Νέα

Sexyland - Λουτράκι

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
παιδια στο χερι μας ειναι να ανεβασουμε τα κωλομπαρα της επαρχιας. μπορουμε αρκει να ειμαστε ενωμενοι και δυνατοι. υπουργε πιστευω σαν παλια καραβανα να θυμασαι τους τρελλους χορους που εκανε μια λιθουανη παλια στο σ.λαντ. τοτε που ησουν ακομη μελος δημοτικου συμβουλιου και σε πηγαινα απ το χερακι στα κωλομπαρα :grin:
σε λιγο καιρο ξαναρχιζω εξορμισεις σε κωλομπαρα της γυρω περιοχης και θα σας πω νεα.οπως εχω ξαναπει στο σχετικο φορουμ"κορινθος" οποιος εχει πληροφοριες για γαμη@@ απο κωλομπαρουδες ν.κορινθιας να το αναφερει αμεσα στο site. η συντομη πληροφορηση εκτιμαται δεοντως τον κ κερναω χορους!!
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Sexyland στα '90s, Αχαρνών ή Πατησίων αν θυμάμαι καλά....
Απίστευτος χώρος.... καθε ΠΣΚ, ήταν στέκι...
Πολλές  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Εγω δεν ξερω καμια Λιθουανη DIKY χεχεχεχεχε / εγω ειχα παρει χορο με μια Ελληνιδα τη Λιζα και ειχα κανει τρελο χορο / ακομα τον θυμαμαι το χορο της / παντως ρε παιδες δεν υπαρχει τιποτις στην Κορινθο που να φορτωνεις ????
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
www.bourdela.com/content/view/605/222/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του μαγαζιού στον κατάλογο[/url]

Tι εννοεις συναδελφε καλο πριβε ????

Τι κανουν ακριβως οι κορασιδες εκει ????
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
παιδια αυτο το μαγαζι ηταν μαζι με το σιροκο τα κορυφεα που εμφανιστηκαν στην ελλαδα εχω περασει πολυ καλα μιλαμε φυσικα  1990 με 1996 να με διορθωσουν οι παλιοι εαν εχω αδικο καμμια σχεση με το σημερινο..
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Θετω ενα μεγαλο ερωτημα και δεν αστειευομαι καθολου :

λοιπον πηγα με DIKY Sexyland και παρολιγο να τραβηξουμε τις πουτσοτριχες μας / ρε παιδια αυτο το στριπτιτζαδικο ειναι απιστευτο / απο τις 5 με 6 κοπελες που εχει το πολυ να σου ερθουν στο τραπεζι οι 2 / οι υπολοιπες καθονται και οταν λεμε καθονται ξερενονται στο καθισιο / η συμπεριφορα τους ειναι προκλητικοτατη / μιλαμε μια στριπτιζου να εχει ξαπλαρει στην καρεκλα,με τα ποδια το ενα πανω στο αλλο και επειδη την παρακολουθουσα πολυ ωρα να σηκωνεται μετα απο κανενα μισαωρο πληρους ακινησιας και να κανει κατι κινησεις ετσι για ξεπιαστει και μετα ξανα καθισιο / οι χοροι που κανουν ειναι για τον πουτσο και βεβαιως μην διανοηθει κανεις να της γλυψει τη ρωγα / και ρωταω : πως βιοποριζονται ρε παιδια αυτες ???? ή κανουν βιζιτες ή εχουν τους χορηγους τους και απλως τα βραδια αντι να πανε σε κανενα κλαμπ ή να δουν τηλεοραση πανε στο Sexyland / πραγματικα ειμαι περιεργος καποιος που ξερει να μου απαντησει τι συμβαινει σε αυτο το στριπτιτζαδικο - και εχει καλα μουνια,δεν ειναι τιποτα σαυρες .... 
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.872
Κριτικές
6
Like
387
Πόντοι
316
Το Sexyland έχει πέσει κάτω του μετρίου καιρό τώρα.

Μπορεί να κάνουν τίποτε εξυπηρετήσεις στους καλούς πελάτες του καζίνο και τα παίρνουν από εκεί. Δεν εξηγήτε αλλιώς.
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ισως dfwk / παντως και ο Πακιστανος στα φαναρια που καθαριζει τζαμια περισσοτερα βγαζει απο τις στριπερ του Sexyland / και το καλυτερο δεν στο ειπα : 13 Ευρω η εισοδος και 15 Ευρω ο απλος χορος / παντως κατι γινεται σε αυτο το μαγαζι / μπορει να ξεπλενει και χρημα ο μαγκας εκει ....
 

GEA

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2005
Μηνύματα
6
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
χάλια μαύρα είναι. Πολύ κάτω του μετρίου ειδικά σε σχέση με παλιά μιλάμε για διαφορά μαύρου με άσπρου. Πανάκριβο! μια φήμη που κυκλοφορεί λέει οτι οι κοπέλες κάνουν βίζητες αλλά για τρελές ταρίφες σε καλούς μόνο πελάτες 
 
OP
OP
Υπουργός

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
χάλια μαύρα είναι. Πολύ κάτω του μετρίου ειδικά σε σχέση με παλιά μιλάμε για διαφορά μαύρου με άσπρου. Πανάκριβο! μια φήμη που κυκλοφορεί λέει οτι οι κοπέλες κάνουν βίζητες αλλά για τρελές ταρίφες σε καλούς μόνο πελάτες 

ωπα νατος / για πες για τις φημες / εγω με diky προσφατα κατι μυριστηκαμε και ειδαμε ....
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
μονο στο ονομα που προξενει συγκινηση.. θυμιζει το παλιο κορυφεο ...τι γυνεκες ηταν αυτες ...και καλα παιδια ...μην πατε θα χασετε τα λεφτα σας...τυπικο επαρχιοτικο στυλ που αμα σκασεις καμμια 500ρα στα ποτα μπορει να δεις  και ασπρη μερα....
 

GEA

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2005
Μηνύματα
6
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
ούτε με 500! φοβούνται καρφωτή πρέπει να είσαι τακτικός πελάτης και αφού περάσεις τον "έλεγχο" κάτι μπορεί να γίνει 
 

GEA

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2005
Μηνύματα
6
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
ωπα νατος / για πες για τις φημες / εγω με diky προσφατα κατι μυριστηκαμε και ειδαμε ....
συνήθως έχουν μια, δύο κοπέλες που θέλουν να μαζέψουν κανένα φράγκο παραπάνω. Να βγάλουν καμιά υποχρέωση και αυτοί απο την πλευρά τους. Κάπως έτσι δεν είναι το σύστημα!?   
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
323
Κριτικές
8
Like
88
Πόντοι
1
πανε οι καλες εποχες του 98 με 2000 που πηγαιναμε και ηταν σουπερ.. κριμα..


ποιος θυμαται το μελαχροινο αστερι με τις μικρες σιλικονεςκαι τον σουπερ χωρο.. δεν μπορω να θυμηθω..
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
συνήθως έχουν μια, δύο κοπέλες που θέλουν να μαζέψουν κανένα φράγκο παραπάνω. Να βγάλουν καμιά υποχρέωση και αυτοί απο την πλευρά τους. Κάπως έτσι δεν είναι το σύστημα!?   
ούτε με 500! φοβούνται καρφωτή πρέπει να είσαι τακτικός πελάτης και αφού περάσεις τον "έλεγχο" κάτι μπορεί να γίνει 
φιλε γεα ετσι ειναι περιπου κολομπαρο για μαδιμα εχει καταντισει...χρειαζετε νεκραανασταση...αλλα ποιος θα πηγενει εκει κατω με τοσα αλλα μαγαζια που εχουν ανοιξει συγγρου και αλλου...
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
πανε οι καλες εποχες του 98 με 2000 που πηγαιναμε και ηταν σουπερ.. κριμα..


ποιος θυμαται το μελαχροινο αστερι με τις μικρες σιλικονεςκαι τον σουπερ χωρο.. δεν μπορω να θυμηθω..

και που να πηγενες πριν το 98 ...ηταν κορυφεο των κορυφεων ...δεν μπορειτε να φανταστειτε τι γυναικες ειχε...ετσι και σε γουσταραν εβγαιναν για καφε...και τσαμπα γινοταν...ασε χοροι στην σκηνη κλπ..ασε περιποιηση και ευγενια προσωπικου και σεβασμο στο πελατη θα επρεπει αν βαθμολογειτο με 9 με αριστα το 10 αυτο και το παλιο σιροκο...τα σημερινα να ειχαν βαθμολογια απο 6 και κατω...οι παλιοι να με διαψευσουν εαν εχω αδικο....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
και που να πηγενες πριν το 98 ...ηταν κορυφεο των κορυφεων ...δεν μπορειτε να φανταστειτε τι γυναικες ειχε...ετσι και σε γουσταραν εβγαιναν για καφε...και τσαμπα γινοταν...ασε χοροι στην σκηνη κλπ..ασε περιποιηση και ευγενια προσωπικου και σεβασμο στο πελατη θα επρεπει αν βαθμολογειτο με 9 με αριστα το 10 αυτο και το παλιο σιροκο...τα σημερινα να ειχαν βαθμολογια απο 6 και κατω...οι παλιοι να με διαψευσουν εαν εχω αδικο....

ετσι ειναι...τί να λεμε τωρα?
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
Θετω ενα μεγαλο ερωτημα και δεν αστειευομαι καθολου :

λοιπον πηγα με DIKY Sexyland και παρολιγο να τραβηξουμε τις πουτσοτριχες μας / ρε παιδια αυτο το στριπτιτζαδικο ειναι απιστευτο / απο τις 5 με 6 κοπελες που εχει το πολυ να σου ερθουν στο τραπεζι οι 2 / οι υπολοιπες καθονται και οταν λεμε καθονται ξερενονται στο καθισιο / η συμπεριφορα τους ειναι προκλητικοτατη / μιλαμε μια στριπτιζου να εχει ξαπλαρει στην καρεκλα,με τα ποδια το ενα πανω στο αλλο και επειδη την παρακολουθουσα πολυ ωρα να σηκωνεται μετα απο κανενα μισαωρο πληρους ακινησιας και να κανει κατι κινησεις ετσι για ξεπιαστει και μετα ξανα καθισιο / οι χοροι που κανουν ειναι για τον πουτσο και βεβαιως μην διανοηθει κανεις να της γλυψει τη ρωγα / και ρωταω : πως βιοποριζονται ρε παιδια αυτες ???? ή κανουν βιζιτες ή εχουν τους χορηγους τους και απλως τα βραδια αντι να πανε σε κανενα κλαμπ ή να δουν τηλεοραση πανε στο Sexyland / πραγματικα ειμαι περιεργος καποιος που ξερει να μου απαντησει τι συμβαινει σε αυτο το στριπτιτζαδικο - και εχει καλα μουνια,δεν ειναι τιποτα σαυρες .... 

φιλε υπουργε ειναι πολυ απλο για εναν που ξερει απο λογιστικα...ξεπλιμα χρηματος γινετε...κατι πρεπει να δηλωσουν οτι κανουν οι ιδιοκτητες για να δικαιολογισουν δαπανες απο αλλου τοκογλυφιες κλπ...ειμαι σιγουρος οτι στον ισολογισμο τους τα εξοδα και τα εσοδα ειναι ιδια περιπου με τον κορυφεων στην συγγρου...το ιδιο γινετε και σε κανα δυο στο μενιδι...και στην αθηνα παγκρατι μερια ...μην παραξενευεσε αμα βλεπεις μαγαζι σαββατο εντελως αδειο για 2 χρονια  η και πολυ περισσοτερο...κανενας δεν δουλευει τσαμπα και να ειναι και μεσα....
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
φιλε υπουργε ειναι πολυ απλο για εναν που ξερει απο λογιστικα...ξεπλιμα χρηματος γινετε...μην παραξενευεσε αμα βλεπεις μαγαζι σαββατο εντελως αδειο για 2 χρονια  η και πολυ περισσοτερο...κανενας δεν δουλευει τσαμπα και να ειναι και μεσα....

οεο! Σωστός!
 

αρχονταs

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2006
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Εαν δεν ειστε σιγουροι μην γραφετε πραγματα που δεν πρεπει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom