Νέα

Σεξουαλική παρενόχληση σε φοιτήτρια από ρασοφόρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα danni
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Tmac1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2015
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Σιγά την παρθένα που σοκαριστηκε από το καυλι του Παππά .  Δηλαδή είναι έγκλημα το γυμνό ;  τίποτα πιο φυσικό
Aμα μια γρια που καθεται διπλα σου στο αστικο, πεταξει το μουνι εξω και ξεκιναει να τριβεται και βρωμισει ολο το αστικο κατουρομουνιλα θα αναρωτηθεις παλι τι πιο φυσικο;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ακριβως κανεις δεν καταγγελει μια γρια γυναικα αν κανει αντιστοιχο πραγμα σε έναν νεαρο φοιτητη. η γυναικα είναι το ασθενες φυλο για την κοινωνια και οφειλει η κοινωνια να την προστατευει. άλλο ισοτητα άλλο δικαιοσυνη. αν μας που για λογους ισοτητα ολοι θα εχετε ρουχα μεσαιου μεγέθους οι μεγαλόσωμοι δεν αδικουνται?
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Παλικάρια επειδή βλέπω ότι μιλάτε για σκηνικό σε λεωφορείο.
Κατ αρχάς ο τύπος βέβαια είναι για πολλές μπουνιές  (και κλωτσιές και κουτουλιές).
Όμως αυτό που γίνεται μέσα στα λεωφορεία είναι τραγικό.
Όλες οι κοπελίτσες από 13 - ...3 είναι με κώλους και βυζιά σε κοινή θέα.
Μπαίνεις και χωρίς να το θέλεις το πουλί σου φτάνει στο κούτελο...
Είπαμε όλα καλά και ωραία με την ελευθερία έκφρασης αλλά εδώ φαίνεται ότι μιλάμε για εσκεμμένη προκλητικότητα που καταντάει γελοία.
Πήγα να πάρω την κόρη μου από το σχολείο και τα περισσότερα κοριτσάκια φόραγαν σορτσάκι με το μισό κώλο έξω. Δεν δηλώνω πουριτανός όμως νομίζω ότι η κατάσταση κάπου έχει ξεφύγει...
 
 

karamba

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
560
Like
12
Πόντοι
6
Να παει να γινει στυλιτης ο παπα-καβλιαρης να τις ευλογει ολες!
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
692
Κριτικές
4
Like
356
Πόντοι
26
Παλικάρια επειδή βλέπω ότι μιλάτε για σκηνικό σε λεωφορείο.
Κατ αρχάς ο τύπος βέβαια είναι για πολλές μπουνιές  (και κλωτσιές και κουτουλιές).
Όμως αυτό που γίνεται μέσα στα λεωφορεία είναι τραγικό.
Όλες οι κοπελίτσες από 13 - ...3 είναι με κώλους και βυζιά σε κοινή θέα.
Μπαίνεις και χωρίς να το θέλεις το πουλί σου φτάνει στο κούτελο...
Είπαμε όλα καλά και ωραία με την ελευθερία έκφρασης αλλά εδώ φαίνεται ότι μιλάμε για εσκεμμένη προκλητικότητα που καταντάει γελοία.
Πήγα να πάρω την κόρη μου από το σχολείο και τα περισσότερα κοριτσάκια φόραγαν σορτσάκι με το μισό κώλο έξω. Δεν δηλώνω πουριτανός όμως νομίζω ότι η κατάσταση κάπου έχει ξεφύγει...
 

ΓΙΑ ΝΑ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ & ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΟΙ ΝΕΩΤΕΡΟΙ.

Την εποχή 1960-1980, που τα ΙΧ στην Αθήνα ήταν πολύ λιγότερα απ ότι σήμερα και ο κόσμος κυκλοφορούσε πιό πολύ με τα αστικά μέσα συγκοινωνίας, στα τότε ΜΜΜ ειχαν συχνή παρουσία οι "εφαψίες", οι οποίοι δρούσαν κυρίως τις ώρες αιχμής. Πλησίαζαν τις ανύποπτες κοπέλες (ή ακόμα και μικρά παιδιά) και επικαλούμενοι τον συνωστισμό, τριβόντουσαν επάνω τους. Είχαν αναφερθεί πολλά περιστατικά στο αστυνομικό δελτίο, με πολλούς απ αυτούς να πιάνονται στα πράσα με "λεκέδες στο παντελόνι τους" και να ξυλοφορτώνονται από τους άλλους επιβάτες.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.661
Like
20.404
Πόντοι
5.006
τον συλλάβανε τελικα τον παπα-πουτσα... :-
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.364
Κριτικές
165
Like
24.975
Πόντοι
34.168
τον συλλάβανε τελικα τον παπα-πουτσα... :-
Ναι ΡΟΥΜΑΝΟΣ απατεωνας ητανε..

Κριμα που τον προλαβαν οι μπατσοι και οχι ο
κοσμακης,να τον ξυλοφορτωσει τα δεοντα!!!!!
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836


Θεσσαλονίκη:
Λύθηκε το μυστήριο με τον ρασοφόρο που παρενοχλούσε σεξουαλικά γυναίκες σε λεωφορεία!


Τα στοιχεία του ρασοφόρου πουπαρενοχλούσε σεξουαλικά γυναίκες μέσα σε λεωφορεία του ΟΑΣΘ στη Θεσσαλονίκη, ταυτοποίησαν αστυνομικοί του Τμήματος Ασφαλείας Τούμπας-Τριανδρίας. Πρόκειται για 49χρονο Βουλγαρο, σε βάρος του οποίου σχηματίσθηκε δικογραφία για προσβολή γενετήσιας αξιοπρέπειας και πρόκληση σκανδάλου με ακόλαστες πράξεις κατ’ εξακολούθηση.

Ειδικότερα, όπως προέκυψε από την σχετική έρευνα, ο 49χρονος από τον Ιούνιο του 2015 έως τα μέσα Ιουνίου του τρέχοντος έτους, φορώντας ράσα και επιβιβαζόμενος σε αστικά λεωφορεία, επιχείρησε σε δέκα περιπτώσεις ακόλαστες πράξεις κατά επτά νεαρών γυναικών, προσβάλλοντας την γενετήσια αξιοπρέπειά τους. Η σχηματισθείσα δικογραφία θα αποσταλεί στον κ. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Θεσσαλονίκης.

Η υπόθεση πήρε διαστάσεις πριν από περίπου ένα μήνα, όταν 18χρονη ανέβασε φωτογραφίες από την περιπέτειά της. Την καταγγελία της διαδέχθηκε ακόμα μία από 20χρονη φοιτήτρια της Θεσσαλονίκης, που τόνισε πως τη στιγμή που ο ρασοφόρος την πλησίασε, έγραψε τον αριθμό του σε εισιτήριο και της το έδωσε.  Όπως αναφέρει η 20χρονη, ήταν νωρίς το μεσημέρι και επέβαινε μέσα σε λεωφορείο της γραμμής 21, προς τον Ευόσμο.
Ωστόσο, στη συγκεκριμένη περίπτωση, δεν προχώρησε σε κάτι παραπάνω ο ρασοφόρος.
H φοιτήτρια και ο ρασοφόρος, στέκονταν όρθιοι στο λεωφορείο αντικριστά και μέσα υπήρχε αρκετός κόσμος.

«Όταν είδα την φωτογραφία που ανέβασε η κοπέλα, αμέσως τον θυμήθηκα.
Είχε μια καλοσύνη στο βλέμμα ήταν ήρεμος. Δε σου πήγαινε ο νους. Με κοιτούσε στην διάρκεια της διαδρομής και κάποια στιγμή με πλησίασε. Με ρώτησε τι σπουδάζω και πριν κατέβει, έγραψε πίσω από το εισιτήριο του, το τηλέφωνο του και το όνομα του. Δίνοντας μου το εισιτήριο, μου είπε να κανονίσουμε καφεδάκι. Τότε κατάλαβα ότι κάτι δεν πάει καλά με τον συγκεκριμένο. Μου φάνηκε περίεργο» αναφέρει η φοιτήτρια.
Στο εισιτήριο ο ρασοφόρος, υπόγραψε ως «μοναχός Νικόδημος».

Τελικά η αστυνομία έλυσε το μυστήριο που έγινε κεντρικό θέμα συζήτησης τόσο στη Θεσσαλονίκη, όσο και στο διαδίκτυο. Πάντως, μέχρι στιγμής δεν έγινε γνωστό εάν έχει κάποια σχέση με την ιεροσύνη ή εάν υποδυόταν ότι έχει, φορώντας τα ράσα. Η εις βάρος του σχηματισθείσα δικογραφία θα αποσταλεί στον εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Θεσσαλονίκης.

Πηγή: seleo.gr, thestival.gr



 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.946
Πόντοι
3.496

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.381
Πόντοι
2.786
Πήγα να πάρω την κόρη μου από το σχολείο και τα περισσότερα κοριτσάκια φόραγαν σορτσάκι με το μισό κώλο έξω. Δεν δηλώνω πουριτανός όμως νομίζω ότι η κατάσταση κάπου έχει ξεφύγει...

Eντάξει ρε τύπε, κάτσε και χάζευε τότε, πάρε οφθαλμόλουτρο καλό!!! Τι ήθελες να βλέπεις? Τις τελειωμενες σαραντοπενηντάρες? :grin:
 

Nickaid

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2020
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
Ή παραποίηση του ρασου είναι ένα θέμα και καλά κάνανε και τόν πιάσαν!! Εάν ήταν μοναχός πραγματικός,με άδεια διανυκτέρευσης,μπορει να κάνει γνωριμία καί καμάκι σε γυναίκα ή είμαστε όλοι υποκριτές γιατί είμαστε στον 21 αιώνα και γίνεται της καριολας,στο έξω κόσμο!! και μας πειράζει που ένας με σχήμα γουσταρει γυναίκες???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom