Νέα

Σκοτωσανε ελληνοαυστραλο στη Βουλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 331
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.332
Κριτικές
1
Like
30.001
Πόντοι
8.006
παντως Αλεξ κανενας δεν στεναχωρεθηκε για τον γκανγκστερ

μακαρι να σκοτωνοταν ολοι αναμεταξυ τους μαζι με τους πρεζεμπορους και τα βαπορακια
Ξερεις τι βαριεμαι περισσοτερο? Οτι αναθεμα κι αν διαβασε καποιος τι εγραψα. Σχολιασε καποιος οτι εγραψα υπερ του πρεζεμπορα και το πηραν ολοι σχοινι κορδονι, χωρις καν να ασχοληθουν να δουν αν ειπα αυτο. Ειναι κατι σαν την "ρετσινια" που σε κυνηγαει απο την κακη φημη. Δειγμα ανωριμων, αμορφωτων και ξερόληδων.
Εγω ειπα οτι μου κανει εντυπωση το ποσο πλεον ο κοσμος χαιρεται απο εναν θανατο, κατι που εξ ορισμού ειναι εξαχρείωση, όποιος κι αν ηταν ο πεθαμενος. Το πηραν και το εκαναν λάστιχο. Επισης εγραψα οτι κανενας δεν θα επρεπε να χαιρεται με πυροβολημενα πτωματα στο δρομο, γιατι δεν ειναι εικονα σοβαρης χωρας αυτη. Και μου εγραψε ο αλλος οτι και στα τροχαια λεει παλι εχουμε πτωματα στο δρομο. Ωρες ωρες αναρωτιεμαι αν εχει κανενα νοημα να προσπαθω να εξηγησω πραγματα στον τοιχο.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.393
Κριτικές
16
Like
13.562
Πόντοι
5.577
Ξερεις τι βαριεμαι περισσοτερο? Οτι αναθεμα κι αν διαβασε καποιος τι εγραψα. Σχολιασε καποιος οτι εγραψα υπερ του πρεζεμπορα και το πηραν ολοι σχοινι κορδονι, χωρις καν να ασχοληθουν να δουν αν ειπα αυτο. Ειναι κατι σαν την "ρετσινια" που σε κυνηγαει απο την κακη φημη. Δειγμα ανωριμων, αμορφωτων και ξερόληδων.
Εγω ειπα οτι μου κανει εντυπωση το ποσο πλεον ο κοσμος χαιρεται απο εναν θανατο, κατι που εξ ορισμού ειναι εξαχρείωση, όποιος κι αν ηταν ο πεθαμενος. Το πηραν και το εκαναν λάστιχο. Επισης εγραψα οτι κανενας δεν θα επρεπε να χαιρεται με πυροβολημενα πτωματα στο δρομο, γιατι δεν ειναι εικονα σοβαρης χωρας αυτη. Και μου εγραψε ο αλλος οτι και στα τροχαια λεει παλι εχουμε πτωματα στο δρομο. Ωρες ωρες αναρωτιεμαι αν εχει κανενα νοημα να προσπαθω να εξηγησω πραγματα στον τοιχο.

Στο bou εισαι τυπε  :-
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
229
Πόντοι
86
Ξερεις τι βαριεμαι περισσοτερο? Οτι αναθεμα κι αν διαβασε καποιος τι εγραψα. Σχολιασε καποιος οτι εγραψα υπερ του πρεζεμπορα και το πηραν ολοι σχοινι κορδονι, χωρις καν να ασχοληθουν να δουν αν ειπα αυτο. Ειναι κατι σαν την "ρετσινια" που σε κυνηγαει απο την κακη φημη. Δειγμα ανωριμων, αμορφωτων και ξερόληδων.
Εγω ειπα οτι μου κανει εντυπωση το ποσο πλεον ο κοσμος χαιρεται απο εναν θανατο, κατι που εξ ορισμού ειναι εξαχρείωση, όποιος κι αν ηταν ο πεθαμενος. Το πηραν και το εκαναν λάστιχο. Επισης εγραψα οτι κανενας δεν θα επρεπε να χαιρεται με πυροβολημενα πτωματα στο δρομο, γιατι δεν ειναι εικονα σοβαρης χωρας αυτη. Και μου εγραψε ο αλλος οτι και στα τροχαια λεει παλι εχουμε πτωματα στο δρομο. Ωρες ωρες αναρωτιεμαι αν εχει κανενα νοημα να προσπαθω να εξηγησω πραγματα στον τοιχο.

Δεν παρακολούθησα γιατι μαχομουν με το πουλι

οπως και να εχει αποψη μου ειναι πως οι εγκληματιες δεν θα πρεπει να κυκλοφορουν αναμεσα μας

Τωρα αν πηγαινουν στην φυλακή η στο χώμα μου ειναι αδιάφορο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.332
Κριτικές
1
Like
30.001
Πόντοι
8.006
Στο bou εισαι τυπε  :-
Μικρογραφια της κοινωνιας ειναι το μπου. Και στον εξω κοσμο τα ιδια συμβαινουν. Λες κατι και το αντιλαμβανεται ο καθενας οπως θελει για να πει τα δικα του. Και σε καλει να απολογηθεις για την δικη του ερμηνεια. Δεν βαριεσαι. Οσοι εκτιμω εδω μεσα μια χαρα αντιπαρατιθενται. Οι εξυπνακηδες και οι υφακηδες παντα θα υπαρχουν.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.332
Κριτικές
1
Like
30.001
Πόντοι
8.006
Δεν παρακολούθησα γιατι μαχομουν με το πουλι

οπως και να εχει αποψη μου ειναι πως οι εγκληματιες δεν θα πρεπει να κυκλοφορουν αναμεσα μας

Τωρα αν πηγαινουν στην φυλακή η στο χώμα μου ειναι αδιάφορο
Κι εσυ με το πουλι τελειωνετε καποια στιγμη, εχετε καταντησει γραφικοι
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.393
Κριτικές
16
Like
13.562
Πόντοι
5.577
Μικρογραφια της κοινωνιας ειναι το μπου. Και στον εξω κοσμο τα ιδια συμβαινουν. Λες κατι και το αντιλαμβανεται ο καθενας οπως θελει για να πει τα δικα του. Και σε καλει να απολογηθεις για την δικη του ερμηνεια. Δεν βαριεσαι. Οσοι εκτιμω εδω μεσα μια χαρα αντιπαρατιθενται. Οι εξυπνακηδες και οι υφακηδες παντα θα υπαρχουν.


Στο bou βρισκουμε το ανφαν γκατε της κοινωνιας τυπε  :S
 
OP
OP
ririkonav

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.005
Κριτικές
47
Like
6.266
Πόντοι
11.445
Άντε να περάσουν τα 40, να της τελειώσουν και τα πρεζόφραγκα να αρχίσει τις βίζιτες το ουκρανιδο-μιλφ! Θα την τιμήσει πολύς λαός δεόντως!  :knockinb: :knockinb: :knockinb:

ΥΓ Σιγά μην λυπηθώ τον πρεζέμπορα και την πουτάνα του. Κουραδομηχανές και οι 2... Δεν προσέφεραν τίποτα στην κοινωνία, παρά μόνο πίκρες, άγχος και θάνατο για να μπορούν αυτοί να το παίζουν μούρη στις πουστάρες και στις βίζιτες της παραλιακής και την Μυκόνου. Ενα γουρούνι λιγότερο

Ολοι περιμενουμε τον νικητη απο τον πολεμο των γκανκστερ για να βγαλει στο κλαρι την Βικτωρια .... :fuck2:
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Τελικα αραγε ποιο ειναι το θεμα μας...Το πουλι γιατι τσακωνεται με αλλους, να λυπηθουμε τον καθε κρατικοδιαιτο μαφιοζο που εχει παρει εργολαβια το μισο δημοσιο εχοντας μια γαλερα απο δηθεν "εξυπνακηδες" που λενε δε βαριεσαι καλα και τα 250 ευρω το μηνα...


Η πιο το αντικτυπο αν ξεκινησουμε την "στοχευμενη τρομοκρατια"..Εχουμε τη δομη η την ωριμοτητα για να πιασουμε το νοημα μιας οργανωσης οπως οι RAF, OAS,κτλ η μηπως οι καφενοβιοι τα βλεπουν ολα επιφανιακα..
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
Παμε τωρα λοιπον.

Πρωτον και κυριον:
Εξαχρειωθει: Δωσε την εννοια που θες να πεις...
Εννοεις εξαγριωθει ή εχει φτασει στην ανεχεια?
Γιατι σε αλλα σημεια συζηταωνε τα σχολια για τον εναν ορο και σεαλλα για τον αλλο.

Εκτος ΚΙ ΑΝ εχεις κανει συμπτυξη των 2 εννοιων σε 1: Εχει εξαγριωθει και εχει γινει αχρειος...αρα εχει εξαχρειωθει!
Για νομικος η χρηση λογου θα επρεπε ν ειναι πιο προσεγμενη, δικαιολογειται (ειλικρινα) παντως λογω προχειροτητας στην συμμετοχη στο σαιτ.
Μπορει να κανω και λαθος.
Διορθωσε με.


Τωρα Επι της Ουσιας
1)αντι να σε ενοχλει ο κανιβαλισμος των πτωματων γκανγκστερ ας σε ενοχλουν αλλα πιο σημαντικα στην κοινωνια μας. Δεν ειναι σωστο βεβαια να ακουγονται ακραια για εαν νεκρο, ΑΑΑΑΑΛΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΆ ομως αν ειναι στην κοινωνια να περασει το μηνυμα οτι αυτο ειναι μια κακη εικονα μια τζιζ πρακτικη και να μην χτιζονται τετοια προτυπα ΒΕΒΑΙΩΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΑΥΤΟ ωστε να βαλουμε τα πραγματα στην θεση τους, επιτελους.
2)Καλα τωρα η εικονα χωρας με τα πτωματα σε πειραξε. Οοοοοοολη η αλλη εικονα της χωρας δεν σε ενοχλει... που ειναι πρωτιστης σημασιας. Αφου καταπιες ολοκληρη την βακτριανη γκαμηλα μαζι με τις δυο της καμπουρες και το νυχακι προς τα κατω, τωραμου κανεις οτι πιπιλας το διυλισμενο κουνουπι γιατι φοβασαι μην σε πειραξει στα λαιμά.
Πτωματα στους δρομους ΠΑΝΤΑ βρισκαμε και ηταν συνηθισμενο να ξεκαθαριζονται λογαριασμοοι. Ανατρεξτε στην σχετικη ειδησεογρφια που τωρα πια με το γκουγκλ και ιντερνετ ειναι πανευκολο. Δεν εχει αλλαξει κατι σε αυτο. Και να εισαι σιγουρος Η ΕΙΚΟΝΑ ΜΑΣ σαν χωρα ΔΕΝ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ απο κανεναν. ¨αλλου ειδους πραγματα μας -αμαυρωνουν- την εικονα. Αλλά ξεχασα... αυτα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ  αλλα μονο το "Αυτο που σιγουρα παντως με ενοχλει ειναι". Τα αλλα δεν ενοχλησαν τον δικηγορο μας. Το οτι εχει φοροδιαφυγει δεν τον ενοχλησε. Οτι ειναι ενα ματσο χαλιας ουτε. Τον ενοχλησε μην πουμε την πουτανα...πουτανα!


Κλεινοντας,

εγω δεν θυμαμαι τον εαυτο μου να συγχωρω τετοιες συμπεριφορες και γκνγκστερολαιφσταιλ ουτε οταν ετρωγα με χρυσα κουταλια ουτε τωρα που τρωω με ασημενια ή αvοξειδωτα ουτε αυριο θα το κανω που θα τρωω με τσιγκινα.
Και ειμαι σιγουρος -οσο και χαρουμενος- που και αλλοι πολιτες της χωρας μας ΔΕΝ συμμεριστηκαν ποτε αυτο το στυλ ζωης ουτε δεχτηκαν ποτε να το αποδεχθουνως ενα ιδεωδες. Και τις μουτζες με χερια ποδια που τρως πισω απο το κημπορτν οταν γραφεις ολες αυτες τις μαλακιες ειμαι σιγουρος οτι στις ριχνουνε με πολυ χαρα και αξιοπρεπεια. (ακομα κι αν μυριζει η ανασα τους)


Τελος, (ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟΝ απ οσα εγραψα εδω) ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΝΤΡΑΠΗΚΕΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΕΙΣ στα βασανα του μεσου ελληνα ως 'Τωρα που βρωμισε το χνωτο του απο την πεινα' -αλλα συγχρονως εξανιστασαι για την κακομοιρη την παρδαλοχήρα-  ΣΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙ με αυτο που πραγματικα εισαι και οπως και τις πολιτικο-κοινωνικες ιδεες που κουβαλας (και τις οποιες σε αλλα θρεντς προτρεχεις για να μας τις σερβιρεις οτι ειναι για το καλο του πληθυμσου της χωρας μας) στην κεφαλα σου και σε κατατασει στην κατηγορια των ανθρωπων χωρις ενσυναισθηση , συμπονοια και ανθρωπια, λιιιιγο πανω απο την κατηγορια των αγριων τετραποδων.
Γιατι σε αλλη περιπτωση θα αναρωτιοσουνα ρε αρχιλαμογιο τι εχεις προσφερει εσυ σε αυτην την κοινωνια περα απο την φοροδιαφυγη σου, τα σκατα που παραγεις μαζι και το διοξειδιο του ανθρακα που συμβαλει στο φαινομενο του θερμοκηπιου και θα εβγαζες, απλα, τον σκασμο.


Ου να μου χαθεις που μιλας για κανιβαλισμο. εσυ!

ρε φιλε σε παρακολουθω τοσες μερες να γραφεις και να γραφεις με τοσο μισος λες και σου χει σκοτωσει την οικογενεια ο μακαριτης...
Στο πρωτο μου ποστ εγραψα πως εκτος απο μισογυνηδες ειστε καταθλιπτικοι και παρεξηγηθηκες κι ολας...

Επειδη λοιπον λες και ξαναλες οτι ακουσες ή διαβασες αμασητο στον τυπο θες να μας πεις εκτος της κριτικης του google που ανεβασες και τους κατονομαζε «κακους» εργοδοτες που δινουν μισθους πεινας, ποια ηταν τα θυματα του μακαριτη;
Ποιοι εχουν καταγγειλει τον συγκεκριμενο και για ποιο αδικημα;
Ποτε κατηγορηθηκε για παρανομο πλουτισμο ή φοροδιαφυγη;
Ποτε καταδικαστηκε στην ελλαδα για εμποριο ναρκωτικων;

Μηπως διαβασες και εσυ ολα οσα αναδημοσιευονται απο δω και απο εκει οπως ολοι μας;
Σου γραφω πως εγω που τον ηξερα προσωπικα δεκα χρονια δικαιωμα εδω στην πουτανα χωρα που ζεις και εσυ δεν ειχε δωσει.
Τωρα αν ειναι εγκλημα η γκομενα του να ειναι ψωνιο με τα ρουχα τοτε μπορει και να εκαναν καλα που τον εφαγαν.

Αλλα για απαντησε μου σε παρακαλω αυτος που τον εφαγε τον καθαρισε για καλο της κοινωνιας ή για να παρει τον οποιο ελεγχο σε οτιδηποτε παρανομο ή μη δραστηριοποιουταν ο συγχωρεμενος;
Εγω διαβασα παρανομο τζογο ! πωπω καταστροφη ρεσυ η μιση ελλαδα παιζει τζογο καθημερινα , η αλλη μιση πηδαει πουτανες και ολοι μαζι αγκαλιαζονται φιλιουνται και εσυ βγαζεις ολο σου το αχτι σε καποιον που στο ξαναλεω για τελευταια φορα (γιατι κουραστηκα) δεκα χρονια δεν ειχε δωσει δικαιωμα παρα μονο εδειχνε ευκαταστατος.
Αν αυτο ειναι το προβλημα σου δηλωσε το και πιστεψε με αν το παραδεχτεις θα ειναι πιο ευκολο να το ξεπερασεις το ψυχολογικο.
Ναι ειχε πιο πολλα απο εσενα δυστυχως και αυτο για σενα ηταν εγκλημα που επρεπε να τιμωρηθει...

περαστικα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.332
Κριτικές
1
Like
30.001
Πόντοι
8.006
Επιτελους και μια σοβαρη απαντηση.
Ρισπεκτ ρε Νιτρο.
 

ghorry

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
154
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
1
Ολοι περιμενουμε τον νικητη απο τον πολεμο των γκανκστερ για να βγαλει στο κλαρι την Βικτωρια .... :fuck2:
Τύπε ένα 200αρακι την ώρα με 2 εκτονώσεις το έχει άνετα νομίζω!

Το μόνο που φοβάμαι είναι κανά άβγαλτο-μαλακισμένο 20χρονο "ποδοσφαιριστή" της Εθνικής Μυκόνου... Νομίζω έτσι την έβγαλε καθαρή και η Ηλιάδη... Ξέρουν οι ρουφιάνες που θα χτυπήσουν για φράγκα και να φορτώσουν τα ορφανά, γιατί 40αρης φραγκάτος, σιγά μην την μάζευε να μεγαλώνει τα παιδιά του άλλου.
 
OP
OP
ririkonav

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.005
Κριτικές
47
Like
6.266
Πόντοι
11.445
Τύπε ένα 200αρακι την ώρα με 2 εκτονώσεις το έχει άνετα νομίζω!

Το μόνο που φοβάμαι είναι κανά άβγαλτο-μαλακισμένο 20χρονο "ποδοσφαιριστή" της Εθνικής Μυκόνου... Νομίζω έτσι την έβγαλε καθαρή και η Ηλιάδη... Ξέρουν οι ρουφιάνες που θα χτυπήσουν για φράγκα και να φορτώσουν τα ορφανά, γιατί 40αρης φραγκάτος, σιγά μην την μάζευε να μεγαλώνει τα παιδιά του άλλου.

η Ηλιαδη πηρε φραγκα απο τον μακαριτη και καβαλισε το τεκνο. Η Βικτωρια ζουσε με τα μαυρα λεφτα που στελνανε σπο Αυστραλια οι γκανκστερσ στον συχωρεμενο. Τωρα αυτα θα τελειωσουν και πρεπει να βγαλει μεροκαματο .... :fuck1:
 
OP
OP
ririkonav

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.005
Κριτικές
47
Like
6.266
Πόντοι
11.445
ρε φιλε σε παρακολουθω τοσες μερες να γραφεις και να γραφεις με τοσο μισος λες και σου χει σκοτωσει την οικογενεια ο μακαριτης...
Στο πρωτο μου ποστ εγραψα πως εκτος απο μισογυνηδες ειστε καταθλιπτικοι και παρεξηγηθηκες κι ολας...

Επειδη λοιπον λες και ξαναλες οτι ακουσες ή διαβασες αμασητο στον τυπο θες να μας πεις εκτος της κριτικης του google που ανεβασες και τους κατονομαζε «κακους» εργοδοτες που δινουν μισθους πεινας, ποια ηταν τα θυματα του μακαριτη;
Ποιοι εχουν καταγγειλει τον συγκεκριμενο και για ποιο αδικημα;
Ποτε κατηγορηθηκε για παρανομο πλουτισμο ή φοροδιαφυγη;
Ποτε καταδικαστηκε στην ελλαδα για εμποριο ναρκωτικων;

Μηπως διαβασες και εσυ ολα οσα αναδημοσιευονται απο δω και απο εκει οπως ολοι μας;
Σου γραφω πως εγω που τον ηξερα προσωπικα δεκα χρονια δικαιωμα εδω στην πουτανα χωρα που ζεις και εσυ δεν ειχε δωσει.
Τωρα αν ειναι εγκλημα η γκομενα του να ειναι ψωνιο με τα ρουχα τοτε μπορει και να εκαναν καλα που τον εφαγαν.

Αλλα για απαντησε μου σε παρακαλω αυτος που τον εφαγε τον καθαρισε για καλο της κοινωνιας ή για να παρει τον οποιο ελεγχο σε οτιδηποτε παρανομο ή μη δραστηριοποιουταν ο συγχωρεμενος;
Εγω διαβασα παρανομο τζογο ! πωπω καταστροφη ρεσυ η μιση ελλαδα παιζει τζογο καθημερινα , η αλλη μιση πηδαει πουτανες και ολοι μαζι αγκαλιαζονται φιλιουνται και εσυ βγαζεις ολο σου το αχτι σε καποιον που στο ξαναλεω για τελευταια φορα (γιατι κουραστηκα) δεκα χρονια δεν ειχε δωσει δικαιωμα παρα μονο εδειχνε ευκαταστατος.
Αν αυτο ειναι το προβλημα σου δηλωσε το και πιστεψε με αν το παραδεχτεις θα ειναι πιο ευκολο να το ξεπερασεις το ψυχολογικο.
Ναι ειχε πιο πολλα απο εσενα δυστυχως και αυτο για σενα ηταν εγκλημα που επρεπε να τιμωρηθει...

περαστικα

μαλλον δεν θελεις να πιστεψεις τα ρεπορταζ της αυστραλιανης tv που γκανκστερ τον ανεβαζουν drug dealer τον κατεβαζουν .Τωρα αμα ηρθε εδω για να αγιασει ειναι αλλο θεμα , αλλα δεν αγιαζεις με security εταιρεια και προστασια ...ασε που το αρχικο κεφαλαιο ειναι απο καταμαυρα ταμεια που ακομα τα ψαχνουν οι αυστραλοι
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.815
Πόντοι
37.127
μαλλον δεν θελεις να πιστεψεις τα ρεπορταζ της αυστραλιανης tv που γκανκστερ τον ανεβαζουν drug dealer τον κατεβαζουν .Τωρα αμα ηρθε εδω για να αγιασει ειναι αλλο θεμα , αλλα δεν αγιαζεις με security εταιρεια και προστασια ...ασε που το αρχικο κεφαλαιο ειναι απο καταμαυρα ταμεια που ακομα τα ψαχνουν οι αυστραλοι

φυσικα και πιστευω ρε φιλε αυτα που διαβασα στην Αυστραλια και καταλαβαινω πως υπαρχει και βαση και αληθεια σε οτι εχει να κανει με το παρελθον.
Πιθανο λοιπον να ηρθαν εδω για ξεπλυμα. Πιθανον να εκαναν καποιες εταιριες βιτρινες ή μη. Ποτε κατηγορηθηκε εδω για κατι παρανομο; Αν λεω αν φοροδιεφευγε δεν  υπαρχουν νομοι ;
Περιμενω να δω αν θα προκυψει κατι απο το ανοιγμα των λογαριασμων του αλλα μεχρι να προκυψει κατι πως γινεται να παρω θεση για καποιον πολεμο συμμοριων σε αλλη ηπειρο προ δεκαπενταετιας ;

Δηλαδη το οτι κατηγορηθηκε στην αυστραλια πως προσπαθησε να σκοτωσει τον αδερφο του γκανγκστερ δικαιολογει τον μητσο απο το κερατσινι να του σουρνει κερατιατικα επειδη λεει (δεν καταλαβα ακριβως) κατεστρεψε κατι στην ομορφη και καθαγιασμενη μας χωρα;

Οταν ο καθε βλαμμενος ψηφιζε Βαρουφακη που επισης εχει αποπεμφθει απο την αυστραλια αλλα του τον επεβαλε το μηντιακο συστημα στην ελλαδα δεν ετρεξε τιποτα. Μετα που ο Βαρουφακης με τις μαλακιες του μας εχωσε αλλα 80 δις καπελο χρεος να πληρωνουμε για δεκα γενιες δεν ειδα κανενα χειτερ να του την στηνει εξω απο την πορτα του στην αιγινα για να τον στειλει αδιαβαστο...
Μηπως λεω μηπως ειμαστε λιγο στρουθοκαμηλοι;
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.778
Like
20.672
Πόντοι
5.006
Νιτρο θα επρεπε να ντρεπεσαι που συγκρινεις οικογενειαρχες ανθρωπους που μπορει να μην τα κανανε ολα σωστα ή να μην ηταν τοσο καλοι στις δουλειες του με τον βαρουφακη... :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom