Νέα

Σέξ στα Σκόπια με...4 ευρώ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα meredi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Υ.Γ.Σε περίπτωση που κάμια στιγμή θελήσετε να βγούμε ραντεβού έχω να δηλωσώ ότι είμαι λογοδοσμένος!!! :2funny: :2funny: :2funny:

Μπααααα..... Ποιά να σε κοιτάξει εσένα με τέτοιες φιλοσοφίες που μοιράζεσαι μαζί μας? Μεγάλο Ε9 να έχεις, και να δεις πόσα pm θα δεχθείς! :cheesy:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
τρικ χρωστάω παντού ....... είμαι ένα σκαλί πρίν την

Σορρυ στο σπίτι του κρεμασμένου............δεν μιλάνε για σχηνί

υγ.μην κρεμαστείς είναι επίπονο και καβλωτικό (παθένεις στήση και μετά τι θα κάνεις;)
 

Επισκέπτης
Μπααααα..... Ποιά να σε κοιτάξει εσένα με τέτοιες φιλοσοφίες που μοιράζεσαι μαζί μας? Μεγάλο Ε9 να έχεις, και να δεις πόσα pm θα δεχθείς! :cheesy:
Που θα πάει θα γυρίσει ο τρόχος κ θα γαμήσει ή θει κ ο φτωχός!!! :booty: :dancing:

Η αποστολή καλά κυλάει,αν κ το μουλάρι με το κάρο έχει κολλήσει κάπως στην ανυφόρα(ελπίζω να κατέχε λίγη από την χάρη της/ου συντρόφου/ισσάς amjik)!!! :grin:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.605
Κριτικές
61
Like
39.540
Πόντοι
21.555
Μπααααα..... Ποιά να σε κοιτάξει εσένα με τέτοιες φιλοσοφίες που μοιράζεσαι μαζί μας? Μεγάλο Ε9 να έχεις, και να δεις πόσα pm θα δεχθείς! :cheesy:

Αυτή η είσαγωγή είναι άπαραίτητη για να καταλάβης, φίλε μου κολητέ
ότι τελικά ο συγγραφέας είναι και παντού και πουθενά..................
Όσο για δικό μου ήρώα που με προσεγγίζει ώς πρόσωπο, δεν είναι κάτι που μπορώ να κρίνω εγώ.........

Μέ γοητεύει το ταξίδι της κατάδυσης στα έγκατα της ανθρώπινης ψυχής.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.605
Κριτικές
61
Like
39.540
Πόντοι
21.555
Που θα πάει θα γυρίσει ο τρόχος κ θα γαμήσει ή θει κ ο φτωχός!!! :booty: :dancing:

Η αποστολή καλά κυλάει,αν κ το μουλάρι με το κάρο έχει κολλήσει κάπως στην ανυφόρα(ελπίζω να κατέχε λίγη από την χάρη της/ου συντρόφου/ισσάς amjik)!!! :grin:

Τήν άλλη έβδομάδα να στείλης κούριερ !!!!!!!!! :rockon: :rockon:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Μέ γοητεύει το ταξίδι της κατάδυσης στα έγκατα της ανθρώπινης ψυχής.

Εγώ συμφορουμίτισσα, θα αρκεστώ στην κατάδυση σε ένα υγρό μουνάκι που θα με εκλιπαρεί να το γλύψω.... ;)
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
οι νταλικιερηδες που πηγαινοερχονταν Ρουμανία το 1999-2001 μας λεγαν ότι σε μεγάλα πάρκινγκ μεταξύ Ονέστι-Μπακάου και Σκοπίων υπηρχαν κοριτσια που χρεώναν 5$ την ώρα. Ξαναγυρίσανε προφανως οι τιμες 10 χρονια πίσω. Βεβαια, μιλάμε για πόρνες της χειρίστης κατηγορίας, τσιγκανογυφτησες και ενας Θεός ξέρει τι άλλο.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
καλημερα σας , ισχυει αυτο το Σεξ στα Σκοπια με 4 ευρω ??? , αν ναι που υπαρχουν βιζιτες πληροφοριες μπορει να δωσει κανεις ?
κατι ακουσα κοντα στο καζινο που ανοιξε υπαρχουν καλες βιζιτες αληθευει ?
σκοπευω να παω να δω και προς τα κει να ριξω κανα 10 αρια βολια , 5ευρωχ10=50 ευρω , αν ειναι οντως τοσο φθηνα οπως τα λετε !

 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
μακαρι να ειναι οι τιμες εκει. αλλα εχω αμφιβολιες.

οι φτηνότερες  τιμες που γνωριζω ειναι 5$ για πιπα και 10$ γαμησι απο ρουμανογυφτισες στα παρκινγκ που σταθμευουν νταλικες στις εθνικες οδους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom