Νέα

Σήμερα του Αγίου Βαλεντίνου θα γαμήσετε πουτάνα έτσι για το καλό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotomoto64
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 352
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

γαματε σε μπουρδελο του αγιου βαλεντινου ανημερα;

  • παντα ....το χω ταμα στον αγιο

    Ψήφοι: 27 26,2%
  • ποτε για να μην με πουν καψουροαγαπουλη

    Ψήφοι: 5 4,9%
  • εεεεεε......σαμταιμς

    Ψήφοι: 13 12,6%
  • ειμαι χριστιανος ορθοδοξος και δεν γιορταζω τον αγιο

    Ψήφοι: 11 10,7%
  • ειμαι πακης

    Ψήφοι: 13 12,6%
  • ειμαι αλ ακμπαρ εξτρεμιστης κοσοβαρος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • ειμαι ταλιμπαν των μπουρδελων/χαρντφακερ

    Ψήφοι: 6 5,8%
  • αμα ειμαι ερωτευμενος με πουτανα ναι....

    Ψήφοι: 7 6,8%
  • γαμαω την κανονικη μου γκομενα εκεινη την μερα

    Ψήφοι: 10 9,7%
  • απεχω γενικα απο τα μπουρδελα

    Ψήφοι: 11 10,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    103

kostas.92

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
εγω τωρα μαυτο το κρυο μονο καυλες δεν εχω :(
τωρα τι εχει αυτη η μερα...

Ούτε γω έχω. Αλλά και να είχα, με τα παγωμένα χέρια που έχω μόνιμα η πουτάνα θα μου λέει αχχχ μη με πιάνεις κρυώνω...άσε μου έχει τύχει. Άμα δεν πιάσεις και λίγο τσάμπα τα ευρώπουλα  :cheesy:
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Ούτε γω έχω. Αλλά και να είχα, με τα παγωμένα χέρια που έχω μόνιμα η πουτάνα θα μου λέει αχχχ μη με πιάνεις κρυώνω...άσε μου έχει τύχει. Άμα δεν πιάσεις και λίγο τσάμπα τα ευρώπουλα  :cheesy:
αν μπορουσες να μην τις πιανεις,αν μπορουσες να μην τις μαμημσεις κτλ...ετσι σκεφτονται αλλα πιστευω οτι ειναι ΔΙΚΑΙΩΜΑ σου να πιανεις αφου κατεθεσες τα ωραια σου λεφτα που δουλεψες 10 ωρες για να τα παρεις,για 10 λεπτα με την καθε τανα.να πιανεις φιλε και αστες να κουρευονται σκεψου το "γαμησι" που εφαγες για να τα βγαλεις,σιγα μην τους κανεις και τη χαρη.
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
αν μπορουσες να μην τις πιανεις,αν μπορουσες να μην τις μαμημσεις κτλ...ετσι σκεφτονται αλλα πιστευω οτι ειναι ΔΙΚΑΙΩΜΑ σου να πιανεις αφου κατεθεσες τα ωραια σου λεφτα που δουλεψες 10 ωρες για να τα παρεις,για 10 λεπτα με την καθε τανα.να πιανεις φιλε και αστες να κουρευονται σκεψου το "γαμησι" που εφαγες για να τα βγαλεις,σιγα μην τους κανεις και τη χαρη.

Σε λίγο θα κάνουν και face control. Εδω μιας της έγλυφα τα βυζια και επειδη ημουν αξύριστος την τσιτωναν οι τριχες ειπε. Εγω απλα χαμογελασα χαχαχα
 

kostas.92

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Ούτε γω έχω. Αλλά και να είχα, με τα παγωμένα χέρια που έχω μόνιμα η πουτάνα θα μου λέει αχχχ μη με πιάνεις κρυώνω...άσε μου έχει τύχει. Άμα δεν πιάσεις και λίγο τσάμπα τα ευρώπουλα  :cheesy:
Θερμαινόμενα γάντια είναι η λύση σου :thumbsup:.
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Σε λίγο θα κάνουν και face control. Εδω μιας της έγλυφα τα βυζια και επειδη ημουν αξύριστος την τσιτωναν οι τριχες ειπε. Εγω απλα χαμογελασα χαχαχα
αστην να λεει δουλεια της ειναι να λεει κανε πως δεν ακουσες ;)
 

fkd

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2012
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
αν μπορουσες να μην τις πιανεις,αν μπορουσες να μην τις μαμημσεις κτλ...ετσι σκεφτονται αλλα πιστευω οτι ειναι ΔΙΚΑΙΩΜΑ σου να πιανεις αφου κατεθεσες τα ωραια σου λεφτα που δουλεψες 10 ωρες για να τα παρεις,για 10 λεπτα με την καθε τανα.να πιανεις φιλε και αστες να κουρευονται σκεψου το "γαμησι" που εφαγες για να τα βγαλεις,σιγα μην τους κανεις και τη χαρη.
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Θερμαινόμενα γάντια είναι η λύση σου :thumbsup:.

:2funny: :2funny: φαντάζεσαι φάση;

αστην να λεει δουλεια της ειναι να λεει κανε πως δεν ακουσες ;)

Έχεις δίκιο. Στην τελική πληρώνουμε. Απλά δεν θέλω να μου κάνει καμιά μανούρα και να πει στην τσατσά καμιά μαλακία και μετά με κυνηγάνε τσάμπα...
 

kostas.92

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2012
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
:2funny: :2funny: φαντάζεσαι φάση;

Έχεις δίκιο. Στην τελική πληρώνουμε. Απλά δεν θέλω να μου κάνει καμιά μανούρα και να πει στην τσατσά καμιά μαλακία και μετά με κυνηγάνε τσάμπα...
Σε λίγο θα σου πουν να τον τυλίξεις με κασκόλ μην παγώσουν τα δόντια της.Πες της να κάνει τη δουλειά της που λέει και ο τύπος ;).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom