Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Εγω Δεν την εχω δοκιμασει λυδια - ακομα - δυστυχως...
μου αρεσει απ τη φωτο......

μου ειπαν 2 μελη σε π.μ οτι προχωραει σε εκτονωση η λυδια απο αττικα
επισης οταν ειχα ρωτησει εγω στο βαιμπερ τη κοπελα μου ειπε οτι κανει χωρις πετσετα και οτι ειναι ανετη.....

οταν την παρω εγω θα ενημερωσω προσωπικα

Γενικα ολες αυτες που γραφω , καποιες ειναι απο προσωπικη εμπειρια και καποιες απο πληροφοριες απο π.μ

Δεκτό, αλλά προσωπικά όταν διαβάζω στο thread προτροπές για κορίτσια, θα ήθελα το μέλος που τις γράφει να έχει προσωπική εμπειρία με τις θεραπεύτριες που προτείνει. Δεν ξέρω την αξιοπιστία του μέλους που τα πρότεινε σε αυτόν μέσω pm.
Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί δεν τα γράφουν οι ίδιοι και τα στέλνουν σε pm. Για να μην εκτεθούν τα κορίτσια; Αφού έτσι κι αλλιώς τα γράφεις μετά εσύ δημόσια :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλες Επιλογες κατα τη προσωπικη μου αποψη για μασαζ + εξτρα υπηρεσιες

ΝΤΕΛΟΥΞ


Νεφελη 1 + 2
Πενυ
Ζωη Μιλφ

ΤΖΟΙ
Ιωαννα
Μαιρη

ΛΟΥΞ
Ινεσα
Λαουρα
Αγγελικη Μιλφ

ΑΤΤΙΚΑ ( Γενικα ειναι πιο Light γραφειο )
Λυδια
Δημητρα


VIP Massage
Μαριλια
Χρυση
Γιουλη

ΚΑΛΟ ΣΚ - ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ
Attila Ίνα και Ελινα που έχουν φωτογραφίες στην σελίδα τους λένε κάτι αξιόλογο ή όχι gravity?
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Attila Ίνα και Ελινα που έχουν φωτογραφίες στην σελίδα τους λένε κάτι αξιόλογο ή όχι gravity?
για Ελινα Δεν εχω ιδεα γενικα

ΙΝΑ ειναι ενα μιλφακι που κανει χερι , την εχει παρει καλος φιλος απο δω μεσα και μου το εχει πει στα π.μ
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Δεκτό, αλλά προσωπικά όταν διαβάζω στο thread προτροπές για κορίτσια, θα ήθελα το μέλος που τις γράφει να έχει προσωπική εμπειρία με τις θεραπεύτριες που προτείνει. Δεν ξέρω την αξιοπιστία του μέλους που τα πρότεινε σε αυτόν μέσω pm.
Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί δεν τα γράφουν οι ίδιοι και τα στέλνουν σε pm. Για να μην εκτεθούν τα κορίτσια; Αφού έτσι κι αλλιώς τα γράφεις μετά εσύ δημόσια :2funny:
Δεκτο και σεβαστο φιλε μου

θα αναφερω αναλυτικα και ξεκαθαρα ποιες εχω παρει εγω και ποιες εχω πληροφοριες

Ναι καποια μελη μου τα λενε σε π.μ και Δεν γραφουν δημοσια.... Δεκτο κ σεβαστο και αυτο...

ΟΚ - Εγινε...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
για Ελινα Δεν εχω ιδεα γενικα

ΙΝΑ ειναι ενα μιλφακι που κανει χερι , την εχει παρει καλος φιλος απο δω μεσα και μου το εχει πει στα π.μ
Η Ελινα δείχνει καλή περίπτωση , και η Ίνα εντάξει ! Ευχαριστώ
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
288
Κριτικές
4
Like
316
Πόντοι
281
Σε ευχαριστω πολυ για τη πληροφορια και για την εμπειρια σου ειναι σημαντικο !!

Κακο πραγμα αυτο με τις φωτογραφιες που δεν ειναι αντιπροσωπευτικες....

Με ρεγουλα λιγο το ΦωτοΣοπ χααχαχ

Γενικα Ολα τα γραφεια Πρεπει να μας στελνουν Αληθινες Αντιπροσωπευτικες Ολοσωμες Φωτο !!
Πλεον και εγω στο βαιμπερ ζηταω και εξτρα φωτο για τη Χ κοπελα.... απ ολα τα γραφεια........
Για ΛΥΔΙΑ να πω εγω απο προσωπικη εμπειρία

μου εκανε με πετσετα....δεν αφησε ΚΑΜΙΑ υπονοια οτι μπορεί να προσφέρει εκτόνωση....ΓΙΑΥΤΟ και δεν ζητησα....

μου εκανε μασαζ φορώντας μάσκα....θεώρησα ΛΟΙΠΟΝ ότι δεν προχωράει
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
9
Like
5.035
Πόντοι
1.436
εχω καταληξει να παρω ιωαννα η μαι ρη απο τζοι.θελω να μαθω με π.μ.μπορω να παρω και τις δυο?κανουν 4 χερια ?πιοα ειναι πιο καλη εμφανισιακα,ποια μπορει ολοκληρομενο προγραμα και πως προσεγγιζω για να τα εχω?θελει ειδικη συμπεριφορα,συνθηματικο?η το λεω στην αρχη με την εξηγηση?το συνολικο κοστος μεχρι που να παει?μασαζ κανουν το ιδιο καλο και οι δυο?ευχαριστω και περιμενω διαφωτηση.
 

PP010101

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
30
Like
128
Πόντοι
0
Για ΛΥΔΙΑ να πω εγω απο προσωπικη εμπειρία

μου εκανε με πετσετα....δεν αφησε ΚΑΜΙΑ υπονοια οτι μπορεί να προσφέρει εκτόνωση....ΓΙΑΥΤΟ και δεν ζητησα....

μου εκανε μασαζ φορώντας μάσκα....θεώρησα ΛΟΙΠΟΝ ότι δεν προχωράει
Ατικα λοιπόν.

Δήμητρα, προσφέρει φραπέ με καλαμάκι, χωρίς ρούχα.

Κρίστι, ζιβιτα, για όποιον του αρέσουν αυτές

Ελινα, θεία, αυτό τα λέει όλα.

Λυδία, άλλη κοπέλα στην φώτο, καμία σχέση με την πραγματικότητα. Σαραντάρα με τουπέ, φοράει γιαλια, χοντρούλα, και έχει την μάσκα συνεχώς, δεν κάνει τίποτα, μόνο ναζάκια και γελάκια.

Πάτε με στανταρακια που πάνε μέχρι τέλους, Ιωάννα, Ανδριάνα και Μαίρη από τζοι, Μαριάννα, Ανίτα, Ξένια από βελβετ αλλά μη πετάτε λεφτά, μέχρι 50 εουρος για φουλ. Όταν γίνονται πλούσιες, ανεβάζουν τη αλαζονεία, κατεβάζουν την ποιότητα, κάνουν αγγαρεία και μετά σταματανε.

Κυρίες και κύριοι των γραφείων, ήρθε η ώρα για νέο αίμα.

Αυτά
 

PP010101

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
30
Like
128
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα!! Σήμερα έχω όρεξη για ΚΑΛΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΣΚΕΤΟ ΜΑΣΑΖ ? ( ναι ναι έτυχε και αυτό) τι έχετε να μου προτείνετε?? Να κάνει αρκετά καλό μασάζ όμως
Διάλεξε οποία κάνεις κέφι από Αθενς και Μασάζ στο σπίτι.

Όλες από καλό μέχρι πολύ καλό μασάζ. Ζήτησε να φέρουν και κρεβάτι για να το κάνεις σωστά!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.051
Like
2.910
Πόντοι
456
Καλησπέρα στην ομάδα!! Σήμερα έχω όρεξη για ΚΑΛΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΣΚΕΤΟ ΜΑΣΑΖ ? ( ναι ναι έτυχε και αυτό) τι έχετε να μου προτείνετε?? Να κάνει αρκετά καλό μασάζ όμως
Πάρε Αγάπη απο ντελούξ ,κορυφή στο μασάζ. απο αθενς δεν είναι καθόλου δεδομένο το καλό μασάζ!
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Ατικα λοιπόν.

Δήμητρα, προσφέρει φραπέ με καλαμάκι, χωρίς ρούχα.

Κρίστι, ζιβιτα, για όποιον του αρέσουν αυτές

Ελινα, θεία, αυτό τα λέει όλα.

Λυδία, άλλη κοπέλα στην φώτο, καμία σχέση με την πραγματικότητα. Σαραντάρα με τουπέ, φοράει γιαλια, χοντρούλα, και έχει την μάσκα συνεχώς, δεν κάνει τίποτα, μόνο ναζάκια και γελάκια.

Πάτε με στανταρακια που πάνε μέχρι τέλους, Ιωάννα, Ανδριάνα και Μαίρη από τζοι, Μαριάννα, Ανίτα, Ξένια από βελβετ αλλά μη πετάτε λεφτά, μέχρι 50 εουρος για φουλ. Όταν γίνονται πλούσιες, ανεβάζουν τη αλαζονεία, κατεβάζουν την ποιότητα, κάνουν αγγαρεία και μετά σταματανε.

Κυρίες και κύριοι των γραφείων, ήρθε η ώρα για νέο αίμα.

Αυτά
Σε ευχαριστουμε πολυ για τις Πληροφοριες φιλε μου
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Ατικα λοιπόν.

Δήμητρα, προσφέρει φραπέ με καλαμάκι, χωρίς ρούχα.

Κρίστι, ζιβιτα, για όποιον του αρέσουν αυτές

Ελινα, θεία, αυτό τα λέει όλα.

Λυδία, άλλη κοπέλα στην φώτο, καμία σχέση με την πραγματικότητα. Σαραντάρα με τουπέ, φοράει γιαλια, χοντρούλα, και έχει την μάσκα συνεχώς, δεν κάνει τίποτα, μόνο ναζάκια και γελάκια.

Πάτε με στανταρακια που πάνε μέχρι τέλους, Ιωάννα, Ανδριάνα και Μαίρη από τζοι, Μαριάννα, Ανίτα, Ξένια από βελβετ αλλά μη πετάτε λεφτά, μέχρι 50 εουρος για φουλ. Όταν γίνονται πλούσιες, ανεβάζουν τη αλαζονεία, κατεβάζουν την ποιότητα, κάνουν αγγαρεία και μετά σταματανε.

Κυρίες και κύριοι των γραφείων, ήρθε η ώρα για νέο αίμα.

Αυτά
Καλές οι πληροφορίες σου για τα αναφερόμενα γραφεία και τα κορίτσια τους ! Το " Ελινα θεία " πως το αναφέρεις ? Θετικά ή αρνητικά ? Κάποιες φορές οι θείες είναι καλύτερα από τις ανιψιές ???
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλές οι πληροφορίες σου για τα αναφερόμενα γραφεία και τα κορίτσια τους ! Το " Ελινα θεία " πως το αναφέρεις ? Θετικά ή αρνητικά ? Κάποιες φορές οι θείες είναι καλύτερα από τις ανιψιές ???
Σαν Milf Lover που ειμαι συμφωνω μαζι σουυ φιλε μου χαααχ
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Καλησπέρα στην ομάδα!! Σήμερα έχω όρεξη για ΚΑΛΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΣΚΕΤΟ ΜΑΣΑΖ ? ( ναι ναι έτυχε και αυτό) τι έχετε να μου προτείνετε?? Να κάνει αρκετά καλό μασάζ όμως
Αγαπη και παυλινα από deluxe massage για μενα είναι ότι καλύτερο υπάρχει για θεραπευτικο μασαζ...
Πάρε Αγάπη απο ντελούξ ,κορυφή στο μασάζ. απο αθενς δεν είναι καθόλου δεδομένο το καλό μασάζ!
Συμφωνω απόλυτα!αγαπη και παυλινα κανουν το καλύτερο μασαζ από deluxe massage...κορυφή στο είδος τους!
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Σε ευχαριστώ φίλε μου ! Hermes κάνουν καλό μασάζ ή δεν αξίζει τόσο όσο αυτά τα 2?
Από Hermes ΜΗΝ πάρεις Κωνσταντίνα. Δεν κάνει ούτε θερμαντική αλοιφή να βάλει. Από Κλεα έχω πάρει καλό μασάζ. Το μαγαζί όμως στα ΔΕΝ.
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.440
Like
3.646
Πόντοι
456
Καλησπέρα στην ομάδα!! Σήμερα έχω όρεξη για ΚΑΛΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΟ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΣΚΕΤΟ ΜΑΣΑΖ ? ( ναι ναι έτυχε και αυτό) τι έχετε να μου προτείνετε?? Να κάνει αρκετά καλό μασάζ όμως
Η καρίνα από deluxe κάνει καλό μασάζ και είναι πολυ ωραία κοπέλα ,θα κάνεις και οφθαλμολουτρο τζαμπα :headbaning1:
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Το γραφειο του Ντελουξ

εχει κοπελες για ολους , για ολα τα γουστα........

Στειλτε μηνυμα στο Βαιμπερ για ενημερωση και πειτε αυτο που θελετε
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Το γραφειο του Ντελουξ

εχει κοπελες για ολους , για ολα τα γουστα........

Στειλτε μηνυμα στο Βαιμπερ για ενημερωση και πειτε αυτο που θελετε
Ναι gravity , αλλά από ότι λένε τώρα πλέον δεν σου στέλνουν φωτογραφίες αν δεν κλείσεις ραντεβού .. ισχύει που ξέρεις περισσότερα ?? Αν ισχύει τότε φτάνουμε να αγοράζουμε γουρούνι στο σακί ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom