Νέα

Σεξ με θεούσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κυνικός
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 92
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

karamba

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
560
Like
12
Πόντοι
6
Καιρό με απασχολεί πώς θα καταφέρω να ρίχνω τις θεούσες. Παρατηρώ πως λόγω της καταπίεσης που έχουν δεχτεί για ανάλογα ζητήματα, αφ' ενός μεν κάνει το μάτι τους να γυαλίζει, αφ' ετέρου αυτοπεριορίζονται σε σημείο μάλλον μαζοχισμού, όπερ και επικρατεί όμως. Εάν κάποιος το έχει καταφέρει και επιθυμεί να δώσει τα φώτα του, ευπρόσδεκτο.
φτιαχνεσαι με τριχα στο ποδι και μονοφρυδο μαστορα?
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
φτιαχνεσαι με τριχα στο ποδι και μονοφρυδο μαστορα?


τυπε δεν εχεις δικιο.τη μεγαλη παρασκευη η εκκλησια μαζευει ολα τα μουνετα που ειχανε να πανε απο τοτε που τις βαφτισανε   :grin: :grin: :grin:


[move] :erection: :erection: :erection: :erection:[/move]
 

dCorso

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
7.965
Κριτικές
33
Like
6.944
Πόντοι
3.496

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
θες μάρτυρα του ιεχωβά ;

έχω στην δουλειά μου  ;)
 

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Πριν απο χρονια γαμαγα μια θεουσα.
Κοντοπουτανο, που λατρευε να παιρνει πίπες. Ηταν η ανωμαλια της. Απο εμπειρία (συν κάτι άλλες) που μου εχουν τυχει, αυτες ειναι δυσκολο να σου κάτσουν να τις γαμησεις με την μια. κοινως θα στα πρηξουν. Αλλα μετα γαμιουνται παθιασμενα και τα δινουν όλα. Καλύτερα όμως να γαμας κανα ξεκολο παρα την άλλη που θα σε πηγαινει 1 βημα μπρος 2 πίσω και θα στα πρήξει.
Θυμαμαι απο αυτην που αναφερω ότι την γάμαγα παραμονή χριστουγεννων όλο το βράδυ και την πήγα 6πμ σπιτι για να παει εκκλησία :) (δεν θα προλαβενε να κοιμηθει)
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Οι θεουσες δεν δινουν κωλο ομως το θεωρουν μεγαλη αμαρτια και αναλογως το ποσο φανατικες ειναι δεν γαμιουνται μερες νηστειας ... Bonus το οτι οσο μεγαλωνουν τοσο λιγοτερο γαμιουνται και πιο πολυ το ριχνουν στην εκκλησια.
Μιλαω απο προσωπικη πειρα ...  >:(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom