Νέα

sexaki.com

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 123
  • Εμφανίσεις 79K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
sexaki.com

sexaki.com

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2017
Μηνύματα
42
Like
10
Πόντοι
0
Τώρα μπορείτε να ανεβάζετε video. Εκτός απο copy-paste απο άλλα site, μπορείτε να ανεβάσετε δικά σας αρχεία απο υπολογιστή η κινητό, ακόμα και να τραβήξετε βίντεο κατ' ευθείαν απο το κινητό.

 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.483
Πόντοι
2.756
[size=10pt][size=10pt][size=10pt]προσπαθω να δημιουργησω ενα Account και εμφανιζεται το εξης.....[/size][/size][/size]..



upload pics
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.483
Πόντοι
2.756
Αν μπορει καποιος να βοηθησει !!! :grin:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.483
Πόντοι
2.756
οχι φιλε ακομα....
 

ChangeCase

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
φλωροπρωταρηδες  :2funny: βαλτε να ψαχνεις και για το που γινεται η συναντηση, hotel, εχει χωρο, outcall κλπ  :rockon:
και εφοσον ξερεις και απο κατασκευη ιστοσελιδων  :humpleg: φτιαξε και μια εδω μια να μην βλεπουμε τα θεματα των αδερφων οπως ειχα ζητησει παλιοτερα  :hi:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.483
Πόντοι
2.756
δημιουργηθηκε το event ομως σε ημερομηνια dummy σημερινη γιατι δεν με αφηνει να δημιουργησω σε ηλερομηνια προγενεστερη...

περιμενει εγκριση....

image upload without registration
 

maniouel

Μέγας
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
324
Κριτικές
25
Like
1.062
Πόντοι
3.910
Δεν μπορώ να δω τους φιλους μου...λογικα δεν θα υπσρχει τέτοια επιλογή εκτος και αν δεν μου κόβει, δέστε το ώστε να μπορουμε να επικοινωνούμε μεταξύ μας.

Ευχαριστώ
 
OP
OP
sexaki.com

sexaki.com

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2017
Μηνύματα
42
Like
10
Πόντοι
0
OP
OP
sexaki.com

sexaki.com

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2017
Μηνύματα
42
Like
10
Πόντοι
0
Δεν μπορώ να δω τους φιλους μου...λογικα δεν θα υπσρχει τέτοια επιλογή εκτος και αν δεν μου κόβει, δέστε το ώστε να μπορουμε να επικοινωνούμε μεταξύ μας.

Ευχαριστώ

Φίλοι - > Οι Φίλοι μου. τι σου δειχνει?
 

maniouel

Μέγας
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
324
Κριτικές
25
Like
1.062
Πόντοι
3.910
Αυτο μου βγαζει στην επιλογη φίλων
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20170311-071705.png
    Screenshot_20170311-071705.png
    100,4 KB · Εμφανίσεις: 52

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Από εχθές το πρωϊ προσπαθώ να κάνω εγγραφή στο site και μου βράζει συνέχεια error.
Βάζω τα στοιχεία και όταν πατάω το κουμπί εγγραφή βγάζει το εξής μήνυμα....  "Your Session Has Expired".

Σίγουρα  κάποιο λάθος συμβαίνει με το site γιατί αποκλείετε το Session να έχει γίνει expired τόσο γρήγορα.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Από εχθές το πρωϊ προσπαθώ να κάνω εγγραφή στο site και μου βράζει συνέχεια error.
Βάζω τα στοιχεία και όταν πατάω το κουμπί εγγραφή βγάζει το εξής μήνυμα....  "Your Session Has Expired".

Σίγουρα  κάποιο λάθος συμβαίνει με το site γιατί αποκλείετε το Session να έχει γίνει expired τόσο γρήγορα.

Καλημέρα!

αν μπορείς δοκίμασε τα ακόλουθα με όποια σειρά επιθυμείς:

1. Προσπάθησε να φτιάξεις λογαριασμό με άλλο πρόγραμμα περιήγησης (browser).

2. Στο πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείς, κάνε διαγραφή cookies.

2. (Έσχατη περίπτωση) κατά τη διαδικασία εγγραφής σου δοκίμασε να απενεργοποιήσεις όποια προγράμματα ασφαλείας έχεις εγκατεστημένα στον υπολογιστή σου (π.χ. Firewall κ.τ.λ.)


Λογικά με το δεύτερο και μόνο θα γίνει κανονικά η εγγραφή.

Καλή επιτυχία!
 

maniouel

Μέγας
Εγγρ.
12 Φεβ 2009
Μηνύματα
324
Κριτικές
25
Like
1.062
Πόντοι
3.910
Καλημέρα!

αν μπορείς δοκίμασε τα ακόλουθα με όποια σειρά επιθυμείς:

1. Προσπάθησε να φτιάξεις λογαριασμό με άλλο πρόγραμμα περιήγησης (browser).

2. Στο πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείς, κάνε διαγραφή cookies.

2. (Έσχατη περίπτωση) κατά τη διαδικασία εγγραφής σου δοκίμασε να απενεργοποιήσεις όποια προγράμματα ασφαλείας έχεις εγκατεστημένα στον υπολογιστή σου (π.χ. Firewall κ.τ.λ.)


Λογικά με το δεύτερο και μόνο θα γίνει κανονικά η εγγραφή.

Καλή επιτυχία!

Εχεις απόλυτα δίκιο, υπαρχει θεμα ασφάλειας με τους browser σε τετοια sites
 

The_Greek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
4
Like
831
Πόντοι
376
Οτι κι αν έχω δοκιμάσει, όσα broswers κι αν έχω αλλάξει, όσες διαφορετικές εκδοχές έχω κάνει... δεν με αφήνει να κάνω εγγραφή.

Κοιτάξτε το λίγο αυτό το πρόβλημα, διότι μην πέρνεται εμένα ως παράδειγμα που προσπαθησα 10 φορές να κάνω εγγραφή και θα συνεχίσω να προσπαθω. Να πάρετε ως παράδειγμα αυτούς που θα προσπαθήσουν 2 φορές και την 3η θα που αι σιχτίρ!

Δεν μπορείτε να ζητάτε από επισκέπτες 100 διαφορετικά πράγματα να κάνουν με τα broswer τους για να επιτύχουν μία εγγραφή. Απλά δεν θα το κάνουν!

Κατά την γνώμη μου η πρόσβαση των μελών και η εγγραφή των νέων χρηστών θα έπρεπε να είναι ότι πιο εύκολο. Ο κάθε άλλος δεν μπορεί να έχει την γαιδουρίσια υπομονή μου!

Πάντα φιλικά...
δε Γκρικ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom