Νέα

Σεξ με 5.000 άντρες μέχρι τα 25 της!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
:jerking: :jerking:
και μετα ελεγες τον αλλον κοπμπλεξικο
ΥΓ1 υπαρχουν Ελληνιδες που γαμιουνται
ΥΓ2 στο γηπεδο το "γαμιση" που αναφερεται ειναι ομοφιλικο.

Τι λες ρε μεγαλε? Το συνθημα "παο ... γαμησε τα ολα τα μουνια" ειναι για τους ομοφυλοφιλους? Το "πουτανες των βαζελων οι μανες" ειναι για τους ομοφυλοφιλους? Εγω παντως θα σου πω οτι αν ημουν γυναικα θα ντρεπομουν να πατησω στο γηπεδο και απορω με καποιες που βλεπω και πηγαινουν. Αλλα ειναι τοσο ηλιθιες κι αυτες που εχουν υιοθετησει τα αντρικα σεξιστικα συνθηματα που ειναι σε βαρος τους και τα λενε και οι ιδιες. Δεν θα ξεχασω το 2004 που ειχαμε παρει το ευρωπαικο οτι στο κεντρο της Αθηνας ειχαν κατεβει κοριτσακια που φωναζαν: "Eιναι βαρια η πουτσα του τσολια".

Μιλαμε για γελια και για κλαματα μαζι!  :jerking:
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
3
Πόντοι
66
Τι λες ρε μεγαλε? Το συνθημα "παο ... γαμησε τα ολα τα μουνια" ειναι για τους ομοφυλοφιλους? Το "πουτανες των βαζελων οι μανες" ειναι για τους ομοφυλοφιλους? Εγω παντως θα σου πω οτι αν ημουν γυναικα θα ντρεπομουν να πατησω στο γηπεδο και απορω με καποιες που βλεπω και πηγαινουν. Αλλα ειναι τοσο ηλιθιες κι αυτες που εχουν υιοθετησει τα αντρικα σεξιστικα συνθηματα που ειναι σε βαρος τους και τα λενε και οι ιδιες. Δεν θα ξεχασω το 2004 που ειχαμε παρει το ευρωπαικο οτι στο κεντρο της Αθηνας ειχαν κατεβει κοριτσακια που φωναζαν: "Eιναι βαρια η πουτσα του τσολια".

Μιλαμε για γελια και για κλαματα μαζι!  :jerking:
πως να το κανουμε.Αν εξαναγκαστει ενας στρειτ ανδρας σε σοδομισμο, ειναι το πιο εξευτελιστικο πραγμα πιστευω
ειτε εδω ειτε αλλου
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
Μια παρατηρηση,πιστευω αντικειμενικη¨
Το φαινομενο της παρουσιας γυναικων στα γηπεδα νομιζω ειναι φρουτο της δεκαετιας του 80,παλια ηταν σχεδον αδιανοητο να δεις γυναικα και μαλιστα μονη στο γηπεδο,εκτος απο γυναικες των παραγοντων ,ποδοσφαιριστων κλπ,αλλα κι αυτες σπανια πηγαιναν.Θυμαμαι χαρακτηριστικα,το παιρνω αποκατι παρεμφερες,οι πρωτες γυναικες που μπηκαν να παιξουν μαζικα προ-πο ηταν στα  1987 ,οταν αρχισαν οι μεγαλες ανεργιες,και ολοι τοτε στραφηκαν σα σωτηρια στα προ πο κλπ,αφου μου φανηκε παραξενο  οταν πρωτοειδα τοτε γυναικα  να παιζει προ πο μεσα  σε προποτζιδικο,δεν ξερω αν καπου λαθευω,ισως και αλλοι φιλοι το επιβεβαιωσουν.
Σε γηπεδα δεν παω,μια μερα ετυχα στον ηλεκτρικο μετα απο αγωνα του Καραισκακη,ηταν μεσα μια,εκτος απο απωθητικη λογω ασχημιας,εκανε μπαμ οτι ηταν και ψυχανωμαλη,ε λοιπον ,φωναζε και αυτη "ετσι γαμαει ο Πειραιας κλπ,προφανως για να δειξει οτι και αυτη καπου μετεχει απο  οπου (νομιζε) οτι καποια αξια και αυτη προσποριζεται...Δεν ξερω αν  και αλλες των γηπεδων ειναι αυτου του στυλ,παντως τα τελευταια χρονια  μου εχει κανει εντυπωση  οτι εχουν ξεφυτρωσει μαζικα θα ελεγα ,τυποι γυναικων που παλια μονο στα ψυχιατρεια συναντουσες,τι να πω...ασε που μερικες φορες ακουω διαλογους νεων κοριτσιων και μου ερχεται να ξερασω κυριολεκτικα απο το απιστευτο ποσο  ηλιθιοτητας που εκχέεται,μηπως βρισκομαστε μπροστα σε φυλετικη παρακμη?μηπως ριχνουν τιποτα μεσα στην κοκα-κολα?ειναι για  γελια και για κλαμματα ρε παιδια η ξεφτιλα  που εχει κυριευσει  αυτηνε την κωλοκοινωνια...
 

Επισκέπτης
πως να το κανουμε.Αν εξαναγκαστει ενας στρειτ ανδρας σε σοδομισμο, ειναι το πιο εξευτελιστικο πραγμα πιστευω
ειτε εδω ειτε αλλου

Καλα, για το "αλλου" μην εισαι τοσο σιγουρος αν και αυτο που λες αναφερεται σε βιασμο που δεν εχει να κανει με το φυλο. Παντως για μενα οσο ξεφτιλας μπορει να ειναι ενας που τον τρωει, αλλο τοσο και περισσοτερο ειναι αυτος που του τον δινει, γιατι ερεθιζεται απο ενα αντρικο σωμα.  ;)
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
ας ερθει μια απο δω που την εχω αναγκη.
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
3
Πόντοι
66
οταν στο γηπεδο λενε γαμα τα μουνια, ή γαμιστε τους κτλ κτλ
δεν εννοουν αγκαλιες και φιλια και γουτσου γουτσου
εννοουν να τους βιασουν δλδ να τους εξευτελισουν
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Πολυς ντορος για το τιποτα!! πιανομαστε απο περιπτωσεις!! Ποσες κοπελιτσες ξερουμε ολλοι λιγο πολυ που πηδιουνται αβερτα-κουβερτα.....(οκ με 5.000 μπορει να μην εχουν παει) αλλα απο τα 16 μεχρι τα26-27 σε μια 10ετια .....ε καπου χανεις την μπαλα!!
μπορει απο ανεκαθεν να πηδιοντουσαν (αλλα στα κρυφα),απλα τωρα ΟΛΛΑ ειναι χυμα....!
οι καιροι αλλαζουν,τα δεδομενα,ο κοσμος,αλλωτε προς το καλυτερο και αλλωτε οχι!
ενταξει και γω εχω πει οτι ειμαστε κομπλεξικοι....αλλα δεν θα πω οπως και ενας φιλος παραπανω οτι για να μαι και open mind να γινει η κορη μου πουτανα!!! ελεος!
συκρινουμε αλλους λαους! καλο ειναι να μπορουμε να αποκομησουμε τα καλυτερα και ΟΧΙ τα χειροτερα! οποτε μας βολευει μιλαμε για δυτικους λαους που ειναι πιο προοδευτικοι και οποτε μας συμφερει μιλαμε για ανατολικους λαους Ασια και βαλε....που ζουνε σε σπιτια απο λασπη!!
οποιος θελει ανοιγει τα φτερα του και φευγει....!
δηλαδη για να μην ειμαστε κομπλξικοι και χωριατακοι θα πρεπει να φτασουμε στο αλλο ακρο???(να παηδηξουμε και να πηδηχτουμε με 3.000)????
να γινουμε και bisexual....(σιγα μωρε οτι φας οτι πιεις κι οτι αρπαξει ο κωλος μας).....δεν παει ετσι!
και γιατι να κοιταξω αυτη την τυπισσα που αυριο μεθαυριο μπορει να χει και ψυχολογικα προβληματα....και να μην κοιταξω κατι πιο νορμαλ...!
ταμαμ για να ανοιξεις σπιτι και να σου κανει γλυκα και φαγητα!!!αντε αυτη να την κανεις μανα των παιδιων σου!!!
ο καθενας κανει ΟΤΙ θελει! απλα να ειναι ετοιμος να υποστει τις συνεπειες!
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
Πολυς ντορος για το τιποτα!! πιανομαστε απο περιπτωσεις!! Ποσες κοπελιτσες ξερουμε ολλοι λιγο πολυ που πηδιουνται αβερτα-κουβερτα.....(οκ με 5.000 μπορει να μην εχουν παει) αλλα απο τα 16 μεχρι τα26-27 σε μια 10ετια .....ε καπου χανεις την μπαλα!!
μπορει απο ανεκαθεν να πηδιοντουσαν (αλλα στα κρυφα),απλα τωρα ΟΛΛΑ ειναι χυμα....!
οι καιροι αλλαζουν,τα δεδομενα,ο κοσμος,αλλωτε προς το καλυτερο και αλλωτε οχι!
ενταξει και γω εχω πει οτι ειμαστε κομπλεξικοι....αλλα δεν θα πω οπως και ενας φιλος παραπανω οτι για να μαι και open mind να γινει η κορη μου πουτανα!!! ελεος!
συκρινουμε αλλους λαους! καλο ειναι να μπορουμε να αποκομησουμε τα καλυτερα και ΟΧΙ τα χειροτερα! οποτε μας βολευει μιλαμε για δυτικους λαους που ειναι πιο προοδευτικοι και οποτε μας συμφερει μιλαμε για ανατολικους λαους Ασια και βαλε....που ζουνε σε σπιτια απο λασπη!!
οποιος θελει ανοιγει τα φτερα του και φευγει....!
δηλαδη για να μην ειμαστε κομπλξικοι και χωριατακοι θα πρεπει να φτασουμε στο αλλο ακρο???(να παηδηξουμε και να πηδηχτουμε με 3.000)????
να γινουμε και bisexual....(σιγα μωρε οτι φας οτι πιεις κι οτι αρπαξει ο κωλος μας).....δεν παει ετσι!
και γιατι να κοιταξω αυτη την τυπισσα που αυριο μεθαυριο μπορει να χει και ψυχολογικα προβληματα....και να μην κοιταξω κατι πιο νορμαλ...!
ταμαμ για να ανοιξεις σπιτι και να σου κανει γλυκα και φαγητα!!!αντε αυτη να την κανεις μανα των παιδιων σου!!!
ο καθενας κανει ΟΤΙ θελει! απλα να ειναι ετοιμος να υποστει τις συνεπειες!

Πεστα γιατι θα ξεχασουμε κι αυτα που ξερουμε
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
στα @@@@@@@@ μου αν με πουνε καποιοι οπισθοδρομικο! το τι θα πουνε καποιοι δεν σημαινει οτι ισχυει!
ο καθενας απο μας ξερει ποιος ειναι! δεν θα περιμενουνε να μας πουνε οι αλλοι!!
ας γινουμε πρεζοι κοκακιδες ........οτι χειροτερο......τουλαχιστον να παμε χορτατοι!
να κατι τετοιες μαλακιες βλεπω και στις ειδησεις και μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι!
ανθροπους που διαπρεπουν και βγαζουν πατεντες για να γινει η ζωη μας πιο ευκολη....στην αφανεια!! ενω οι πουτανες στην επιφανεια!
σαν τα προβατα! οτι μας δινουν και οτι μας παιρναν το τρωμε! ακριβως σαν τα ζωα!
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Πολυς ντορος για το τιποτα!! πιανομαστε απο περιπτωσεις!! Ποσες κοπελιτσες ξερουμε ολλοι λιγο πολυ που πηδιουνται αβερτα-κουβερτα.....(οκ με 5.000 μπορει να μην εχουν παει) αλλα απο τα 16 μεχρι τα26-27 σε μια 10ετια .....ε καπου χανεις την μπαλα!!
μπορει απο ανεκαθεν να πηδιοντουσαν (αλλα στα κρυφα),απλα τωρα ΟΛΛΑ ειναι χυμα....!
οι καιροι αλλαζουν,τα δεδομενα,ο κοσμος,αλλωτε προς το καλυτερο και αλλωτε οχι!
ενταξει και γω εχω πει οτι ειμαστε κομπλεξικοι....αλλα δεν θα πω οπως και ενας φιλος παραπανω οτι για να μαι και open mind να γινει η κορη μου πουτανα!!! ελεος!
συκρινουμε αλλους λαους! καλο ειναι να μπορουμε να αποκομησουμε τα καλυτερα και ΟΧΙ τα χειροτερα! οποτε μας βολευει μιλαμε για δυτικους λαους που ειναι πιο προοδευτικοι και οποτε μας συμφερει μιλαμε για ανατολικους λαους Ασια και βαλε....που ζουνε σε σπιτια απο λασπη!!
οποιος θελει ανοιγει τα φτερα του και φευγει....!
δηλαδη για να μην ειμαστε κομπλξικοι και χωριατακοι θα πρεπει να φτασουμε στο αλλο ακρο???(να παηδηξουμε και να πηδηχτουμε με 3.000)????
να γινουμε και bisexual....(σιγα μωρε οτι φας οτι πιεις κι οτι αρπαξει ο κωλος μας).....δεν παει ετσι!
και γιατι να κοιταξω αυτη την τυπισσα που αυριο μεθαυριο μπορει να χει και ψυχολογικα προβληματα....και να μην κοιταξω κατι πιο νορμαλ...!
ταμαμ για να ανοιξεις σπιτι και να σου κανει γλυκα και φαγητα!!!αντε αυτη να την κανεις μανα των παιδιων σου!!!
ο καθενας κανει ΟΤΙ θελει! απλα να ειναι ετοιμος να υποστει τις συνεπειες!
+1
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
μια μεση πουτανα που ξερω εγω στην θεσσαλονικη......δουλευει πεντε χρονια απο τα εικοσι της ως τα εικοσιπεντε.....παιρνει οχι πολλους, εξι πελατες την μερα.....επι 280 μερες τον χρονο βγαζοντας κατι ρεπο κλπ=1680 Χ 5 ΕΤΗ =8400 και ειναι επισης υπαρκτο προσωπο....αρα την  φαγαμε την πουτανα την αγγλιδα.... :sunglasses: :sunglasses:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
μια μεση πουτανα που ξερω εγω στην θεσσαλονικη......δουλευει πεντε χρονια απο τα εικοσι της ως τα εικοσιπεντε.....παιρνει οχι πολλους, εξι πελατες την μερα.....επι 280 μερες τον χρονο βγαζοντας κατι ρεπο κλπ=1680 Χ 5 ΕΤΗ =8400 και ειναι επισης υπαρκτο προσωπο....αρα την  φαγαμε την πουτανα την αγγλιδα.... :sunglasses: :sunglasses:
έξι,άλλες στην αθήνα περνάνε και από 15 και παραπάνω.

btw, μόλις κατέστρεψες 20 σελίδες σπαμ και σε αυτό το θρεντ.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
έξι,άλλες στην αθήνα περνάνε και από 15 και παραπάνω.

btw, μόλις κατέστρεψες 20 σελίδες σπαμ και σε αυτό το θρεντ.
σου βαζω την τελευταια να φανταστεις.....και οχι σε μπουρδελο σε στουντιο να δουλευει πεντε χρονια....που ολες περασαν απο τον αγωνιστικο στιβο των μπουρδελων λεμε αλλα τεσπα...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
glάκο η Μαιρούλα έχει 100.000 λες?  :grin:
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ενω αν ηταν αντρας και ειχε παει με τοσες ο πατερας του θα ηταν περηφανος, σωστα? :jerking: Κατι τετοιοι σαν εσενα εχουν κανει τις Ελληνιδες κομπλεξικες και τρεχουμε στις πουτανες. 

φιλε σαφως και αν καποιος αντρας εχει παει με 5000 γυναικες στα 25 του νομιζω οτι παλι προβλημα υπαρχει στον αντρα τουλαχιστον στη ψυχολογια του πιστευω οτι το καλυτερο ειναι η μεση λυση

οσο για την κορη σου το αφηνω ασχολιαστο πιστευω οτι το εγραψες πανω στα νευρα σου δεν νομιζω να την αποδεχθεις αν καθε βραδυ ερχετε στο δωματιο της με διαφορετικο γκομενο να της πεις μπραβο και εις ανωτερα

 

Dino Velvet

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Like
0
Πόντοι
16
η πρεζα απο χειμωνα θα επιστρεψει δυναμικα και θα σαρωσει την αγορα..το κο εχει πεσει λογο οικονομικης κρισης για χορτο αλλη κουβεντα...
μαλακιες λεει η γκομενα ποτε προλαβε 5000....υπερβολες...στην τελικη ας κανει το μουνι της οτι θελει ας το κανει και μουσειο με πεοεκθεματα..

για πειτε πως την θελετε την μανα των παιδιων σας?
αγαμητη?
κακογαμημενη?
πρωην παρτουζιαρα?
παρθενα?
παρτολα?
μαγειρισα?
να εχει κανει 3 σχεσεις και να εχει παρει 37 πιπες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom