Νέα

Σεξουαλικά πεινασμένοι Ασιάτες μετανάστες "επιτέθηκαν" σε 30χρονη στο Άργος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 111
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Διαβαζα στα σχολια σε ενημερωτικο σαιτ και γραφει ενας, Σιγα μην εγινε ετσι, τιποτα δεν εγινε, ολα ειναι στη φαντασια σας φασιστες. Απο οσο γνωριζω ειναι επιβεβαιωμενη η ειδηση, ως που φτανει ο αντιρατσισμος καθενος γαμημενου πουτανας γιου; μεχρι τη διαστρεβλωση και την αρνηση της πραγματικοτητας; Οτι ενα μπουλουκι ανθρωποι, αδιαφορο τι εθνικοτητας ειναι, συμπεριφερονται ετσι, ειναι φυσιολογικο γι αυτους η αποζητανε  να τους γαμησουν και τους ιδιους;

Τύπε οι Antifa είναι χαμηλής νοημοσύνης και ψυχοπαθείς. Κατακάθια.
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Τύπε οι Antifa είναι χαμηλής νοημοσύνης και ψυχοπαθείς. Κατακάθια.


Αυτό να το πεις στα ίσα ρε βρωμιάρη καθωσπρέπει μαλάκα. Μόνο πίσω από το κωλοψευδώνυμο σου βρίζεις. Ούτε τα μισά δε θα έλεγες αν ήσουν μπροστά μου, γιατί θα σε είχα βάλει κάτω και θα σου έκανα το κεφάλι σταφίδα από το πάτημα. Θα σε έκανα να τρέμεις κάθε φορά που θα άκουγες τη λέξη Αντίφα...
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Διαβαζα στα σχολια σε ενημερωτικο σαιτ και γραφει ενας, "Σιγα μην εγινε ετσι, τιποτα δεν εγινε, ολα ειναι στη φαντασια σας φασιστες."  Απο οσο γνωριζω ειναι επιβεβαιωμενη η ειδηση, ως που φτανει ο αντιρατσισμος καθενος γαμημενου πουτανας γιου; μεχρι τη διαστρεβλωση και την αρνηση της πραγματικοτητας; Οτι ενα μπουλουκι ανθρωποι, αδιαφορο τι εθνικοτητας ειναι, συμπεριφερονται ετσι, ειναι φυσιολογικο γι αυτους η αποζητανε  να τους γαμησουν και τους ιδιους;

Ούτε εισαγωγικά δε ξέρεις να βάζεις ρε βλαξ. Στο διόρθωσα.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.291
Κριτικές
15
Like
5.791
Πόντοι
1.496
Αυτό να το πεις στα ίσα ρε βρωμιάρη καθωσπρέπει μαλάκα. Μόνο πίσω από το κωλοψευδώνυμο σου βρίζεις. Ούτε τα μισά δε θα έλεγες αν ήσουν μπροστά μου, γιατί θα σε είχα βάλει κάτω και θα σου έκανα το κεφάλι σταφίδα από το πάτημα. Θα σε έκανα να τρέμεις κάθε φορά που θα άκουγες τη λέξη Αντίφα...
Εγω παντως που εσκιζα στη Κυψελη μια κωλοαφισα των απλυτων Αντιφα και μου ζητησαν το λογο δυο κωλοπαιδα, πεσαν μπουνιες και κλωτσιες εκατερωθεν. Τιποτα δε μου εκαναν οι βρωμιαρηδες.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.365
Κριτικές
165
Like
24.977
Πόντοι
34.168
Εγω παντως που εσκιζα στη Κυψελη μια κωλοαφισα των απλυτων Αντιφα και μου ζητησαν το λογο δυο κωλοπαιδα, πεσαν μπουνιες και κλωτσιες εκατερωθεν. Τιποτα δε μου εκαναν οι βρωμιαρηδες.
Εισαι τυχερος τυπε που δεν ηταν ο ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ εκει!!!

>:( >:( >:(

Γαμει και δερνει ο συγκεκριμενος..στα λογια..
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Εγω παντως που εσκιζα στη Κυψελη μια κωλοαφισα των απλυτων Αντιφα και μου ζητησαν το λογο δυο κωλοπαιδα, πεσαν μπουνιες και κλωτσιες εκατερωθεν. Τιποτα δε μου εκαναν οι βρωμιαρηδες.

Αυτό αν θέλουμε το πιστεύουμε. Έτσι και ήμουν εγώ, θα σε είχα κολλήσει στο τοίχο, θα σου είχα ρίξει 5-6 σφαλιάρες, και μετά θα σε έβαζα να ζητήσεις συγγνώμη.
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Αυτό να το πεις στα ίσα ρε βρωμιάρη καθωσπρέπει μαλάκα. Μόνο πίσω από το κωλοψευδώνυμο σου βρίζεις. Ούτε τα μισά δε θα έλεγες αν ήσουν μπροστά μου, γιατί θα σε είχα βάλει κάτω και θα σου έκανα το κεφάλι σταφίδα από το πάτημα. Θα σε έκανα να τρέμεις κάθε φορά που θα άκουγες τη λέξη Αντίφα...

Ρε κωλομαλάκα γιωτά αν σε είχα μπροστά μου θα σε έφτυνα και δεν θα έκανες τίποτα γιατί θα ήξερες ότι μπορώ να σε λιώσω παλιοαρχίδι. Άντε τσακίσου τώρα να πας σε κάνα καταυλισμό γύφτων πανίβλακα.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.291
Κριτικές
15
Like
5.791
Πόντοι
1.496
Αυτό αν θέλουμε το πιστεύουμε. Έτσι και ήμουν εγώ, θα σε είχα κολλήσει στο τοίχο, θα σου είχα ρίξει 5-6 σφαλιάρες, και μετά θα σε έβαζα να ζητήσεις συγγνώμη.
Αυτο προσπαθησαν και εκεινοι. Μονο που εφυγαν βριζοντας αφου δε καταφεραν τιποτα.  Μερα μεσημερι ηταν. Ισως νευριασε κιολας ο ενας επειδη ειχε κολλημενη τη ροχαλα μου στα μαλλια του.
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
2
Πόντοι
6
Ρε κωλομαλάκα γιωτά αν σε είχα μπροστά μου θα σε έφτυνα και δεν θα έκανες τίποτα γιατί θα ήξερες ότι μπορώ να σε λιώσω παλιοαρχίδι. Άντε τσακίσου τώρα να πας σε κάνα καταυλισμό γύφτων πανίβλακα.

Κουβαλάω αναπτήρα μαλάκα, δε το έχω σε τίποτα να σου κάψω το αυτί.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.291
Κριτικές
15
Like
5.791
Πόντοι
1.496
Κουβαλάω αναπτήρα μαλάκα, δε το έχω σε τίποτα να σου κάψω το αυτί.
Τι το περασες; επιτροπη απαλλαγων για ψυχακηδες στο στρατο; Τετοια εκανες και σε βγαλανε γιωτα; Εβγαζες τον αναπτηρα;
 

MrNostalgia

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
109
Like
48
Πόντοι
1
Στην σουηδία να προσθέσω οτι είναι παράνομο αν πιαστείς να πληρώνεις για σεξ. Δεν ξέρω αν συμπεριλαμβάνετε σε αυτό που λες. Αν και σύμφωνα με τον BLITZKRIEGER (σε κουβέντα που κάναμε σε άλλο νήμα) αυτός που είναι να βιάσει θα βιάσει υπάρχουνε δεν υπάρχουνε μπουρδέλα , αλλά όσο να ναι αν υπάρχουνε και μάλιστα είναι και φτηνά όπως στην αθήνα εγω πιστεύω οτι θα υπήρχε στάνταρ μιά μείωση, ίσως όχι στο ποσοστό που λες αυτο το 95% μπορεί να παραμείνει αλλά σαν ποσότητα ο αριθμός των βιασμών λογικά θα κατέβαινε.

"Στην σουηδία να προσθέσω οτι είναι παράνομο αν πιαστείς να πληρώνεις για σεξ. Δεν ξέρω αν συμπεριλαμβάνετε σε αυτό που λες"  Καλά, στην Σουηδία έχουν ξεστρατίσει τόσο πολύ που δεν θα μου φαινόταν καθόλου περίεργο να θεωρήσουν και τον πληρωμένο έρωτα βιασμό ( να σου δώσω ενα χαρακτηριστηκό παράδειγμα : Το 1999, μετά από χρόνια έρευνας και μελέτης, η Σουηδία πέρασε νομοθεσία που α) ποινικοποιεί την αγορά του σεξ, και β) αποποινικοποιείται την πώληση του σεξ.
Ουσιαστικά δηλαδή επιτρέπει στην πόρνη να εργάζεται ελεύθερα, αλλά συλλαμβάνει ως παράνομους τους πελάτες τους!)
Τώρα όσο αναφορά τα στατιστικά που παρέθεσα νωρίτερα δεν νομίζω οτι είναι μέσα και ο πληρώμενος έρωτας ( αν και κράτω μικρό καλάθι επι τούτου )

Όσο αναφόρα τα περεταίρω γραφομενά σου, συμφωνώ απόλυτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom