Νέα

Site κατέβασμα mp3

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα baklavatzioglou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 626
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
534
Like
51
Πόντοι
6
ρε παιδιά κανένα site να κατεβάσουμε τραγούδια νέες επιτυχίες όμως όχι προπολεμικές ξέρετε και για ελληνικά και για ξένα ? ειμαι σε ενα site γραμμενος σαν vip αλλα εχει ολο μαλακιες τραγουδια και παλλια . τορα με το youtube και καλα να τα μετατρεψω σε mp3 δεν εχω χρονο .
 

Καντηλανάφτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.123
Κριτικές
35
Like
4.442
Πόντοι
2.846
ρε παιδιά κανένα site να κατεβάσουμε τραγούδια νέες επιτυχίες όμως όχι προπολεμικές ξέρετε και για ελληνικά και για ξένα ? ειμαι σε ενα site γραμμενος σαν vip αλλα εχει ολο μαλακιες τραγουδια και παλλια . τορα με το youtube και καλα να τα μετατρεψω σε mp3 δεν εχω χρονο .

Κατέβασε με τορεντ από pirate bay . Έχει ακόμα ενεργά κάποια mirrors που μπορείς να βρεις
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.962
Like
3.817
Πόντοι
456
ρε παιδιά κανένα site να κατεβάσουμε τραγούδια νέες επιτυχίες όμως όχι προπολεμικές ξέρετε και για ελληνικά και για ξένα ? ειμαι σε ενα site γραμμενος σαν vip αλλα εχει ολο μαλακιες τραγουδια και παλλια . τορα με το youtube και καλα να τα μετατρεψω σε mp3 δεν εχω χρονο .
γράψε στο google το εξής
''youtube to mp3''
τα περισσότερα που θα βγάλει είναι για πέταμα
όταν βρεις αυτό που κάνει την δουλειά κομπλέ πάτα στο αστεράκι και καντο σελιδοδείκτη να το έχεις
τακτικά τα ρίχνουν ή πέφτουν τα καλά sites πρέπει να το κοιτάς συνέχεια ποιο εργαλείο θα χρησιμοποιείς.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
534
Like
51
Πόντοι
6
παιδιά ευχαριστώ για τις απάντησής σε τορενς που είπατε μπήκα δεν έχει τίποτα , και για το youtube to mp3 το ξέρω αλλά θέλει να διαλέγω ένα ένα τραγούδι . εγώ λέω να έχει ένα site πουν να έχει μέσα πολλά τραγούδια μαζεμένα , κάποτε είχε ένα σωρό .λέω αν υπάρχει κάποιο ξεχασμένο
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
492
Κριτικές
3
Like
693
Πόντοι
361
παιδιά ευχαριστώ για τις απάντησής σε τορενς που είπατε μπήκα δεν έχει τίποτα , και για το youtube to mp3 το ξέρω αλλά θέλει να διαλέγω ένα ένα τραγούδι . εγώ λέω να έχει ένα site πουν να έχει μέσα πολλά τραγούδια μαζεμένα , κάποτε είχε ένα σωρό .λέω αν υπάρχει κάποιο ξεχασμένο
ρε τυπε τα τορρεντς για mp3 και μουσικη εχουν πεθανει πλεον πανε οι καλες εποχες που ειχαμε limewire και κατεβαζαμε μουσικη απο εκει τσαμπα
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
534
Like
51
Πόντοι
6
Soulseek. για αυτό που είπες φίλε δεν έβγαλα άκρη μάλλον θέλει ένα ένα τραγούδι από το youtube μετατροπή πλέον
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.184
Κριτικές
496
Like
62.420
Πόντοι
39.662
Mp3juice οσο φορές και να το εχουν κλείσει ανοίγει ξανα.
 

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
17.063
Like
18.478
Πόντοι
3.656
:coffee::confused::confused::confused:
ee3376dc-6cb5-4c29-b285-55c956b78be1_text.gif
 
OP
OP
baklavatzioglou

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
534
Like
51
Πόντοι
6

DmtrsxXx φιλε μου 1000 ευχαριστώ και όλους που απαντήσανε νομίζω ότι το Mp3juice με καλύπτει κάπως .​

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom