Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (6 μέλη και 40 επισκέπτες)
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Φυσικά, και κακώς γράφεται χύμα, απλά κάπου "καμουφλάρεται" μέσα στο χαμό. Αυτή την αίσθηση μου δίνει.
Ναι συμφωνω μαζι σου

οπως και με το Nick77r

και με τον kostad1nos

ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΤΕ.......
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλημέρα,
γιατί ρε Gravity θα σου τα σβύσει;;;;
Το είχα προτείνει και εγώ σε παλιότερη ανάρτηση να γίνει διαχωρισμός, επικρατεί πλέον μπάχαλο εδώ μέσα και εγώ προσωπικά δεν έχω χρόνο και αδυνατώ να παρακολουθήσω με τις τόσες διαφορετικές προσεγγίσεις. :headbang:
ΝΑΙ Λογικο......οπως ολοι μας......ετσι ειναι.......

αλλα το εκαναν για τους λογους που λενε και τα παιδια

να μην ειναι ολα φατσα φορα χυμα κτλ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αφου Δεν εφαγα κανενα μπλοκ παλι καλα

τελος παντων

Δεκτον και Σεβαστο

Καλη Καρδια που λενε........

Προχωραμε στις ενημερωσεις μας ακαθεκτοι.......

Καλα να περνατε φιλοι μου με υγεια κ χαρα........
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.563
Like
5.332
Πόντοι
2.306
Όχι ρε φίλε gravity δεν τρως έτσι εύκολα μπλοκ ούτε έβρισες ούτε κάτι άσχημο έκανες απλά ο τίτλος για κορίτσια που φτάνουν μέχρι φουλ μάλλον δεν ήθελαν να φαίνεται. Εδώ δεν βγαίνει φάτσα φορά ποιες πάνε φουλ και τι γίνεται και ότι λέγεται όντως χάνεται με τοννκαιρο. Τεσπα συνεχίζουμε εδώ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλημέρα σέ όλους.. έχει κανείς γνώμη για prive massage και you need massage? Σκέφτομαι για nurou ή body to body και σεξ.. αξίζει?
Nuru kai body to body, καλό , σεξ όχι μέχρι πριν λίγες μέρες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
δλδ τωρα ,οπως ειναι το θεμα , δεν γραφονται φατσα φορα το τί κανουν οι κυριες και τί δεν κανουν ? ουτως ή άλλως οι κυριες που προσφερουν υπηρεσιες 10% αμφιβολου μασαζ και 90% σεξ στην κατηγορια των cg θα επρεπε να αναφερονται. διοτι , οταν πληρωνει καποιος για να τον χαιδεψουν και να ριξει κι ενα μανικι γυρω στα 80 με 120 ή και 200 ευρω ,τοτε απολαμβανει υπηρεσιες cg και μαλιστα κακης ποιοτητος. ετσι , θα ξεδιαλυνονταν εντελως τα πραγματα . με την νεα κατηγοριοποιηση θα ειχαμε σαφεις αναφορες και ξεκαθαρισμα των υπηρεσιων .καποιοι ,ειδικα τα νεοτερα μελη , θα γλυτωναν πολλα λεφτα απο τις φολες και θα ειχαμε ,επισης, και ξεκαθαρισμα των κριτικων απο "προμοτορες" και λοιπες κατηγοριες χρηστων που ταλαιπωρουν το νημα . ετσι ,οπως ειναι τωρα , ποιον να πιστεψεις ?καλως ή κακως άλλος εχει το καρπουζι και το μαχαιρι στο σαιτ.αφου οι αρμοδιοι αποφασισαν να διατηρηθει η μορφη του νηματος τοτε πρεπει να σεβαστουμε την αποφαση τους.ισως ,τελικα, αυτο να βελτιωσει την διαπαιδαγωγηση μας ως πελατες .
Τα ονοματα γράφονται έτσι και αλλιώς από τα μέλη που έχουν κάνει συνεδρία με ονοματα , γραφείο κλπ ... το μόνο που λείπει είναι η φωτογραφία τους
 

quaresma17.6

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.590
Κριτικές
50
Like
9.425
Πόντοι
12.436


Την έχει δοκιμάσει κανείς;
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81


Την έχει δοκιμάσει κανείς;
Δεν εχει Viber για να δω σίγουρα φωτογραφία.Σίγουρα η φωτογραφία είναι αληθινή; Το βρίσκω απίθανο αυτή η ναρα να έρχεται στον χώρο μας με φραπέ με 60 ευρώ μόνο. Οποίος προλάβει πρώτος και κανει δοκιμή ενημερώνει.
 

asos 15

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2021
Μηνύματα
67
Like
121
Πόντοι
0
Καλησπερα παραθετω κριτικες καιρου τωρα.
Νινα απο αρτ φουλ με διακο,δε με τρελανε.
Λενα απο βελβετ φραπε 60 και 30
πριν 1 μηνα περιπου ειχα παρει μια αλεξανδρα απο ντελουξ και δε μου εκανε τιποτα οποτε δεν ξερω αν ειναι η μελαχρινη η αλλη.αυτη που λεω εγω παντως ηταν καστανομαλλα και μου συστηθηκε ως αλεξ
μαιρη απο τζοι 30 παραπανω για καλαμακι και ηθελα να ρωτησω αν προχωρα φουλ σε 2ο ραντεβου?σας παρακαλω απαντηστε μου
επισης ηθελα να ρωτησω για κατερινα απο πριβε αν φτανει φουλ,αν και καταλαβαινω οτι πολλοι θα τη βριζετε μετα το τελευταιο συμβαν αλλα εμενα με ενδιαφερει
τελος ηθελα να ρωτησω αν γνωριζετε για νικη και ναταλι απο τζοι μεχρι που φτανουν
και κατι τελευταιο ας επικεντρωθουμε κυριως σε κριτικες και ιστοριες πελατων και ας σταματησουμε να μιλαμε για γραφεια
 

spiros s

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2021
Μηνύματα
20
Like
41
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους συναγωνιστές.
Από osmose παίζουν όλες μπάλα φουλ από ότι γράφτηκε εδώ . ισχύει? Να παίξω μπάλα ? Μια φάω καμία φόλα για αυτό ρωτάω.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.563
Like
5.332
Πόντοι
2.306
Καλησπερα παραθετω κριτικες καιρου τωρα.
Νινα απο αρτ φουλ με διακο,δε με τρελανε.
Λενα απο βελβετ φραπε 60 και 30
πριν 1 μηνα περιπου ειχα παρει μια αλεξανδρα απο ντελουξ και δε μου εκανε τιποτα οποτε δεν ξερω αν ειναι η μελαχρινη η αλλη.αυτη που λεω εγω παντως ηταν καστανομαλλα και μου συστηθηκε ως αλεξ
μαιρη απο τζοι 30 παραπανω για καλαμακι και ηθελα να ρωτησω αν προχωρα φουλ σε 2ο ραντεβου?σας παρακαλω απαντηστε μου
επισης ηθελα να ρωτησω για κατερινα απο πριβε αν φτανει φουλ,αν και καταλαβαινω οτι πολλοι θα τη βριζετε μετα το τελευταιο συμβαν αλλα εμενα με ενδιαφερει
τελος ηθελα να ρωτησω αν γνωριζετε για νικη και ναταλι απο τζοι μεχρι που φτανουν
και κατι τελευταιο ας επικεντρωθουμε κυριως σε κριτικες και ιστοριες πελατων και ας σταματησουμε να μιλαμε για γραφεια
Ρε παιδια ακούω συνέχεια για αυτήν την Νίνα που παίρνει 200αρες!!!!! Γιατί της τα δίνετε? Ξέρω μέσα στην καβλα του μασάζ είναι δύσκολο αλλά όταν ζητήσει τέτοιο πόσο πείτε της εγώ τόσα δίνω θες? Αν δεν γουστάρει πάρτε έναν φραπέ και φύγετε. Έχει καλομάθει αυτή πρέπει να συνέλθει
 

asos 15

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2021
Μηνύματα
67
Like
121
Πόντοι
0
απλα αν μπορει καποιος να μου πει δημοσια η ιδιωτικα επειδη θελω να παρω καποια σημερα απο αυτες τι ξερει για νικη,ναταλι απο τζοι αν προχωρα φουλ σε 2ο ραντεβου η μαιρη απο τζοι και μεχρι που φτανει η κατερινα απο πριβε
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Καλησπερα παραθετω κριτικες καιρου τωρα.
Νινα απο αρτ φουλ με διακο,δε με τρελανε.
Λενα απο βελβετ φραπε 60 και 30
πριν 1 μηνα περιπου ειχα παρει μια αλεξανδρα απο ντελουξ και δε μου εκανε τιποτα οποτε δεν ξερω αν ειναι η μελαχρινη η αλλη.αυτη που λεω εγω παντως ηταν καστανομαλλα και μου συστηθηκε ως αλεξ
μαιρη απο τζοι 30 παραπανω για καλαμακι και ηθελα να ρωτησω αν προχωρα φουλ σε 2ο ραντεβου?σας παρακαλω απαντηστε μου
επισης ηθελα να ρωτησω για κατερινα απο πριβε αν φτανει φουλ,αν και καταλαβαινω οτι πολλοι θα τη βριζετε μετα το τελευταιο συμβαν αλλα εμενα με ενδιαφερει
τελος ηθελα να ρωτησω αν γνωριζετε για νικη και ναταλι απο τζοι μεχρι που φτανουν
και κατι τελευταιο ας επικεντρωθουμε κυριως σε κριτικες και ιστοριες πελατων και ας σταματησουμε να μιλαμε για γραφεια
Νινα φουλ με 200 ευρώ; Αυτό είναι το διάκο; Και παραπάνω ζητούσε αυτή πιο παλιά. Αυτή με κάποιο τρόπο πρέπει να συνέλθει. Λένα από βελβετ δεν ξέρω αλλά πολλά δεν είναι για φραπέ συν 30; Δεν της έκανες κανένα παζάρι;Έβγαλε τουλάχιστον τίποτα; Αλεξάνδρα από ντελουξ αυτή είναι λογικά. Φτάνει μέχρι φραπέ αλλά όσες φορές την έχω πάρει εχει μείνει εκεί που υποτίθεται όσο τον γνωρίζεις τον άλλο τοση εξοικείωση έχεις. Δεν την έχω πάρει τελευταία.Συναγωνιστής ειπε ότι πάχυνε. Αδύνατη χοντρή πάντως δεν πάει παρακάτω.Μαίρη είναι από τις κορυφαίες κατ έμε. Για Πριβε δεν ξέρω αλλά έχω και εγώ απορία.Οποίος ξέρει τίποτα...
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.553
Κριτικές
31
Like
3.873
Πόντοι
5.595
Αυτη τη Νινα δεν την εχω δει ποτε. Ρε παιδια πραγματικα ομως: εκει που αυτη θα εχει ερθει με τον αερα οτι θα αρπαξει 200αρα, δωστε της 120, και αμα θελει. Αν το παιξει ντιβα, πειτε : ωραια, κανε μου ενα μασαζακι με 50ευρω και αντε στο καλο. Θα χασω εγω, θα χασεις κι εσυ. Μια-δυο φορες να το παθει, θα στρωσει. Τοσο μουναρα ειναι δηλαδη;
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.563
Like
5.332
Πόντοι
2.306
Αυτη τη Νινα δεν την εχω δει ποτε. Ρε παιδια πραγματικα ομως: εκει που αυτη θα εχει ερθει με τον αερα οτι θα αρπαξει 200αρα, δωστε της 120, και αμα θελει. Αν το παιξει ντιβα, πειτε : ωραια, κανε μου ενα μασαζακι με 50ευρω και αντε στο καλο. Θα χασω εγω, θα χασεις κι εσυ. Μια-δυο φορες να το παθει, θα στρωσει. Τοσο μουναρα ειναι δηλαδη;
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!!!! Παιδιά δεν θέλω να το παίξω έξυπνος αλλά αυτός είναι ο λόγος που δεν την έχω πάρει αλλά αν το κάνω θα της πω τόσα έχω θέλεις να προχωρήσεις? Αν όχι παίρνω έναν φραπέ και όλα καλά
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
απλα αν μπορει καποιος να μου πει δημοσια η ιδιωτικα επειδη θελω να παρω καποια σημερα απο αυτες τι ξερει για νικη,ναταλι απο τζοι αν προχωρα φουλ σε 2ο ραντεβου η μαιρη απο τζοι και μεχρι που φτανει η κατερινα απο πριβε
Νίκη και ναταλι από τζοι σίγουρα όχι φουλ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom