Νέα

Σοφία Παυλίδη (πορνοστάρ)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mitsos1357

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
210
Like
1.669
Πόντοι
201
1000 ευρώ παραπάει. Το τερμάτισε! Μας κάνουν 50% μείωση στους μισθούς και αυτή αντί να κάνει καμια έκπτωση, ζητάει τα δίπλα. Ήμαρτον!
Και να φανταστεις οταν ξεκινησε την παιρναμε με 100 στην Γλυφαδα και 120 αν πηγαινε εκτος γλυφαδας ,το εχει δει καποια απο τοτε που γυρισε την πρωτη τσοντα της ,ευτυχως αφησε παρακαταθηκη καποιες φιλες της που δεν εχουν παιξει ακομα σε τσοντα και εχουν κρατησει τις τοτε τιμες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Και να φανταστεις οταν ξεκινησε την παιρναμε με 100 στην Γλυφαδα και 120 αν πηγαινε εκτος γλυφαδας ,το εχει δει καποια απο τοτε που γυρισε την πρωτη τσοντα της ,ευτυχως αφησε παρακαταθηκη καποιες φιλες της που δεν εχουν παιξει ακομα σε τσοντα και εχουν κρατησει τις τοτε τιμες
εγω απορω ποιοι τελικα τα δινουν τοσα λεφτα.

και εφοπλιστης να εισαι εχεις με 100-200 ευρω τοσες επιλογες και απο α κλας ξανθιες 20χρονες σιτυτουριστριες του γαλακτος.

θα σκασεις 500 ή 1000 ή 300 για κοντες ή τσιγγανες ή δεν ξερω τι αλλο β κλας.

ενταξει ειπαμε συλλεκτες εμπειριων ειμαστε αλλα υπαρχουν επιλογες. να ηταν στο αμυνταιο ή την λημνο με μονοπωλειο να ζηταγε οτι ηθελε.
 

mic69

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2006
Μηνύματα
119
Κριτικές
3
Like
79
Πόντοι
1
Επειδή παίρνω πολλά μηνύματα για την Σοφία και για τις φίλες της, διευκρινίζω ότι δεν μπορώ να δώσω το τηλέφωνο της. Υπάρχει σελίδα στο Instagram όπου όποιος θέλει μπορεί να επικοινωνήσει. Οι φίλες της όπως κατάλαβα βγαίνουν μετά από επικοινωνία μαζί της Σοφίας.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.610
Κριτικές
22
Like
6.873
Πόντοι
3.346
Τσιγγανα ειναι η κοπελα?
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.241
Like
46.939

https://*****.tv/wp-content/uploads/2018/09/logo-space-canva.png




 

cupracing

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
219
Κριτικές
34
Like
2.415
Πόντοι
2.411
Επειδή παίρνω πολλά μηνύματα για την Σοφία και για τις φίλες της, διευκρινίζω ότι δεν μπορώ να δώσω το τηλέφωνο της. Υπάρχει σελίδα στο Instagram όπου όποιος θέλει μπορεί να επικοινωνήσει. Οι φίλες της όπως κατάλαβα βγαίνουν μετά από επικοινωνία μαζί της Σοφίας.

Έτσι ακριβώς είναι φίλε μου και εμένα η Σοφία μου είχε προτείνει φίλες της.
 

mitsos1357

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
210
Like
1.669
Πόντοι
201
Έτσι ακριβώς είναι φίλε μου και εμένα η Σοφία μου είχε προτείνει φίλες της.
Νομιζω σε ολους προτεινε ειχε τουλαχιστον τοτε μεγαλο κυκλο απο φιλες και ευτυχως καποιες εμειναν και συνεχιζουν
 

BOUGA

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2005
Μηνύματα
103
Κριτικές
1
Like
55
Πόντοι
1
Κι εδώ ένα πμ παρακαλώ. Θέλω πολύ να τη γαμήσω
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Κι εδώ ένα πμ παρακαλώ. Θέλω πολύ να τη γαμήσω
ρε ,για κοιτατε κατι λεφταδες που ειναι στο μπου.παικτη και υπολοιποι παικτες.το σοφακι ειναι ακριβο πολυ μα παρα πολυ.αν ομως παραυτα,θελει πραγματικα να παει καποιος,μολις τελειωσει το θεμα της καραντινας,θα του δωσω εγω το τηλεφωνο της.
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.437
Κριτικές
23
Like
3.479
Πόντοι
4.060
ρε ,για κοιτατε κατι λεφταδες που ειναι στο μπου.παικτη και υπολοιποι παικτες.το σοφακι ειναι ακριβο πολυ μα παρα πολυ.αν ομως παραυτα,θελει πραγματικα να παει καποιος,μολις τελειωσει το θεμα της καραντινας,θα του δωσω εγω το τηλεφωνο της.
έτσι ειναι  αδερφέ  ..Η τηλεόραση έχει μεγάλη  δύναμη  εκτόξευσε  την τιμή.παρα πολυ
 

KONSTANTINOS FRAGOULIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2019
Μηνύματα
35
Κριτικές
9
Like
287
Πόντοι
280
Μετά από σύντομη συνομιλία  μου χθες με το Σοφάκι στο instagram η κοπέλα μου έδωσε τον αριθμό της (viber) από όπου και συνεχίσαμε την επικοινωνία μας για τα τυπικά του ραντεβού. Μετά από κάποιες ενέργειες μου που αποδείκνυαν ότι δεν είμαι αστυνομικός ούτε ψευτοτρολ το κορίτσι δέχτηκε να συνευρεθούμε εν τέλει  σε ιδιωτικό χώρο των νοτίων προαστιίων νωρίς το απόγευμα. Εκεί παρεπιπτόντως της παρουσίασα και αποτελέσματα από πρόσφατο τεστ μου για τον κορονοιο. Είναι απόλυτα λογικό το κορίτσι να ζητάει μεγάλο ποσό καθώς η ζήτηση έχει ανέβει κατακόρυφα και οι επιδόσεις της στις ταινίες του Σειρηνάκη ιδιαίτερα αξιοπρόσεχτες! Το τηλ της απ ότι καταλαβαίνετε κυκλοφορει μόνο σε στενό κύκλο και όποιος το έχει καλό θα ήταν να μην το μοιράσει από εδώ κι από κει όπως με προέτρεψε και η ίδια
 

Titlover69

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
721
Κριτικές
13
Like
1.244
Πόντοι
1.076
1000 ήθελε να γράψει

Εντάξει οκ γαμεύσιμο το μικρό δε λέω !
Πιστεύω όμως οι περισσότεροι εδώ μέσα δεν έχουν εικόνα του τι πραγματικά μπορούν να γαμήσουν με 1000€ ...
 

Jimbukis7

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2019
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0
Εντάξει οκ γαμεύσιμο το μικρό δε λέω !
Πιστεύω όμως οι περισσότεροι εδώ μέσα δεν έχουν εικόνα του τι πραγματικά μπορούν να γαμήσουν με 1000€ ...
Εγώ σίγουρα δεν έχω, δε φέρνεις κανένα παράδειγμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom