Νέα

"Silver SPA", Νέα Σμύρνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 555K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

biki

Μασέζ
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
659
Like
1.066
Καλησπέρα από αύριο, Παρασκευή κοντά μας ή ΝΙΚΗ ουκρανεζα 37 χρόνο
 

Συνημμένα

  • IMG-26dd0ecd689d6c54dbedbcd6931698f8-V.jpg
    IMG-26dd0ecd689d6c54dbedbcd6931698f8-V.jpg
    87,8 KB · Εμφανίσεις: 74

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
533
Κριτικές
11
Like
1.429
Πόντοι
376
Φίλε μου καλησπέρα, για μένα έχει σημασία. θέλω να ξέρω αν ήταν όντως οι κοπέλες των φώτο. Ας έχασα την ώρα μου γιατί κάποιος τις χαιρόταν ... αλλά όχι για κάποιο άλλο λόγο.
Εκείνο που εχω ψυλιαστεί είναι οτι η συγκεκριμενη πετάει ασχετες φωτο για να γινει ντόρος και οταν πας να τις ζητήσεις σου λέει έφυγαν, είναι απασχολημενες κλπ, παρε μια απο τις διαθεσιμες. Μέχρι και τα μεσιτικά την κανουν αυτή τη μαλακία πλεον...
 

biki

Μασέζ
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
659
Like
1.066
Εκείνο που εχω ψυλιαστεί είναι οτι η συγκεκριμενη πετάει ασχετες φωτο για να γινει ντόρος και οταν πας να τις ζητήσεις σου λέει έφυγαν, είναι απασχολημενες κλπ, παρε μια απο τις διαθεσιμες. Μέχρι και τα μεσιτικά την κανουν αυτή τη μαλακία πλεον...
Αγάπη αφού μόνος είπες ότι δεν πέρασες με καμία κοπέλα ούτε πέρασες από μαγαζί ...μην λες βλακιες ...δεν με ξέρεις μάλλον και δεν ξέρεις ότι δεν κάνω μαλακιες...για ρώτα καπιον που με ξέρει χρόνια και μετά βγάλε συμπέρασμα....και κάτι άλλο....γιατί ασχολείσαι ακόμα..με κάτι που έληξε....τι όφελος έχεις να λες τέτοιες ανοησίες....και δεν είμαι " συγκεκριμενη " με λένε Βίκυ...και δεν κρύβομαι από ένα νικ στα βουρδελα....έλα από το μαγαζί και να θα πούμε από κοντά...
.αλήθεια.....πόσο κουραστικό και χαζό είναι όλο αυτό...
Να δώσω εξηγήσεις σε κάτι που δεν φταίω..
Η κοπέλες ήρθανε..κάτσαμε 2 μέρες ..φύγανε....τέλος...
Τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο.
Τώρα ότι και να λέει ο καθένας νόημα δεν έχει....γράψτε ότι θέλετε για μένα έληξε το θέμα..
Να είστε πάντα καλά...φιλάκια...
Υγ. Λίγο ποιο πάνω γράφει ένας ότι έχει περάσει με την Maja .άλλον η υπόλοιπη που πέρασαν με την Sofia Kai Alexandra .έχουν πιο σοβαρές δουλειές αντί να γράφουν ...ήρθαν. πέρασαν...έληξε...τίποτα ποιο απλό...
 
Τελευταία τροποποίηση:

biki

Μασέζ
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
659
Like
1.066
Συγνώμη Κα Βίκυ.. αλλα κ εδω λαθος είστε...
Λιγο παραπανω απο εσας.. στην συγγρου...
αλο μασαζοκαταστημα.. μια χαρα μικρες εχει... κ κουκλες... κ ολο κ περισσότερες φέρνει....
Ναι αγάπη σε μερικά μαγαζιά ναι όχι σε πολλά και σίγουρα δεν είναι ούτε από Πολωνία ούτε από Αγγλία..
Η παλιά σε κάθε μαζί υπήρχαν μικρούλες...η ποιο μεγάλες ήταν 30 χρόνο...
 
Τελευταία τροποποίηση:

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
533
Κριτικές
11
Like
1.429
Πόντοι
376
Αγάπη αφού μόνος είπες ότι δεν πέρασες με καμία κοπέλα ούτε πέρασες από μαγαζί ...μην λες βλακιες ...δεν με ξέρεις μάλλον και δεν ξέρεις ότι δεν κάνω μαλακιες...για ρώτα καπιον που με ξέρει χρόνια και μετά βγάλε συμπέρασμα....και κάτι άλλο....γιατί ασχολείσαι ακόμα..με κάτι που έληξε....τι όφελος έχεις να λες τέτοιες ανοησίες....και δεν είμαι " συγκεκριμενη " με λένε Βίκυ...και δεν κρύβομαι από ένα νικ στα βουρδελα....έλα από το μαγαζί και να θα πούμε από κοντά...
.αλήθεια.....πόσο κουραστικό και χαζό είναι όλο αυτό...
Να δώσω εξηγήσεις σε κάτι που δεν φταίω..
Η κοπέλες ήρθανε..κάτσαμε 2 μέρες ..φύγανε....τέλος...
Τίποτα λιγότερο τίποτα περισσότερο.
Τώρα ότι και να λέει ο καθένας νόημα δεν έχει....γράψτε ότι θέλετε για μένα έληξε το θέμα..
Να είστε πάντα καλά...φιλάκια...
Υγ. Λίγο ποιο πάνω γράφει ένας ότι έχει περάσει με την Maja .άλλον η υπόλοιπη που πέρασαν με την Sofia Kai Alexandra .έχουν πιο σοβαρές δουλειές αντί να γράφουν ...ήρθαν. πέρασαν...έληξε...τίποτα ποιο απλό...
Μπορεί να εχεις δίκαιο. Επειδή εχει ξαναγίνει όμως, για εμενα ειναι red flag. Αν σε αδικώ απολογούμαι
Σου υπόσχομαι ότι οταν ξαναβγαλεις φωτο πιπινακια θα ερθω αμέσως να το διαπιστωσω αυτοπροσώπως και θα γραψω αναλυτικά πως πέρασα.
Την αγαπη μου
 

biki

Μασέζ
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
659
Like
1.066
Ναι αγάπη σε μερικά μαγαζιά ναι όχι σε πολλά και σίγουρα δεν είναι ούτε από Πολωνία ούτε από Αγγλία..

Μπορεί να εχεις δίκαιο. Επειδή εχει ξαναγίνει όμως, για εμενα ειναι red flag. Αν σε αδικώ απολογούμαι
Σου υπόσχομαι ότι οταν ξαναβγαλεις φωτο πιπινακια θα ερθω αμέσως να το διαπιστωσω αυτοπροσώπως και θα γραψω αναλυτικά πως πέρασα.
Την αγαπη μου
Πολύ καλά και εγώ ψάχνω πιπίνια για δουλειά , δεν έχω όμως σχέσεις με ταβατζιδες και δυστυχώς τώρα μόνο έτσι ερχονται τα μικρά ....η ελεύθερες πάνε άλλες χώρες....ελπίζω πως και εδώ να αλλάξει προς καλύτερο και να έρχονται τα μικρά οπός παλιά...έλα όποτε θες κερνάω καφέ ή ποτό....ότι τραβάει ψυχή σου...
 

biki

Μασέζ
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
659
Like
1.066
Καλημέρα αγάπες :kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:


Σημερα Παρασκευή 28/04/2023
Στον ομορφο και διακριτικο χωρο μασ ,σασ περιμενουνε ομορφεσ και ορεξατεσ μασερ...


www.silverspa.net


ΤΖΕΝΗ :kissass::kissass::kissass:


Ειρήνη 13.00-20.30 ,

Τζένη

ΝΑΝΤΙΑ 13.00-19.00

Νίκη 12 ,00 - 21,00






ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΖΕΣΤΟ ΤΖΑΚΟΥΖΙ ...ΕΡΩΤΙΚΟ ΝΟΥΡΟΥ ...ΤΑΝΤΡΑ ΜΑΣΑΖ..ΑΡΩΜΑΤΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ...ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖΑΚΙ ..


EXOYME ΕΠΙΣΕΙΣ ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ....:lheel::s&m_2::s&m_1:



ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ..ΚΑΛΕΣΤΕ 6940980316...

ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ -ΔΕΥ-ΠΑΡ 11-21
ΣΑΒΒΑΤΟ 11-20:tits::tits:
ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΛΕΙΣΤΑ
 

biki

Μασέζ
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
659
Like
1.066
Νικη
 

Συνημμένα

  • IMG-26dd0ecd689d6c54dbedbcd6931698f8-V.jpg
    IMG-26dd0ecd689d6c54dbedbcd6931698f8-V.jpg
    87,8 KB · Εμφανίσεις: 37

biki

Μασέζ
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
659
Like
1.066
Τζένη
 

Συνημμένα

  • 22-11-03-14-15-34-031_deco.jpg
    22-11-03-14-15-34-031_deco.jpg
    459,3 KB · Εμφανίσεις: 31
  • Like
Αντιδράσεις: acab3

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
533
Κριτικές
11
Like
1.429
Πόντοι
376
Συγνώμη Κα Βίκυ.. αλλα κ εδω λαθος είστε...
Λιγο παραπανω απο εσας.. στην συγγρου...
αλο μασαζοκαταστημα.. μια χαρα μικρες εχει... κ κουκλες... κ ολο κ περισσότερες φέρνει....
Για δώσε ενα hint Μυστη
 

Takeo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
7
Like
255
Πόντοι
280
Εκείνο που εχω ψυλιαστεί είναι οτι η συγκεκριμενη πετάει ασχετες φωτο για να γινει ντόρος και οταν πας να τις ζητήσεις σου λέει έφυγαν, είναι απασχολημενες κλπ, παρε μια απο τις διαθεσιμες. Μέχρι και τα μεσιτικά την κανουν αυτή τη μαλακία πλεον...
Κοίτα το συγκεκριμένο μαγαζί δεν ξαναέχει κάνει κάτι τέτοιο, τουλάχιστον δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο εμένα. Επίσης κατά καιρούς φέρνουν απίστευτες κοπέλες. Παλαιότερα είχαν την Σβετλάνα που ήταν τοπ μωρό και επίσης την Έλενα που για μένα ηταν κατηγορία city tour. Αλλά αυτή την φόρα μου μπήκαν υποψίες και εμένα και ήθελα να δω αν κάποιος είδε τελικά τις κοπέλες.... Επαναλαμβάνω το συγκεκριμένο μαγαζί ήταν πάντα άψογο στο συγκεκριμένο κομμάτι αλλά καλό είναι πάντα να είμαστε σίγουροι
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.554
Κριτικές
31
Like
3.887
Πόντοι
5.595
Κοίτα το συγκεκριμένο μαγαζί δεν ξαναέχει κάνει κάτι τέτοιο, τουλάχιστον δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο εμένα. Επίσης κατά καιρούς φέρνουν απίστευτες κοπέλες. Παλαιότερα είχαν την Σβετλάνα που ήταν τοπ μωρό και επίσης την Έλενα που για μένα ηταν κατηγορία city tour. Αλλά αυτή την φόρα μου μπήκαν υποψίες και εμένα και ήθελα να δω αν κάποιος είδε τελικά τις κοπέλες.... Επαναλαμβάνω το συγκεκριμένο μαγαζί ήταν πάντα άψογο στο συγκεκριμένο κομμάτι αλλά καλό είναι πάντα να είμαστε σίγουροι
Και κατα τη γνωμη μου εχει και τα καλυτερα κρεβατια μασαζ .
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.962
Κριτικές
490
Like
36.550
Πόντοι
41.447
Εκείνο που εχω ψυλιαστεί είναι οτι η συγκεκριμενη πετάει ασχετες φωτο για να γινει ντόρος και οταν πας να τις ζητήσεις σου λέει έφυγαν, είναι απασχολημενες κλπ, παρε μια απο τις διαθεσιμες. Μέχρι και τα μεσιτικά την κανουν αυτή τη μαλακία πλεον...
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.962
Κριτικές
490
Like
36.550
Πόντοι
41.447
Εκείνο που εχω ψυλιαστεί είναι οτι η συγκεκριμενη πετάει ασχετες φωτο για να γινει ντόρος και οταν πας να τις ζητήσεις σου λέει έφυγαν, είναι απασχολημενες κλπ, παρε μια απο τις διαθεσιμες. Μέχρι και τα μεσιτικά την κανουν αυτή τη μαλακία πλεον...
Μην κάνετε σενάρια επιστημονικής φαντασίας. Οι κοπέλες ήρθαν ήταν μουναρες δυστυχώς όμως δεν έδεσε το γλυκό και καθησανε λιγότερες ημέρες ενώ ήταν προγραμματισμένο να κάτσουν μέχρι 10 Μαϊου.
Κανείς δεν μπορεί να τις κρατήσει με το ζόρι αν δεν θέλουν στην τελική.
Δοκιμή έγινε και δεν έπιασε. Λογικά αυτές στην μισή η μία ώρα έχουν συνηθίσει να παίρνουν πολύ περισσότερα χρήματα λόγω εμφάνισης.

Και όπως λέει και ο Τάξει παραπάνω στο παρελθόν το μαγαζί έχει φέρει πολύ αξιόλογα τεμάχια που δύσκολα τα βλέπουμε σε μασάζ . Ας ελπίσουμε να ξαναφέρουν τετοια
 

biki

Μασέζ
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
659
Like
1.066
Σημερα Σαββατο 29/04/2023
Στον ομορφο και διακριτικο χωρο μασ ,σασ περιμενουνε ομορφεσ και ορεξατεσ μασερ...


www.silverspa.net


ΤΖΕΝΗ :kissass::kissass::kissass:


Ειρήνη 13.00-20.30 ,

Τζένη

ΝΑΝΤΙΑ 13.00-19.00

Νίκη 12 ,00 - 20 ,00

Celin






ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΖΕΣΤΟ ΤΖΑΚΟΥΖΙ ...ΕΡΩΤΙΚΟ ΝΟΥΡΟΥ ...ΤΑΝΤΡΑ ΜΑΣΑΖ..ΑΡΩΜΑΤΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ...ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖΑΚΙ ..


EXOYME ΕΠΙΣΕΙΣ ΑΥΤΑΡΧΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΑ....:lheel::s&m_2::s&m_1:



ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ..ΚΑΛΕΣΤΕ 6940980316...

ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ -ΔΕΥ-ΠΑΡ 11-21
ΣΑΒΒΑΤΟ 11-20:tits::tits:
ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΛΕΙΣΤ
 

biki

Μασέζ
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
659
Like
1.066
Celin
 

Συνημμένα

  • IMG-735bb208672a8110731c39f37d506abe-V.jpg
    IMG-735bb208672a8110731c39f37d506abe-V.jpg
    135,5 KB · Εμφανίσεις: 39
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom