Νέα

Σκοτώθηκε ο Παντελής Παντελίδης – Θανατηφόρο τροχαίο στη Βουλιαγμένης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα JOULIANI
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 211K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.238
Like
21.198
Πόντοι
5.506
εχεις οδηγησει ποτε ml θειτσο?μαλλον οχι
Ο τυπος η κοιμηθηκε στο τιμονι η απο τη κοκα εχασε τις αισθησεις του.
Το ml ειναι ενα αμαξι το οποιο εχει πολυ καλα κρατηματα και ας ειναι suv μονο με 200 σε στροφη και σε πεταει θελω να πω πως και με 80 η 100 να πηγαινε αποκλειεται να χανε το αμαξι γτ είναι τετρακινητο οποτε μαζευετε ευκολα.
Α ρε καντινιέρη... πάνω που πάς να με πείσεις ότι ξέρεις ΚΑΤΙ από αμάξια... μου πετάς την μπούρδα!!!

Καλή κι η Μερσέντα αλλά για κρατήματα δεν φημίζεται και τόσο. Το Stelvio της Alfa Romeo την γαμεί την Mερσέντα στα κρατήματα. Για να μην σου πω ότι οι γαλλικούρες έχουν επίσης γαμάτα κρατήματα. Η Μερσέντα έχει μείνει πίσω σε πολλές τεχνολογίες. Η BMW και η AUDI την έχουν πηδήξει!

Κατά τα άλλα συμφωνούμε... ντίρλα ή κοιμήθηκε δεν παίζει ρόλο... το ίδιο πράμα είναι! :grin:
γ αυτο σου λεω δεν εχεις οδηγησει ml και δεν ξερεις,εγω ειχα οδηγησει ενα και επιανα κατι 160 στην Κηφισού τουμπανο το αμαξι και αν λες οτι δεν εχει κρατηματα το αμαξι ηταν τρενο.



Και μετά ξύπνησες γιατί έγειρε πολύ στη στροφή και έπεσες από το κρεβάτι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
Και μετά ξύπνησες γιατί έγειρε πολύ στη στροφή και έπεσες από το κρεβάτι.
Πρέπει να του κάνει κάνα σεμινάριο ο Σαββίδης για αυτοκίνητα! Πιο πολλά ήξερε!

Που χάθηκε αυτός?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.238
Like
21.198
Πόντοι
5.506
Και μετά ξύπνησες γιατί έγειρε πολύ στη στροφή και έπεσες από το κρεβάτι.
Πρέπει να του κάνει κάνα σεμινάριο ο Σαββίδης για αυτοκίνητα! Πιο πολλά ήξερε!

Που χάθηκε αυτός?



Κάνει εισαγωγές εξαγωγές αυτό τον καιρό και μαθήματα στην Κάσι.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Εγω παντα λεω το ιδιο στους πελατες μου.

Δεν θα πηγαινετε να βλεπετε στο νοσοκομειο το θυμα του τροχαιου, ειτε φταιγατε ειτε οχι.

Ουδείς θα νιωσει καλυτερα επειδη πηγατε εκει. Ούτε εσεις, ούτε το θυμα, ούτε οι συγγενείς του.
Αντιθετως παντα θα υπαρχει ενας οξυθυμος στην οικογενεια που θα σας επιτεθει, ειτε φταιγατε ειτε οχι.

Και καμια φορα οταν στο δικαστηριο αναφερεται η ερωτηση "πηγατε να δειτε το θυμα στο νοσοκομειο?" πεταγομαι εγω και λεω "του το απαγορευσα επειδη δεν εχω καμια εμπιστοσυνη στη νηφαλιοτητα των θυματων και των συγγενων τους".
Σχεδον παντα το ρωταει αυτο ο δικαστης.

και τί καταλαβαίνει από την απάντηση; :confused:
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.202
Πόντοι
8.646
Που το ξεθάψατε τώρα αυτό ρε παιδιά τώρα? Έχουν περάσει 3-4 χρόνια!

Ο τύπος ήταν ντίρλα, το κάρφωσε και πήρε μαζί του 2 γκόμενες... οι οποίες γλίτωσαν τα χειρότερα.

Ξέρετε πόσα τέτοια γίνονται κάθε χρόνο?
εχεις οδηγησει ποτε ml θειτσο?μαλλον οχι
Ο τυπος η κοιμηθηκε στο τιμονι η απο τη κοκα εχασε τις αισθησεις του.
Το ml ειναι ενα αμαξι το οποιο εχει πολυ καλα κρατηματα και ας ειναι suv μονο με 200 σε στροφη και σε πεταει θελω να πω πως και με 80 η 100 να πηγαινε αποκλειεται να χανε το αμαξι γτ είναι τετρακινητο οποτε μαζευετε ευκολα.
το 2006 αγορασα ενα αυτοκινητο αυτης της κατηγοριας ημουν αναμεσα στο ML - ΧC90- TOUAREG και στο RX450 ΟΙ εταιριες μου τα εδωσαν για διήμερο τεστ ντραιβ ..ενα θα πω το αυτοκινητο ηταν σαυρα παρολο που ειχε αεροαναρτηση πηγαινε σφαιρα στον γκρεμο το μονο που ειχε ηταν πολυτελεια ........
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
γ αυτο σου λεω δεν εχεις οδηγησει ml και δεν ξερεις,εγω ειχα οδηγησει ενα και επιανα κατι 160 στην Κηφισού τουμπανο το αμαξι και αν λες οτι δεν εχει κρατηματα το αμαξι ηταν τρενο.
160 με την ML? Μόνο? Τζάμπα οδηγός ρε φίλε, βρέθηκες να οδηγήσεις μια φορά ένα καλό αμάξι και το πήγαινες σαν Punto! :tooth:
πιασε εσυ 160 στην κιφησου και ελα σφυρα μου,ολοι μεχρι 120 πανε και μ αυτη τη κινηση.
Μενεις σίγουρα αθηνα?
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
Που το ξεθάψατε τώρα αυτό ρε παιδιά τώρα? Έχουν περάσει 3-4 χρόνια!

Ο τύπος ήταν ντίρλα, το κάρφωσε και πήρε μαζί του 2 γκόμενες... οι οποίες γλίτωσαν τα χειρότερα.

Ξέρετε πόσα τέτοια γίνονται κάθε χρόνο?
εχεις οδηγησει ποτε ml θειτσο?μαλλον οχι
Ο τυπος η κοιμηθηκε στο τιμονι η απο τη κοκα εχασε τις αισθησεις του.
Το ml ειναι ενα αμαξι το οποιο εχει πολυ καλα κρατηματα και ας ειναι suv μονο με 200 σε στροφη και σε πεταει θελω να πω πως και με 80 η 100 να πηγαινε αποκλειεται να χανε το αμαξι γτ είναι τετρακινητο οποτε μαζευετε ευκολα.
το 2006 αγορασα ενα αυτοκινητο αυτης της κατηγοριας ημουν αναμεσα στο ML - ΧC90- TOUAREG και στο RX450 ΟΙ εταιριες μου τα εδωσαν για διήμερο τεστ ντραιβ ..ενα θα πω το αυτοκινητο ηταν σαυρα παρολο που ειχε αεροαναρτηση πηγαινε σφαιρα στον γκρεμο το μονο που ειχε ηταν πολυτελεια ........
η αεραναρτηση δεν βοηθαει τόσο στα κρατηματα οσο στην ανεση.
Παντως εγω με το ml ημουν ευχαριστημενος απο κράτημα
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.310
Κριτικές
90
Like
32.371
Πόντοι
24.700
Που το ξεθάψατε τώρα αυτό ρε παιδιά τώρα? Έχουν περάσει 3-4 χρόνια!

Ο τύπος ήταν ντίρλα, το κάρφωσε και πήρε μαζί του 2 γκόμενες... οι οποίες γλίτωσαν τα χειρότερα.

Ξέρετε πόσα τέτοια γίνονται κάθε χρόνο?
εχεις οδηγησει ποτε ml θειτσο?μαλλον οχι
Ο τυπος η κοιμηθηκε στο τιμονι η απο τη κοκα εχασε τις αισθησεις του.
Το ml ειναι ενα αμαξι το οποιο εχει πολυ καλα κρατηματα και ας ειναι suv μονο με 200 σε στροφη και σε πεταει θελω να πω πως και με 80 η 100 να πηγαινε αποκλειεται να χανε το αμαξι γτ είναι τετρακινητο οποτε μαζευετε ευκολα.
το 2006 αγορασα ενα αυτοκινητο αυτης της κατηγοριας ημουν αναμεσα στο ML - ΧC90- TOUAREG και στο RX450 ΟΙ εταιριες μου τα εδωσαν για διήμερο τεστ ντραιβ ..ενα θα πω το αυτοκινητο ηταν σαυρα παρολο που ειχε αεροαναρτηση πηγαινε σφαιρα στον γκρεμο το μονο που ειχε ηταν πολυτελεια ........
η αεραναρτηση δεν βοηθαει τόσο στα κρατηματα οσο στην ανεση.
Παντως εγω με το ml ημουν ευχαριστημενος απο κράτημα

Ναι. Τρομερά κρατήματα. Τρέχουν από τις εξατμίσεις...
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.391
Πόντοι
2.786
πιασε εσυ 160 στην κιφησου και ελα σφυρα μου,ολοι μεχρι 120 πανε και μ αυτη τη κινηση.
Μενεις σίγουρα αθηνα?
Καλά, χαζούλης είσαι? :grin: Με κίνηση στην Κηφισσού ούτε με 40 δεν πας! Μιλάμε για άδειο δρόμο. Οπότε, επειδή είσσαι και ψευτάκος (ζαίος γαρ!) θα πιστέψω ότι (ΙΣΩΣ) οδηγούσες μια ML (προφανώς φίλου σου ή test drive) και την πήγαινες σαν Punto!
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.202
Πόντοι
8.646
Που το ξεθάψατε τώρα αυτό ρε παιδιά τώρα? Έχουν περάσει 3-4 χρόνια!

Ο τύπος ήταν ντίρλα, το κάρφωσε και πήρε μαζί του 2 γκόμενες... οι οποίες γλίτωσαν τα χειρότερα.

Ξέρετε πόσα τέτοια γίνονται κάθε χρόνο?
εχεις οδηγησει ποτε ml θειτσο?μαλλον οχι
Ο τυπος η κοιμηθηκε στο τιμονι η απο τη κοκα εχασε τις αισθησεις του.
Το ml ειναι ενα αμαξι το οποιο εχει πολυ καλα κρατηματα και ας ειναι suv μονο με 200 σε στροφη και σε πεταει θελω να πω πως και με 80 η 100 να πηγαινε αποκλειεται να χανε το αμαξι γτ είναι τετρακινητο οποτε μαζευετε ευκολα.
το 2006 αγορασα ενα αυτοκινητο αυτης της κατηγοριας ημουν αναμεσα στο ML - ΧC90- TOUAREG και στο RX450 ΟΙ εταιριες μου τα εδωσαν για διήμερο τεστ ντραιβ ..ενα θα πω το αυτοκινητο ηταν σαυρα παρολο που ειχε αεροαναρτηση πηγαινε σφαιρα στον γκρεμο το μονο που ειχε ηταν πολυτελεια ........
η αεραναρτηση δεν βοηθαει τόσο στα κρατηματα οσο στην ανεση.
Παντως εγω με το ml ημουν ευχαριστημενος απο κράτημα
αεροαναρτηση - υδροπνευματικη αναρτηση ενεργητικη και παθητικη τετραδιευθυνση οπως και το κορυφαιο συστημα 4control της renault βοηθουν την καλυτερη συμπεριφορα του αυτοκινητου στον δρομο... σιγουρα ολα αυτα τα συστηματα σχετιζονται με την ανεση προτιστως ομως αφορουν την βελτιωση των κρατηματων στα αυτοκινητα .... το ML πρωτης γενιας στο περιβοητο τεστ ταρανδου ειχε ανατραπει κατι που δεν βελτιωθηκε πολυ ουτε στην δευτερη γενια ...
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.713
Like
29.121
Πόντοι
6.056
Υπόθεση Παντελίδη: Νέα στοιχεία για το μοιραίο δυστύχημα

Ανατροπή στην υπόθεση του Παντελή Παντελίδη καθώς έρχονται στο φως νέα στοιχεία για το μοιραίο δυστύχημα στις 18 Φεβρουαρίου του 2016 που του κόστισε τη ζωή.

Σύμφωνα με την ανακοίνωση που εξέδωσε το δικηγορικό γραφείο του Απόστολου Λύτρα που ανέλαβε την εκπροσώπηση της οικογένειας Παντελίδη οδηγός του μοιραίου αυτοκινήτου την στιγμή τους δυστυχήματος δεν ήταν ο Παντελής Παντελίδης αλλά η Φρόσω Κυριάκου. Σύμφωνα με την ίδια ανακοίνωση όμως, υπάρχει ακόμα ένα στοιχείο, μια «μαρτυρία-ντοκουμέντο» που είπε ότι είδε το αυτοκίνητο να φεύγει με τον Παντελίδη στην θέση του συνοδηγού.

Όλη η ανακοίνωση του δικηγορικού γραφείου:

Το δικηγορικό μας γραφείο «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΜΜ. ΛΥΤΡΑΣ & Συνεργάτες», κατόπιν εντολής της οικογένειας του αείμνηστου τραγουδιστή Παντελή Παντελίδη, ανέλαβε προσφάτως τη νομική υποστήριξη και εκπροσώπηση της. Η οικογένεια του άτυχου τραγουδιστή υποστηρίζει μέχρι και σήμερα, ότι στις 18-02-2016, την μοιραία εκείνη ημέρα που συνέβη το τροχαίο δυστύχημα, οδηγός του αυτοκινήτου, στο οποίο επέβαινε ο Παντελής Παντελίδης, ήταν η Ευφροσύνη – Στυλιανή Κυριάκου. Σημειωτέον δε, ότι πέραν των ήδη υπαρχόντων αποδεικτικών στοιχείων που συντείνουν στο ότι οδηγός του εμπλεκόμενου οχήματος ΔΕΝ ήταν ο Παντελής Παντελίδης, και κατόπιν έρευνας που πραγματοποιήθηκε, εισφέρθηκε ένα νέο αποδεικτικό στοιχείο, το οποίο αποδεικνύει πέραν πάσης αμφιβολίας το αληθές των ισχυρισμών της οικογένειας του θανόντος, Παντελή Παντελίδη. Πιο συγκεκριμένα, έχει ήδη καταθέσει αρμοδίως, αυτόπτης μάρτυρας των όσων εκτυλίχθηκαν κατά το χρονικό διάστημα προ του μοιραίου γεγονότος. Μεταξύ άλλων, ο μάρτυρας αυτός έχει καταθέσει, ότι ήταν ο τελευταίος άνθρωπος που είδε τον Παντελή Παντελίδη, καθώς ο ίδιος τον συνόδευσε στο αυτοκίνητο και τον βοήθησε να επιβιβαστεί στη θέση του συνοδηγού. Καταθέτει δε, ότι είδε το αυτοκίνητο να φεύγει με τον Παντελή Παντελίδη στην θέση του συνοδηγού. Η μαρτυρία αυτή καταδεικνύει και ενισχύει με σαφέστατο και αναντίρρητο πλέον τρόπο, σε συνδυασμό με τα ήδη κατατεθειμένα αποδεικτικά στοιχεία, ότι οδηγός του μοιραίου οχήματος ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ.


:jerking::jerking::jerking:

Η ξεφτίλα της οικογένειας συνεχίζεται...
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
30.018
Κριτικές
1
Like
32.963
Πόντοι
6.256
Πάλι καλα που τη γλυτωσαν τα πουτανάκια και πάλι καλά που δεν εσκασε πανω σε κανα μηχανακι στη βουλιαγμένης,
Όταν η κόκα οδηγάει
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Υπόθεση Παντελίδη: Νέα στοιχεία για το μοιραίο δυστύχημα

Ανατροπή στην υπόθεση του Παντελή Παντελίδη καθώς έρχονται στο φως νέα στοιχεία για το μοιραίο δυστύχημα στις 18 Φεβρουαρίου του 2016 που του κόστισε τη ζωή.

Σύμφωνα με την ανακοίνωση που εξέδωσε το δικηγορικό γραφείο του Απόστολου Λύτρα που ανέλαβε την εκπροσώπηση της οικογένειας Παντελίδη οδηγός του μοιραίου αυτοκινήτου την στιγμή τους δυστυχήματος δεν ήταν ο Παντελής Παντελίδης αλλά η Φρόσω Κυριάκου. Σύμφωνα με την ίδια ανακοίνωση όμως, υπάρχει ακόμα ένα στοιχείο, μια «μαρτυρία-ντοκουμέντο» που είπε ότι είδε το αυτοκίνητο να φεύγει με τον Παντελίδη στην θέση του συνοδηγού.

Όλη η ανακοίνωση του δικηγορικού γραφείου:

Το δικηγορικό μας γραφείο «ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΜΜ. ΛΥΤΡΑΣ & Συνεργάτες», κατόπιν εντολής της οικογένειας του αείμνηστου τραγουδιστή Παντελή Παντελίδη, ανέλαβε προσφάτως τη νομική υποστήριξη και εκπροσώπηση της. Η οικογένεια του άτυχου τραγουδιστή υποστηρίζει μέχρι και σήμερα, ότι στις 18-02-2016, την μοιραία εκείνη ημέρα που συνέβη το τροχαίο δυστύχημα, οδηγός του αυτοκινήτου, στο οποίο επέβαινε ο Παντελής Παντελίδης, ήταν η Ευφροσύνη – Στυλιανή Κυριάκου. Σημειωτέον δε, ότι πέραν των ήδη υπαρχόντων αποδεικτικών στοιχείων που συντείνουν στο ότι οδηγός του εμπλεκόμενου οχήματος ΔΕΝ ήταν ο Παντελής Παντελίδης, και κατόπιν έρευνας που πραγματοποιήθηκε, εισφέρθηκε ένα νέο αποδεικτικό στοιχείο, το οποίο αποδεικνύει πέραν πάσης αμφιβολίας το αληθές των ισχυρισμών της οικογένειας του θανόντος, Παντελή Παντελίδη. Πιο συγκεκριμένα, έχει ήδη καταθέσει αρμοδίως, αυτόπτης μάρτυρας των όσων εκτυλίχθηκαν κατά το χρονικό διάστημα προ του μοιραίου γεγονότος. Μεταξύ άλλων, ο μάρτυρας αυτός έχει καταθέσει, ότι ήταν ο τελευταίος άνθρωπος που είδε τον Παντελή Παντελίδη, καθώς ο ίδιος τον συνόδευσε στο αυτοκίνητο και τον βοήθησε να επιβιβαστεί στη θέση του συνοδηγού. Καταθέτει δε, ότι είδε το αυτοκίνητο να φεύγει με τον Παντελή Παντελίδη στην θέση του συνοδηγού. Η μαρτυρία αυτή καταδεικνύει και ενισχύει με σαφέστατο και αναντίρρητο πλέον τρόπο, σε συνδυασμό με τα ήδη κατατεθειμένα αποδεικτικά στοιχεία, ότι οδηγός του μοιραίου οχήματος ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ.


:jerking::jerking::jerking:

Η ξεφτίλα της οικογένειας συνεχίζεται...



ΝΑΙ.. γι'αυτό οι άνθρωποι της πυροσβεστικής έκαναν 5 ώρες να τον απεγκλωβίσουν από την θέση του οδηγού!
Τέσπα.. αφού ΔΕΝ έχουν ίχνος τσίπας σαν οικογένεια και προπάντων ΔΕΝ "σέβονται" τον δικό τους άνθρωπο, αφήνοντας να ηρεμήσει η ψυχούλα του, όλα τα υπόλοιπα είναι περιττά...
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.713
Like
29.121
Πόντοι
6.056
Παντελής Παντελίδης : Δεν οδηγούσε η Φρόσω Κυριάκου – Στο αρχείο η υπόθεση

Δεν έγινε δεκτή από την Εισαγγελία η μαρτυρία που είχε κατατεθεί πρόσφατα στις Αρχές για την υπόθεση του τροχαίου με θύμα τον δημοφιλή τραγουδιστή Παντελή Παντελίδη.

Οριστικά στο αρχείο μπαίνει η υπόθεση του τροχαίου δυστυχήματος με θύμα τον Παντελή Παντελίδη, καθώς Εισαγγελία Πρωτοδικών της Αθήνας έκρινε ότι ο μάρτυρας που είχε εμφανιστεί και υποστήριζε ότι στη θέση του οδηγού βρισκόταν η Φρόσω Κυριάκου είναι «όψιμος».

Σε δελτίο τύπου των δικηγόρων, Χρήστου Άσπρου και Ιωάννη Κωλέττη, οι οποίοι εκπροσωπούν της δύο κοπέλες που επέβαιναν στο όχημα αναφέρεται:...

 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.713
Like
29.121
Πόντοι
6.056

Παντελής Παντελίδης : Η Μίνα Αρναούτη ζητά αποζημίωση 960.000 ευρώ από την οικογένειά του​

“Φώναζα στη μητέρα μου ότι αν έζησα για να περνάω αυτό, καλύτερα να πεθάνω. Και το πίστευα!» αναφέρει η Μίνα Αρναούτη στην αγωγή της.

Μέσα από νέα αγωγή που κατέθεσε προσφάτως κατά της οικογένειας του Παντελή Παντελίδη, η Μίνα Αρναούτη αξιώνει συνολικά 960.000 ευρώ. Πέντε χρόνια μετά το τροχαίο που στοίχισε τη ζωή στον τραγουδιστή Παντελή Παντελίδη, αξιώνει για πρώτη φορά αποζημίωση. Ειδικότερα, διεκδικεί 240.000 χιλιάδες ευρώ για συκοφαντική δυσφήμηση από κάθε μέλος της οικογένειας Παντελίδη.

«Υφίσταμαι επί πέντε έτη μέχρι σήμερα πογκρόμ χιλιάδων εξυβριστικών και προσβλητικών σχολίων εναντίον μου, ενώ παράλληλα δεχόμουν και απειλές για τη ζωή μου, από τρίτους, θαυμαστές του θανόντος, με συνέπεια να φοβάμαι για τη ζωή μου. Δέχτηκα μπούλινγκ όσο κανένας άλλος στη χώρα αυτή» φέρεται να ισχυρίζεται η Μίνα Αρναούτη με το ρεπορτάζ της Realnews περιέχονται στη νέα αγωγή που κατέθεσε πρόσφατα κατά .

Η αγωγή που κατέθεσε ο δικηγόρος της Μίνας Αρναούτη, Ιωάννης Κωλέττης ξεπερνά σύμφωνα με την εφημερίδα, τις 240 σελίδες και περιέχει δεκάδες άρθρα σχετικά με το τροχαίο, δηλώσεις της οικογένειας Παντελίδη και ποσταρίσματα στα social media που χαρακτηρίζονται ως συκοφαντικά. «Διασύρθηκα και κατασυκοφαντήθηκα από τους εναγόμενους πανελληνίως. Έχω πλέον στιγματιστεί ως ανήθικη, ψεύτρα, «δολοφόνος» του γιου τους».

“Φώναζα στη μητέρα μου ότι αν έζησα για να περνάω αυτό, καλύτερα να πεθάνω. Και το πίστευα αυτό. Ευχόμουν να πέθαινα, να ησύχαζα και κάποιες φορές σε κρίση πανικού έκανα τη σκοτεινή σκέψη να αυτοκτονήσω. Οι εναγόμενοι μου προκάλεσαν ψυχολογική ασφυξία» αναφέρεται, μεταξύ άλλων, στην αγωγή που κατέθεσε η Μίνα Αρναούτη.

 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.995
Πόντοι
1.706
καλά αυτή θα πάρει πολλά λεφτά δεν τίθεται θέμα. Εκείνο που δεν καταλαβαίνω είναι που διάολο είναι τα σημάδια από τις επεμβάσεις, την βλέπω όλο το καλοκαίρι φωτογραφίες με μαγιό ήταν. Σούπερ μωρό
 

Difficult support85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
12
Like
438
Πόντοι
290
καλά αυτή θα πάρει πολλά λεφτά δεν τίθεται θέμα. Εκείνο που δεν καταλαβαίνω είναι που διάολο είναι τα σημάδια από τις επεμβάσεις, την βλέπω όλο το καλοκαίρι φωτογραφίες με μαγιό ήταν. Σούπερ μωρό
Όντως πολύ ωραία κοπέλα.
Απορώ και εγώ οι επεμβάσεις που γίνονται.Νομιζω ότι στο πρόσωπο της δεν έπαθε ζημιά κάτι άλλο σε σώμα μάλλον την ταλαιπωρεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom