατάσταση για να πουν την αιρετική τους άποψη και να προκαλέσουν ντόρο...

έγω ασχολούμαι με το σπορ από τα 17 και σήμερα στα 32 έχω να πω ότι η αύξηση των διαθέσιμων γυναικών λόγο κρίσης την τελευταία διετία θα οδηγούσε σε τέτοιες καταστάσεις... Έστω και λίγες μέρες πριν τις εκλογές ένα γρήγορο ξεσκαρτάρισμα μόνο καλό μπορεί να κάνει. Το μόνο που μπορώ να προτείνω είναι κανά μήνα αποχή και μετά πάλι στα γνωστά μέρη με περισότερο μυαλό και ασφάλεια...

ΥΓ όσοι δεν έχουν ιατρικές γνώσεις να μην ποστάρουν την κάθε παπαρια που βρίσκουν στο internet και επειδή τους βολευεί να την υοθετούν...
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Ενω οι ΜΗ υποκριτες της ΑΝΤΑΡΣΥΑ, προκειμενου να κανουν πολιτικη εκμεταλλευση, ΟΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ θυμηθηκαν να βγαλουν ανακοινωση παραμονη εκλογων.
Αν μετα τις εκλογες επελθει παλι παραλυση, τοτε θα το ξανασυζητησουμε.
Οταν γινεται κατι καλο, δεν γκρινιαζεις.
Δεν θα βρισκουμε ενα προβλημα για καθε λυση, καθε φορα.
Η λύση στο πρόβλημα της παραπορνείας δηλαδή είναι να συλλάβεις 5-6 πόρνες που θα βρεθούν θετικές να σφραγίσεις τους οίκους κ μετά τις εκλογές όλα πάλι μέλι γάλα;;;

Για σύλληψη των σωματέμπορων φυσικά ούτε λόγος.....
 

panoskliros

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2012
Μηνύματα
1.116
Like
491
Πόντοι
36
Ειναι παρανομο και φασιστικο να βγαλεις φωτο αρρωστου ανθρωπου...ειδικα αυτης που δεν ξερεις τι περασε για να κανει οτι κανει
ΟΙ μαλακες να πηδανε χωρις και οι πουτανες ας βγουνε φωτο καθως ποιος νοιαζετε για αυτες?
Κανονικα να βγει φωτο ο ιδιοκτητες που δεν ζητησε χαρτια απ αυτη και οχι η κοπελα
 

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.742
Like
54
Πόντοι
16
Να τους πεις οταν προκηρυσσονται εκλογες, να μενουν τα μπουρδελα ανελεγκτα και οι ενοχοι εκτος φυλακης, μην τυχον και τους πεις υποκριτες.
Ξαναχεστηκαμε λοιπον.
Ας ειναι υποκριτες κι ας κανουν τα παντα σωστα με κινητρο την υποκρισια.

δυστυχως φιλε τα παντα γινονται για λιγο σωστα  με κινητρο την υποκρισια..προβλεψη μου μετα τις εκλογες θα ξαναγινουμε κωλοχανειο >:(
 

dvbhg

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε φιλε εισαι μαλακας η μασ δουλευεισ?

Μια ερώτηση έκανα που για μενα ειναι πολυ σημαντικη, αν δεν εχεις κατι να απαντησεις επι του θεματος θα σε παρακαλουσα να μην παρεμβαινεις αποκαλωντας καποιον με τους χαρακτηρισμους αυτους.
 

saxlokoudouno

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι παρανομο και φασιστικο να βγαλεις φωτο αρρωστου ανθρωπου...ειδικα αυτης που δεν ξερεις τι περασε για να κανει οτι κανει
ΟΙ μαλακες να πηδανε χωρις και οι πουτανες ας βγουνε φωτο καθως ποιος νοιαζετε για αυτες?
Κανονικα να βγει φωτο ο ιδιοκτητες που δεν ζητησε χαρτια απ αυτη και οχι η κοπελα

+1000
 

guest101

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μην βλέπετε το δέντρο και χάνετε το δάσος.
Χέστε τα κόμματα που κοιτάνε τα ψηφαδάκια.
Το θέμα είναι ότι εκεί έξω μας δουλεύουν ψιλό γαζί.
Παίρνουν τα λεφτά μας και πάνε να μας σκοτώσουν. (Σώωπα)
Ελπίζω να βγει και κάτι καλό απ'αυτήν την υπόθεση για όλους μας.
Και δεν αναφέρομαι στο να ρίξουμε μαύρο σε σπίτια, αλλά
στο να αναθεωρήσουμε τον τρόπο ζωής μας. Εγώ εχώ μπει σε σκέψεις.
Δεν θέλω να πετάξω όλη μου την ζωή και τους κόπους μου τόσο εύκολα
στα σκουπίδια.
Το μόνο που εύχομαι είναι να μην ακούσω κάποιο γνώριμο πρόσωπο, στα επόμενα
ονόματα που λένε. Είδωμεν
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.843
Κριτικές
1
Like
31.645
Πόντοι
8.006
Ειναι παρανομο και φασιστικο να βγαλεις φωτο αρρωστου ανθρωπου...ειδικα αυτης που δεν ξερεις τι περασε για να κανει οτι κανει
ΟΙ μαλακες να πηδανε χωρις και οι πουτανες ας βγουνε φωτο καθως ποιος νοιαζετε για αυτες?
Κανονικα να βγει φωτο ο ιδιοκτητες που δεν ζητησε χαρτια απ αυτη και οχι η κοπελα
Πολυ καλα κανανε και την βγαλανε.
Τι ακριβως περασε δηλαδη ρε τυπε?
Ηρθε απο τη Ρωσια για να βγαζει σε 15 λεπτα το μεροκαματο που βγαζει οικοδομος σε 8 ωρες δουλειας.
Εξαλλου προβλεπεται απο το νομο η δημοσιευση των φωτογραφιων της.
Φασιστικη ειναι η δικη της συμπεριφορα.
Και μονο το χαμογελαστο της υφακι, αντι να ειναι συντετριμμενη που ΤΩΡΑ ΔΗΘΕΝ ΕΜΑΘΕ οτι ειναι οροθετικη, δειχνει την ποιοτητα του ανθρωπου.
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
Μαγκες να πω και εγω τη γνωμη μου?

Ξεροντας οτι "αρκετοι" πανε χωρις καποτα, και ορισμενες πουτανες ξεκινανε κιολας την πιπα χωρις καποτα
Και οτι την πορνεια τη διαχειριζονται στην αθηνα αλβανοι...

Ειχα σκεφτει οτι αν για καποιο λογο δε μας πολυαγαπανε.... Θα ηταν πολυ ευκολο να μας καταστρεψουν απλα και μονο ριχνοντας πουτανες με aids στην πιατσα
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Πραγματικα ποιος ο λογος μια γυναικα να γραφτει σε ενα σιτε για να σχολιασει ενα τετοιο θεμα?
Βλεπω οτι πολλες το εχουν κανει. Μπας και εχει κανει κουτσουκελα ο αντρουλης σας?  :2funny:
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2011
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το να συνδέει κανείς τα εκλογικα με αυτό το σοβαρό θέμα που έχει προκύψει είναι μεγάλος  :jerking:
καθώς επίσης να ποστάρει τις απόψεις αναρχικών - ανύρπακτων κομμάτων που εκμεταλεύονται την κατάσταση για να πουν την αιρετική τους άποψη και να προκαλέσουν ντόρο...

έγω ασχολούμαι με το σπορ από τα 17 και σήμερα στα 32 έχω να πω ότι η αύξηση των διαθέσιμων γυναικών λόγο κρίσης την τελευταία διετία θα οδηγούσε σε τέτοιες καταστάσεις... Έστω και λίγες μέρες πριν τις εκλογές ένα γρήγορο ξεσκαρτάρισμα μόνο καλό μπορεί να κάνει. Το μόνο που μπορώ να προτείνω είναι κανά μήνα αποχή και μετά πάλι στα γνωστά μέρη με περισότερο μυαλό και ασφάλεια...

ΥΓ όσοι δεν έχουν ιατρικές γνώσεις να μην ποστάρουν την κάθε παπαρια που βρίσκουν στο internet και επειδή τους βολευεί να την υοθετούν...

Συγνώμη, αλλά αν αναφέρεσαι σε μένα, θα σε παρακαλούσα να προσέχεις πως μιλάς....ο μόνος λόγος που πόσταρα το κείμενο, είναι μόνο και μόνο για να δούμε όλοι μας, τι υπάρχει εκεί έξω γραμμένο...ο καθένας είναι υπεύθυνος να φιλτράρει την πληροφορία και να την αποδεχτεί ή όχι... Ήταν αναμενόμενο να συμβεί κάτι τέτοιο, μιας και είναι προεκλογική περίοδος...

ευχαριστώ.
 

Xynw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2011
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες να πω και εγω τη γνωμη μου?

Ξεροντας οτι "αρκετοι" πανε χωρις καποτα, και ορισμενες πουτανες ξεκινανε κιολας την πιπα χωρις καποτα
Και οτι την πορνεια τη διαχειριζονται στην αθηνα αλβανοι...

Ειχα σκεφτει οτι αν για καποιο λογο δε μας πολυαγαπανε.... Θα ηταν πολυ ευκολο να μας καταστρεψουν απλα και μονο ριχνοντας πουτανες με aids στην πιατσα

Ρε τυπε περισσοτεροι Αλβανοι πανε στα δελα....παρα Ελληνες....!!! :think:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Ίσως μπορούν να μας διαφωτίσουν οι συναγωνιστές που σύμφωνα με τις καταθέσεις τους είχαν ακάποτη πίπα από την εν λόγω δεσποινίδα:
πολύ ωραία να τους ρωτήσουμε αν πάθανε κάτι εν τέλει
ή οποιονδήποτε άλλο άν κόλλησε aids (εννοώ str8 άντρες απο σεξ)

υγ: πολύ γουστάρω το site γιατί βγάζεις πορίσματα για τα σμν πρακτικά /εμπειρικά
και όχι θεωρητικά όπως πχ διαβάζοντας βιβλία και έρευνες
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
πριν απο 10 λεπτα στο τριγωνο πιατσα εκαναν μονο 2 πρεζονια
δεν υπηρχε ψυχη σε ολη την αχαρνων
τα μπουρδελα στην φωκαιας οσα μπορεσα να δω αφου μονο περασα αποκει ειχαν φωτακι
 

Kart.Man

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας guys, λοιπόν είναι όντως μαλ*κία όμως να τραβιέσαι που τραβιέσαι σε οίκο (ή στούντιο, ή μασάζ, ή στο δρόμο, ή οπουδήποτε αλλού), να τα σκας και να το παίζεις κορώνα γράμματα με την άλλη και να της λες:
" μωρό μου θέλω να σε γαμήσω χωρίς καπότα " . Δηλαδή από εκεί καταλαβαίνει κανείς...
:rockon:
 

saxlokoudouno

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνεις κοπελια?
Μπας και κανεις κι εσυ ακάποτα και σε βολευει η αποψη οτι φταιει ο πελατης?

Οχι, αλλα δε θατανε σωστο να δημοσιευσουνε και τη φατσα του ιδιοκτητη των τεσσαρων μαγαζιων που ειχε τις κοπελες χωρις εξετασεις;  Αυτος βγαζει τα πιο πολλα, αυτος δεν εχει ευθυνη, η δεν προκαλει βλαβη στη δημοσια υγεια;  Εκτος αν δεν ειδε, δεν ηξερε, και τα κοριτσια φυτρωνανε στα μαγαζια απ το ταβανι...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Πολυ καλα κανανε και την βγαλανε.
Τι ακριβως περασε δηλαδη ρε τυπε?
Ηρθε απο τη Ρωσια για να βγαζει σε 15 λεπτα το μεροκαματο που βγαζει οικοδομος σε 8 ωρες δουλειας.
Εξαλλου προβλεπεται απο το νομο η δημοσιευση των φωτογραφιων της.
Φασιστικη ειναι η δικη της συμπεριφορα.
Και μονο το χαμογελαστο της υφακι, αντι να ειναι συντετριμμενη που ΤΩΡΑ ΔΗΘΕΝ ΕΜΑΘΕ οτι ειναι οροθετικη, δειχνει την ποιοτητα του ανθρωπου.
τυπε εσυ που ξερεις τα νομικα,αν δεν το ηξερε θα ειχαν δικαιωμα να βγαλουν την φωτο της?
 

Kart.Man

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Κανονικά ο ιδιοκτήτης θα πρεπε να ήτανε μέσα ή να τον ψάνχανε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom