Νέα

Σεξ με ρωσιδα σε ταξιδι με τον υπερσιβηρικο Μοσχα-Βλαδιβοστοκ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα WORLD TRAVELER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Δηλαδή δεν έχει πιάσει πάντα; Την πλήρωσες τίποτα;
 

knoxville

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
οχι ρε αμα ηταν να πληρωσω μαλακια...
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Το πιο κοντινό που έχω φτάσει.

1. Σεξ με ουκρανικό σιδηροδρομικό μιλφ - Κίεβο-Μόσχα
2. Σεξ με Ρουμάνα Θεσσαλονίκη-Βουκουρέστι.

Γουστάρω πολύ το τραίνο σαν μέσο μεταφοράς αλλά ο υπερσιβηρικός, για να ταξιδέψεις επαρκώς αξιοπρεπώς, να υπολογίζετε κάποια χιλιάρικα $. Δεν ξέρω αν στην τιμή περιλαμβάνεται και το αεροπορικό εισιτήριο επιστροφής γιατί ξανά από την αρχή είναι λίγο πίκρα.
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
όχι ρε σιγά μην πάρω τον υπερσιβηρικό για να γαμήσω...... πάρε τον υπερ-μεταξιακό-φυλησικό καλύτερα με 10-20 ευρώ  :grin:
 
OP
OP
W

WORLD TRAVELER

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.108
Κριτικές
8
Like
93
Πόντοι
16
Το πιο κοντινό που έχω φτάσει.

1. Σεξ με ουκρανικό σιδηροδρομικό μιλφ - Κίεβο-Μόσχα
2. Σεξ με Ρουμάνα Θεσσαλονίκη-Βουκουρέστι.

Γουστάρω πολύ το τραίνο σαν μέσο μεταφοράς αλλά ο υπερσιβηρικός, για να ταξιδέψεις επαρκώς αξιοπρεπώς, να υπολογίζετε κάποια χιλιάρικα $. Δεν ξέρω αν στην τιμή περιλαμβάνεται και το αεροπορικό εισιτήριο επιστροφής γιατί ξανά από την αρχή είναι λίγο πίκρα.

μπραβο jaygatsby

το θεμα παντα ειναι το ρευστο γιατι ενα τετοιο ταξιδι θελει πολυ ρευστο
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Αρα κ οι γκομενες που ταξιδεύουν με τον υπερσιβηρικό δεν ειναι τίποτα ξεβράκωτες ρουμουνες,ειναι φραγκάτες ρωσσίδες.Εχω γνωστό ναυτικο που εκανε το ταξίδι για να παει να παρει καραβι αλλά δεν μου ανεφερε τιποτα για γαμήσια,μόνο ποσο του αρεσε η διαδρομή που εβλεπε και ητανε τρελός πουτανιαρης κ χωνότανε στις γκόμενες οχι με λεφτα αλλα με τσιχλες κ καραμελες.Νομίζω το πιο φρόνιμο ειναι να παρεις καμμια πουτανιτσα μαζί κ αμα βρεις κι αλλους "μερακλήδες" να τις ανταλλάξετε κατα τη διαρκεια του ταξιδιού.
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
151
Πόντοι
16
Η φάση αυτή μπορεί να τύχει οπουδήποτε, αν είναι να τύχει.
 

kudni

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
437
Like
2
Πόντοι
1
απταιστη γνωση ρωσικων, και βουρ στον ταραμα μιας και ειναι καθαρα δευτερα  :2funny:
για ποια απταιστη γνωση ρωσικών μιλας;τα ρωσικα που ξέρεις εσύ δεν αρκούν ούτε για το ταξίδι ομόνοια Μεταξουργείο. Καθίστε στα αβγά σας.πολλά έργα βλέπετε.
 

Don Frantcesco

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
1
για ποια απταιστη γνωση ρωσικών μιλας;τα ρωσικα που ξέρεις εσύ δεν αρκούν ούτε για το ταξίδι ομόνοια Μεταξουργείο. Καθίστε στα αβγά σας.πολλά έργα βλέπετε.
Μην του χαλάς και εσύ το όνειρο  :2funny: έτσι και αλλιώς τζάμπα είναι τα όνειρα
 

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
Το πιο κοντινό που έχω φτάσει.

1. Σεξ με ουκρανικό σιδηροδρομικό μιλφ - Κίεβο-Μόσχα
2. Σεξ με Ρουμάνα Θεσσαλονίκη-Βουκουρέστι.

Γουστάρω πολύ το τραίνο σαν μέσο μεταφοράς αλλά ο υπερσιβηρικός, για να ταξιδέψεις επαρκώς αξιοπρεπώς, να υπολογίζετε κάποια χιλιάρικα $. Δεν ξέρω αν στην τιμή περιλαμβάνεται και το αεροπορικό εισιτήριο επιστροφής γιατί ξανά από την αρχή είναι λίγο πίκρα.
    Γιατί τόσα πολλά? Δώσε μας περισσότερες εξηγήσεις. Τι πληρώνεις, πού κλπ ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom