Νέα

Σόφια & μόνον SOFIA

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα allantalon
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 446K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Τι εγινε ρε μαγγες η ελληνικη παροικια της Σοφιας δεν ποσταρει και τιποτα εχει πεσει "σιγη ασυρμάτου"
Ελπιζω να ειστε καλα μεσα στο μηνα μαλλον θα ανεβω στη Σοφια αν παω θα υπαρξει ανταποκριση να περναμε ολοι καλα
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Τι εγινε ρε μαγγες η ελληνικη παροικια της Σοφιας δεν ποσταρει και τιποτα εχει πεσει "σιγη ασυρμάτου"
Ελπιζω να ειστε καλα μεσα στο μηνα μαλλον θα ανεβω στη Σοφια αν παω θα υπαρξει ανταποκριση να περναμε ολοι καλα

Καλοκαιρακι τωρα φιλε καλες διακοπες τα λεμε Οκτωβρη πρωτα ο θεος........
 

Συνημμένα

  • GREECE.jpg
    GREECE.jpg
    25,8 KB · Εμφανίσεις: 15
  • seasport2.jpg
    seasport2.jpg
    151,9 KB · Εμφανίσεις: 13

Επισκέπτης
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
go on man
περιμενουμε κι αλλα

τις προάλλες ξανανέβηκα Σόφια για δουλειές

αν εξαιρέσω το γεγονός ότι:

1. Μου χάλασαν ευρώ για λέβα στο αεροδρόμιο Βενιζέλος με ισοτιμία: 1,82!!!!!! , ενώ στη Σόφια στα ανταλλακτήρια βρίσκεις με 1,95 (δλδ στα 500 ευρώ έχασα μάνι μάνι 50-60 ευρώ!!!

2. Δοκίμασα την τύχη μου σ ένα απ τα καζίνο τους και έπαιξα περίπου 25 μπιλιές από 8-12 νούμερα η καθεμία και ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΠΙΣΩ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΜΑΡΚΑ!!!!!!!!

3. Ο ταξιτζής στην επιστροφή προς αεροδρόμιο μου πήρε 46 λέβα ενώ όταν έφτασα ο συνάδελφός του μου είχε πάρει 22 λέβα!!!!! (ΝΑΙ ΉΤΑΝ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΟΚ ΟΚ ΟΚ ΟΚ ΟΚ ΟΚ ΟΚ ΟΚ ΟΚ, το γράφω πολλές φορές για να το εμπεδώσουν όλοι. Μακριά από τα ταξί που γράφουν ΟΚ!!!!)

κατά τ άλλα καλά πέρασα  :S
 

dpk69

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2007
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
1
τις προάλλες ξανανέβηκα Σόφια για δουλειές

αν εξαιρέσω το γεγονός ότι:

1. Μου χάλασαν ευρώ για λέβα στο αεροδρόμιο Βενιζέλος με ισοτιμία: 1,82!!!!!! , ενώ στη Σόφια στα ανταλλακτήρια βρίσκεις με 1,95 (δλδ στα 500 ευρώ έχασα μάνι μάνι 50-60 ευρώ!!!

2. Δοκίμασα την τύχη μου σ ένα απ τα καζίνο τους και έπαιξα περίπου 25 μπιλιές από 8-12 νούμερα η καθεμία και ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΠΙΣΩ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΜΑΡΚΑ!!!!!!!!

3. Ο ταξιτζής στην επιστροφή προς αεροδρόμιο μου πήρε 46 λέβα ενώ όταν έφτασα ο συνάδελφός του μου είχε πάρει 22 λέβα!!!!! (ΝΑΙ ΉΤΑΝ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΟΚ ΟΚ ΟΚ ΟΚ ΟΚ ΟΚ ΟΚ ΟΚ ΟΚ, το γράφω πολλές φορές για να το εμπεδώσουν όλοι. Μακριά από τα ταξί που γράφουν ΟΚ!!!!)

κατά τ άλλα καλά πέρασα  :S
0
1.Σωστος αλλαζουμε μονο σε επιλεγμενα ανταλακτηρια και ποτε στα αεροδρομια ουτε στην Βιτοσα
2.εξαρταται που πηγες και τι ωρα πηγες
3.Υπαρχουν πολλα διαφορετικα ταξι ΟΚ μαλλον πηρες τις μαιμουδες γενικα οταν μπαινετε σε ταξι να προσεχετε στο παραθυρο γραφουν τις χρεωσεις ανα χιλιομετρο
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
0
1.Σωστος αλλαζουμε μονο σε επιλεγμενα ανταλακτηρια και ποτε στα αεροδρομια ουτε στην Βιτοσα
2.εξαρταται που πηγες και τι ωρα πηγες
3.Υπαρχουν πολλα διαφορετικα ταξι ΟΚ μαλλον πηρες τις μαιμουδες γενικα οταν μπαινετε σε ταξι να προσεχετε στο παραθυρο γραφουν τις χρεωσεις ανα χιλιομετρο

Mια φορα πληρωσα 60 leva για την διαδρομη Αεροδρομιο Ξενοδοχειο (το χοτελι ηταν κοντα στο tennis)δεν ηξερα κα μασησα για τα καλα και τα εσκασα. Μετα απο πολυ καιρο και αφου πηρα το μαθημα μου για τη διαδρομη Aεροδρομιο hoteli (ηταν στο κεντρο της πολης κοντα στο flocafe) o ταριφας μου λεει 50 leva.
ok λεω  παμε στο χοτελι να αλλαξω τα εβρα σε leva μολις μπαινω μεσα και αφου επιβεβαιωνει τη κρατηση ο ρεσεψονιστ του λεω καλεσε την αστυνομια ο ταριφας ζηταει 50 leva.. για να μην γραφω πολλα κλεισαμε συμφωνια με 25 και πολλα του ηταν του παπαρα. Ο ρεσεψιονιστ πηρε 5 εβραιους φιλοδωρημα και το κερδος μου ηταν τασακι στο δωματιο γιατι καπνιζω πολυ και να μου πει ‘πως οτι θελω να  του το ζητησω και να θυμαμαι οτι το χοτελι φημιζεται για την εχεμυθεια του‘.
Αυτα και να περναμε καλα
 

Επισκέπτης
Mια φορα πληρωσα 60 leva για την διαδρομη Αεροδρομιο Ξενοδοχειο (το χοτελι ηταν κοντα στο tennis)δεν ηξερα κα μασησα για τα καλα και τα εσκασα. Μετα απο πολυ καιρο και αφου πηρα το μαθημα μου για τη διαδρομη Aεροδρομιο hoteli (ηταν στο κεντρο της πολης κοντα στο flocafe) o ταριφας μου λεει 50 leva.
ok λεω  παμε στο χοτελι να αλλαξω τα εβρα σε leva μολις μπαινω μεσα και αφου επιβεβαιωνει τη κρατηση ο ρεσεψονιστ του λεω καλεσε την αστυνομια ο ταριφας ζηταει 50 leva.. για να μην γραφω πολλα κλεισαμε συμφωνια με 25 και πολλα του ηταν του παπαρα. Ο ρεσεψιονιστ πηρε 5 εβραιους φιλοδωρημα και το κερδος μου ηταν τασακι στο δωματιο γιατι καπνιζω πολυ και να μου πει ‘πως οτι θελω να  του το ζητησω και να θυμαμαι οτι το χοτελι φημιζεται για την εχεμυθεια του‘.
Αυτα και να περναμε καλα

τύπε στείλε μου με πμ το ξενοδοχείο, να το έχουμε υπόψη  :rockon:
κι εγώ αυτό που έμεινα τις προάλλες ήταν πολύ βολικό
45 ευρώ τη βραδιά, και:
1. έφερα call girl και δεν το κανε θέμα (στο προηγούμενο χοτελ που έμεινα, μου ζήτησαν να υπογράψω μία δήλωση και να πληρώσω 20 ευρώ επιπλέον, ενώ η βραδιά ήταν 61 ευρώ!!!)
2. Η πουτάνα έλιωσε στο τσιγάρο και δεν το κανε κανένας θέμα
3. Ήταν ακριβώς δίπλα απ τον κεντρικό δρόμο με τα μαγαζιά (αυτόν που ξεχαρβαλώνουν τώρα)

αν το θες πες μου να στο στείλω. Πάντως στείλε μου το δικό σου να το χω...
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Παράθεση από: allantalon στις σήμερα στις 07:17

εισαι σιγουρος;;;;;;;;;;;;;;;;;;  εγω οχι  την γκομενα δεν την ξερω αλλα ξερω το 1ο τηλεφωνο......................
2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny 2funny

Οποιος δοκιμαση στην Σοφια ας ενημερωση στο σχετικο θρεντ και οχι εδω.

Ετσι ισχυριζεται Προεδρε, αναφερει επισης οτι τα εξοδα του ταξι τα πληρώνει μονη της πραγμα δυσκολο αν ηταν μουφα γιατι θα ετρωγε πολλα ακυρα . Τα εσκορτ γραφεια τα κυνηγησε πολυ η προηγουμενη κυβερνηση και το πιο πιθανο  να ειναι γραφειο που κρυβεται πισω απο της αγγελιες . Για αυτο το λογο ειναι και ιδιο το τηλεφωνο . Ετσι τουλαχιστον υποθετω δεν ορκιζομαι ομως
 

greekstun

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2012
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Erotic Bar Velvet
Address: 12-14 Slaveikov Blvd., Sofia, Bulgaria
  Phone: 00359 2 88853133


Cleopatra Strip Club
Address: 31 Cherny Vrah Blvd.
  Phone: 0035929630655


Striptease bar Kama Sutra
Address: 19 Dondukov Blvd. , Sofia, Bulgaria
  Phone: 00359 887 30 38 02
  Mobile: 00359 893 72 91 90



παιδες κανα φθηνο ξενοδοχειακι κοντα σε αυτα εχετε να προτεινεται???
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Erotic Bar Velvet
Address: 12-14 Slaveikov Blvd., Sofia, Bulgaria
   Phone: 00359 2 88853133


Cleopatra Strip Club
Address: 31 Cherny Vrah Blvd.
   Phone: 0035929630655


Striptease bar Kama Sutra
Address: 19 Dondukov Blvd. , Sofia, Bulgaria
   Phone: 00359 887 30 38 02
   Mobile: 00359 893 72 91 90



παιδες κανα φθηνο ξενοδοχειακι κοντα σε αυτα εχετε να προτεινεται???

EASY HOTEL

 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.227
Κριτικές
8
Like
1.898
Πόντοι
266
Το καμα σουτρα αλλα και τα αλλα ειναι κοντα σχετικα
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Το καμα σουτρα αλλα και τα αλλα ειναι κοντα σχετικα

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Σχετικα ολα ειναι κοντα υπολογισε Ταχι 5-7 λεβα και πας σε οποιο θελεις  να μην σου πω να πας και σε ολα.
(αυτο για τον φιλο που ρωτα οχι για σενα Νυκτερε).
Εισοδος 5 λέβα στο καθε ενα απο αυτα προκαταβαλονται μολις μπεις μεσα.
 

x_other

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.079
Like
3
Πόντοι
16
Mηπως καποιος συναγωνιστης εχει δοκιμασει τη Paris απο το Lady Travel??
Kαθε πληροφορία ευπροσδεκτη
Εν οψει του επικειμενου ταξιδιου ειπα αυτη τη φορα να προετοιμαστω
καλα να περναμε
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
32
Πόντοι
16
Σε λίγες μέρες ετοιμάζομαι να πάω Σόφια ! Σκέφτομαι να πάρω μαζί μου το laptop , ξέρει κανείς αν χρειάζεται να το δηλώσεις στα Ελληνικά σύνορα ; Αν ναι ποια είναι η διαδικασία ;
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Σε λίγες μέρες ετοιμάζομαι να πάω Σόφια ! Σκέφτομαι να πάρω μαζί μου το laptop , ξέρει κανείς αν χρειάζεται να το δηλώσεις στα Ελληνικά σύνορα ; Αν ναι ποια είναι η διαδικασία ;

Δεν δηλωνεις τιποτα δεν υπαρχουν συνορα ......... ΕΕ ειναι..
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
32
Πόντοι
16
Δεν δηλωνεις τιποτα δεν υπαρχουν συνορα ......... ΕΕ ειναι..
Κανονικά και με τον νόμο δηλαδή ; Τζάμπα μαλακίες μου έλεγε ένας γνωστός μου ξερόλας !

Υ.Γ. Εννοείται ότι θα έχει και εκτενέστατη περιγραφή στο πέρας του ταξιδιού μου !
 
OP
OP
allantalon

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Κανονικά και με τον νόμο δηλαδή ; Τζάμπα μαλακίες μου έλεγε ένας γνωστός μου ξερόλας !

Υ.Γ. Εννοείται ότι θα έχει και εκτενέστατη περιγραφή στο πέρας του ταξιδιού μου !

οχι ρε φιλε ειναι σαν να πηγαινεις απο Αθηνα _ Πατρα  η απο Θεσσαλονικη - Λαρισσα μην ακους παπαριες.
Πηγαινε με το καλό διαβασε και λιγο το θρεντ με τις βιζιτες στην Σοφια η τα στριπ κλαμπ η τα μπαρακια και καλα να περασης..............
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
32
Πόντοι
16
Καλησπέρα μάγκες ! Βρίσκομαι από το μεσημέρι Σόφια ! Βρήκα αυτό το site www.bulgariamodels.com/id-81/]http://www.bulgariamodels.com/id-81/ [/url] για τα λεγόμενα sex club  αλλά σχεδόν όλα τα τηλέφωνα δεν λειτουργούν ! Ξέρει κανείς τηλέφωνα ή διευθύνσεις τουλάχιστον ;;;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων !
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.488
Κριτικές
178
Like
40.362
Πόντοι
21.896
Καλησπέρα μάγκες ! Βρίσκομαι από το μεσημέρι Σόφια ! Βρήκα αυτό για τα λεγόμενα sex club αλλά σχεδόν όλα τα τηλέφωνα δεν λειτουργούν ! Ξέρει κανείς τηλέφωνα ή διευθύνσεις τουλάχιστον ;;;; Ευχαριστώ εκ των προτέρων !
ti εγραψες μαν?????????? :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom