Νέα

Σεξ, Σκλαβιά και Ναρκωτικά στο Μπαγκλαντές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Alvy Singer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
Οι άνθρωποι που πληρώνουν τα τρελά ποσά που αναφέρεις για παρθένα, έχουν μυαλό Νεάντερταλ και μάλλον αδικώ τους Νεάντερταλ. 1ον. Κάποιος πρέπει να τους πληροφορήσει για την ανακατασκευή του παρθενικού υμένα. 2ον. Αν είναι πραγματικά παρθένα, τι να την κάνει ένας άνθρωπος με εμπειρίες; Θα μπει μέσα της και θα την βλέπει να πονάει όταν κουνιέται; και θα συνεχίσει γεμάτος χαρά; πόσο ψυχανώμαλος πρέπει να είναι; εκτός αυτού, αν η γυναίκα δεν κάνει καλή πίπα και δεν συμμετέχει στην πράξη, όπως είναι σίγουρο για μια παρθένα, τι ικανοποίηση θα του δώσει; θα γουστάρει να τη βλέπει να κοιτάει το ταβάνι και να περιμένει πότε θα τελειώσει; Και τσάμπα, δεν θα την πήδαγα, ούτε τώρα, ούτε όταν ήμουν 30 χρονών   
[/quote

είτε είναι πραγματικά παρθένα είτε όχι και μόνο το γεγονός ότι τις πουλάνε σαν να είναι ένα κομμάτι κρέας είναι υπεραρκετό . Επίσης το αντίτιμο που ζητάνε για τις υπηρεσίες της εκάστοτε κοπέλας είναι ( για τα δικά μου μυαλά ) αποτρεπτικός παράγοντας. Δεν μπορώ να φανταστώ να πηδάω μια γυναίκα έχοντας πληρώσει 60 λεπτά του ευρώ.

Όσο για αυτό που είπες  για το αν την βρίσκει να την βλέπει σε αυτή την κατάσταση, θα συμφωνήσω..θεωρώ ότι ένας τύπος που μπαίνει σε αυτή την διαδικασία τον "γεμίζει" αυτή η κατάσταση. τον κάνει να νιώθει για λίγο σημαντικός..

Μάλλον αγνοείς το γεγονός ότι τα 60 λεπτά του ευρώ μεταφρασμένα στο τοπικό νόμισμα είναι αρκετό ποσό, πρέπει να είναι ισότιμο των 10€ στο Μετάξι. Το ποσό που θα πληρώσεις για μια Γιαπωνέζα είναι έξω από τις δυνατότητες του μέσου Έλληνα.
 

MrNostalgia

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
109
Like
48
Πόντοι
1
Μάλλον αγνοείς το γεγονός ότι τα 60 λεπτά του ευρώ μεταφρασμένα στο τοπικό νόμισμα είναι αρκετό ποσό, πρέπει να είναι ισότιμο των 10€ στο Μετάξι. Το ποσό που θα πληρώσεις για μια Γιαπωνέζα είναι έξω από τις δυνατότητες του μέσου Έλληνα.

Θεωρώ πως καμιά δεν θα δίνε το μουνί της από δω και απο κει(πλην απελπισμένης) για 10€ και μάλλον δεν θα μπορούσα να πηδήξω μια απελπισμένη , όσο για αυτό που λες για τους σχιστομάτηδες θα συμφωνήσω, απλησίαστες οι πουτάνες τους.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
Θεωρώ πως καμιά δεν θα δίνε το μουνί της από δω και απο κει(πλην απελπισμένης) για 10€ και μάλλον δεν θα μπορούσα να πηδήξω μια απελπισμένη , όσο για αυτό που λες για τους σχιστομάτηδες θα συμφωνήσω, απλησίαστες οι πουτάνες τους.

δεν έχει σημασία τι θεωρείς εσύ σα σωστό. Άλλο τα αισθήματα κι άλλο η πραγματικότητα. Τα μπουρδέλα του Μεταξουργείου αυτή την τιμή έχουν
 

MrNostalgia

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
109
Like
48
Πόντοι
1
στο σχόλιο μου αυτό " Θεωρώ πως καμιά δεν θα δίνε το μουνί της από δω και απο κει(πλην απελπισμένης) για 10€ "  τι εχεις να απαντησεις..? θεωρεις δηλαδη οτι μια που το δινει για 10 ευρω είναη ή οχι απελπισμενη ?
εκτός αυτού απο που συμπέρανες οτι δεν μπορω να ξεχωρίσω τα αισθήματα απο την πραγματικότητα ?
γιατί η απάντηση σου δείχνει να έχει ένα "ποσοστό" μαθήματος προς εμένα 
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.509
Like
13.462
Πόντοι
3.656
στο σχόλιο μου αυτό " Θεωρώ πως καμιά δεν θα δίνε το μουνί της από δω και απο κει(πλην απελπισμένης) για 10€ "  τι εχεις να απαντησεις..? θεωρεις δηλαδη οτι μια που το δινει για 10 ευρω είναη ή οχι απελπισμενη ?
εκτός αυτού απο που συμπέρανες οτι δεν μπορω να ξεχωρίσω τα αισθήματα απο την πραγματικότητα ?
γιατί η απάντηση σου δείχνει να έχει ένα "ποσοστό" μαθήματος προς εμένα 

Το ότι θεωρείς ότι η τιμή των 10€ δίνεται μόνο από απελπισμένες είναι καθαρά προσωπικό σου συναίσθημα. Αν όμως μπορείς να μας δόσεις τα στοιχεία που σε οδηγούν σε αυτή τη βεβαιότητα, τότε θα θεωρήσω ότι είναι λογική ανάλυση, κι όχι αυθαίρετη συναισθηματική δήλωση. Οικοδόμοι δουλεύουν σκληρά για 30€ οκτώ ώρες. Η εν λόγω σεξεργάτρια εισπράττει το ποσό αυτό σε διάστημα λιγότερο από δύο ώρες. Δεν πάει να ξεσκατίσει γέρους / γριές ή να καθαρίσει σκάλες. Αυτή είναι η επιλογή της 
 

MrNostalgia

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
109
Like
48
Πόντοι
1
Το ότι θεωρείς ότι η τιμή των 10€ δίνεται μόνο από απελπισμένες είναι καθαρά προσωπικό σου συναίσθημα. Αν όμως μπορείς να μας δόσεις τα στοιχεία που σε οδηγούν σε αυτή τη βεβαιότητα, τότε θα θεωρήσω ότι είναι λογική ανάλυση, κι όχι αυθαίρετη συναισθηματική δήλωση. Οικοδόμοι δουλεύουν σκληρά για 30€ οκτώ ώρες. Η εν λόγω σεξεργάτρια εισπράττει το ποσό αυτό σε διάστημα λιγότερο από δύο ώρες. Δεν πάει να ξεσκατίσει γέρους / γριές ή να καθαρίσει σκάλες. Αυτή είναι η επιλογή της 


έχεις δει τι τύποι πάνε να γαμήσουν για 10€?
πακιστανοι-μπαγκλαντες-βρωμιάριδες άπλυτοι-άρρωστοι-πρεζόνια.,.δεν θα πάω εγώ και εσύ να πηδήξουμε με 10€
Αν θεωρείς οτι μία τύπισα που το δίνει και ακάποτο κιόλας τις περισσότερες φορές σε κατηγορίες όπως τις παραπάνω δεν είναι απελπισμένη..τότε πάω πάσο..και όχι δεν έχω κάνει κάποια έρευνα ούτε δουλεύω στην ΕΛ.ΣΤΑΤ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom