Νέα

Σεξ, πίπα και φάσεις γενικά από ζευγάρια σε παραλία γυμνιστών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
Την Κυριακή 02/06 κατά τις 20:00 ήμουν με την δικιά μου στην 2η παραλία του ΚΑΠΕ. Φτάνοντας στην παραλία πετύχαμε ζευγάρι γύρω στα 50 με ξανθιά κυρία να τσιμπουκώνει τον κύριο  :pipa2: :pipa1:.Αμέσως μόλις μας είδαν ο κύριος ανέβασε το σώβρακό του και η ξανθιά κυρία χαμογελούσε αμήχανα.Τους είπα να συνεχίσουν χαμογελώντας και αν ήθελαν να συνεχίσουμε το παιχνίδι και οι 4  :tits2: :zfuck: :fuck2:.Δυστυχώς αποχώρησαν μαλλον επειδή ντράπηκαν  :S :S :think: :think:.Τα μαζέψαμε μιας και στην παραλία είχαν βγει αρκετά φύκια λόγω του κυματισμού εκείνη την ώρα και πήγαμε στην διπλανή παραλία γυμνιστών που είναι και η πιο γνωστή.Εκείνη την ώρα ήταν ένας πιτσιρικάς και άλλα 3 άτομα που έκαναν μια επαγγελματική φωτογράφιση  :headbaning2: :headbaning2:.Ο φωτογράφος ήταν άντρας και έβγαζε φωτο 2 κοπέλες γύρω στα 25,όλοι τους όμως ντυμένοι.Μάλλον κατάλαβαν ότι κάτι τέτοιο δεν είναι σωστό σε μια παραλία γυμνιστών και μετά από λίγο μετακινήθηκαν στην διπλανή που είναι με μαγιώ  :heavymetalbig: :heavymetalbig:.Η ώρα είχε πάει 21:00 και ο πιτσιρικάς ετοιμαζόταν να φύγει,ενώ εγώ ξεκίνησα να γλείφω τα βυζιά της δικιάς μου και σύντομα μου τον είχε πάρει στο στόμα  :pipa1: :pipa1:.Ο πιτσιρικάς κάβλωσε που μας έβλεπε και πλησίασε ρωτώντας αν μπορεί να συμμετέχει.Του έδωσε το οκ και η δικιά μου άρχισε να παίζει τον πούτσο του.Μετά από μόλις ένα λεπτό είχε χύσει πάνω στο μπούτι  της δικιάς μου  :wanker: :wanker:.Αφού ξεπλύθηκε μας ευχαρίστησε και μας χαιρέτησε ενώ εμείς ρίξαμε ένα δυνατό γαμήσι μόνοι μας πια στην παραλία  :fuck2: :fuck2:.

εισαι ωραιος κωστακη.. ευγε και στην συνοδο σου για το φραπε στον συναγωνιστη :)
 

Vag_peir

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2019
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Την Κυριακή 02/06 κατά τις 20:00 ήμουν με την δικιά μου στην 2η παραλία του ΚΑΠΕ. Φτάνοντας στην παραλία πετύχαμε ζευγάρι γύρω στα 50 με ξανθιά κυρία να τσιμπουκώνει τον κύριο  :pipa2: :pipa1:.Αμέσως μόλις μας είδαν ο κύριος ανέβασε το σώβρακό του και η ξανθιά κυρία χαμογελούσε αμήχανα.Τους είπα να συνεχίσουν χαμογελώντας και αν ήθελαν να συνεχίσουμε το παιχνίδι και οι 4  :tits2: :zfuck: :fuck2:.Δυστυχώς αποχώρησαν μαλλον επειδή ντράπηκαν  :S :S :think: :think:.Τα μαζέψαμε μιας και στην παραλία είχαν βγει αρκετά φύκια λόγω του κυματισμού εκείνη την ώρα και πήγαμε στην διπλανή παραλία γυμνιστών που είναι και η πιο γνωστή.Εκείνη την ώρα ήταν ένας πιτσιρικάς και άλλα 3 άτομα που έκαναν μια επαγγελματική φωτογράφιση  :headbaning2: :headbaning2:.Ο φωτογράφος ήταν άντρας και έβγαζε φωτο 2 κοπέλες γύρω στα 25,όλοι τους όμως ντυμένοι.Μάλλον κατάλαβαν ότι κάτι τέτοιο δεν είναι σωστό σε μια παραλία γυμνιστών και μετά από λίγο μετακινήθηκαν στην διπλανή που είναι με μαγιώ  :heavymetalbig: :heavymetalbig:.Η ώρα είχε πάει 21:00 και ο πιτσιρικάς ετοιμαζόταν να φύγει,ενώ εγώ ξεκίνησα να γλείφω τα βυζιά της δικιάς μου και σύντομα μου τον είχε πάρει στο στόμα  :pipa1: :pipa1:.Ο πιτσιρικάς κάβλωσε που μας έβλεπε και πλησίασε ρωτώντας αν μπορεί να συμμετέχει.Του έδωσε το οκ και η δικιά μου άρχισε να παίζει τον πούτσο του.Μετά από μόλις ένα λεπτό είχε χύσει πάνω στο μπούτι  της δικιάς μου  :wanker: :wanker:.Αφού ξεπλύθηκε μας ευχαρίστησε και μας χαιρέτησε ενώ εμείς ρίξαμε ένα δυνατό γαμήσι μόνοι μας πια στην παραλία  :fuck2: :fuck2:.

Ωραίος φίλος! Άξιος για το μοίρασμα, συνέχισε το γιατί κάνεις το κόσμο χαρούμενο!
 

Lufc

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2019
Μηνύματα
74
Like
31
Πόντοι
0
Την Κυριακή 02/06 κατά τις 20:00 ήμουν με την δικιά μου στην 2η παραλία του ΚΑΠΕ. Φτάνοντας στην παραλία πετύχαμε ζευγάρι γύρω στα 50 με ξανθιά κυρία να τσιμπουκώνει τον κύριο  :pipa2: :pipa1:.Αμέσως μόλις μας είδαν ο κύριος ανέβασε το σώβρακό του και η ξανθιά κυρία χαμογελούσε αμήχανα.Τους είπα να συνεχίσουν χαμογελώντας και αν ήθελαν να συνεχίσουμε το παιχνίδι και οι 4  :tits2: :zfuck: :fuck2:.Δυστυχώς αποχώρησαν μαλλον επειδή ντράπηκαν  :S :S :think: :think:.Τα μαζέψαμε μιας και στην παραλία είχαν βγει αρκετά φύκια λόγω του κυματισμού εκείνη την ώρα και πήγαμε στην διπλανή παραλία γυμνιστών που είναι και η πιο γνωστή.Εκείνη την ώρα ήταν ένας πιτσιρικάς και άλλα 3 άτομα που έκαναν μια επαγγελματική φωτογράφιση  :headbaning2: :headbaning2:.Ο φωτογράφος ήταν άντρας και έβγαζε φωτο 2 κοπέλες γύρω στα 25,όλοι τους όμως ντυμένοι.Μάλλον κατάλαβαν ότι κάτι τέτοιο δεν είναι σωστό σε μια παραλία γυμνιστών και μετά από λίγο μετακινήθηκαν στην διπλανή που είναι με μαγιώ  :heavymetalbig: :heavymetalbig:.Η ώρα είχε πάει 21:00 και ο πιτσιρικάς ετοιμαζόταν να φύγει,ενώ εγώ ξεκίνησα να γλείφω τα βυζιά της δικιάς μου και σύντομα μου τον είχε πάρει στο στόμα  :pipa1: :pipa1:.Ο πιτσιρικάς κάβλωσε που μας έβλεπε και πλησίασε ρωτώντας αν μπορεί να συμμετέχει.Του έδωσε το οκ και η δικιά μου άρχισε να παίζει τον πούτσο του.Μετά από μόλις ένα λεπτό είχε χύσει πάνω στο μπούτι  της δικιάς μου  :wanker: :wanker:.Αφού ξεπλύθηκε μας ευχαρίστησε και μας χαιρέτησε ενώ εμείς ρίξαμε ένα δυνατό γαμήσι μόνοι μας πια στην παραλία  :fuck2: :fuck2:.
ένα μέγα μπράβο και από μένα παγουρα!
 

johnjohn4545

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
4
Like
18
Πόντοι
0
την Τετάρτη θα είμαστε με την κοπέλα μου στην παραλία γυμνιστών στα ίσθμια...γύρω στις 5...έτοιμοι για gangbang...όσοι ενδιαφέρονται καλοδεχούμενοι...
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
την Τετάρτη θα είμαστε με την κοπέλα μου στην παραλία γυμνιστών στα ίσθμια...γύρω στις 5...έτοιμοι για gangbang...όσοι ενδιαφέρονται καλοδεχούμενοι...
που εχει παραλια γυμνιστων στα ισθμια? Καλα δε θα ερθω γιατι δουλευω αλλα εχουμε τετπια παραλια κοντα μας?
 

Επισκέπτης
Ρε τύπε άκη γεωργίου κούλαρε λίγο,κάθε μέρα οι περισσότεροι τραβάνε μαλακία σε παραλίες γυμνιστών χύμα μπροστά σε ζευγάρια  :headbaning2: :headbaning2: :heavymetalbig: :heavymetalbig:.Συνήθως σταμάτανε με τα πρώτα μπινελίκια του άντρα,εκτός και αν αδιαφορήσει επειδή την βρίσκει η γκόμενα  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:.Μάλλον είσαι πρωτάρης στο σπορ  :S :S :S
απο εμενα τι ηθελε το ζευγαρι Κωστακη; ποτε δεν απαντησες...
 

noparts

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
που εχει παραλια γυμνιστων στα ισθμια? Καλα δε θα ερθω γιατι δουλευω αλλα εχουμε τετπια παραλια κοντα μας?
είναι βόρεια/βορειοανατολικά στη συνέχεια της παραλίας του κάμπινγκ ίσθμια. Ξεκινάει από ένα βράχο που έχει μια πολύ χαρακτηριστική τρύπα.
 

noparts

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
πιο συγκεκριμένα:
 

Συνημμένα

  • Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    406,2 KB · Εμφανίσεις: 174

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.857
Like
447
Πόντοι
36
Σε ερημικη παραλια ,αργα το απογευμα
Ζευγαρι γρω στα 55 κ εγω παραδιπλα ολογυμνοι ολοι..απο νωρις εβλεπα κατι ωραιες ποζες της κυριας,αλλα δεν ηξερα εαν θελουν κατι παρασπανω.Μολις μειναμε μονοθ αρχισε ο αντρας να τη χαιδευει...αρχισα κ εγω να τον παιζω διακτριτικα...με ειδαν,δεν σταματησαν,οποτε δειλα δειλα πλησιασα στο 1,5 μετρο που χαζευα τη μουναρα τς κυριας κ εχυσα μετα απο κανα 5λεπτο,τελεια μαλακια,τελειο χυσιμο.(Δοκιμασα λιγο να αγγιξω διακριτικα κ με νευμα μου αρνηθηκε ο αντρας).Στη Αττικη συνεβη αυτο,ας μη γραψω ομως που ακριβως γιατι βλεπω να μαζευονται ολοι οι πυρφοροι του μπου...
μπραβο τυπε.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Σήμερα πήρα το ρίσκο και είπα να πάω να δω πως είναι η παραλία της Ραμνούντας  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :headbaning2: :headbaning2:.Ένα μικρό λάθος και η απουσία ταμπελών με οδήγησαν στο Μικρό Σέσι  :S :S.Ρε μαλάκες βάλτε και καμιά ταμπέλα να βρίσκουμε πιο εύκολα τις παραλίες.Με μικρή καθυστέρηση και ύστερα από έναν ατελείωτο χωματόδρομο κατάφερα να φτάσω με την δικιά μου στην περιβόητη παραλία. Κάτσαμε στην πρώτη παραλία και κάναμε το γυμνισμό και το μπάνιο μας  :headbaning2: :headbaning2: :heavymetalbig: :heavymetalbig:.Κολυμπήσαμε μέχρι την δεύτερη παραλία όπου είχε αράξει ένα ζευγάρι χίπιδων γύρω στα 40. Ο τύπος μακρύ μαλλί και άπειρα σκουλαρίκια και η τύπισσα αδύνατη με μπαντάνα.Πλησιάσαμε κοντά τους μήπως και ενδιαφέρονταν για παιχνίδι αλλά δεν υπήρξε καμία ανταπόκριση.Είχαμε κάτσει ακριβώς δίπλα τους και η δικιά μου είχε γονατίσει και μου έκανε στοματικό αλλά αυτοί τίποτα  :jerking: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang: :headbang:.Ξενερώσαμε και γυρίσαμε στην πρώτη παραλία. Μετά από λίγη ώρα έσκασε μύτη και άλλο ζευγάρι γύρω στα 35. Προχώρησαν αρκετά στο μονοπάτι και με τεράστια έκπληξη τους είδα να κάθονται στην παραλία με μαγιώ,ενώ υπήρχαν τουλάχιστον 3 επιγραφές που έγραφαν μόνο γυμνιστές  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:.Πραγματικά ήταν κάτι αδιανόητο στα μάτια μας αυτό που έκαναν. Φυσικά τους απαξιώσαμε και μετά από λίγο φύγαμε κι εμείς για τον μακρύ δόμο της επιστροφής.  Για μενα δεν αξίζει η συγκεκριμένη παραλία καθώς ο χωματόδρομος είναι σε κακή κατάσταση και επικίνδυνος,συν ότι η πρόσβαση στην 2η παραλία και μετά είναι ζόρικη έως πολύ ζόρικη,ειδικά για τις γυναίκες  :S :S :S.Επίσης δεν υπήρχε καμία σκιά και η ομπρέλα με τον αέρα δεν μπορούσε να σταθεί ούτε για ένα λεπτό.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Παραλία γεμάτη, απογευματινές ώρες. Ο τύπος κοντά στα 60+ η τύπισσα μικρότερη, πιθανώς 45+ με παραπανίσια κιλάκια. Όχι ότι ο τύπος ήταν φιτ. Τον καραμέλωνε, με διαστήματα διακοπών για δακτύλιασμα του εαυτού της και κλεφτες ματιές στο πλήθος γύρω τους. Ολοι αδιαφόρησαν. Δεν ήταν καν ξεκάθαρο αν ο τύπος έχυσε. Γενικά ντεκαβλέ σκηνικό αν και ειμαι σίγουρος ότι ο Κωστάκης θα ξερόχυνε με το σκηνικό....   :grin:
 

zevs555

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2018
Μηνύματα
257
Like
210
Πόντοι
1
Σήμερα πήρα το ρίσκο και είπα να πάω να δω πως είναι η παραλία της Ραμνούντας  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :headbaning2: :headbaning2:.Ένα μικρό λάθος και η απουσία ταμπελών με οδήγησαν στο Μικρό Σέσι  :S :S.Ρε μαλάκες βάλτε και καμιά ταμπέλα να βρίσκουμε πιο εύκολα τις παραλίες.Με μικρή καθυστέρηση και ύστερα από έναν ατελείωτο χωματόδρομο κατάφερα να φτάσω με την δικιά μου στην περιβόητη παραλία. Κάτσαμε στην πρώτη παραλία και κάναμε το γυμνισμό και το μπάνιο μας  :headbaning2: :headbaning2: :heavymetalbig: :heavymetalbig:.Κολυμπήσαμε μέχρι την δεύτερη παραλία όπου είχε αράξει ένα ζευγάρι χίπιδων γύρω στα 40. Ο τύπος μακρύ μαλλί και άπειρα σκουλαρίκια και η τύπισσα αδύνατη με μπαντάνα.Πλησιάσαгμε κοντά τους μήπως και ενδιαφέρονταν για παιχνίδι αχαλλά δεν υπήρξε καμία ανταπόκριση.Είχαμε κάτσει ακριβώς δίπλα τους και η δικιά μου είχε γονατίσει και μου έκανε στοματικό αλλά αυτοί τίποτα  :jerking: :jerking: :jerking: :headbang: :headbang: :headbang:.Ξενερώσαμε και γυρίσαμε στην πρώτη παραλία. Μετά από λίγη ώρα έσκασε μύτη και άλλο ζευγάρι γύρω στα 35. Προχώρησαν αρκετά στο μονοπάτι και με τεράστια έκπληξη τους είδα να κάθονται στην παραλία με μαγιώ,ενώ υπήρχαν τουλάχιστον 3 επιγραφές που έγραφαν μόνο γυμνιστές  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:.Πραγματικά ήταν κάτι αδιανόητο στα μάτια μας αυτό που έκαναν. Φυσικά τους απαξιώσαμε και μετά από λίγο φύγαμε κι εμείς για τον μακρύ δόμο της επιστροφής.  Για μενα δεν αξίζει η συγκεκριμένη παραλία καθώς ο χωματόδρομος είναι σε κακή κατάσταση και επικίνδυνος,συν ότι η πρόσβαση στην 2η παραλία και μετά είναι ζόρικη έως πολύ ζόρικη,ειδικά για τις γυναίκες  :S :S :S.Επίσης δεν υπήρχε καμία σκιά και η ομπρέλα με τον αέρα δεν μπορούσε να σταθεί ούτε για ένα λεπτό.
αχ θα σου στηλο τον Λευτερι
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
αχ θα σου στηλο τον Λευτερι
Τι να στειλεις τυπε; Εδω μιλαμε για κοσμογονικες αλλαγες... !!!!!!
Απο τα ζακια του 5ευρου πηγαμε σε απελευθερωμενες κορασιδες...
Περιμενω εναγωνιως την επομενη φαση σε παραλια / τιποτα πιο κατω απο "Ψαρου"
Τοτε θα μιλησω...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.290
Κριτικές
124
Like
6.338
Πόντοι
5.097
Τι να στειλεις τυπε; Εδω μιλαμε για κοσμογονικες αλλαγες... !!!!!!
Απο τα ζακια του 5ευρου πηγαμε σε απελευθερωμενες κορασιδες...
Περιμενω εναγωνιως την επομενη φαση σε παραλια / τιποτα πιο κατω απο "Ψαρου"
Τοτε θα μιλησω...

Τύπε πας κι εσύ σε παραλίες γυμνιστών ή δεν αρμόζουν στο βιογραφικό σου???
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
148
Like
2.717
Πόντοι
6.925
Σήμερα πήρα το ρίσκο και είπα να πάω να δω πως είναι η παραλία της Ραμνούντας  .............. Για μενα δεν αξίζει η συγκεκριμένη παραλία καθώς ο χωματόδρομος είναι σε κακή κατάσταση και επικίνδυνος,συν ότι η πρόσβαση στην 2η παραλία και μετά είναι ζόρικη έως πολύ ζόρικη,ειδικά για τις γυναίκες  :S :S :S.Επίσης δεν υπήρχε καμία σκιά και η ομπρέλα με τον αέρα δεν μπορούσε να σταθεί ούτε για ένα λεπτό.

Κλασσική παραλία γυμνιστών πρωτοπήγα πριν 30 χρόνια, μέχρι και έγκυο γυμνίστρια έχω δει εκεί, εκεί έχω πηδήξει γκόμενα πάνω στα βότσαλα.
Εδώ και 20 χρόνια έχει κλείσει η πρόσβαση από το πάρκινγκ του αρχαιολογικού στο μονοπάτι που σε έβγαζε στην 2η παραλία και αναγκάζεσαι στην διαδρομή που έκανες, η οποία είναι δύσκολη και για το αυτοκίνητο και για τον πεζό μετά.
 

Blade23

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
67
Πόντοι
1
Κλασσική παραλία γυμνιστών πρωτοπήγα πριν 30 χρόνια, μέχρι και έγκυο γυμνίστρια έχω δει εκεί, εκεί έχω πηδήξει γκόμενα πάνω στα βότσαλα.
Εδώ και 20 χρόνια έχει κλείσει η πρόσβαση από το πάρκινγκ του αρχαιολογικού στο μονοπάτι που σε έβγαζε στην 2η παραλία και αναγκάζεσαι στην διαδρομή που έκανες, η οποία είναι δύσκολη και για το αυτοκίνητο και για τον πεζό μετά.
Τυπε ειναι καλο μερος για ψαρεμα εκει ποιος γαμαει τους γυμνιστες.
 

Tis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2018
Μηνύματα
32
Like
47
Πόντοι
0
Τετοια εποχη σεπτεμβρη εχει τιποτα λιμανακια ριμπας η πικπα βουλας?
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom