Νέα

Sexy men fotos (για τις κοπέλες του site)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NiLe
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 975
  • Εμφανίσεις 54K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ryuuuuu σου πω?????? πεταχτηκα να σχολιασω εγω τις κινεζες που σας βουρτσιζουν τα δοντια μηπως??? (με δυσκολια ομολογω...δεν πεταχτηκα)

αντι να σχολιαζεις αντε βαλε καμια φωτο της προκοπης εδω να παρουμε ματι που μας εβαλε τους γκεουλες ο αλλος πριν.......
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Το τσακ ησουν, το πως συγκρατηθηκες μονο εσυ το ξερεις. Καληνυχτα. Πεσε για υπνο, αντι να ποσταρεις μαλάκιες.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Να σου πω καλο μου? τραβας καποιο ζορι και ερχεσαι στα καλα καθουμενα και μου τσαμπουκαλευεσαι? σου μιλησε κπαοιος? τραβα στις κινεζες που βουρτσιζουν τα δοντια λεμε και ξεφορτωσου μας....αντε μπραβο......καλα να μας κραζετε στα αντρικα θρεντς εχετε και καποιο δικιο πες σταματιστε να κανετε σαν κατινες ΚΑΙ στα γυναικεια......τις υποδειξεις να τις κανεις στη γκομενα σου ΚΑΙ ΜΟΝΟ οκ? τα σεβη μου
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Έχουν και ωραία σώματα οι κερατάδες(οι φότο στις πρώτες σελίδες)! :cheesy:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Πλακα εχεις, νευρα ομως γιατι εχεις? Και ουτε ενα σμαιλει στα ποστ σου... αισθανεσαι καλα? Το θρεντ με τις Κινεζες βλεπω οτι το ξεκοκαλισες. Το εβγαλες παλι το νυχτοκαματο.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Τι εγινε εφυγε ο ρεηβ και χριστηκες αντικαταστατης? :P θα μας κανεις τωρα κουμαντο και στα σμαιλιζ? νευρα δεν εχω ιδιαιτερα φροντισε ομως να μην αποκτησω.......και καθως προειπα υποδειξεις στη γκομενα σου σε μενα οχι οκ? ναι το θρεντ με τις κινεζες μου το υπεδειξε καποιος και οντως ειχε δικιο ειχε πολυ πλακα.....υπαρχει προβλημα και με αυτο? μπας και μου πληρωνεις το νυχτοκαματο μου και δεν το ξερα? 
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Εφυγε ο ρειβεν ? Και αυτο το ξερεις?? βρε τι αστερι εισαι εσυ? Ολα τα ξερεις. Σωστα..οχι υποδειξεις. Υποδειξεις μονο με πμ για κανα καλο θρεντακι να γελασουμε με τους μαλακες του σιντε.   
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Πως να μην το ξερω......αφου τη μια μερα εφευγε και το βραδυ μιλαγαμε στο τσατ.....μεγααααλη επιτυχια το φευγιο του......κατα ταλλα εχεις να πεις τιποτα αλλο (κανα πετυχημενο ομως πλιζ μη με κρατας τζαμπα για χαζες ατακες...) ή θα μας ποσταρεις καμια φωτο να παρουμε ματι?

οχι με τα πμ δεν εχω καλες σχεσεις.....στο τσατ ενημερωθηκα...
 
OP
OP
NiLe

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
παρακαλω ειπα να σβησει το τρεντ τι εγηνε δεν θα κανετε κστι....
 

Συνημμένα

  • johnny_deep_1_800.jpg
    johnny_deep_1_800.jpg
    96,8 KB · Εμφανίσεις: 11

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
18
Πόντοι
6
ο Nile ειναι gay και ο κωλος του τον καιει!
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
1
Like
792
Πόντοι
96
  Μονο trueno δεν διαβαζε κανεις, αληθεια ο δικαστης Τρεντ σε ποιο κομικ ήτανε????

  οι κυριες του φορουμ ψιλοκαρφωθηκαν για την ηλικια τους γιατι η Κατερίνα τον ειχε αφισα τον Σαραβακό οτν τα ειχε με την Αλιμπερτη πριν καμια 20αρια χρονια (20+12 τουλαχιστον 32.

  Οι φωτο με τους κοιλιακους με κομπλαραν και αντι να πιω το Νειλο (Nile) σε μπυρες ηπια μονο μια χθες!

  τον Σπαλιαρα δεν βαλαμε ακομα και αυτον που παιζει στο  σηριαλ που κυνηγιουνται με τα τρενα
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
τρουενο λαθος υπολογισμους εκανες... :P :P :P μπορει να την διαβαζαμε την κατερινα κ οντας παιδακια μικρα πολυ μικρα... :P


αν θελετε να μας βαλετε κ αυτους τους 2 τελευταιους παντως... δεν υπαρχει προμπλεμ... σαραβακους μη μας βαλετε παλι χαχαχα
 
OP
OP
NiLe

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
ο Nile ειναι gay και ο κωλος του τον καιει.  φιλε billκ    :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
1
Like
792
Πόντοι
96
περιμενω με αγωνια να βγει threath FILB (Fathers Ι'd Like to Blow) να μπω με γυναικειο nick να βάλω τη φωτό μου.

  παντως αν ημουν γυναικα δεν θα ενοιαζε ποσο ειμαι αλλα ποσο φαινομαι
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
χαχαχαχαχαχαχα
ρε δεν εχουμε μυαλα παρομοια με τα ανδρικα για να μας βαλετε φαδερς του μπλοου χαχαχαχαχαχα
τρουενο μια γυναικα την νοιαζει κ ποσο ειναι κ ποσο φαινεται :cheesy:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ρε παιδια το σαραβακο τον εβαζε η κατερινα τη δεκαετια του 80........εγω τουλαχιστον τοτε τη διαβαζα :2funny: (και δεν ημουν 12...)
 

Επισκέπτης
Βάλτε Saki....
Αυτό θέλουν τα κοριτσια του site  :2funny: :2funny:
και ΝΙΝΟ  :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom