Νέα

ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΣ: Το θρυλικό VW ή κάτι περισσότερο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα klewnas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 167K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
39
Like
6.923
Πόντοι
1.936
Ρε λεβεντες....
Ενα ωραιο τεμαχιο απο το μαγαζι ονοματι Ρωξανη,με κοντα μαλλια και σπαστη προφορα ξερουμε τι ρολο βαραει??
Το ειδα δυο φορες που ειχε ντυθει σαν να μη φορουσε τιποτα και εχω σαστισει!Αναρωτιεμαι αν τον παιρνει ή οχι.Συνηθως οποτε παω να το βουτηξω ειναι μονιμως πιασμενο.Ειναι και καβλοραπανο και με τρελαινουν αυτα. :wanker: :wanker:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
εμενα μια αλλη μου εχει κανει εντυπωση γιαννα αν θυμαμαι καλα μια ξανθια σαν υπευθυνη επισης ενα αλλο μιλφ ελληνιδα που φτιαχνει τα ποτα πισω απο τη μπαρα ειναι καλο
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.176
Like
226
Πόντοι
36
εκεί δεν είναι και η κόμισσα???
 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
83
Πόντοι
16
Επισκεψη την προιγουμενη εβδομαδα

Ζωντανη ορχηστρα στο μαγαζι !!!!!!!!!!!! 
Καγκελο εμεινα .....
Σε καποια στιγμη βγηκε και τραγουδησε και ο Ακριτιδης !!!!!!!!!!!

Εανς τυπος ...επισκεπτης στην Αθηνα ....εριξε ισα με ...2 κηπους λουλουδια ...βεβαια τι πληρωσε ...δεν ξερω :)

Ειχε καβατζωσει και 6 κοπελιτσες στο τραπεζι του ............

Ζημιαρης ...........
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Ρε λεβεντες....
Ενα ωραιο τεμαχιο απο το μαγαζι ονοματι Ρωξανη,με κοντα μαλλια και σπαστη προφορα ξερουμε τι ρολο βαραει??
Το ειδα δυο φορες που ειχε ντυθει σαν να μη φορουσε τιποτα και εχω σαστισει!Αναρωτιεμαι αν τον παιρνει ή οχι.Συνηθως οποτε παω να το βουτηξω ειναι μονιμως πιασμενο.Ειναι και καβλοραπανο και με τρελαινουν αυτα. :wanker: :wanker:
αυτη που λες ξανθια με κοντο μαλλι πλατινε ειναι;
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
ερωτημα αν το πάει το γράμμα ? ειναι δυνατόν ,τότε τι θέλει εκεί
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
338
Κριτικές
4
Like
61
Πόντοι
1
Ειμαι για καφε με φιλαρκια πρωι καθημερινης παππους πιρφορορος χουφτωνει καθως περνα διπλα του ξανθια κορασια με καφε σε πλαστικο ακολουθει διαλογος

Κοπελα: Οχι ειμαι φοιτητρια!Δεν δουλευω στο μαγαζι!! (ενώ τινάζεται)
Παππους: Α ωραια κάτσε να μας τα πεις...

m/ Πιρφορισμος 4 EVER



 

JOULIANI

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
7
Like
83
Πόντοι
16
Εχθες ειχε καποιο σοου με την Αλεξανδρατου .

Οταν πηγα ειχε τελειωσει :(

Τωρα τι ακριβως εκανε δεν εμαθα διοτι οι περισσοτερες κοπελες ηταν "πιασμενες" ,οποτε ειπια ενα ποτο και δρομο .

Απο ενα πρωτο βλεμα δεν θα πρεπει να υπαρχει καποια ανανεωση στο ροστερ του μαγαζιου .
 

Bronson81

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2016
Μηνύματα
366
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
1
Χθεσινη επισκεψη απο το ΣΚΑΡΑΒΑΙΟ το μαγαζι εκει που ειχε της ΜΟΥΝΑΡΕΣ στο παρελθον εχει παρει την κατηφορα κριμα γιατι το γουσταρα αυτο το μαγαζι ...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.268
Κριτικές
19
Like
9.173
Πόντοι
9.095
για μια αλεξανδρα ρουμανα μουναρα ακουσα,ξερει κανεις κατι?
 

Bronson81

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2016
Μηνύματα
366
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
1
Ποτε περασες και ηταν κλειστο ????
 

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
206
Like
228
Πόντοι
21
και τωρα που γραφουμε κλειστο ειναι.
 

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Κάτι πήρε το αυτί μου ότι το ΙΚΑ κυνηγάει καταστήματα που έχουν κοπέλες να χορεύουν.
Μόλις μάθω θα επιβεβαιώσω.  :hi:
 

waldy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
113
Πόντοι
280
Περασα απο εξω ανοιχτο ηταν αλλα αδειο γυρω στις 12 και κυριως φαινοντουσαν τα παντα απο το δρομο. Παντα ετσι ηταν?
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Χθεσινη επισκεψη απο το ΣΚΑΡΑΒΑΙΟ το μαγαζι εκει που ειχε της ΜΟΥΝΑΡΕΣ στο παρελθον εχει παρει την κατηφορα κριμα γιατι το γουσταρα αυτο το μαγαζι ...
όλα έχουν πάρει την κατηφόρα, και ένα 40 % έχει κλείσει.. Έκλεισε το καλοκαίρι και το Ριτόρνο, περιοχή Μιχαλακοπούλου, έκει που δεν μπορούσες να κάτσεις από τα μουνιά ....
 

s/milfakias

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2017
Μηνύματα
651
Like
127
Πόντοι
6
Ειμαι για καφε με φιλαρκια πρωι καθημερινης παππους πιρφορορος χουφτωνει καθως περνα διπλα του ξανθια κορασια με καφε σε πλαστικο ακολουθει διαλογος

Κοπελα: Οχι ειμαι φοιτητρια!Δεν δουλευω στο μαγαζι!! (ενώ τινάζεται)
Παππους: Α ωραια κάτσε να μας τα πεις...

m/ Πιρφορισμος 4 EVER

καφρίλα για πάντα πές. .. Και μετά γκρινιάζουν κάποιοι γιατί λέει έχουν χαλάσει οι Ελληνίδες...
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Σε πέρασμα από την Τρούμπα, πήρε το μάτι μου φευγαλέα μια ταμπέλα που έγραφε Skaraveos, έχει μεταφερθεί ή έχει ανοίξει το μαγαζί παράρτημα εκεί ?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
39
Like
6.923
Πόντοι
1.936
Σε πέρασμα από την Τρούμπα, πήρε το μάτι μου φευγαλέα μια ταμπέλα που έγραφε Skaraveos, έχει μεταφερθεί ή έχει ανοίξει το μαγαζί παράρτημα εκεί ?

καμια σχεση της Τρουμπας με τον Σκαραβαιο Εξαρχειων.Το ενα ηταν κωλομπαρο το αλλο ποταδικο απλα.Τωρα απο Σκαραβαιο δουλευει το μικρο απεναντι με λιγα κορασια.Αρκετες γκομενες αλλαξαν μαγαζια.Καποιες θα βρειτε και στο Παρκακι.Το μεγαλο ποτε θα ανοιξει αγνωστο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom