Νέα

"Silver SPA", Νέα Σμύρνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 555K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.554
Κριτικές
31
Like
3.887
Πόντοι
5.595
Πολύ ευχαρίστως ....αλλά δυστυχώς με τα 60 και 80 ευρώ η μικρές κοπέλες δεν κάθονται ούτε και έρχονται στην Ελλάδα...τι να κάνουμε...
Μια χαρα καθονται, αν εσεις ως αφεντικα τις πληρωνετε παραπανω και δεν κοιτατε να τις ξεζουμισετε. Μου θυμιζετε τους ξενοδοχους που γκρινιαζουν οτι δεν ερχονται οι νεοι να δουλεψουν για 14ωρο στα νησια με 1000 ευρω μισθο και 800 ευρω νοικι σε τρωγλες.
 

biki

Μασέζ
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
659
Like
1.066

Με αυτόν τον τιμοκατάλογο εννοείται ότι θα έκαναν και αλλά πράγματα αλλά με τα 60 και τα 80 μην περιμένετε να κάνουν κολωτουμπες.....​

RATES:​


IncallOutcall
1 hour1000 USD1000 USD
2 hours1500 USD1500 USD
3 hours2000 USD2000 USD
24 hours3000 USD3000 USD
 
Τελευταία τροποποίηση:

biki

Μασέζ
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
659
Like
1.066
Μια χαρα καθονται, αν εσεις ως αφεντικα τις πληρωνετε παραπανω και δεν κοιτατε να τις ξεζουμισετε. Μου θυμιζετε τους ξενοδοχους που γκρινιαζουν οτι δεν ερχονται οι νεοι να δουλεψουν για 14ωρο στα νησια με 1000 ευρω μισθο και 800 ευρω νοικι σε τρωγλες.
Ότι πεις αγαπάτε φίλε . Μόνο δεν καταλαβενω τι εννοείς να πληρώσει μαγαζί παραπάνω? Τότε τι νόημα θα είχε να υπάρχουν μαγαζιά? Και πόσο παραπάνω να δώσει στις κοπέλες από 60 ε? Και ποιος της ξενουμιζε ?εδώ δεν είμαστε ταβατζιδες .η κοπέλες είναι ελεύθερες να κάνουν ότι θέλουν....μάλλον μπέρδεψες μαγαζιά....
Η κοπελς ήρθαν .δοκίμασαν...το μαγαζί τους άρεσε .η τιμές δεν τούς άρεσαν και έφυγαν για Αγγλία....τώρα ότι και να πούμε τζάμπα τα λέμε...να είστε όλοι καλά...
 
Τελευταία τροποποίηση:

biki

Μασέζ
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
659
Like
1.066
Ναι στο χωριό τους αυτά τα λεφτά τα είχαν για πασατεμπο.
Τσάμπα το δίνουν ....
Δεν δουλεύουν όμως στο χωριό τους...και ούτε από χωριό ήρθαν...μην μπερδεύεσαι....υπάρχουν και άνθρωποι που ζουν στην πόλη...δεν είναι όλοι από χωριό.....
Τζαμα τα λόγια που λέμε τώρα ...τζάμπα φασαρία....
Ας είστε όλοι καλά...και να ελπίζουμε πώς και οικονομικές συνθήκες να αλλάξουν στην Ελλάδα για όλους μάς προς καλύτερο για όλους...και να ζούμε εμείς καλά και εσείς καλύτερα...φιλάκια πολλά...
 
Τελευταία τροποποίηση:

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.083
Κριτικές
27
Like
19.360
Πόντοι
5.946
Ότι πεις αγαπάτε φίλε . Μόνο δεν καταλαβενω τι εννοείς να πληρώσει μαγαζί παραπάνω? Τότε τι νόημα θα είχε να υπάρχουν μαγαζιά? Και πόσο παραπάνω να δώσει στις κοπέλες από 60 ε? Και ποιος της ξενουμιζε ?εδώ δεν είμαστε ταβατζιδες .η κοπέλες είναι ελεύθερες να κάνουν ότι θέλουν....μάλλον μπέρδεψες μαγαζιά....
Η κοπελς ήρθαν .δοκίμασαν...το μαγαζί τους άρεσε .η τιμές δεν τούς άρεσαν και έφυγαν για Αγγλία....τώρα ότι και να πούμε τζάμπα τα λέμε...να είστε όλοι καλά...
τι αυτό ήταν? σκάρτες δυό μέρες?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Josex

biki

Μασέζ
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
659
Like
1.066
Ναι αλλά οι πιο πολλές τα πάνε στο χωριό τους ...
Συμφωνώ....αλλά αν έχουν το χωριό...εγώ προσωπικά δυστυχώς δεν έχω χωριό και πολύ λυπάμαι για αυτό...
Τι ωραία τα ήταν να πηγαίνω το καλοκαίρι στο χωριό...
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.250
Κριτικές
110
Like
17.727
Πόντοι
20.686
Δεν δουλεύουν όμως στο χωριό τους...και ούτε από χωριό ήρθαν...μην μπερδεύεσαι....υπάρχουν και άνθρωποι που ζουν στην πόλη...δεν είναι όλοι από χωριό.....
Τζαμα τα λόγια που λέμε τώρα ...τζάμπα φασαρία....
Ας είστε όλοι καλά...και να ελπίζουμε πώς και οικονομικές συνθήκες να αλλάξουν στην Ελλάδα για όλους μάς προς καλύτερο για όλους...και να ζούμε εμείς καλά και εσείς καλύτερα...φιλάκια πολλά...
Προς το παρόν ο βασικός στην Ελλάδα είναι 667 ευρώ
Οπότε τα 60 η 80 ευρώ το ραντεβού δεν το λες λιγο.
 

biki

Μασέζ
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
659
Like
1.066
Προς το παρόν ο βασικός στην Ελλάδα είναι 667 ευρώ
Οπότε τα 60 η 80 ευρώ το ραντεβού δεν το λες λιγο.
Εγώ συμφωνώ μαζί σού .ζω εδώ αρκετά χρόνια και ξέρω πως είναι...αυτές όμως που ζούνε έξω δεν το ξέρουν και δεν τούς νοιάζει....και με το δίκιο τούς ...λεφτά θέλουν να βγάλουν....εμείς όμως που είμαστε εδώ γιατί να τρωγομαστε μετάξι μάς ? Ήρθαν...έφυγαν....έληξε το θέμα...
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.554
Κριτικές
31
Like
3.887
Πόντοι
5.595
Ότι πεις αγαπάτε φίλε . Μόνο δεν καταλαβενω τι εννοείς να πληρώσει μαγαζί παραπάνω? Τότε τι νόημα θα είχε να υπάρχουν μαγαζιά? Και πόσο παραπάνω να δώσει στις κοπέλες από 60 ε? Και ποιος της ξενουμιζε ?εδώ δεν είμαστε ταβατζιδες .η κοπέλες είναι ελεύθερες να κάνουν ότι θέλουν....μάλλον μπέρδεψες μαγαζιά....
Η κοπελς ήρθαν .δοκίμασαν...το μαγαζί τους άρεσε .η τιμές δεν τούς άρεσαν και έφυγαν για Αγγλία....τώρα ότι και να πούμε τζάμπα τα λέμε...να είστε όλοι καλά...
Βικυ δεν καταλαβες. Δεν ειναι θεμα νταβατζη, αλλα αφεντικου-υπαλληλου. Αν πχ η κοπελα δινει υπηρεσιες με 60 ευρω και η αμοιβη της ειναι τα 30 ευρω σε αυτην και 30 στο μαγαζι σου, ας μεγαλωσετε την αμοιβη της πχ να παιρνει τα 40 κι εσυ τα 20. Εργασιακο ειναι το θεμα, και οχι προσωπικο.
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.033
Like
4.359
Πόντοι
1.706
Μια τιμή για μένα που θέλω να έρθω για ένα δίωρο στο μπάνιο θα ανακοινώσεις τελικά???????
 

Spin31

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2018
Μηνύματα
127
Like
118
Πόντοι
1
Οι καινούργιες κοπέλες είναι εκεί ή έχουν φύγει;?
 

dani69

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2009
Μηνύματα
198
Κριτικές
2
Like
983
Πόντοι
81
ξέρω απλά ότι πολλές κοπέλες δουλεύουν και στριπτίζ αυτό
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.222
Κριτικές
46
Like
3.630
Πόντοι
4.365
Πολύ ευχαρίστως ....αλλά δυστυχώς με τα 60 και 80 ευρώ η μικρές κοπέλες δεν κάθονται ούτε και έρχονται στην Ελλάδα...τι να κάνουμε...
Συγνώμη Κα Βίκυ.. αλλα κ εδω λαθος είστε...
Λιγο παραπανω απο εσας.. στην συγγρου...
αλο μασαζοκαταστημα.. μια χαρα μικρες εχει... κ κουκλες... κ ολο κ περισσότερες φέρνει....
 

Takeo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
7
Like
255
Πόντοι
280
Υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που τίς είδε όντως ο ίδιος; Γιατί εγώ πέρασα δύο φορές και ήταν και τις δύο φορές και οι τρεις απασχολημένες. Δεν ρωτώ κακοπροαίρετα, ούτε υποννοώ κάτι... Απλά έχω τιν περιέργεια αν κάποιος τις είδε από κοντά να μας πει την άποψή του.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Spin31

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.554
Κριτικές
31
Like
3.887
Πόντοι
5.595
Υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που τίς είδε όντως ο ίδιος; Γιατί εγώ πέρασα δύο φορές και ήταν και τις δύο φορές και οι τρεις απασχολημένες. Δεν ρωτώ κακοπροαίρετα, ούτε υποννοώ κάτι... Απλά έχω τιν περιέργεια αν κάποιος τις είδε από κοντά να μας πει την άποψή του.
Συναγωνιστη, δεν περασα, απλα να σου πω και κατι; τι σημασια εχει αν τις ειδε καποιος, αν ηταν κουκλες ή οχι; αν εκατσαν 2 μερες, δεν ειναι κατι που αξιζει να συζητιεται.
 

FLODIM

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2017
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μιλάμε για σήμερα Δευτεριάτικα και μάλιστα τόσο νωρίς; Κάτι πολύ καλό παίζει μάλλον....
Υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που τίς είδε όντως ο ίδιος; Γιατί εγώ πέρασα δύο φορές και ήταν και τις δύο φορές και οι τρεις απασχολημένες. Δεν ρωτώ κακοπροαίρετα, ούτε υποννοώ κάτι... Απλά έχω τιν περιέργεια αν κάποιος τις είδε από κοντά να μας πει την άποψή του.
Ναι @Takeo πέρασα εγώ με maja μόνο αυτήν είδα. Οι άλλες ήταν απασχολημένες. Όπως στις photos τούμπανο.
 

Takeo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
7
Like
255
Πόντοι
280
Συναγωνιστη, δεν περασα, απλα να σου πω και κατι; τι σημασια εχει αν τις ειδε καποιος, αν ηταν κουκλες ή οχι; αν εκατσαν 2 μερες, δεν ειναι κατι που αξιζει να συζητιεται.
Φίλε μου καλησπέρα, για μένα έχει σημασία. θέλω να ξέρω αν ήταν όντως οι κοπέλες των φώτο. Ας έχασα την ώρα μου γιατί κάποιος τις χαιρόταν ... αλλά όχι για κάποιο άλλο λόγο.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom