Νέα

Σία Κοσιώνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikassos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 553K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
27
Πόντοι
16

CIM

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
8.493
Like
30
Πόντοι
66
Ο Λεανης που ειναι παντρεμενοι και χτιζουν το φτωχικο τους στα προλεταριακα βορεια προαστια, εχει καμια σχεση με τον οργισμενο αρειανο επαναστατη μπολσεβικο αθλητικογραφο του Sportfm?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny:
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
27
Πόντοι
16

Την μεζονετα θελει να την κανει κρυφο οχυρο για να κανει μαζι με τον Χελακη επιθεσεις με μπαζουκας στα σπιτια των αστων γειτονων του....Εχει σχεδιο ο Μιχαλης ρε....Το χτυπαει απο μεσα το συστημα.... :cheesy:
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Πολύ καλή η Σία. Το μεγαλύτερο μειονέκτημά της είναι απλά ότι είναι ...παρουσιάστρια ειδήσεων. Κατά τα άλλα, είπαμε, μια χαρά.
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
27
Πόντοι
16
Πολύ καλή η Σία. Το μεγαλύτερο μειονέκτημά της είναι απλά ότι είναι ...παρουσιάστρια ειδήσεων. Κατά τα άλλα, είπαμε, μια χαρά.

Το μοναδικο της μειονεκτημα ειναι οτι ειναι παρουσιαστρια στον ΣΚΑΙ..... :2funny:
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Το μοναδικο της μειονεκτημα ειναι οτι ειναι παρουσιαστρια στον ΣΚΑΙ..... :2funny:

Ναι, εγώ απλά το έθεσα σε γενικότερο πλαίσιο. Δηλαδή αν έλεγε της ειδησεις στο Μέγκα θα ήταν καλύτερα; Όχι βέβαια...
 

Επισκέπτης
ρε παιδιά, τόσο ωραίο θέμα και....αντε να μη γ...σω, εφαγα 2 λεπτα απ τη ζωη μου για να δω φωτο του μ...κα Λεανη. Αν βρει κανεις ας ποσταρει link, οχι τιποτ αλλο για να ξερουμε και τι μπαζα πανε και διαλεγουνε τα καλα τα μουνια στην Ελλαδα... ωπ σορυ μ..α ηθελα να πω
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
ρε παιδιά, τόσο ωραίο θέμα και....αντε να μη γ...σω, εφαγα 2 λεπτα απ τη ζωη μου για να δω φωτο του μ...κα Λεανη. Αν βρει κανεις ας ποσταρει link, οχι τιποτ αλλο για να ξερουμε και τι μπαζα πανε και διαλεγουνε τα καλα τα μουνια στην Ελλαδα... ωπ σορυ μ..α ηθελα να πω

Για να είμαι ειλικρινής, την ύπαρξη του κ. Λεάνη την αγνοούσα. Στο παρόν θρεντ έμαθα ποιός είναι.
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
27
Πόντοι
16
Ναι, εγώ απλά το έθεσα σε γενικότερο πλαίσιο. Δηλαδή αν έλεγε της ειδησεις στο Μέγκα θα ήταν καλύτερα; Όχι βέβαια...

Το MEGA δεν ειναι καλυτερο...Απλα το ΣΚΑΙ ειναι το χειροτερο....Πιο κατω δεν παει.... :cheesy:
 

deepthroat

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2005
Μηνύματα
196
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Λίγο κουτσομπολιό:


Ο γάμος της Σίας Κοσιώνη και του Μιχάλη Λεάνη
Δημοσιεύθηκε: 16.02.11 05:50

Η Σία Κοσιώνη είναι παντρεμένη με τον αθλητικογράφος, παραγωγό του «Σπορ FM» και πρώην σκηνοθέτη των «ΑΜΑΝ», Μιχάλη Λεανή. Η παρουσιάστρια, μιλώντας για τον σύζυγό της, μας αποκαλύπτει: «Είμαστε 5 χρόνια παντρεμένοι. Παιδί δεν έχουμε, αλλά έχουμε σκυλί – τον Άρη- έναν ημίαιμο μολοσσό, που είναι σαν παιδί μας! Με το σύζυγό μου γνωριστήκαμε στη Θεσσαλονίκη όταν ήταν σκηνοθέτης των «ΑΜΑΝ», μεταξύ άλλων, κι είχε χόμπι τον αθλητισμό». Πηγή: Καρφί
 

Επισκέπτης
Εγκω παντος αγκαπαει Σια Κοσιωνη    :cum: :cum: :cum:
 

imandas

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
122
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Βρε τη κουφαλα το Λεανη!
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Λαμπερη επιδερμιδα και λαμπερα ξανθα μαλλια!
Εχω αδυναμια... :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom