Νέα

Sex στην Αγγλία (Σκωτία, Ουαλία)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 146
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
καλά wobasor καμμία σχέση με ελλάδα όμως, στην ελλάδα τέτοια κοπέλα τέτοιο χώρο και τέτοιο σέρβις δεν βρίσκεις και 800 γιούργια να δώσεις

hondakias + lacey = L.F.E  :rockon: :rockon: :rockon:
 

vaskef

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες τελευταια νεα απο το μετωπο του Μαντσεστερ.Ψωνισμενος γιατι ειχα νομισει οτι η δουλεια που ειχα παει ειχε στραβωσει και εχοντας αρκετες ωρες να σκοτωσω μεχρι να πεταξω πισω τσιμπαω την βαλιτσα μου και παιρνω ταξακι απο τον σιδηροδρομικο σταθμο του αεροδρομιου(8&)και σκαω με την βαλιτσα στο Sandys superstar(PALANTINE ROAD 375-NORTHEDEN).Μικροτερο απο οτι δειχει στο site αλλα το ιδιο καθαρο και περιποιημενο, οι τσατσαδες πρεπει να ψιλοκουφαθηκαν αλλα ηταν ευγενεστατες και ακρως περιποιητικες!Καφεδακια, τσαι ,νερο,χυμο οτι ηθελες και οσο ηθελες οσο περιμενες.Διαλεξα την Ντομινικ μια γκομενα γυρω στο 1.90 (εγω ειμαι 1.96) τουτεστιν με τα τακουνια πανω απο 2μ.Αφου την διαλεξα και την ειδα μετα απο λιγο να περναει φοβηθηκα μηπως μαλακοειδως διαλεξα τραβελι αλλα μετα εκοψα προσωπο σωμα και ησυχασα.Εκλεισα για μια ωρα η οποια κοστιζει 100& ενω τα 45-70 καιτα 30-50.Τα extra τα πληρωνεις στην κοπελα και τα δεχεται εαν θελει(10&εκαστο)
υπερ:δωματιο καθαρο και μοντερνο με κυριλε ντουζιερα και καθαρες πετσετες κλπ
η ντομινικ ομορφο μωρο πολυ φιλικη και ακομα φιλικοτερη οτν εμαθε οτι ειμαιΕλληνας,αφου εκτος απο το καλο ονομα που συνηθως εχουμε εχει δουλεψει 2 χρονια Ελλαδα!
Αψογη φιφα(το tongue ring κανει δουλεια παιδια )χωρις προφυλακτικο ,ηταν πεντακαθαρη οποτε της εκανα και εγω ενα τρελλο γλειψιμο κατα το οποιο τελειωσε(και το εννοω) και μετα απο μερικα κομπλιμεντα και φιλακια μου φορεσε το προφυλακτικο και με πηρε μεσα της,στοτελος και αφου την ειχα πισωκολλητο στο οποιο ειχε πολυ καλη συμμετοχη τελειωσα στο στομα της.Τελειο.Μετα αφου δεν ειχα ιδιαιτερο κεφι για β'γυρο αφου με εγλυψε λιγο με αλοιψε με λαδι και μου εκανε ενα χαλαρο μασαζ.Εκανα ντουζακι ακουγοντας μουσικη μαζιτης φιλιακια ,εφυγε και μετα ντυθηκα και βγηκα και εγω.Ετυχα θερμης υποδοχης απο την ρεσεψιον ,να εχουμε και αλλους καυτους τουριστες παρε μας Ελλαδα κλπ.Μου φωναξαν ταξακι το ποιο ηρθε στην πισω πορτα και αφου βεβαιωθηκαν οτι ολα καλα με αποχαιρετησαν.Α,ρε ΝΤΟΜ να σαι καλα με εκανες και ενοιωσα πολυ καλυτερα.
Κατα:Η κοπελα ηταν πολυ κουρασμενη και ενω ειχε πολυ καλη διαθεση και προθεσεις, καποιες κινησεις τις εκανε μηχανικα.Εκτος αυτου η κλειτοριδα της και οι θηλες της ηταν πολυ ερεθισμενες και στο πιο εντονο αγγιγμα ποναγε.Αυτο το καταλαβα μονος δεν μου ειπε τιποτα αλλα με ψιλοεκοψε.
το συστηνω ανεπιφυλακτα ,παιζει και σκηνικο με δυο κοριτσια.Οες οι λεπτομερειες στο internet!
Cheers mates!
 

Συνημμένα

  • vampirebat.gif
    vampirebat.gif
    14,2 KB · Εμφανίσεις: 36

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Εχω ζήσει Σκοτία (Εδιμβούργο για την ακρίβεια) 3,5 μήνες και πάω τακτικά Λονδίνο είτε για δουλειά είτε για ψώνια με τη δικιά μου. Στις περιπτώσεις που ήμουν μόνος και στη μεγάλη διαμονή που είχα Σκοτία έχω σχηματίσει γνώμη άριστη για το τι και πως είναι το θέμα εκεί. Οι Αγγλίδες, Σκοτσέζες και Ουαλές (ΟΧΙ Ιρλανδές...είναι άλλο ευαγγέλιο, κοντά στη μεσογειακή νοοτροπία με οικογένεια, κτλ) είναι αρκετά ελευθερες και χαλαρές ΑΛΛΑ όπως όλες οι κοπέλες ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ τους είναι ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΣΦΙΓΜΕΝΕΣ (δεν εννοώ στον κώλ...) και πιο καχύποπτες. Πολύ εύκολα γίνεται παιχνίδι με κολλεγιοκόριτσα και μόνο αρκεί να υπάρχει κονέ και ΑΚΡΙΒΩΣ όπως στην Ελλάδα λίγο χρήμα και πρεστίζ να τις κυκλοφορήσεις. Δεύτερος όρος είναι να μη φαίνεσαι ότι είσαι ξένος στη συζήτηση όπερ σημαίνει να μη σε κόβει η παρέα της ότι τα έχει φτιάξει με αλλοδαπό: ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ αυτό. Εξαιρούνται μιγάδες τύπου Αγγλοινδές που για μένα είναι ΤΟΡ αλλά το μυαλό τους πάει σε αποκατάσταση. Πάμε στο ελληνικό στοιχείο εκεί στο Λόντον (βασικά). Παιδιά οι τύπισσες που πάνε εκεί (Ελληνίδες) είναι κατά βάση μπάζα λόγω του ότι μιλάμε για μικρό κομμάτι σχετικά πλούσιο που πάει για σπουδές. Κορίτσια οικογενειών ευκατάστατων κατ΄λα βάση είναι λογικό το τουπέ ακόμα και μπάζο να είναι. Φυσικά υπάρχουν και εξαιρέσεις (όμορφες) αλλά το τουπέ παραμένει. Οι Κύπριες στην Αγγλία είναι πολύ πιο ΔΥΣΓΑΜΗΤΕΣ από τις Κύπριες στην Ελλάδα και αυτό γιατί το λόμπυ τους εκεί είναι μια σφιχτή κοινωνία και το 80% σχεδόν έχει οικογένειες εκεί ή μέλη οικογενειών οπότε φοβούνται την κριτική. Δεσμό φυσικά ναι μπορεί να κάνει σοβαρό καθεμιά.
Στο θέμα της βρωμιάς αν και ποτε ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟΣ απλά ακολουθούν τις Γαλλίδες. Εντύπωση μου έχει κάνει η φιλοξενία των Σκοτσέζων, αυτά περί φιλαργυρίας κτλ είναι μαλακίες ανεκδότων και μάλιστα αν σε γνωρίσει στην οικεγένεια της μια Σκοτσέζα έχεις το ελεύθερο να πηδάς, χωρίς να την πληγώσεις (!) ψυχικά. Εκείνο που πρέπει να προσέξετε είναι το ψυχικό ταπεραμέντο των Βρετανίδων εν γένει. Κατά βάση ψυχρές που θέλουν να τα κάνουν όλα αλλά στο μυαλό τους είναι υπεροπτικές και αντικουλτουριάρισες που σημαίνει ΟΧΙ παραδοσιακός τρόπος φλέρτ. Σε πάρτυ, παμπ, κολέγια και εκδρομές γίνεται παιχνίδι αλλά μιλάμε για μακρόσυρτες ιστορίες (όχι One night stand).
ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΓΟΡΑΙΟ έρωτα τώρα: τα πράγματα είναι απλά τέλεια από την άποψη ότι υπάρχει πληθώρα γραφείων με πολλές ανατολικές και ασιάτισες (για τους λάτρεις). Λεφτά να έχεις να χαλάς. Σε γενικές γραμμές για κάποιους που φωνάζουν η ώρα (ή και 2, 3ώρα) είναι πιο ακριβά (ως λίρα) από την Ελλάδα. Είναι πιο καλά κομμάτια σίγουρα. Κάνουν σε μεγαλύτερο ποσοστό πιο ολοκληρωμένα προγράμματα, είναι πιο καθαρές (εμφανισιακά, ντύσιμο, κτλ). Στα 24ώρα και άνω συμφέρουν αλλά πάλι σε φτάνουν τιμές πχ Πράγας ή Βουκουρεστίου.
Τέλος ΜΗ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ τις Αγγλίδες όταν έρχονται διακοπές στην Ελλάδα πχ...είναι όπως οι Σκανδιναβές, αλλάζουν στυλ και σκεπτικό καθώς είναι φορτωμένες από μαθήματα, δουλειά κτλ όλο το χρόνο και βλέπουν τις διακοπές ως το θεματικό όριο του χαρακτήρα τους και είναι (τουλάχιστον) έτοιμες για πολλά που στη χώρα τους ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ή ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ...
Αυτά ελπίζω να σας βοήθησα...

Φίλε συμφωνώ απόλυτα με όσα λες, εάν μένεις μικρά διαστήματα στο Βασίλειο. . . εάν είσαι "μόνιμος" κάτοικος, τότε όλα είναι διαφορετικά. Η Αγγλίδα πρέπει να σε καταλαβαίνει (ΓΛΩΣΣΑ) και να αισθάνεται άνετα μαζί σου. . . .  Αυτά!
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
μαγκες τελος νοςμβρη θα παω εδινβουργο για 4 μερες.πειτε μου κμια πληροφορια ως αναφορα μπουρεδελα κ στριπτ εχει εκει τετοια??
 

Fil_gr

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
Kαλημερα και καλες γιορτες σε ολους!Με την καινουρια χρονια μετακομιζω εδιμβουργο απο call girls υπαρχουν αρκετα γνωριζει καποιος αν υπαρχουν και στουντιο σας αυτα περιπου που ειναι στο Μαντσεστερ???
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
6
Πόντοι
16
Μαγκες τελευταια νεα απο το μετωπο του Μαντσεστερ.Ψωνισμενος γιατι ειχα νομισει οτι η δουλεια που ειχα παει ειχε στραβωσει και εχοντας αρκετες ωρες να σκοτωσω μεχρι να πεταξω πισω τσιμπαω την βαλιτσα μου και παιρνω ταξακι απο τον σιδηροδρομικο σταθμο του αεροδρομιου(8&)και σκαω με την βαλιτσα στο Sandys superstar(PALANTINE ROAD 375-NORTHEDEN).Μικροτερο απο οτι δειχει στο site αλλα το ιδιο καθαρο και περιποιημενο, οι τσατσαδες πρεπει να ψιλοκουφαθηκαν αλλα ηταν ευγενεστατες και ακρως περιποιητικες!Καφεδακια, τσαι ,νερο,χυμο οτι ηθελες και οσο ηθελες οσο περιμενες.Διαλεξα την Ντομινικ μια γκομενα γυρω στο 1.90 (εγω ειμαι 1.96) τουτεστιν με τα τακουνια πανω απο 2μ.Αφου την διαλεξα και την ειδα μετα απο λιγο να περναει φοβηθηκα μηπως μαλακοειδως διαλεξα τραβελι αλλα μετα εκοψα προσωπο σωμα και ησυχασα.Εκλεισα για μια ωρα η οποια κοστιζει 100& ενω τα 45-70 καιτα 30-50.Τα extra τα πληρωνεις στην κοπελα και τα δεχεται εαν θελει(10&εκαστο)
υπερ:δωματιο καθαρο και μοντερνο με κυριλε ντουζιερα και καθαρες πετσετες κλπ
η ντομινικ ομορφο μωρο πολυ φιλικη και ακομα φιλικοτερη οτν εμαθε οτι ειμαιΕλληνας,αφου εκτος απο το καλο ονομα που συνηθως εχουμε εχει δουλεψει 2 χρονια Ελλαδα!
Αψογη φιφα(το tongue ring κανει δουλεια παιδια )χωρις προφυλακτικο ,ηταν πεντακαθαρη οποτε της εκανα και εγω ενα τρελλο γλειψιμο κατα το οποιο τελειωσε(και το εννοω) και μετα απο μερικα κομπλιμεντα και φιλακια μου φορεσε το προφυλακτικο και με πηρε μεσα της,στοτελος και αφου την ειχα πισωκολλητο στο οποιο ειχε πολυ καλη συμμετοχη τελειωσα στο στομα της.Τελειο.Μετα αφου δεν ειχα ιδιαιτερο κεφι για β'γυρο αφου με εγλυψε λιγο με αλοιψε με λαδι και μου εκανε ενα χαλαρο μασαζ.Εκανα ντουζακι ακουγοντας μουσικη μαζιτης φιλιακια ,εφυγε και μετα ντυθηκα και βγηκα και εγω.Ετυχα θερμης υποδοχης απο την ρεσεψιον ,να εχουμε και αλλους καυτους τουριστες παρε μας Ελλαδα κλπ.Μου φωναξαν ταξακι το ποιο ηρθε στην πισω πορτα και αφου βεβαιωθηκαν οτι ολα καλα με αποχαιρετησαν.Α,ρε ΝΤΟΜ να σαι καλα με εκανες και ενοιωσα πολυ καλυτερα.
Κατα:Η κοπελα ηταν πολυ κουρασμενη και ενω ειχε πολυ καλη διαθεση και προθεσεις, καποιες κινησεις τις εκανε μηχανικα.Εκτος αυτου η κλειτοριδα της και οι θηλες της ηταν πολυ ερεθισμενες και στο πιο εντονο αγγιγμα ποναγε.Αυτο το καταλαβα μονος δεν μου ειπε τιποτα αλλα με ψιλοεκοψε.
το συστηνω ανεπιφυλακτα ,παιζει και σκηνικο με δυο κοριτσια.Οες οι λεπτομερειες στο internet!
Cheers mates!
ταπες ολα  :hi: :hi: :hi:
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
Εχω παει 3 φορες Αγγλια...Οντως αλλο προσωπο δειχνουν στα νησια μας το καλοκαιρι και αλλο στην πατριδα τους τον χειμωνα! Εχει ομως και απιστευτα καβλωτιμονα! Ειναι πολυ ξεκωλιαρες στο γαμησι και ειναι ωραιο αυτο!  :rockon:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
γαματε εκει πανω ή κοιτατε ?
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
Δεν γαμανε οι περισσοτεροι!εξακριβωμενο...Καποια αλανια φοιτητες μονο

και απο τους φοιτητές το 98% κοιτούν να φάνε τη μοναδική ελλεϊνιδα-μπάζο συμφοιτήτρια στην ελληνική βραδιά κάθε πέμπτη.... τι μου θύμησες τύπε  :rockon: 
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Αυτό το thread είναι απόδειξη του πόσο άλλαξε το σάιτ μετά από ολα αυτά τα χρόνια.

Σαν να λοξοδρόμησε.

Ακόμα και αυτός που έγραψε κάτι χρηστικό, αυτοδιαγράφηκε κατόπιν...
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Αυτό το thread είναι απόδειξη του πόσο άλλαξε το σάιτ μετά από ολα αυτά τα χρόνια.

Σαν να λοξοδρόμησε.

Ακόμα και αυτός που έγραψε κάτι χρηστικό, αυτοδιαγράφηκε κατόπιν...

Τα τρολ και οι κλωνοι εδιωξαν πολλους χρηστες που προσεφεραν με πληροφοριες.

Σε γνωση της διοικησης.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
και απο τους φοιτητές το 98% κοιτούν να φάνε τη μοναδική ελλεϊνιδα-μπάζο συμφοιτήτρια στην ελληνική βραδιά κάθε πέμπτη.... τι μου θύμησες τύπε  :rockon: 
για ποιο λογο ασχολουνται με ελληνιδες στο εξωτερικο ?
 

danni

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
847
Κριτικές
3
Like
81
Πόντοι
6
Απο την εμπειρια μου προ 30ετιας  οι Ελληνιδες κι οι Κυπριες γαμιουνται ασυστολα κι ακαποτα με Πακια, Μαυρους, Ινδους, Αγγλους, Σκωτους, Ουαλλους, Αραβες, Εβραιους, Νεπαλεζους (sic) εκτος απο Ελληνες η Κυπριους για να μη μαθευτει η πουτανια τους. Συγκεκριμεν δυο εκ βορειων προαστιων γονοι πλουσιων οικογενειων μας εκαναν τις δυσκολες εχοντας και δεσμους στην Ελλαδα δηθεν και μετα τις πηραν Πακια, Ινδοι,  και μια ολη η Συριακη παροικια του Πανεπιστημιου. Ουστ Ελεεινιδες!
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
για ποιο λογο ασχολουνται με ελληνιδες στο εξωτερικο ?

στη σχολή μας άλλα και στους ηλεκτρολογους και μηχανολογους μηχανικους απο το 2000 μεχρι και το 2005 που ήμουν πάνω οι έλληνες φοιτητές ήταν πάρα πολλοί. έκαναν παρέα μόνο μεταξύ τους σε σπίτια (μερικές παρέες έλιωναν στο μπάφο) και μερικοί σύχναζαν και σε ένα μικρό παρακμιακό ελληνικό καφέ στο brighton ονόματι μαργαρίτα. ο μόνη έννοια της πλειοψηφίας ήταν να κάτσουν περισσότερες μέρες κάτω τα χριστούγεννα ή στο semester break για να πάνε στα μπουζούκια και για καφέδες να το ευχαριστηθούν. Σε ένα τέτοιο μέρος με 2 πανεπιστήμια, θάλασσα άπειρες pubs, clubακια, κάθε βράδυ καθημερινές είχε student night με φτηνά ποτά και οι ελληνάρες περίμεναν πως και πως να ρθει η πέμπτη να πάνε στο greek night ή να οργανωθούν να πάνε στο λονδίνο στα μπουζούκια (μια φορά το χρόνο). Πως να βρούνε με αυτή τη νοοτροπία να γαμήσουν κάτι εκτός απο ελλεινίδα? στη σχολή είχαμε 3 ελλεινίδες πολύ μπάζα όμως αλλά είχαν τεράστιο σουξέ. στα μέρη που πέφτουν πολλοί έλληνες μαζεμένοι κάνουν παροικίες και προσπαθούν όσο το δυνατό να μην αφομοιώσουν τον αγγλικό τρόπο ζωής και διασκέδασης.          
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
στη σχολή μας άλλα και στους ηλεκτρολογους και μηχανολογους μηχανικους απο το 2000 μεχρι και το 2005 που ήμουν πάνω οι έλληνες φοιτητές ήταν πάρα πολλοί. έκαναν παρέα μόνο μεταξύ τους σε σπίτια (μερικές παρέες έλιωναν στο μπάφο) και μερικοί σύχναζαν και σε ένα μικρό παρακμιακό ελληνικό καφέ στο brighton ονόματι μαργαρίτα. ο μόνη έννοια της πλειοψηφίας ήταν να κάτσουν περισσότερες μέρες κάτω τα χριστούγεννα ή στο semester break για να πάνε στα μπουζούκια και για καφέδες να το ευχαριστηθούν. Σε ένα τέτοιο μέρος με 2 πανεπιστήμια, θάλασσα άπειρες pubs, clubακια, κάθε βράδυ καθημερινές είχε student night με φτηνά ποτά και οι ελληνάρες περίμεναν πως και πως να ρθει η πέμπτη να πάνε στο greek night ή να οργανωθούν να πάνε στο λονδίνο στα μπουζούκια (μια φορά το χρόνο). Πως να βρούνε με αυτή τη νοοτροπία να γαμήσουν κάτι εκτός απο ελλεινίδα? στη σχολή είχαμε 3 ελλεινίδες πολύ μπάζα όμως αλλά είχαν τεράστιο σουξέ. στα μέρη που πέφτουν πολλοί έλληνες μαζεμένοι κάνουν παροικίες και προσπαθούν όσο το δυνατό να μην αφομοιώσουν τον αγγλικό τρόπο ζωής και διασκέδασης.          
εντελως επαρχιωτικη νοοτροπια δλδ
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
487
Πόντοι
186
Απο την εμπειρια μου προ 30ετιας  οι Ελληνιδες κι οι Κυπριες γαμιουνται ασυστολα κι ακαποτα με Πακια, Μαυρους, Ινδους, Αγγλους, Σκωτους, Ουαλλους, Αραβες, Εβραιους, Νεπαλεζους (sic) εκτος απο Ελληνες η Κυπριους για να μη μαθευτει η πουτανια τους. Συγκεκριμεν δυο εκ βορειων προαστιων γονοι πλουσιων οικογενειων μας εκαναν τις δυσκολες εχοντας και δεσμους στην Ελλαδα δηθεν και μετα τις πηραν Πακια, Ινδοι,  και μια ολη η Συριακη παροικια του Πανεπιστημιου. Ουστ Ελεεινιδες!

Τελικα δεν πρεπει να υποτιμαμαι την γοητεια των Πακηδων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom