Νέα

Σοφία - Φυλής 54Β

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kokoss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 249
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ναι αν ειναι θεσσαλονικια αυτη εγω ειμαι ο Λουκα  Τονι....
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παντος κατι δεν παει καλα με την κοπελα αυτη.
στο τελος του ομορφου πηδηματος πεταχτηκε σαν ελτηριο με εντελως ανιθετη διαθεση με αυτη που παρουσιασθηκε στο δωματιο και μου ειπε οτι αυτο δεν ηταν σεξ αλλα ξεσκισμα και εαν ξαναρθω δεν θα ειναι χαρα της οταμ με δει.

δεν ξερω πε συναθλητες μου, αλλα σε ολα αυτα τα χρονια μου τριγυρνω στην πορνοντιζνεηλαντ ποτε δεν μου εχει συμβει παρομοιο περιστατικο.
την σοφια την γνωριζω απο παλαια και μου ειρθε νταπλαζ με τα αναφερομενα της.
πιστευω οτι εχει και τις στιγμες τις.
τεσ πα....
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
324
Like
148
Πόντοι
1
Eμεενα μου ειχε κανει το εξης θεοκουφο,οταν ειχε ξεκινησει την καριερα της στο Μεταξουργειο την επαιρνα συνεχεια  τουλαχιστον 10 φορες σε 1.1/2 μηνα και την βρισκαμε και οι δυο.Καποια μερα περναω απο το μαγαζι ,την βλεπω και της λεω οτι θα παω σπιτι να κανω ενα μπανιο και θα γυρισω.Τελικα κατι μου ετυχε και δεν πηγακαι πηγα την αλλη μερα. Τοτε με βλεπει και μου λεει να φυγω, την περιμενω να βγει απο το δωματιο και μου κανει σκηνη γιατι δεν πηγα χθες και γιατι την εστησα.Εγω της εξηγουσα και αυτη ηταν αμεταπειστη μεχρι που εβαλε τα κλαματα.Απο τοτε δεν θελει να με ξαναπαρει.Τα συμπερασματα δικα σας. :think: :think: :think:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Eμεενα μου ειχε κανει το εξης θεοκουφο,οταν ειχε ξεκινησει την καριερα της στο Μεταξουργειο την επαιρνα συνεχεια  τουλαχιστον 10 φορες σε 1.1/2 μηνα και την βρισκαμε και οι δυο.Καποια μερα περναω απο το μαγαζι ,την βλεπω και της λεω οτι θα παω σπιτι να κανω ενα μπανιο και θα γυρισω.Τελικα κατι μου ετυχε και δεν πηγακαι πηγα την αλλη μερα. Τοτε με βλεπει και μου λεει να φυγω, την περιμενω να βγει απο το δωματιο και μου κανει σκηνη γιατι δεν πηγα χθες και γιατι την εστησα.Εγω της εξηγουσα και αυτη ηταν αμεταπειστη μεχρι που εβαλε τα κλαματα.Απο τοτε δεν θελει να με ξαναπαρει.Τα συμπερασματα δικα σας. :think: :think: :think:
πολυ θετικο!!!!μου ειχε κανει πολυ καλη εντυπωση αλλα μετα απο αυτο μου αρεσει ακομα περισσοτερο!!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
παντος κατι δεν παει καλα με την κοπελα αυτη.
στο τελος του ομορφου πηδηματος πεταχτηκε σαν ελτηριο με εντελως ανιθετη διαθεση με αυτη που παρουσιασθηκε στο δωματιο και μου ειπε οτι αυτο δεν ηταν σεξ αλλα ξεσκισμα και εαν ξαναρθω δεν θα ειναι χαρα της οταμ με δει.

δεν ξερω πε συναθλητες μου, αλλα σε ολα αυτα τα χρονια μου τριγυρνω στην πορνοντιζνεηλαντ ποτε δεν μου εχει συμβει παρομοιο περιστατικο.
την σοφια την γνωριζω απο παλαια και μου ειρθε νταπλαζ με τα αναφερομενα της.
πιστευω οτι εχει και τις στιγμες τις.
τεσ πα....

Παιδες εγω την εχω παρει 10-12 φορες, απο αυτα που λετε και απο αυτα που εχω δει νομιζω οτι ειναι τρελη.
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Παιδιά όντως το Σοφάκι έχει τα προβλήματά του στον ψυχολογικό
τομέα αλλά δεν πρέπει να τα θέλουμε κι όλα δικά μας.  Πολλοί
από εμάς ξέρουμε οτι αυτά που δίνει το Σοφάκι μέσα στο δωμάτιο
δεν συγκρίνονται ούτε με σφαίρες με τα ελάχιστα που προσφέρουν
οι περισσότερες άλλες τάνες. Εγώ αν και την έχω κόψει το μόνο
που έχω να πώ είναι να είναι πάντα όσο καλύτερα γίνεται και να
κάνει ευτυχισμένους πολλούς από εμάς τους μπουρδελιάρηδες  :rockon:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Παιδες εγω την εχω παρει 10-12 φορες, απο αυτα που λετε και απο αυτα που εχω δει νομιζω οτι ειναι τρελη.
ναι ειναι αλλα εχει αισθηματα!!!!δεν ειναι σαν την Ντανιελα η τη Σαμπινα της Τσεχες που ειναι σα γα'ι'δουρια!!!εμενα με αγκαλιαζε και με φιλαγε στο στομα.--αυτο που με ξενερωσε και τον επαιζα για να χυσω ειναι οτι το δερμα της ειναι πολυ πλαδαρο.το μουνι της φτανει μεχρι το στηθος αν το τεντωσει.και θα με πειτε περιεργο(εχω την αρρωστια που λεγεται Ρωσσικο συνδρομο την γκομενα την ψυριζω)τα χερια της ειναι πολυ σκληρα σαν να ειναι καμια αγροτισα!!!!παντος ειναι πολυ καλο κορητσι και αμα σ γουσταρει σου κανει φοβερα πραγματα!!!!!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
ναι ειναι αλλα εχει αισθηματα!!!!δεν ειναι σαν την Ντανιελα η τη Σαμπινα της Τσεχες που ειναι σα γα'ι'δουρια!!!εμενα με αγκαλιαζε και με φιλαγε στο στομα.--αυτο που με ξενερωσε και τον επαιζα για να χυσω ειναι οτι το δερμα της ειναι πολυ πλαδαρο.το μουνι της φτανει μεχρι το στηθος αν το τεντωσει.και θα με πειτε περιεργο(εχω την αρρωστια που λεγεται Ρωσσικο συνδρομο την γκομενα την ψυριζω)τα χερια της ειναι πολυ σκληρα σαν να ειναι καμια αγροτισα!!!!παντος ειναι πολυ καλο κορητσι και αμα σ γουσταρει σου κανει φοβερα πραγματα!!!!!!

Φιλε εγω εκανα μεγαλη προσπαθεια για να ξεκοψω.
Αν εδινε κωλαρακι θα την ειχα παρει 100 φορες
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Παιδιά όντως το Σοφάκι έχει τα προβλήματά του στον ψυχολογικό
τομέα αλλά δεν πρέπει να τα θέλουμε κι όλα δικά μας.  Πολλοί
από εμάς ξέρουμε οτι αυτά που δίνει το Σοφάκι μέσα στο δωμάτιο
δεν συγκρίνονται ούτε με σφαίρες με τα ελάχιστα που προσφέρουν
οι περισσότερες άλλες τάνες. Εγώ αν και την έχω κόψει το μόνο
που έχω να πώ είναι να είναι πάντα όσο καλύτερα γίνεται και να
κάνει ευτυχισμένους πολλούς από εμάς τους μπουρδελιάρηδες  :rockon:
ακριβωςτο ιδιο θα ελεγα.αν σεγουσταρει στο δωματιο κανει πραγματα που ουτε να τα φανταστεις δε μπορεις!!!!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Αν παω σε μια ωρα η αυριο/μεθαυριο θα τη βρω?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Αν παω σε μια ωρα η αυριο/μεθαυριο θα τη βρω?
εγω δεν ξερω Ελλαδα ημουνα τελευταια φορα το Φεβρουαριο!!!παντος λενε οτι δουλευει συνεχεια.πιστευω οτι αν σε γουσταρει και κωλαρακι πρεπει να δινει!!!!βασικα το μεγαλο μυστικο με της γυναικες ειναι η ΓΛΥΚΗΤΗΤΑ ΚΑΙ Η ΕΥΓΕΝΕΙΑ!!!!εγω που της φερθηκα γλυκα και ευγενικα την χα'ι'δεψα και της ειπα οτι εινα σαν πριγκηπισσα.με φιλαγε στο στομα συνεχεια.αν παει καποιος αγενεις η βρωμιαρης φυσικο ειναι να μην τον γουσταρει!!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
εγω δεν ξερω Ελλαδα ημουνα τελευταια φορα το Φεβρουαριο!!!παντος λενε οτι δουλευει συνεχεια.πιστευω οτι αν σε γουσταρει και κωλαρακι πρεπει να δινει!!!!βασικα το μεγαλο μυστικο με της γυναικες ειναι η ΓΛΥΚΗΤΗΤΑ ΚΑΙ Η ΕΥΓΕΝΕΙΑ!!!!εγω που της φερθηκα γλυκα και ευγενικα την χα'ι'δεψα και της ειπα οτι εινα σαν πριγκηπισσα.με φιλαγε στο στομα συνεχεια.αν παει καποιος αγενεις η βρωμιαρης φυσικο ειναι να μην τον γουσταρει!!!

Τα ξερω αυτα (τα εχω ζησει).
Εμενα για κωλο αν θυμαμαι καλα μου ζητησε 80
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Δευτερα 21/7 προς Τρίτη 22/7 00:30 περιπου.
Διαβαζω το θεμα που αφορα τη Σοφια απο Φυλης 54 και θυμαμαι τα παλια.
Αν και ειχα πει οτι θα κοψω τις κακες συνηθειες, κρατησα μονο ενα μηνα.
Βεβαια εδω και 2 μηνες ειμαι καβατζωμενος με ενα τρελο καυλοραπανο που τα κανει ολα (και συμφερει)
αλλα αν το εχεις στο αιμα σου τι να κανεις.

Ξεκιναω λοιπον κατα τις 2 παρα μεσα στα αγρια μεσανυχτα, μπουκαρω στο καινουριο αμαξακι
(μαλακια, πως δε μου το κλεψανε εκει κατω) και καρφι στο σπιτακι στη Λιοσιων που εγραφε ενας φιλος στο θεμα για τη Σοφια.
Διπλα στην Ιουλιανου στον πανω οροφο. Το βρηκα με την πρωτη αν και φοβομουν οτι θα ψαχνω.
Περιμενω 1-2 λεπτα στο σαλονι και ακουω τη φωνη της Σοφιας απο το δωματιο.
Λεω "τα πιασαμε τα λεφτα μας Γιωργακη". Βγαινει στο σαλονι και τη κοιταγα καλα-καλα σα χανος
αλλα δεν εδειξε να με θυμαται.
Στο δωματιο με χαιρετησε, με θυμηθηκε χωρις να της πω τιποτα.
Μου εκανε παραπονα οτι η τσατσα στο Φυλης 54 δε λεει στο κοσμο που μπορουμε να τη βρουμε.
Την αρχισα στα γλυκολογα και της θυμησα τις παλιες επικες στιγμες που ειχα περασει μαζι της.
Της ειπα οτι την ψαχνω μηνες.

Μου εκανε μια πολυ καλη πιπα (με προφ) και μετα αφου με γκαβλωσε ωραια της ειπα να ερθει απο πανω.
Ετσι οπως ηταν κατι εκανε στα αυτια μου, δε ξερω τι αλλα ηταν πολυ καλο.
Μετα την εβαλα ιεραποστολικο και μετα στα 4 οπου κατεθεσα.
Καλο σκηνικο, δε με αφησε αφωνο ομως οπως εχει τυχει 4-5 φορες.

Θελω να πω σε οσους αναρωτιωνται για την Σοφια, οτι παρολο που ηταν η 13η φορα που τη πηδαγα (αν θυμαμαι καλα),
δεν ηταν οπως ηταν τη 12η φορα στη Φυλης.
Αν θελετε τρελο GFE και καταστασεις φοβερες πρεπει για ενα διαστημα να πηγαινετε συνεχεια.
Μη περιμενετε οτι θα σας αρχισει στις τρελες με τη μια. Εγω τα εχω ζησει αυτα αλλα ενα διαστημα το ειχα παραχεσει.
Πηγαινα συνεχεια. Παντως το τιμαει το 20ρι. Απλα να ειστε ευγενικοι και καθαροι παντου.

Την ωρα που κατεθετα της λεω: "Θελω και αλλο".
Σκεφτηκα να της πω να φυγει και να ερθει σε 10 λεπτα για δευτερο γυρο.
Μου απανταει: "ΜΗ μου το κανεις αυτο".
Οποτε λεω, δε γαμιεται για να το ευχαριστηθω πρεπει να περασει τουλαχιστον μιση ωρα, αφου ημουν κουρασμενος.

Οποτε λεω να κατεβω προς Μεταξουργειο μερια, να δω τι παιζει και να καταθεσω στην πολυαγαπημενη Κατερινα στη Κολωνου.

Για λεπτομερειες δειτε την "Ημερισια ενημερωση για μπουρδελα".
 

Sandri

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Εχτές γύρισα Αθήνα μετά από διακοπές δυο εβδομάδων.. αν και διάβασα τις δυο τελευταίες σελίδες του θρέντ δεν κατάλαβα και πολλά.
Αν δεν έχετε να γράψετε κάτι ουσιαστικό όπως εγώ και ο ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑΣ :2funny: .. μη γράφετε μαλακίες.  :jerking: :jerking:

Η Σοφία ίσος είναι λιγάκι τρελή... αλλά προβλήματα ψυχολογικά δεν έχει.  :)  :)

Φίλε dimitrakis29 η Σοφία είναι ξανθιά, αδύνατη με σφιχτό δέρμα και αρκετά σφιχτό νιμου. Εμένα πάντως στο στόμα δε με έχει φιλήσει ποτέ... σπάνια της έπαιρνα εγώ μόνος μου κανένα πεταχτό φιλάκι.

Πόσες φορές έχεις πάει στη Σοφία εσύ; Μήπως την μπερδεύεις με άλλη;

 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
ρε σεις, τι ώρες δουλευει τώρα; Και ας μου πεί κανένας πως θα πάω εκεί...εχω να δω την σοφία καιρό...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Εχτές γύρισα Αθήνα μετά από διακοπές δυο εβδομάδων.. αν και διάβασα τις δυο τελευταίες σελίδες του θρέντ δεν κατάλαβα και πολλά.
Αν δεν έχετε να γράψετε κάτι ουσιαστικό όπως εγώ και ο ΚΟΥΛΟΥΡΑΚΙΑΣ :2funny: .. μη γράφετε μαλακίες.  :jerking: :jerking:

Η Σοφία ίσος είναι λιγάκι τρελή... αλλά προβλήματα ψυχολογικά δεν έχει.  :)  :)

Φίλε dimitrakis29 η Σοφία είναι ξανθιά, αδύνατη με σφιχτό δέρμα και αρκετά σφιχτό νιμου. Εμένα πάντως στο στόμα δε με έχει φιλήσει ποτέ... σπάνια της έπαιρνα εγώ μόνος μου κανένα πεταχτό φιλάκι.

Πόσες φορές έχεις πάει στη Σοφία εσύ; Μήπως την μπερδεύεις με άλλη;
οχι αυτη ειναι.μια ειναι η Σοφια.το δερμα της αν το προσεξεις ειναι πολυ πλαδαρο.το μουνι φτανει μεχρι το στομαχι αν το τεντωσει.αυτα ειναι τα αρνητικα της!!!οταν γαμας το μουνακι της παντος ειναι σφιχτο.
 
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
28
Πόντοι
0
ΠΡΟΣΟΧΗ  !!  Οι διακοπες των πουτανοκαψουρηδων (που λεει και ο HOT SCORPIOS) τελείωσε.

Προσέχετε τι γράφετε γιατί θα σας επιβάλλουν σοβαρές ποινές. (πχ Κλάσ...  αρχ...ών)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.738
Κριτικές
61
Like
40.326
Πόντοι
22.785
Ρε τρελαθηκατε εντελως.... βριλησου 55 Η καταθεση....
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66

Sandri

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
koko τι γίνεται έχεις πάει καθόλου στη Σοφία τελευταία;

Εγώ Κυριακή γύρισα και κατά της 8:30 το βράδυ κατέβηκα Λιοσίων. Ήταν κλειστό αυτό της Σοφίας και το δίπλα όταν πέρασα. Μετά έριξα μια ματιά και σε αυτά τα δυο που είναι τέρμα Ιουλιανού αριστερά μήπως και ήταν εκεί, αλλά όχι.

Όταν έβγαινα από το δεύτερο η Σοφία κατέβαινε προς τα κάτω και πέρασα από δίπλα της.. ενώ ανέβαινα το δρόμο (αυτή κατέβαινε).
Αν είχα βγει 3 δευτερόλεπτα αργότερα (περίπου) θα είχε γίνει τρακάρισμα… επειδή έβγαινα με φόρα.  :S :S :S :S

Και να μην ήθελε να την προσέξει κάποιος είχε ντυθεί πολύ σέξι.  :smitten: :smitten: :smitten:

Εγώ την κατάλαβα αμέσως και την κοίταγα ενώ πέρναγε δίπλα μου. Αυτή όμως αποκλείεται να με είδε γιατί κοίταγε αφηρημένα μπροστά της.
Αυτή πρέπει να ήταν… μόνο που δεν ήταν ξανθιά… τα είχε κάνει καστανά.

Είναι πιο ωραία με το καστανό...αλλά τώρα δεν είναι πια ο τύπος μου, εγώ τη γούσταρα ξανθιά γαμώτο.  :headbang:
Την άλλη εβδομάδα θα πάω σίγουρα για να το επιβεβαιώσω κιόλας.  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom