Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
:coffee::vomit::priest:
Καλή χρονιά
Με υγεία σωματική, πνευματική και νοητική!
Να ξεμπερδέψουμε όλοι απ'αυτό το κακό που έχει ριζώσει στην ανθρωπότητα.
Κουράγιο και δύναμη εύχομαι φίλε μου που έχεις το σθένος και διάθεση να δοκιμάσεις την αδερφή του Δράκουλα..
Έχει χαθεί η μπάλα με τα γούστα.. εγώ βλέπω ότι οι φωτογραφίες είναι μουφα και ότι πραγματικό είναι τρομακτικό.
Κουράγιο να σταθείς δυνατός σε αυτό το δύσκολο έργο.. στείλε μας σχόλιο ... περίεργος είμαι περισσότερο.
Φιλικά ελπίζω να μην γίνουν επιθέσεις των φανς.
Ζωή σε λόγου μας.
να υποθεσω οτι δεν σου αρεσει ...εγω ρωτησα αν εχει παει καποιος με την συγκεκριμενη κι αν εχει να καταθεσει την εμπειρία του
Φίλε έχω κλείσει το Νο 8 (απίστευτο milf να μη σου πέφτει για κανα 2ωρο μόλις τη δεις σου λεω ), το Νο 20 (αυτη με το μάτι πεταλούδα οπως βλέπεις ) κ τη σπεσιαλιστρια το Νο 21 (που έβαλε κάτι απλό να πάει λαϊκή )
Θα σου στείλω εγώ πως περασα αλλα αν καθυστερήσω λίγο θα είναι επειδη θα τις κλείσω καμία βδομάδα σερί . Τόσο καβλα είναι !!!
Ωχ Θεέ μου εφιάλτες να με κυνηγάει το Νο 8 για μασαζ θα δω απόψε .άντε να ξημερώσω ο άμοιρος .
ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahha
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.426
Κριτικές
99
Like
25.035
Πόντοι
26.236
Τι αναρωτιέσαι ??? Ποιο σαύρες πεθαίνεις ...
 

Micho00

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
185
Κριτικές
11
Like
941
Πόντοι
311
Καλησπέρα σε όλους. Φάση μασαζ δεν εχω δοκιμάσει ποτε. Αλλά έχω διαβάσει εδώ στο φορουμ. Βέβαια έχω μια ερώτηση πο σίγουρα μπορείτε να μου απαντήσετε. Όλες αυτές οι κοπέλες που είναι σε αυτά τα μασατζίδικα έχουν ιδέα απο μασάζ? Ή μιλάμε για ''ιερόδουλες''. Ρωτάω διότι στα sites αυτά αναφέρει μάλιστα και διαφόρων ειδών μασάζ και με πιάνουν τα γέλια. Αυτα τα ανα΄φερουν έτσι ή ισχύουν. Και μία δευτερη ερώτηση. Για osmose που λέτε αναφέρει οτι η ώρα είναι 60 ευρώ και οτι με τα εξτραδάκια πάει 120 για τα πάντα. Τα διπλά δηλαδή. Τα διπλά να υπολογίζουμε και για τις 2 ώρες που είναι 90?
 

Kavligator31

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2019
Μηνύματα
21
Κριτικές
3
Like
139
Πόντοι
280
Καλησπέρα σε όλους. Φάση μασαζ δεν εχω δοκιμάσει ποτε. Αλλά έχω διαβάσει εδώ στο φορουμ. Βέβαια έχω μια ερώτηση πο σίγουρα μπορείτε να μου απαντήσετε. Όλες αυτές οι κοπέλες που είναι σε αυτά τα μασατζίδικα έχουν ιδέα απο μασάζ? Ή μιλάμε για ''ιερόδουλες''. Ρωτάω διότι στα sites αυτά αναφέρει μάλιστα και διαφόρων ειδών μασάζ και με πιάνουν τα γέλια. Αυτα τα ανα΄φερουν έτσι ή ισχύουν. Και μία δευτερη ερώτηση. Για osmose που λέτε αναφέρει οτι η ώρα είναι 60 ευρώ και οτι με τα εξτραδάκια πάει 120 για τα πάντα. Τα διπλά δηλαδή. Τα διπλά να υπολογίζουμε και για τις 2 ώρες που είναι 90?
Σε πρόσφατη εμπειρία μου από osmose πλήρωσα 70ευρω για 1.5 ωρα + 50 για όλα τα άλλα.... Το συγκεκριμένο γραφείο όπως έχουν αναφέρει και άλλοι συνάδελφοι πιο πάνω , είναι σαν να καλείς γραφείο call girls.... Η τιμή είναι πάνω κάτω η ίδια αλλά η εμφάνιση των κοριτσιών δεν είναι και η καλύτερη.....αν θες σεξ παρε απευθείας σε ενα γραφείο call girls που θα έχεις περισσότερες πιθανότητες να βρείς κάποια που να αξίζει. Όσο για αυτό που ρωτάς αν έχουν ιδέα από μασάζ εννοείται πως όχι... κάνουν το μασάζ που μπορεί να σου κάνει και η κοπέλα σου.
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
354
Like
1.955
Πόντοι
201
Συμφωνω με gregor ασόβαρα γραφεία Και επίφοβα με 0 ποιότητα...

Οποίος έχει διαβάσει προηγούμενα posts και είναι Ποιοτικός μασαζακιας δεν προκειτε ποτέ να ψωνίσει από γραφεία της πλάκας..όταν υπάρχουν γραφεία όπως το καλύτερο κατά τη γνώμη σχεδόν όλων στο φόρουμ deluxe massage με τις Πραγματικά πιο ωραίες επαγγελματίες Του χώρου Και με αποιρες επιλογές με απίστευτο σέρβις (δαναη Αλεξανδρα μιλενα και τοσες άλλες ) και με απίστευτη τηλεφωνική εξυπηρέτηση όταν επισης υπάρχει ένα νεο ανερχόμενο Massagelux με ινεσα και βαλερια Και ινεσα Θεες όταν υπάρχει ένα massagejoy με τη Μαίρη να είναι οτι πιο σούπερ έχω πάρει ποτέ και ένα στόλο από πιπινάκια Και από την άλλη όταν υπάρχει ένα από τα πιο παλια γραφεία που εξακολουθεί να είναι από τα δυνατά του χώρου το yourmassage με συνεχή ανανέωση ρόστερ (Τελευταία έκανα με τη κατια την αεροσυνοδό και έχασα τη μπαλα) Με τις περισσότερες θεραπεύτριες να θες να της πιεις στο ποτήρι Τότε γραφεία του τύπου μασαζ νιαου με φωτος ψευτικες δεν τα πλησιάζεις καν..Το μόνο που ζητάμε είναι ποιοτικό ρόστερ Σωστό μασαζ σοβαρή εξυπηρέτηση να σέβονται τα λεφτα που σκάμε και να μην έρχονται στα σπίτια μας σάπια ανάγωγα αρπαχτικά που θέλουν να μας γδάρουν...Καλή χρόνια με υγεία και και να περνάμε καλα Με σωστή πληροφόρηση και όχι παραπληροφόρηση!!ο κοσμος θέλει να περνάει καλα και να μην κλαίει τα λεφτα του!!μην το παίρνετε στο λαιμό σας ορισμένοι!!
Titos έχω διαφωνήσει μαζί σου στο παρελθόν γιατί πιστεύω πως προμοτάρεις τα συγκεκριμένα γραφεία που είναι «αδερφάκια» αλλά ρε φίλε συμφωνώ 100% μαζί σου για την Κάτια είναι όντως πολύ καλό και οφείλω να το πω. Επίσης θέλω να σχολιάσω την αναφορά σου στην σωστή εξυπηρέτηση καθώς για εμένα είναι πολύ σημαντικό. Φίλε η μοσχαροβλάχα που έχουν να απαντάει το τηλέφωνο στο yourmassage είναι για τον πούτσο. Εγώ προσωπικά εάν εξαιρέσεις την Κάτια δεν έχω προτιμήσει το συγκεκριμένο γραφείο για πάνω από ένα χρόνο λόγο της τύπισας και έχω και 3 γνωστούς που έχουν κόψει από το συγκεκριμένο γραφείο λόγο της εξυπηρέτησης. Τέλος να πω πως με ξεπερνάνε οι τύποι που ρωτούν για τις μούμιες του massagenow... πληρώνουν τον μάμρα οι τύποι ρε!
συναδελφε δεν είναι κακό να διαφωνούμε..γιαυτο και το φόρουμ για να ανταλλάσουμε απόψεις...Εμένα προσωπικά αδερφάκια είναι ξαδελφάκια δεν ξέρω και ούτε με απασχολεί εμένα με νοιάζει ότι εξυπηρετούμε άψογα βρίσκω αυτό που θέλω παντα και ποτέ δεν τρώω φολα...δεν κλαίω ποτέ τα λεφτα μου..επειδή αναφέρεστε στο yourmassage εγώ επικοινωνώ με Viber έχει φέρει πολύ όμορφες θεραπευτριες και γενικα δεν έχω θέμα με τη με εξυπηρέτηση..αν δεν γουστάρεις εννοείτε δεν ξανά παίρνεις ποτέ και τέλος αυτό έλειπε..από έπιλογες άλλο τίποτα..να περνάς σούπερ..
Γεια σου ρε Tito προμοτοράκο... τουλάχιστον δίνε στον λαό τα καλά κομμάτια ρε να είσαι σπαθάτος. Άντε να περάσουμε όλοι όμορφα το 2021 με υγεία και απολαυστικά μασάζ
 

tromeros.mikros

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
41
Like
54
Πόντοι
0
Καλημερα και καλη χρονια να εχουμε συναγωνιστες.

Εχει κάποιος φίλος πληροφοριες για Λυδία απο Deluxe ? :)
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
354
Like
1.955
Πόντοι
201

TSOUK1821

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2019
Μηνύματα
36
Like
38
Πόντοι
0
ποιες προχωράνε σε σεξουαλική επαφή και κόστος ;
λοιπόν η ταρίφα είναι ίδια για όλες. Για φραπέ σε πληρώνουν 50€ με καλαμάκι 80€ και για μπριζόλα 150€...
αυτό γινεται από την πρωτη συναντηση;; κατόπιν προσυνεννόησης με γραφείο; ή το λες στη συνάντηση;
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
354
Like
1.955
Πόντοι
201
ποιες προχωράνε σε σεξουαλική επαφή και κόστος ;
λοιπόν η ταρίφα είναι ίδια για όλες. Για φραπέ σε πληρώνουν 50€ με καλαμάκι 80€ και για μπριζόλα 150€...
αυτό γινεται από την πρωτη συναντηση;; κατόπιν προσυνεννόησης με γραφείο; ή το λες στη συνάντηση;
τους δίνεις iban και σου βάζουν τα χρήματα πριν το ραντεβού... αν θέλεις όμως σε πληρώνουν με μετρητά πριν ξεκινήσει η συνεδρία...
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Είμαστε σίγουροι ότι υπάρχει κατια αεροσυνοδός στο yourmassage γιατί έστειλα μήνυμα κ μου είπαν ότι δεν έχουν καμία κατια ?:confused:
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Ρε μην τρολλάρετε μαλακίες... Όντως βιζιτάρουν αυτές από το massagenow? Έχει μπαζα αλλά έχει και ελάχιστες καλές (έτσι φαίνονται τουλάχιστον)...
Πειτε σοβαρά όποιος γνωρίζει...
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
354
Like
1.955
Πόντοι
201
Ρε μην τρολλάρετε μαλακίες... Όντως βιζιτάρουν αυτές από το massagenow? Έχει μπαζα αλλά έχει και ελάχιστες καλές (έτσι φαίνονται τουλάχιστον)...
Πειτε σοβαρά όποιος γνωρίζει...
ρε φίλε πλάκα μας κάνεις; Ποιες καλές έχει; Όσες είναι όμορφες είναι φωτογραφίες από το διαδίκτυο δεν υπάρχουν.
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Ε για τις δεύτερες λέω αλλά αφου λες ότι είναι fake οκ πάω πάσο... :cheesy:
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.813
Πόντοι
6.186
Στα delux massage k lux massage κανουν τπτ αλλο πέρα απο massage?
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.070
Πόντοι
4.365
Ρε μην τρολλάρετε μαλακίες... Όντως βιζιτάρουν αυτές από το massagenow? Έχει μπαζα αλλά έχει και ελάχιστες καλές (έτσι φαίνονται τουλάχιστον)...
Πειτε σοβαρά όποιος γνωρίζει...
ρε φίλε πλάκα μας κάνεις; Ποιες καλές έχει; Όσες είναι όμορφες είναι φωτογραφίες από το διαδίκτυο δεν υπάρχουν.

Αχααα, ποιο γελοίο φοτοσοπι πεθαινεις.. οσες ειναι μουφα εχουν φωτοσοπισμενο το μεγαλο λογοτυπο massagenow.. δηλαδη ολες οι καλες.. :rockon:
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Eγώ σκέφτομαι για την Αφροδίτη ή την Μαρία (που κάνει διπλό μασαζ με αγγελική) και οι δύο από massage joy....

Ξέρει κανείς αν προχωράνε σε κάτι περισσότερο από μασαζ;
 

nosokomos

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
208
Κριτικές
20
Like
1.058
Πόντοι
1.011
Δοκιμάστηκε η Βαλέρια από lux με πολύ καλές εντυπώσεις.
Μασαζ ήρεμα χαλαρά με τα χεράκια της για καμιά ώρα και φινάλε καλό ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom