Νέα

Σοφία Αλιμπέρτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boobookies

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
2.123
Like
12.324
Πόντοι
2.256
Όταν δεν σηκώνονταν τα νούμερα,σηκώθηκαν τα φουστανάκια...
 

Συνημμένα

  • HPIM5376ppppppp.jpg
    HPIM5376ppppppp.jpg
    30,2 KB · Εμφανίσεις: 67
  • HPIM4166.JPG
    HPIM4166.JPG
    20,5 KB · Εμφανίσεις: 67

Επισκέπτης
Η γυναίκα είναι 41 ετών, το έχει δηλώσει η ίδια. Πάντως πρέπει να είναι τελείως λυσσασμένη όλο στο βλικά έχει το μυαλό της.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
παντως εμενα η Αλιμπερτη μου βγαζει τοσο πολλυ ειρωνια ωρες ωρες που με αποθει και γενικοτερα δεν μ αρεσει η ειρωνια....!!στα νιατα της οταν επεξε στν ταινια "καμικαζι αγαπη μου" ειτανε περιπου 17 χρονων...!!τα θυμαστε τα χαλια της..??απλα αργοτερα μεγαλωσε παντρευτηκε φραγκτο τραγουδιστη ονοματα δεν λεμε και φτιαχτηκε...!!χωρια τη εχει κανει που εμεις δεν ξερουμε...!!
οποτε τι ψαχνουμε...!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Η γυναίκα είναι 41 ετών, το έχει δηλώσει η ίδια. Πάντως πρέπει να είναι τελείως λυσσασμένη όλο στο βλικά έχει το μυαλό της.
το οτι κρατιεται καλα σ αυτην την ηλικια δεν μου κανει και πολλυ εντυπωση....
εντυπωση θα μου εκανε να μην κρατιοτανε καλα !!!
λογικο ειναι με τοσα φραγκα και να εχει φτιαχτει και τα botox της να κανει και τις συσφιξεις και τα γυμναστηριακια...!!
αυτες δεν ειναι κουρασμενες απο την ζωη και απο την δουλεια ωστε να γερνανε εμφανησιακα τοσο ευκολα...!!!
 

dj palmo

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
νεα απο το σοφακι δεν εχουμε ρε παιδα;
 

Επισκέπτης
Από τις καλύτερες milf της ελληνικής τηλεόρασης η Αλιμπέρτη μαζί με Μπακοδήμου και μερικές άλλες.Τώρα για όσους δεν είναι φαν του είδους πιθανόν να μην τους αρέσει.Εγώ θα γούσταρα να την πηδήξω.Έχει κάτι το καβλέ πάνω της.
 

20some

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2006
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
0
Ελα μωρε τωρα με την μεγαλο-μπεμπεκα. Ειρωνια, εξυπναδες, υφος ψευτο-μπλαζε, χαμογελο κουνελου, μια υπερτιμημενη μετριοτητα. Μαυυυυυρο στην κυρια.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Συμφωνω με 20some.

Σα γαλοπουλα ειναι η τυπισσα, εχει τοσα φραγκα και το στομα της δεν το εχει φτιαξει, πετανε τα δοντια σα του τυφλοποντικα.

Γουστα ειναι αυτα βεβαια.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Ουτε εμενα μου αρεσει πολυ αλλα ενα θα της τον εριχνα!  :uglystupid:
 

Συνημμένα

  • sofiaalimp10ii.jpg
    sofiaalimp10ii.jpg
    26,2 KB · Εμφανίσεις: 42

dj palmo

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
κανα βιντεακι τις ρε παιδια
δεν υπαρχει απο την εκπομπη της;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
το χειροτερο μπαζο ολων των εποχων!απορω με τον μαλακα τον παριο......... :think: :think:

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
αφου νομιζει οτι αυτη ειναι η γοητεια της..

Θυμηθηκα στο σχολειο μια φωλα που ειχαμε ( δεν ηταν ασχημη τραγικα απλα περνουσε απαρατηρητη καθως ηταν σα σκαμπω με ποδια ανθρωπου ) και ειχε μια θρουμπα στη μαπα και διαλαλουσε πως ηταν η γοητειας της  :2funny:

Εχουν πλακα οι γυναικες, οι μαλακισμενες μαλιστα ακομα περισσοτερη  :2funny:
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Θυμηθηκα στο σχολειο μια φωλα που ειχαμε ( δεν ηταν ασχημη τραγικα απλα περνουσε απαρατηρητη καθως ηταν σα σκαμπω με ποδια ανθρωπου ) και ειχε μια θρουμπα στη μαπα και διαλαλουσε πως ηταν η γοητειας της  :2funny:

Ρε συ είχες συμμαθήτρια την αδερφή του Σημίτη...  :2funny: :2funny: :2funny:

 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
759
Πόντοι
96
οχι και μαλακας ο παριος τη δουλεια του εκανε τη βρηκε μικρη τη ξεπατωσε οσο γουσταρε κ την εστειλε!

  EEE οχι και την εστειλε. Ασε που του εφαγε και το σπίτι στην Πάρο, και οχι μονο αυτο ειχε και το θρασος να κάνει και φωτογραφηση (ψιλογυμνη) σε εκεινο το σπίτι!!!

  μωρε αμα δεν ηταν μανα των παιδιων του θα την ειχε ξεμαλιασει αλλα αναγκαζεται να την βοηθάει!!

Ασε που μαλλον την πάτησε ο Παριος με το Σοφακι γιατι μια άλλη που ειχε ιδια με την Σοφία ειναι!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom