Νέα

Σικελία γύρος ,,,,με κολομπιανοαργεντινεζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.753
Κριτικές
178
Like
39.284
Πόντοι
21.896
Και καλα να ειναι εστω ενας σποτυχημενος δικηγορος που ασχολειται μονο με τα χαρτια των λ/μτνστν βυσματικα. Μην τυχον ειναι σκετο δικαστικος κλητηρας να δεις γελια. Με καποιες στοιχειωδης γνωσεις περι νομικων, για να το παιζει δικηγορος./ Οπως με τους τραυματιοφορεις ενα πραγμα στα νοσοκομεια. Επειδη φορανε τα πρασινα χειρουργικα καποιοι απο αυτους το παιζουν γιατροι.(βλεπε: χλεχλερκ)
Δε με αφορά τι δουλειά κάνει ο μπατζανακης αρκεί να κουνήσει τον κωλο του κ να πάμε Οκτώβριο cali και Γκαλαπάγκος
Πολύ σπιτόγατος
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.312
Πόντοι
3.936
αρκεί να κουνήσει τον κωλο του κ να πάμε Οκτώβριο cali και Γκαλαπάγκος Πολύ σπιτόγατος
Καλα αυτος δεν εχει περασει ακομη τον προμαχωνα (λογω ψιλικου οξεως) και θα πατε γκαλαπαγκος ; :cheesy:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.213
Like
15.858
Πόντοι
3.656
Δε με αφορά τι δουλειά κάνει ο μπατζανακης αρκεί να κουνήσει τον κωλο του κ να πάμε Οκτώβριο cali και Γκαλαπάγκος
Βάλε κανά ρεαλιστικό στόχο κι εσύ ....

αιδηψό σεπτέμβριο με κοινωνικό τουρισμό και κτελ ....

μη του λες μαλακίες .........

μόνο το διαβατήριο θέλει κανά 85ρι ... χωρίς τις φωτογραφίες άλλα 15€ ....... άντε ... όλο μαλακίες του λες !
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.518
Κριτικές
9
Like
2.103
Πόντοι
496
το τουριστικό μέρος των θεμάτων που ανεβάζεις, λοιπόν φωτογραφίες με κώλους, κωλάντερα & των κώλων τα νιάμερα θα τα ανεβάζεις σε ξεχωριστά σχόλια για να τα τιμώ αναλόγως. Σε τσοντοφόρουμ είμαστε κι όχι σε αρχαιολογίας :grin:
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.753
Κριτικές
178
Like
39.284
Πόντοι
21.896
Βάλε κανά ρεαλιστικό στόχο κι εσύ ....

αιδηψό σεπτέμβριο με κοινωνικό τουρισμό και κτελ ....

μη του λες μαλακίες .........

μόνο το διαβατήριο θέλει κανά 85ρι ... χωρίς τις φωτογραφίες άλλα 15€ ....... άντε ... όλο μαλακίες του λες !
Καλα αυτος δεν εχει περασει ακομη τον προμαχωνα (λογω ψιλικου οξεως) και θα πατε γκαλαπαγκος ; :cheesy:
Καλά καλά ,,να σημειώσω ότι η dyana ksi rozita είμαι υπαρκτά πρόσωπα και πανέμορφες κοπέλες ..το δυσάρεστο είναι ότι ο άλλος δεν κουνιέται με τιποτα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

το τουριστικό μέρος των θεμάτων που ανεβάζεις, λοιπόν φωτογραφίες με κώλους, κωλάντερα & των κώλων τα νιάμερα θα τα ανεβάζεις σε ξεχωριστά σχόλια για να τα τιμώ αναλόγως. Σε τσοντοφόρουμ είμαστε κι όχι σε αρχαιολογίας :grin:
Έχει κάτι νήματα όπως milf Kai golf που εντάσσονται στην αρχαιολογια
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.242
Like
4.882
Πόντοι
456
Δλδ το ότι παίρνανε το κανάλι κ μπαίνεις σε ένα νησί με τουριστικά μέρη όπως την κρήνη Αρετούσας το ναό Απόλλωνα τον καθεδρικό κ τον μεγαλω κεντρικό πλακωστρωτος που καταλήγει στο κάστρο με τις ξαπλώστρες και ταπαρακοα ενώ όλο γύρω έχει κτήρια ,δεν σου άρεσε;;
Για τη νέα πόλη συμφωνώ ότι είναι μια απλή πόλη αλλά από το κανάλι κ μετά είμαι ωραία ..

Δεν είπα οτι είναι άσχημο . Ούτε βέβαια και τόσο εξωπραγματικό. Σίγουρα δεν είναι λόγος για να μείνεις Συρακούσες . Ούτε 1 χλμ δεν ειναι το νησάκι , σε μια ώρα το χεις γυρίσει. Πίνεις κι έναν καφέ και φεύγεις. Εγώ κάθισα και για φαγητό αλλά μέχρις εκει. Δεν έχει τίποτα άλλο να δεις ή να κάνεις.

Και η Κατανια χαλια ειναι. Το βραδυ μαζευονται σε εναν πλακοστρωτο πεζοδρομο με διαφορα δηθεν κλαμπακια ποντικοτρυπες και αυτο ειναι. Σου ψυρρη 1000 καλυτερα σπο εκει..

Για τα στανταρ της Σικελίας και της Ιταλίας γενικότερα είναι σουπερ. Συρακούσες ή Παλέρμο ή Μεσίνα δεν έχουν ούτε αυτό. Η Ελλάδα δε συγκρίνεται σε νυχτερινή ζωή με άλλη ευρωπαϊκη χώρα, μόνο η Ισπανία μπορεί να σταθεί απέναντί μας.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.312
Πόντοι
3.936
Για τα στανταρ της Σικελίας και της Ιταλίας γενικότερα είναι σουπερ. Συρακούσες ή Παλέρμο ή Μεσίνα δεν έχουν ούτε αυτό.
Για την ιστορια πας σε αυτο το μεγαλο νησι (που σε εκταση ειναι σαν την πελλοπονησο).Να δεις και το ηφαιστιο απο κοντα. Μεχρι εκει
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.312
Πόντοι
3.936
Αξίζει με γκόμενα αλλά να πάει κάποιος
S.v. ιδεα για τουρ με την επομενη γκομενα.Αirbnb στο λαιμο της βουλιαγμενης ή χοτελι εκει κοντα. Μπανακι στη λιμνη βουλιαγμενης ή στον αστερα. Φαγακι στο Λατινι βαρκιζα.Για δειπνο ή καφεδακι moorings. Και κλαμπακι στο island. Για τα αρχαια φυσικα Ακροπολη. Πιο φθηνα θα ερθει..
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.753
Κριτικές
178
Like
39.284
Πόντοι
21.896
S.v. ιδεα για τουρ με την επομενη γκομενα.Αirbnb στο λαιμο της βουλιαγμενης ή χοτελι εκει κοντα. Μπανακι στη λιμνη βουλιαγμενης ή στον αστερα. Φαγακι στο Λατινι βαρκιζα.Για δειπνο ή καφεδακι moorings. Και κλαμπακι στο island. Για τα αρχαια φυσικα Ακροπολη. Πιο φθηνα θα ερθει..
Συμφωνώ αλλά αυτά εσύ τα έχεις δει οπότε καλό είναι να δεις κάτι καινούργιο με γκόμενα
Υγ είχα γράψει ότι πήγα castelvetrano για δουλειά ένα απόγευμα οπότε αυτή ήρθε από Μπουένος Άιρες μέσω Ρώμης Σικελία ...
Γενικά με γκόμενα ποτέ πάνω από 5 μερες:confused:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.312
Πόντοι
3.936
Γενικά με γκόμενα ποτέ πάνω από 5 μερες:confused:
Σωστα. Τωρα που επιασαν οι ζεστες αν μπορεις πηγαινε στην λιμνη Βled στην Σλοβενια. 50km πιο βορεια της Λιουμπιανα. Εκει ειναι επιγειος παραδεισος. Μπανακι στην γαλαζια αυτη λιμνη και δροσια παντου. Απιστευτο τουριστικο θερετρο. Παιζουν και καλα τουριστο γκομενακια που το πανε το γραμμα με κουριερ. Φανταστικο μερος.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.753
Κριτικές
178
Like
39.284
Πόντοι
21.896
Σωστα. Τωρα που επιασαν οι ζεστες αν μπορεις πηγαινε στην λιμνη Βled στην Σλοβενια. 50km πιο βορεια της Λιουμπιανα. Εκει ειναι επιγειος παραδεισος. Μπανακι στην γαλαζια αυτη λιμνη και δροσια παντου. Απιστευτο τουριστικο θερετρο. Παιζουν και καλα τουριστο γκομενακια που το πανε το γραμμα με κουριερ. Φανταστικο μερος.
Μας πρόλαβε ο άλλος

 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.312
Πόντοι
3.936
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.753
Κριτικές
178
Like
39.284
Πόντοι
21.896
Δαλματικες ακτες, λιμνες πλιτβιτσε, μπλεντ, παραλιακες πολεις- ζεν. Απιστευτη χωρα με ομορφιες ειχε ο Τιτο. Αλλα του την εφαγαν τα κυκλωματα..
Παμακριβα πλέον εψουν γίνει εκεί σε επίπεδο Ελλάδας
Κπερσυ ανέβηκε πολύ η Κροατία κ φέτος η Αλβανία αλλά με την πτώση του ευρώ έναντι του λεκ οι τιμές είμαι λίγο πιο φτηνές από Ελλάδα ..
Η Σικελία είναι πιο φτηνή από πχ Ντουμπρόβνικ
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.312
Πόντοι
3.936
Παμακριβα πλέον εψουν γίνει εκεί σε επίπεδο Ελλάδας
Κπερσυ ανέβηκε πολύ η Κροατία κ φέτος η Αλβανία αλλά με την πτώση του ευρώ έναντι του λεκ οι τιμές είμαι λίγο πιο φτηνές από Ελλάδα ..
Η Σικελία είναι πιο φτηνή από πχ Ντουμπρόβνικ
'νταξει σε αυτα τα μερη πας οργανωμενα Πχ. με Κοσμοραμα τουρς, για να μη σου πιασουν τον κω. Τα δινεις μια ντουκου και σε πηγαινοφερνουν. Εχουν και ξεναγο. Τα παντα ολα μεσα, μαζι και τα εισιτηρια μουσιων. Οχι σαν τον αλλον τον απατεωνιξ τον Μ@νεσση που ζητα συνεχως εξτραδακια
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.753
Κριτικές
178
Like
39.284
Πόντοι
21.896
'νταξει σε αυτα τα μερη πας οργανωμενα Πχ. με Κοσμοραμα τουρς, για να μη σου πιασουν τον κω. Τα δινεις μια ντουκου και σε πηγαινοφερνουν. Εχουν και ξεναγο. Τα παντα ολα μεσα, μαζι και τα εισιτηρια μουσιων. Οχι σαν τον αλλον τον απατεωνιξ τον Μ@νεσση που ζητα συνεχως εξτραδακια
Δεν έχω πάει ποτέ με γκρουπ στη ζωή μου οπότε δεν ξέρω .......νομίζω όμως αν τα οργανώσεις μόνος σου κερδίζεις λεφτά απλώς αν θέλεις ασφάλεια τότε πας με πρακτορειο ...
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.312
Πόντοι
3.936
Δεν έχω πάει ποτέ με γκρουπ στη ζωή μου οπότε δεν ξέρω .......νομίζω όμως αν τα οργανώσεις μόνος σου κερδίζεις λεφτά απλώς αν θέλεις ασφάλεια τότε πας με πρακτορειο ...
Ειχα παει πριν μερικα χρονια ντουμπαι χωρις γραφειο. Και δεν ηταν το ιδιο. Εφυγαν πολυ περισσοτερα χρημηματα./Καποτε τα σνομπαρα τα οργανωμενα ταξιδια με τουριστικα γραφεια. Αλλα απο τοτε που πηγα για πρωτη φορα με γραφειο αλλαξα γνωμη..
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.753
Κριτικές
178
Like
39.284
Πόντοι
21.896
Ειχα παει πριν μερικα χρονια ντουμπαι χωρις γραφειο. Και δεν ηταν το ιδιο. Εφυγαν πολυ περισσοτερα χρημηματα./Καποτε τα σνομπαρα τα οργανωμενα ταξιδια με τουριστικα γραφεια. Αλλα απο τοτε που πηγα για πρωτη φορα με γραφειο αλλαξα γνωμη..
Δεν έχω εμπειρία με γραφείο οπότε δεν έχω άποψη
Προσωπικά είμαι άνθρωπος της απόλυτης ελευθερίας κινήσεων αλλά βέβαια κ με τουριστικό αν θες τους ακολούθησε αν θες έχω στις εκδρομές τους ...
Το versus τι λέει;;;;;;; Για Μάνεσης δεν είχες καλες εντυπώσεις;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.312
Πόντοι
3.936
Το versus τι λέει;;;;;;; Για Μάνεσης δεν είχες καλες εντυπώσεις;
Με versus δεν εχω παει, αν και εχω ακουσει καλα λογια.- Τωρα για Μανεση σου λεει μια τιμη π.χ. τα δινεις, κι απο εκει και περα σου βγαζει εξτραδακια. Οπως, εισιτηρια μουσειων,κατι φαγητα plus, κατι μετακινησεις δηθεν επιπλεον κτλπ./ Ενω στο κοσμοραμα κυριοι.. Oλα μεσα. Και αν ξαναπας με τον ιδιο, ταξιδι μεσα σε 6 μηνες εχεις και εκπτωση 50e.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.753
Κριτικές
178
Like
39.284
Πόντοι
21.896
Με versus δεν εχω παει, αν και εχω ακουσει καλα λογια.- Τωρα για Μανεση σου λεει μια τιμη π.χ. τα δινεις, κι απο εκει και περα σου βγαζει εξτραδακια. Οπως, εισιτηρια μουσειων,κατι φαγητα plus, κατι μετακινησεις δηθεν επιπλεον κτλπ./ Ενω στο κοσμοραμα κυριοι.. Oλα μεσα. Και αν ξαναπας με τον ιδιο, ταξιδι μεσα σε 6 μηνες εχεις και εκπτωση 50e.
Εμένα μού τη σπάει που λεν μια τιμή κ δεν βάζουν τους φόρους αεροδρομίου

Βέβαια κάτι περίεργα ταξίδια όπως σαφάρι Αφρική η κρουαζιέρες Ανταρκτική κοπάνανε στα αυτιά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom