Νέα

Σεξ με γκομενα που πασχει απο Σκλήρυνση κατά πλάκας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mariosx5
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Virginios_Richter

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2016
Μηνύματα
196
Κριτικές
41
Like
2.336
Πόντοι
5.191
θα ηθελα να διαγραφει το ποστ γιατι δεν ανταποκρινεται στον σκοπο που εγινε, ξεφυγατε αρκετοι, δεν σεβεστε ουτε μπορειτε να ρωτησετε περισσοτερες πληροφοριες γιατι  ρωταω.....ριχνετε την μαλακια σας και την τραβατε κιολας....ελεος....μονο για πουτανες μπορουμε να μιλαμε εδω περα??

Αν δεν ανταποκρινεται στο σκοπό που έγινε, φταίει ο τρόπος που το έθεσες και όχι το πως το κατάλαβαν όλοι οι άλλοι.
 

tsiknas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
εχω σκπ.με τα χιλια ζορια μου σηκονετε.ουτε λιπιντο ουτε τπτ....
 
OP
OP
M

mariosx5

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
οντως, φταιει ο τροπος που το εθεσα φιλε ανδρεα, εχεις δικαιο. αλλο ηθελα να ρωτησω, αλλα δεν υπαρχει αρκετη ωριμοτητα απο ορισμενους, το πανε στην κοροιδια. αν ημουνα μαλακας θα την πηδουσα και θα φευγα, τωρα να ξερετε εσεις που παιζετε τους εξυπνους οτι ειμαστε φιλοι και την προσεχω, και την βοηθαω σε οτι χρειαστει,παρολα αυτα ξερω οτι  με γουσταρει και αυτο ειναι που με προβλματιζει....δεν ξερω το μετα....μακαρι να ειναι καλα η κοπελλα,  εγω δεν θελω δεσμευσεις, γιατι ειμαι σε σχεση. αλλα δεν  ξερω πως να της το πω για να μην νομιζει οτι το κανω για το προβλημα που εχει...

Ελπιζω να εγινα κατανοητος αυτη την φορα

(κανει την θεραπεια της και δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα)
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
και εγώ είχα μια φιλη με αυτο το προβλημα στην οραση την ειχα χτυπησει πιο πολυ.για οσους κοροιδευουν δεν ξερουν τι τους επιφυλασει η ζωη ,εκει που εισαι καλα κανεις μια εξεταση κατι βρισκουν και αρχιζουν τα βασανα..
 

Justawoman

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Η ΣΚΠ ειναι ένα από τα άπειρα αυτοάνοσα νοσήματα τα οποία εμφανίζονται πλέον με μεγάλη έξαρση ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom