Νέα

Sites για Download(torrents/rapidshare κτλ)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα super2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 233
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
ρε παιδια με το τσιμπατο τι γινεται??????Εχει κατι μερες που δεν εμφανιζεται η σελιδα......το κλεισανε και αυτο???? :think:
Κανενα αλλο σαιτ να κατεβαζουμε ελληνικη μουσικη υπαρχει???
Γιατι τα πιο πολλα πονηρεψανε και σου ζητανε να πληρωσεις μεσω κινητου  :badair: :headbang:

ego gia mousiki xtipao se google sigrotima-disko-blogspot kai vrisko ta panta.... :grin:
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Δεν ξερω αν το ανεφεραν ξανα γιατι δεν ειδα τις προηγουμενες σελιδες αλλα εγω κατεβαζω απο το Βρισκω σχεδον οτι θελω χρονια τωρα...
 

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
ξαναανοιξε ο τυπος το megaupload ως σκετο mega (Mega.co.nz)! μεσα σε μερικες  ωρες γραφτηκαν μερικα εκατομυρια μελη! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
59
Πόντοι
1
Πιαδες ξερετε ποιος ειναι αυτη τη στιγμη ο καλυτερος ελληνας tracker για να κατεβαζεις ελληνικου ενδιαφεροντος τορρεντσ;θα ηθελα μια προσκληση για το tsibato και το mytog.Ευχαριστώ
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Δεν νομιζω να υπαρχουν πια ελληνικοι τρακερς....
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
411
Like
59
Πόντοι
1
Πιαδες ξερετε ποιος ειναι αυτη τη στιγμη ο καλυτερος ελληνας tracker για να κατεβαζεις ελληνικου ενδιαφεροντος τορρεντσ;θα ηθελα μια προσκληση για το tsibato και το mytog.Ευχαριστώ
Κανένας;
 

babinos077

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
579
Like
0
Πόντοι
6
Κάποιος που μπορεί να μου στείλει πρόσκληση στο greek-team.cc mytog ? ας μου στείλει ένα πμ να του στείλω το email μου, ευχαριστώ
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Πολυ καλο σαιτ ειναι και το που εχει πλυθηωρα ταινιων
καινουργιεσ και παλιες με μια απλη εγγραφη!!
 

ola2012

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2012
Μηνύματα
179
Like
11
Πόντοι
1
Ρε παιδιά έχω μείνει πολύ πίσω κανένα ελληνικό site για να κατεβάζεις έχει ? υπάρχουν κάποια που μπαίνεις μόνο με πρόσκληση μπορεί να μου κάνει κανένας κονε????
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.559
Κριτικές
190
Like
48.144
Πόντοι
41.443


Ρε παιδιά έχω μείνει πολύ πίσω κανένα ελληνικό site για να κατεβάζεις έχει ? υπάρχουν κάποια που μπαίνεις μόνο με πρόσκληση μπορεί να μου κάνει κανένας κονε????


o hellastz.com εχει ανοιξει τις εγγραφες του
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
τα torrents λειτουργούν με τον ίδιο τρόπο και σε windows και σε mac;
 

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
Ξέρετε καθόλου ελληνικά site με torrents;;

Μετά από 2-3 χρόνια που ήταν τα torrent sites είδος υπο εξαφάνιση υπάρχουν σημεία ζωής πάλι με τη συνέχιση λειτουργίας του demonoid ενώ το piratebay σταθερό σε ποιότητα,καλό και το kickasstorents


Αλλά από ελληνικα site με torrents ώστε να βρίσκω ελληνική μουσική,τηλεοπτικό πρόγραμμα και σειρές δεν ξέρω..Κανέίς που να μπορεί να μου συστήσει κάποιο και ενδεχομένως να με κάνει invite?Έχω τιμήσει για σχεδόν 7 χρόνια τα torrents κάνοντας διαρκές upload με ratios τουλάχιστον 1,40. Ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom