Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
290
Κριτικές
4
Like
316
Πόντοι
281
Δεν ξέρω τι να πιστέψω πια....

Λέτε για καποιες οτι δεν κανουν τπτ κι εμενα μου χουν κανει φραπεδάρες....Λέτα για καποιες οτι το πανε φουλ και μενα μου εσκασαν φορώντας μασκα λογω κορονα....

τελικά μαλλον για καποιες αναποφάσιστες ειναι εντελώς τι ζαριά θα πέσεις
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Ναι γιαυτό μου είπε εμένα ότι κάποιος της ζήτησε να τον χέσει και το έκανε αλλά του τα πήρε χοντρά.. γιατι ήταν άβγαλτη!!!!. Πολύ άβγαλτη με πριν καλά καλά βγάλω την μπλούζα μου άρχισε τα λοιπον εμείς εδώ δεν κάνουμε μόνο μασαζ και τέτοια .. όλες οι κοπέλες τα κάνουν από το γραφείο... Και όταν την ρώτησα αν τα κάνουν σε όλους μου είπε όχι και στην επόμενη ερώτηση μου αν όλες ξέρουν μασαζ μου είπε πάλι όχι.. Και τέλος η επόμενη ερώτηση όπως ήταν φυσικό και καλά τι κάνει μια αν δεν ξέρει μασάζ ζητήσει ο άλλος κάτι και του πεί όχι... Δηλαδή τι σκάτα κάνει κάποια που δουλεύει σε γραφείο μασαζ και δεν ξέρει καν μασάζ!!!! Την απάντηση την βλέπω εδώ σε όσους λένε "σε μένα δεν έκανε τίποτα" και τέτοια... Άσε μωρέ απλά χέστηκε στο τάλιρο και σταμάτησε. Πολλές το κάνουν και όταν τελειώνουν τα λεφτά ξαναρχίζουν .. λίγη διαφήμιση λίγα ώωωωω ξεκίνησε ξανά .. ουρά μετά
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Δεν ξέρω τι να πιστέψω πια....

Λέτε για καποιες οτι δεν κανουν τπτ κι εμενα μου χουν κανει φραπεδάρες....Λέτα για καποιες οτι το πανε φουλ και μενα μου εσκασαν φορώντας μασκα λογω κορονα....

τελικά μαλλον για καποιες αναποφάσιστες ειναι εντελώς τι ζαριά θα πέσεις
Αν θες σιγουριά φωνάζεις πουτάνα αλλά δεν είσαι σίγουρος για την εμφάνιση.. αν θες να δεις φωτογραφία (αλλαγμένη και να μαντέψεις τι θα έρθει) φωνάζεις μασαζ αλλά δεν είσαι σίγουρος πού θα φτάσει και τι θα ζητήσει εκτος απο ελάχιστες περιπτώσεις.. Αν θες ποικιλία να διαλέξεις και σιγουριά του τι θα κάνεις στα λεφτά που θα δώσεις (αλλά όχι σιγουριά για το πως θα συμπεριφέρετε η κοπέλα που ποτέ δεν είσαι σίγουρος).. απλά πας σε μασαζ αφού έχεις διαβάσει κριτικές και έχεις φιλτράρει τα προμοσιον. Μπουρδέλα για ξεφόρτωμα γρήγορο και φτηνό με ότι σημαίνει αυτό (βρωμα, κόσμος, ποδαρόδρομος), στούντιο πολλά λεφτά λίγος χρόνος αλλά εντυπωσιακότερες τις περισσότερες φορές απο μασαζ όχι όμως πάντα
 
Τελευταία τροποποίηση:

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.428
Κριτικές
99
Like
25.039
Πόντοι
26.236
Μερικές απλές ερωτήσεις χωρίς να περιμενω απάντηση .
1 ποσα γραφεία λένε στις κοπέλες κανε το μασαζ σου κ φύγε σαν επαγγελματίας 1? 2? Άντε βαριά το πολύ 3 γραφεία που οι περισσότεροι τα ξέρουν .
2 ποσα γραφεία λένε στις κοπέλες ( κανε παραπάνω γιατί αυτός είναι παλιός πελατης , παίρνει συχνά κ αν τον χάσω φευγεις απολύεσαι )
3. Πόσοι πελατες που παίρνουν από συγκεκριμένα γραφεία δίνουν πληροφορίες κ φωτογραφίες από κοπέλες αλλων γραφείων για να μάθουν αν προχωράνε η όχι η αν τις ξέρουν κ τι ρόλο Βαράνε ?
4. Πόσες κοπέλες δίνουν κ παίρνουν τηλέφωνα από πελατες κ κανονίζουν ραντεβού με μειωμένη τιμή ?
5 ποσα γραφεία είναι αλυσίδα από 2-3,μαζί κ είναι ακριβως τα ίδια ?
6 πόσα γραφεία ρωτάνε πελατες για κοπέλες άλλων γραφείων για να μάθουν τι κάνουν κ αν προχωράνε σε έξτρα για να τις πάρουν μεταγραφή ?
7 ποσα γραφεία ρωτάνε μετά τους πελατες αν τους έκανε έξτρα η κοπελα κ τι ακριβως .
Όλοι ξέρουν κ κανεις δε μιλαει .
Καληνύχτα
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Massage Now:
Έχει κάτι κοπέλες - μοντέλα (Έυα, Βαλεντίνα, Νόρα) και κάτι αγοράκια σφιχτερμαν!
Έχει δοκιμάσει κανένας από το συγκεκριμένο γραφείο ή είναι μούφα εντελώς;
Μου φαίνεται too good to be true....:grin:
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Προς νέους χρήστες που ψάχνουν πληροφορίες, για να μην ρωτάτε ξανά τα ίδια κ να λέμε ξανά τα ίδια, υπάρχει πάνω δεξια στην σελίδα το σηματάκι του φακού "search" όπου με λέξεις κλειδιά όπως "ατζελινα οσμοσε" ή "μαιρη joy" πχ, θα σας βγάλει τα σχόλια των αυναγωνιστων σχετικα με την αναζήτησή σας

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ

ΣΩΣΤΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Μύστες μασαζάκιδες στείλτε καμία φώτο σε pm της Μαίρης από joy..να τη δω.. αυτοί εκεί στο βάιμπερ δε στέλνουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alecap

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
355
Like
1.955
Πόντοι
201
Massage Now:
Έχει κάτι κοπέλες - μοντέλα (Έυα, Βαλεντίνα, Νόρα) και κάτι αγοράκια σφιχτερμαν!
Έχει δοκιμάσει κανένας από το συγκεκριμένο γραφείο ή είναι μούφα εντελώς;
Μου φαίνεται too good to be true....:grin:
Δεν σου φαίνεται, έτσι είναι...
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.290
Πόντοι
1.011
Έπαιξε δοκιμή με Δώρα από Art σήμερα. Είναι κλώνος Νίνας, σαν να είναι η μεγάλη της αδερφή (όχι τόσο μουνάρα βέβαια).

Μασάζ τίμιο αρκετά, πρόγραμμα καραfull. Η τιμή δεν πολυσυζητήθηκε, έδωσα συνολικά 120.

Δεν ξετρελάθηκα. Δεν θα ξαναπάρω

Καλό βράδυ μάγκες
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
948
Κριτικές
2
Like
3.245
Πόντοι
446
Έπαιξε δοκιμή με Δώρα από Art σήμερα. Είναι κλώνος Νίνας, σαν να είναι η μεγάλη της αδερφή (όχι τόσο μουνάρα βέβαια).

Μασάζ τίμιο αρκετά, πρόγραμμα καραfull. Η τιμή δεν πολυσυζητήθηκε, έδωσα συνολικά 120.

Δεν ξετρελάθηκα. Δεν θα ξαναπάρω

Καλό βράδυ μάγκες
Γινε λιγο πιο συγκεκριμένος...τι σε χάλασε ή το περιμενες καλύτερο???
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Like
2.912
Πόντοι
456
Έπαιξε δοκιμή με Δώρα από Art σήμερα. Είναι κλώνος Νίνας, σαν να είναι η μεγάλη της αδερφή (όχι τόσο μουνάρα βέβαια).

Μασάζ τίμιο αρκετά, πρόγραμμα καραfull. Η τιμή δεν πολυσυζητήθηκε, έδωσα συνολικά 120.

Δεν ξετρελάθηκα. Δεν θα ξαναπάρω

Καλό βράδυ μάγκες
είναι η απόδειξη ότι το καραφούλ δεν φτάνει για να περάσεις καλά,γιατί είμαστε αρρωστάκια εμείς οι μασαζάκηδες νομίζεις ;
 

goustaro_milf

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
66
Like
104
Πόντοι
0
Ηλιανα ειναι οπλο πραγματικα σε ολα αξιζει καθε ευρω η αλεξ θα τιμηθει αμεσα γιατι βλεπω οτι εχει κινηση ..

ποια ειναι η ιστοσελιδα του μασαζ να δουμε τις κοπελες?
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Like
2.912
Πόντοι
456
Massage Now:
Έχει κάτι κοπέλες - μοντέλα (Έυα, Βαλεντίνα, Νόρα) και κάτι αγοράκια σφιχτερμαν!
Έχει δοκιμάσει κανένας από το συγκεκριμένο γραφείο ή είναι μούφα εντελώς;
Μου φαίνεται too good to be true....:grin:
φίλε έχει φωτογραφίες μπόλικες που βγάζουν μάτια ότι είναι κλεμένες,εγώ πήρα κάποια όχι τόσο φανταχτερή οπότε αυτή που ήρθε ήταν η ίδια στο λίγο χειρότερο, φάση οσμοσε για να μην λέω πολλά,προφανώς δεν ενέδωα και την ξαπόστειλα, για μένα αυτό το γραφείο είναι στα ΚΑΡΑΟΧΙ!
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.012
Κριτικές
2
Like
3.394
Πόντοι
456
Έπαιξε δοκιμή με Δώρα από Art σήμερα. Είναι κλώνος Νίνας, σαν να είναι η μεγάλη της αδερφή (όχι τόσο μουνάρα βέβαια).

Μασάζ τίμιο αρκετά, πρόγραμμα καραfull. Η τιμή δεν πολυσυζητήθηκε, έδωσα συνολικά 120.

Δεν ξετρελάθηκα. Δεν θα ξαναπάρω

Καλό βράδυ μάγκες
ΑΥΤΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ .....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
η αρετη εφυγε απο το osmosse.τωρα μιλησα πριν λθγο με το γραφειο&μογ ειπαν,εφυγε εκτος αθηνων
Μύστες μασαζάκιδες στείλτε καμία φώτο σε pm της Μαίρης από joy..να τη δω.. αυτοί εκεί στο βάιμπερ δε στέλνουν.
Έχει κανονικά στην σελίδα τους στο τέλος των φωτογραφιών με την Αγγελική . Είναι η ψηλότερη με τα τατουάζ
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους ξεκινάω από τις εμπειρίες μου από το Velvet ότι σας λέω είναι 50 + 20 η 50 + 30 μέχρι Καλαμάκι και έχω να προτείνω μετά από δοκιμή Αγγελική Μαριάννα Χριστιάνα και Αλίκη. Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία μήνυμα
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.290
Πόντοι
1.011
είναι η απόδειξη ότι το καραφούλ δεν φτάνει για να περάσεις καλά,γιατί είμαστε αρρωστάκια εμείς οι μασαζάκηδες νομίζεις ;

Γινε λιγο πιο συγκεκριμένος...τι σε χάλασε ή το περιμενες καλύτερο???

Δεν είναι το ότι το περίμενα κάπως, απλά ότι γενικά ήταν λίγο ξενέρωτη σαν γκόμενα και με κακή συμμετοχή. Ήταν γενικώς σαν να μην το πολυέχει το σπορ
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.290
Πόντοι
1.011
ΑΥΤΟΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ .....

Μάλλον φίλε μου είναι αυτό που λέμε μερικές σελίδες πίσω, ότι οι παλιοί του γραφείου κλείνουμε κανονικά. Πείτε όποιοι θέλετε να σας κλείσω ραντεβού :cheesy: (πλάκα κάνω, μην αρχίσουν τα πμ γι αυτό)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom