Νέα

Σκωτία έχει πάει κανείς?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgos.k
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
ντόπα σε student night στα περισσότερα club χωρίς nus δεν μπαίνεις. θυμάμαι ουρές πάνω από 50 μέτρα να περιμένει ο άλλος να μπει και επειδή δεν είχε nus να τον στέλνουν, μέχρι και σε pub έχω δει να ζητάνε id.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
ντόπα σε student night στα περισσότερα club χωρίς nus δεν μπαίνεις. θυμάμαι ουρές πάνω από 50 μέτρα να περιμένει ο άλλος να μπει και επειδή δεν είχε nus να τον στέλνουν, μέχρι και σε pub έχω δει να ζητάνε id.

ισως θεωρουν αδικο να εχει εκπτωση σε ποτα που εχουν οι φοιτητες

αλλο αυτο
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
yparxei νομος αν εισαι κατω 18 δεν μπορεις να παρεις αλκοολ

κ στο σουπερ μαρκετ πρεπει να δειξεις πασπορτ αν δεν εχεις αγγλικη ταυτοτητα αν παρεις ξυδια

οκ
καλο απ την.μια
 
OP
OP
G

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
ρε παιδια με νεου τυπου ταυτοτητα με λτινικους χαρακτηρες δεν θα με αφησουν να μπω? ουτε σε μπυραρια?
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
yparxei νομος αν εισαι κατω 18 δεν μπορεις να παρεις αλκοολ

κ στο σουπερ μαρκετ πρεπει να δειξεις πασπορτ αν δεν εχεις αγγλικη ταυτοτητα αν παρεις ξυδια
kαι εσύ είσαι κάτω απο 18;
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
ρε παιδια με νεου τυπου ταυτοτητα με λτινικους χαρακτηρες δεν θα με αφησουν να μπω? ουτε σε μπυραρια?

καλυτερα πασπορτ τυπε

εχουν σφιξει οι κωλοι στο νησια με τα τζιχαντια

ισως κ στο αεροδρομιο να εχεις προβλημα
 
OP
OP
G

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
εχω διαβατηριο που εχει ληξει τη θελουμε για ανανεωση?
 

skwtsezos4239

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
177
Like
20
Πόντοι
1
φίλε μην άγχεσαι. ενδεχομένως να περάσεις και με ταυτότητα ελληνική, το έχω δει ουκ ολίγες φορές. Δίπλωμα κάνει σίγουρα πάντως, αν έχεις δίπλωμα είσαι κομπλε και γάμα το διαβατήριο.
Τώρα, στο κυρίως θέμα. Εξαρτάται που θα πας για να βρεις γκόμενα. Αν πας σε παμπ, να είσαι σοβαρός και ευγενικός και να ξεχάσεις τα ελληνικά καραγκιοζιλίκια. Συνήθως τέτοιους εκτιμάνε. Κι αυτό είναι το ακριβώς αντίθετο από τα κλαμπ. Κλαμπ έχε υπόψιν, παίζουν πολλά ντρόγκια, από όλες τις ηλικίες. Εκεί όσο πιο καραγκιόζης είσαι, τόσο το εκτιμάνε. Θα σου πρότεινα καθημερινές να πας σε συνοικιακές παμπ, που να μην έχουν πολλή ψωλαρία. ΠΣ κλαμπ όμως. Κι αν τύχει να έχεις επιτυχία με καμιά σκωτσέζα, φόρτωσε την και πηγαίντε κατευθείαν στο δωματιό σου. Μην χάσεις χρόνο
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
φίλε μην άγχεσαι. ενδεχομένως να περάσεις και με ταυτότητα ελληνική, το έχω δει ουκ ολίγες φορές. Δίπλωμα κάνει σίγουρα πάντως, αν έχεις δίπλωμα είσαι κομπλε και γάμα το διαβατήριο.
Τώρα, στο κυρίως θέμα. Εξαρτάται που θα πας για να βρεις γκόμενα. Αν πας σε παμπ, να είσαι σοβαρός και ευγενικός και να ξεχάσεις τα ελληνικά καραγκιοζιλίκια. Συνήθως τέτοιους εκτιμάνε. Κι αυτό είναι το ακριβώς αντίθετο από τα κλαμπ. Κλαμπ έχε υπόψιν, παίζουν πολλά ντρόγκια, από όλες τις ηλικίες. Εκεί όσο πιο καραγκιόζης είσαι, τόσο το εκτιμάνε. Θα σου πρότεινα καθημερινές να πας σε συνοικιακές παμπ, που να μην έχουν πολλή ψωλαρία. ΠΣ κλαμπ όμως. Κι αν τύχει να έχεις επιτυχία με καμιά σκωτσέζα, φόρτωσε την και πηγαίντε κατευθείαν στο δωματιό σου. Μην χάσεις χρόνο


διπλωμα ποιο λες το ροζ απο ελλαδα που ?


επισης οι σκωτσεζες λενε τιποτα στο σεξ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom