Νέα

Σκαλωμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Aggelos222
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 40
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.560
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
16
Το εχουμε ξαναπει ΗΙV σε ντελο κολλαμε μονο αν κατσουμε στον καναπε περιμενοντας να βγει η κοπελα.Για σιγουρη προστασια στεκομαστε ορθιοι την ωρα που η τσατσα μας δειχνει την κοπελα.
 
OP
OP
A

Aggelos222

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2018
Μηνύματα
57
Like
2
Πόντοι
0
Τι νόημα έχει το θέμα που άνοιξες? Απάντησες μόνος σου. Αυτό συμβαίνει συχνά, αν δεν βγεις αμέσως μετά την εκσπερμάτιση και προλάβει να μαλακώσει ο ριρής. Οπότε ή τρολάρεις ή είσαι υποχόνδριος και πρέπει να αποφεύγεις αυτούς τους χώρους γενικά.


Γαμησετα πρεπει να χω ψυχολογικα , παντα υπερβαλλω τα πραγματα μεσα στο μυαλο μου.
Απλα το μπουρδελο ηταν σαν studio εκει και οι κοπελες πρεπει να ελεγχονται και ακομα και αν εχουν HIV και περνουν τα φαρμακα τους τουλαχιστον 3 μηνες δεν μπορουν να μας κολλησουν.
 
OP
OP
A

Aggelos222

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2018
Μηνύματα
57
Like
2
Πόντοι
0
Τι νόημα έχει το θέμα που άνοιξες? Απάντησες μόνος σου. Αυτό συμβαίνει συχνά, αν δεν βγεις αμέσως μετά την εκσπερμάτιση και προλάβει να μαλακώσει ο ριρής. Οπότε ή τρολάρεις ή είσαι υποχόνδριος και πρέπει να αποφεύγεις αυτούς τους χώρους γενικά.


Σορρυ που σε ξανακανω quote αλλα δεν ηξερα τι ειναι ο υποχονδριος το ψαχνω και ειμαι 100% υποχονδριος εδω και πολλα χρονια.

Ειλικρινα διαβαζα τα συμπωματα και ειχα σκασει στα γελια γιατι τα εκανα ολα οσα ελεγε.

Να σου δωσω ενα παραδειγμα , πριν κανα μηνα με ειχε πιασει πονοκεφαλος και με ποναγε στο κεντρο του κεφαλιου μου μερικες φορες την ημερα για αρκετες μερες . Ειχα πειστει πως εχω ογκο στον εγκεφαλο και με ειχε πιασει τρελη καταθλιψη και κριση πανικου για αρκετες μερες. Εχω αμετρητα τετοια παραδειγματα αλλα μου ξεκινησε απο τα 15 περιπου.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ γιατι μου ανοιξες τα ματια και με ανακουφισες λιγο γιατι με ειχε πιασει τρελο αγχος.
 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
Σορρυ που σε ξανακανω quote αλλα δεν ηξερα τι ειναι ο υποχονδριος το ψαχνω και ειμαι 100% υποχονδριος εδω και πολλα χρονια.

Ειλικρινα διαβαζα τα συμπωματα και ειχα σκασει στα γελια γιατι τα εκανα ολα οσα ελεγε.

Να σου δωσω ενα παραδειγμα , πριν κανα μηνα με ειχε πιασει πονοκεφαλος και με ποναγε στο κεντρο του κεφαλιου μου μερικες φορες την ημερα για αρκετες μερες . Ειχα πειστει πως εχω ογκο στον εγκεφαλο και με ειχε πιασει τρελη καταθλιψη και κριση πανικου για αρκετες μερες. Εχω αμετρητα τετοια παραδειγματα αλλα μου ξεκινησε απο τα 15 περιπου.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ γιατι μου ανοιξες τα ματια και με ανακουφισες λιγο γιατι με ειχε πιασει τρελο αγχος.

Φιλε μου, θα σου πω κατι, που οι περισσοτεροι θα σαρκασουν και εσυ θα το παρεις κοροιδευτικο αλλα βαλτο καλα στο μυαλο σου
Ολα αυτα, οι φοβιες, οι κρισεις πανικου, η καταθλιψη, τα συμπτωματα, αντιμετωπιζονται απο ψυχιατρο ή ψυχολογο

Ριξε καποια φραγκα εκει για  να καθαρισει το κεφαλι σου, γιατι αλλιως μια ζωη με φοβιες για δοαφορετικη αρρωστια θα την περνας
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.772
Κριτικές
1
Like
29.440
Πόντοι
8.006
Πηγαινε στο Συγγρος ή σε αλλη αφροδιοσιολογικη κλινικη και θα σε κατευθυνουν αναλογως.
Αν πας Στο συγγρος πηγαινε αρκετα πρωι γιατι χτες που πηγα εγω στις 9 και κατι γινοταν πανικος...
Θα τον κατευθυνουν προς το σπιτι του, με μερικα φάσκελα για συνοδεια, αν παει και τους πει "χθες γαμησα, μπορειτε να μου πειτε σημερα αν εχω hiv?"
 
OP
OP
A

Aggelos222

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2018
Μηνύματα
57
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε μου, θα σου πω κατι, που οι περισσοτεροι θα σαρκασουν και εσυ θα το παρεις κοροιδευτικο αλλα βαλτο καλα στο μυαλο σου
Ολα αυτα, οι φοβιες, οι κρισεις πανικου, η καταθλιψη, τα συμπτωματα, αντιμετωπιζονται απο ψυχιατρο ή ψυχολογο

Ριξε καποια φραγκα εκει για  να καθαρισει το κεφαλι σου, γιατι αλλιως μια ζωη με φοβιες για δοαφορετικη αρρωστια θα την περνας

Γαμησετα , Ουτε να γαμησω δεν μπορω χωρις να με πιανουν τετοιες κρισεις γαμω την τυχη μου γαμω.
Δεν ξερεις ποσες υποθεσεις εχω κανει στο μυαλο μου απο χθες...Επρεπε να συμβει σε μενα αυτο ρε φιλε ελεος..
 

Mastoras30

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2018
Μηνύματα
11
Like
1
Πόντοι
0
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα!!!

Προς ενημέρωση σας !!

Αν θυμάστε πριν από χρόνια είχε γίνει θέμα στην τηλεόραση σχετικά με κάτι παιδιά που είχαν πάει με κάτι πουτάνες που ήταν και χρήστες ναρκωτικών και είχαν ζητήσει ΑΚΑΠΟΤΟ . Και η οποίες προφανώς ήταν και φορείς HIV .

Σε περίπτωση που πάτε ακαποτοι είτε αν σπάσει το προφυλακτικό και η κοπέλα είναι φορέας HIV στα σίγουρα ή ακόμα και αν υπάρχουν μεγάλες πιθανότητες, ΥΠΆΡΧΕΙ ΛΎΣΗ ΑΝ ΔΡΆΣΕΤΕ ΆΜΕΣΑ εντός δυο ημερών πάτε σε νοσοκομείο τους το λέτε και σας δίνουν φαρμακευτική αγωγή η οποία σας προστατεύει να μην κολλήσετε !!!! Δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ εκτός από ότι δεν το γνώριζα είχα εντυπωσιαστεί από το ότι υπάρχει χάπι που προλαμβάνει το aids η μάλλον για την ακρίβεια "σκοτώνει" το aids πριν εκδηλωθεί.

Πρέπει να είναι η μόνη φορά που οι ειδήσεις μου φάνηκαν πραγματικά χρήσιμες  :cheesy:

Και πάλι καλώς σας βρήκα.
 

Aleister77

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
6
Γαμησετα , Ουτε να γαμησω δεν μπορω χωρις να με πιανουν τετοιες κρισεις γαμω την τυχη μου γαμω.
Δεν ξερεις ποσες υποθεσεις εχω κανει στο μυαλο μου απο χθες...Επρεπε να συμβει σε μενα αυτο ρε φιλε ελεος..

Φιλε δεν συμβαινει σε ΕΣΕΝΑ, συμβαινει σε πολλους.
Και αν δεν συνεβαινε ΑΥΤΟ, θα συνεβαινε κατι αλλο, παλι κριση πανικου θα παθαινες.
Ξεκολλα το μυαλο σου και δες οτι το προβλημα δεν ειναι το τωρινο περιστατικο, αλλα ολα τα υπολοιπαπου επισης εχουν προηγηθει.

Τι θα γινει δηλαδη; Θα ζεις σε μια γυαλα;
 
OP
OP
A

Aggelos222

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2018
Μηνύματα
57
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε δεν συμβαινει σε ΕΣΕΝΑ, συμβαινει σε πολλους.
Και αν δεν συνεβαινε ΑΥΤΟ, θα συνεβαινε κατι αλλο, παλι κριση πανικου θα παθαινες.
Ξεκολλα το μυαλο σου και δες οτι το προβλημα δεν ειναι το τωρινο περιστατικο, αλλα ολα τα υπολοιπαπου επισης εχουν προηγηθει.

Τι θα γινει δηλαδη; Θα ζεις σε μια γυαλα;

Ναι ξερω , οτι και αν εχω παντα ο εγκεφαλος μου με κανει ετοιμοθανατο.

Στην συγκεκρικενη περιπτωση εκανα εικασιες πως ειχα βγει απο το προφυλακτικο  και την γαμαγα διπλα απο αυτο δηλαδη πως εμπαινα ακαποτα στο μουνι της οσο  τοπροφυλακτικο ηταν μεσα της. Πραγμα δυσκολο  αμα το σκεφτεις ... Επισης πως η κοπελα εχει aids στα σιγουρα και δεν περνει χαπια που το κανουν ετσι ωστε  ναμην μπορει να το μεταδωσει κτλπ ... Παρα πολλες τετοιες σκεψεις..

Επισης μην δω στην TV  πως καποιος πεθανε απο πχ καρκινο εχω αυτοματα και εγω το ιδιο  σε τελικο σταδιο...χαχαχαχ ερε φιλε τρελααα
 

kaloskaloskalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
477
Κριτικές
12
Like
672
Πόντοι
311
Ναι ξερω , οτι και αν εχω παντα ο εγκεφαλος μου με κανει ετοιμοθανατο.

Στην συγκεκρικενη περιπτωση εκανα εικασιες πως ειχα βγει απο το προφυλακτικο  και την γαμαγα διπλα απο αυτο δηλαδη πως εμπαινα ακαποτα στο μουνι της οσο  τοπροφυλακτικο ηταν μεσα της. Πραγμα δυσκολο  αμα το σκεφτεις ... Επισης πως η κοπελα εχει aids στα σιγουρα και δεν περνει χαπια που το κανουν ετσι ωστε  ναμην μπορει να το μεταδωσει κτλπ ... Παρα πολλες τετοιες σκεψεις..

Επισης μην δω στην TV  πως καποιος πεθανε απο πχ καρκινο εχω αυτοματα και εγω το ιδιο  σε τελικο σταδιο...χαχαχαχ ερε φιλε τρελααα
  φιλε εισαι νεος; σου αρεσει αυτη η κατασταση; σκεφτεσαι να το αλλαξεις;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.864
Like
23.188
Πόντοι
6.056
Σορρυ που σε ξανακανω quote αλλα δεν ηξερα τι ειναι ο υποχονδριος το ψαχνω και ειμαι 100% υποχονδριος εδω και πολλα χρονια.

Ειλικρινα διαβαζα τα συμπωματα και ειχα σκασει στα γελια γιατι τα εκανα ολα οσα ελεγε.

Να σου δωσω ενα παραδειγμα , πριν κανα μηνα με ειχε πιασει πονοκεφαλος και με ποναγε στο κεντρο του κεφαλιου μου μερικες φορες την ημερα για αρκετες μερες . Ειχα πειστει πως εχω ογκο στον εγκεφαλο και με ειχε πιασει τρελη καταθλιψη και κριση πανικου για αρκετες μερες. Εχω αμετρητα τετοια παραδειγματα αλλα μου ξεκινησε απο τα 15 περιπου.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ γιατι μου ανοιξες τα ματια και με ανακουφισες λιγο γιατι με ειχε πιασει τρελο αγχος.
νταξει δεν εισαι και υποχονδριος..

αν σου φυγει το λαστιχο και γαμας ακαποτα την τανα
λογικο ειναι να φλασαρεις
 
OP
OP
A

Aggelos222

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2018
Μηνύματα
57
Like
2
Πόντοι
0
νταξει δεν εισαι και υποχονδριος..

αν σου φυγει το λαστιχο και γαμας ακαποτα την τανα
λογικο ειναι να φλασαρεις

Μα αυτο ειναι το θεμα δεν ξερω αν εφυγε.. Δεν νομιζω να εφυγε οσο την γαμαγα παρα μονο οταν σηκωθηκε απο πανω μου.
Την γνωριζεις την συγκεκριμενη τανα?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δηλαδη τον αποτρεπεις υπ ευθυνη σου απο το να λαβει προληπτικη αντιρετροικη αγωγη η οποια ειναι αποτελεσματικη αν χορηγηθει εντος 24 ωρων;
αυτό καταλαβες εσυ?
τον ειρωνευεται που θελει απαντηση για κατι που κανεις δεν μπορει να οτυ δωσει απαντηση.
το αν θα παρει αντιρετροικη αγωγη προληπτικα είναι θεμα γιατρου, δεν είναι τζαμπα για να δινουν αβερτα στον καθενα.
 

Επισκέπτης
Θα τον κατευθυνουν προς το σπιτι του, με μερικα φάσκελα για συνοδεια, αν παει και τους πει "χθες γαμησα, μπορειτε να μου πειτε σημερα αν εχω hiv?"
Δηλαδη τον αποτρεπεις υπ ευθυνη σου απο το να λαβει προληπτικη αντιρετροικη αγωγη η οποια ειναι αποτελεσματικη αν χορηγηθει εντος 24 ωρων;
 

Επισκέπτης
αυτό καταλαβες εσυ?
τον ειρωνευεται που θελει απαντηση για κατι που κανεις δεν μπορει να οτυ δωσει απαντηση.
το αν θα παρει αντιρετροικη αγωγη προληπτικα είναι θεμα γιατρου, δεν είναι τζαμπα για να δινουν αβερτα στον καθενα.
Μη χαζομαριζεις σε σοβαρα θεματα μπιγκ νικ.
 
OP
OP
A

Aggelos222

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2018
Μηνύματα
57
Like
2
Πόντοι
0
το καλυτερο κοριτσι ειναι η αννουλα δεν εχεις να φοβασαι τιποτα

Συμφωνω απολυτα , ευγενικη και με χιουμορ. Δυσκολα βρισκεις τετοιες εργαζομενες.
Αλλα πως παει απο υγεια δεν το ξερω , ελπιζω εσυ να ξερεις κατι παραπανω :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom