Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.645
Like
8.393
Πόντοι
1.056

kbm

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
185
Πόντοι
1
Τέα Τέα Τέα.... Σήμερα συνάντησα την κοπέλα και επιβεβαίωσα ότι έχουν γράψει κι άλλοι εδώ.
Ερωτικό μασάζ που μόνο η Τέα ξέρει και προσφέρει.
Κόστος συνάντησης 60+40 αλλά δεν μετάνιωσα...

Επειδή πμ δε μπορώ να σου στείλω, μας διευκρινήζεις αν το +40 είναι για παιχτική ή για πίπα;
Ευχαριστώ.

Εννοειται πιπα ! 40 χωρις πιπα θα ηταν απαγορευτικο
 

Stefanos the grait

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
111
Κριτικές
59
Like
913
Πόντοι
1.061
Μια ανακεφαλαίωση για τους νέους και για να μην μας χαλάνε κάθε τόσο το νήμα με άχρηστα ποστ και ερωτήσεις και επίσης και κάποιες οδηγίες απο την δική μου εμπειρία.

Γραφεία που σίγουρα δίνουν εξτρά υπηρεσίες:
VIP
Deluxe
Velvet
Osmose κατευθείαν μπριζόλα αλλα θεωρείτε απο τις πιο κακές υπηρεσίες.

Εκτός το osmose, σε όλα τα άλλα γραφεία ακόμα και στα 3 πιο πάνω δεν είναι απόλυτο ότι όλες οι κοπέλες που εργάζονται εκει θα φτάσουν μέχρι μπριζόλα, κάποιες φτάνουν μόνο στον φραπέ ή φραπέ με καλαμάκι.

Μην ξεχνάτε οτι πρώτα είναι μασάζ (άσχετα αν δεν ξέρουν να κάνουν) και μετά τα άλλα είναι εξτρά και εξαρτώνται ξεκάθαρα απο τις κοπέλες, απο την στιγμή, την χημεία μεταξύ σας και ακόμα και το αν έχουν περίοδο.

Κάποιος που είναι καθαρός, ευγενικός και κύριος γενίκα δεν θα χάσει ποτέ είτε πάει με κοπέλα μασέρ, είτε με call girl.


Κάποιος κύριος και gentleman να ξέρετε ότι μπορεί να πάρει υπηρεσίες εξτρά ακόμα και στα δεν, αρκεί να ξέρει να φερθεί, να έχει υπομονή και τακτ.

Αυτά τα ολίγα και απο εμένα, για συγκεκριμένες κοπέλες δεν θέλω να αναφερθώ γιατί στις τελευταίες δυο σελίδες υπάρχουν πολύ ωραίες αναφορές απο συναδέλφους και επίσης σαν οδηγός να θυμάστε ότι με κάποια κοπέλα που κάποιος περνάει καλά δεν σημαίνει ότι θα περάσουν όλοι καλά.

Αν με κάποια έχετε καλή χημεία ή σας αρέσει επενδύστε πάνω της μερικά ραντεβού και πραγματικά δεν θα χάσετε, τώρα αν κάποιον τον ενδιαφέρει πιο πολύ το σεξ καλύτερα πάρτε ενα call girl γιατί σίγουρα θα σας κάνει μασάζ και πολλές φορές καλύτερο απο τις "μασέρ" και θα περάσετε και άνετα και ωραία και στον δεύτερο - τρίτο γύρο.

Tips: Εμπιστευτείτε το ένστικτό σας στην συνάντηση, αυτό πάντα ξέρει που θα σας οδηγήσει και μέχρι που μπορεί να φτάσει η άλλη.

Αυτά και ελπίζω κάποιους να τους βοηθήσω.


Καλησπέρα αδερφε.

Πολυ καλη η ενημερωση σου αλλα επειδη διαβαζω για πρωτη φορα το συγκεκριμενο θέμα θα ήθελα να με διαφωτίσεις με τα παρακάτω.

Αν επιλέξω κάποια απο Deluxe, Velvet και θέλω να προχωρήσει η φάση στο εξτραδακι (φραπε ή φραπε με καλαμακι).
1) Της το ζητάς εσυ ή σε ρωταει η ίδια με δική της πρωτοβουλία αν θες?
2) Πληρώνετε η κοπέλα εξτρά γι'αυτό με αντιτιμο της ταξεως των 10, 20 ευρώ ή παίζει και να μην σου ζητήσει επιπλέον λεφτα?
 

Xalarhs

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2017
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
[quote ]

Den simfwnw oti ine apo tis kaliteres ala ine kali..kai den simfwnw gia tea ala kai afta gousta ine. Apo lotus exw parei arketes kai ine sinithws fola i fasi odws..ala iparxoun kapoies kata kairous pu fernoun kai ine anetes ala fevgoun grigora se grafia opws velvet i deluxe..
Kaliteres periptwseis gia mena ine danai alo deluxe, nina apo art, theanw apo senses kai Irw app velvet.. nomizw arketoi tha simfwnisoun. Ala ok an saresei i Tea go for it?✌️
Καλύτερη η χειρότερη δεν ξέρω τι εννοείς, εμφάνιση η υπηρεσία;
Η Τέα από εμφάνιση όντως δεν λέει κάτι, αλλά εγώ και πολλοί άλλοι την προτείνουν μόνο για την υπηρεσία της. Δεν νομίζω να υπάρχει άλλη κοπέλα να προσφέρει το ερωτικό μασάζ της Τεάς όσο ξέρω εγώ. Μετά αν θέλεις εμφάνιση μόνο υπάρχουν χιλιάδες επιλογές.

Σωστό
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Ερωτικό μασάζ η Τέα? Μάλλον συνάδελφοι μου έχετε χάσει τον προσανατολισμό σας....η κοπέλα δεν έχει καμία σχέση με τη φωτογραφία από κοντά , οκ μια χαρά είναι για το χώρο σε μέτριο επίπεδο , με χάλια μασάζ χώρις να έχει ιδέα και με ένα συμπαθητικό φραπεδακι....αλλά όχι και να τρελαθουμε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: otipos

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Για τον συνάδελφο που ρωτάει για deluxe η velvet , η κοπέλες σε ρωτάνε ευγενικά αν θες έξτρα χαλάρωση , φραπεδακι δηλαδή και συ ανάλογα αν σου αρέσει η κοπέλα το ζητάς η όχι.... επίσης πολλές φορές η τιμή για το έξτρα από από 10 - 30€ και πάλι ανάλογα...

Ελπίζω να σε διαφωτισα συνάδελφε και είμαι στην διάθεση σου αν θέλεις κάποιο έξτρα πληροφορία μιας και έχω καταφέρει να φάω ένα μπαρκο ολόκληρο από καράβι σε αυτή τη απόλαυση
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
136
Like
249
Πόντοι
21
Ολα υποκειμενικα ειναι κυριοι για ολους μας χρειαζεται δοκιμη για να αποφασισουμε αν μας κανει καποια κοπελα η οχι! Κατα την γνωμη μου αυτο που μας διευκολυνει το φορουμ ειναι να ξερουμε απλα τι να περιμενουμε απο την καθε κοπελα αν προχωραει δλδ η αν κανει απλο μασαζ
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.319
Κριτικές
21
Like
9.581
Πόντοι
3.346
Για τον συνάδελφο που ρωτάει για deluxe η velvet , η κοπέλες σε ρωτάνε ευγενικά αν θες έξτρα χαλάρωση , φραπεδακι δηλαδή και συ ανάλογα αν σου αρέσει η κοπέλα το ζητάς η όχι.... επίσης πολλές φορές η τιμή για το έξτρα από από 10 - 30€ και πάλι ανάλογα...

Ελπίζω να σε διαφωτισα συνάδελφε και είμαι στην διάθεση σου αν θέλεις κάποιο έξτρα πληροφορία μιας και έχω καταφέρει να φάω ένα μπαρκο ολόκληρο από καράβι σε αυτή τη απόλαυση
Για κάτι παραπάνω από φραπέ παίζει? Και αν ναι πόσο πάει η τιμή?
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
354
Like
1.955
Πόντοι
201
Ρε μην βαριέστε... διαβάστε το νήμα μελετήστε το και θα πάρετε τις απαντήσεις που ζητάτε.. κάθε 5 σελίδες οι ίδιες ερωτήσεις
 

Paldim

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
468
Like
704
Πόντοι
81
παιδια ενδιαφερομαι για αναστασια απο your.εχουμε καμια γνωμη αν προχωραει φουλ?ειδα που εχει οαει εκει η λολα&με αυτη εχω κανει φουλ προγραμμα
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Όσοι το κάνουμε συχνά το βλέπουμε σαν χόμπι, και είναι χόμπι. Με νέα κοπέλα που δε σε ξέρει και δεν την ξέρεις το αποτέλεσμα δεν είναι ποτε εγγυημένο. Επίσης κάθε φορά που παίρνεις την ίδια κοπέλα σου προσφέρει και κάτι παραπάνω.

Προσωπικά εγώ το απολαμβάνω βράδυ ειδικά μετά το γυμναστήριο. Με χαλαρώνει και ρίχνω μια εκτόνωση ξεκούραστα.

Το έχω αναφέρει ξανά, αν ταιριάζετε με μια κοπέλα ζητήστε κινητό. Τα ραντεβού εκτός γραφείου έχουν και παραπάνω έξτρα και καλύτερες τιμές!
 

xoxoxo123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
21
Like
2.449
Πόντοι
746
Μάγκες να ρωτήσω αν κάποιος έχει πληροφόρηση για Νικολέττα και ΕΥΗ από vip ?
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.228
Πόντοι
446
Καλησπέρα συνάδελφοι συναγωνιστές....υπάρχει καποιος που έχει κάνει ραντεβού μασαζ με την Βάσω απο Attica??? Ειναι φρέσκια στον χώρο και ισως δεν υπάρχουν ακόμα ασφαλής πληροφορίες...αν υπάρχει κατι ομως ας βγεί στο φώς!!!!Τι προσφέρει και ποσο κοστίζει το εξτρά της μουνίτσας???
 

cupracing

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
219
Κριτικές
34
Like
2.415
Πόντοι
2.411
Μια ανακεφαλαίωση για τους νέους και για να μην μας χαλάνε κάθε τόσο το νήμα με άχρηστα ποστ και ερωτήσεις και επίσης και κάποιες οδηγίες απο την δική μου εμπειρία.

Γραφεία που σίγουρα δίνουν εξτρά υπηρεσίες:
VIP
Deluxe
Velvet
Osmose κατευθείαν μπριζόλα αλλα θεωρείτε απο τις πιο κακές υπηρεσίες.

Εκτός το osmose, σε όλα τα άλλα γραφεία ακόμα και στα 3 πιο πάνω δεν είναι απόλυτο ότι όλες οι κοπέλες που εργάζονται εκει θα φτάσουν μέχρι μπριζόλα, κάποιες φτάνουν μόνο στον φραπέ ή φραπέ με καλαμάκι.

Μην ξεχνάτε οτι πρώτα είναι μασάζ (άσχετα αν δεν ξέρουν να κάνουν) και μετά τα άλλα είναι εξτρά και εξαρτώνται ξεκάθαρα απο τις κοπέλες, απο την στιγμή, την χημεία μεταξύ σας και ακόμα και το αν έχουν περίοδο.

Κάποιος που είναι καθαρός, ευγενικός και κύριος γενίκα δεν θα χάσει ποτέ είτε πάει με κοπέλα μασέρ, είτε με call girl.


Κάποιος κύριος και gentleman να ξέρετε ότι μπορεί να πάρει υπηρεσίες εξτρά ακόμα και στα δεν, αρκεί να ξέρει να φερθεί, να έχει υπομονή και τακτ.

Αυτά τα ολίγα και απο εμένα, για συγκεκριμένες κοπέλες δεν θέλω να αναφερθώ γιατί στις τελευταίες δυο σελίδες υπάρχουν πολύ ωραίες αναφορές απο συναδέλφους και επίσης σαν οδηγός να θυμάστε ότι με κάποια κοπέλα που κάποιος περνάει καλά δεν σημαίνει ότι θα περάσουν όλοι καλά.

Αν με κάποια έχετε καλή χημεία ή σας αρέσει επενδύστε πάνω της μερικά ραντεβού και πραγματικά δεν θα χάσετε, τώρα αν κάποιον τον ενδιαφέρει πιο πολύ το σεξ καλύτερα πάρτε ενα call girl γιατί σίγουρα θα σας κάνει μασάζ και πολλές φορές καλύτερο απο τις "μασέρ" και θα περάσετε και άνετα και ωραία και στον δεύτερο - τρίτο γύρο.

Tips: Εμπιστευτείτε το ένστικτό σας στην συνάντηση, αυτό πάντα ξέρει που θα σας οδηγήσει και μέχρι που μπορεί να φτάσει η άλλη.

Αυτά και ελπίζω κάποιους να τους βοηθήσω.


Καλησπέρα αδερφε.

Πολυ καλη η ενημερωση σου αλλα επειδη διαβαζω για πρωτη φορα το συγκεκριμενο θέμα θα ήθελα να με διαφωτίσεις με τα παρακάτω.

Αν επιλέξω κάποια απο Deluxe, Velvet και θέλω να προχωρήσει η φάση στο εξτραδακι (φραπε ή φραπε με καλαμακι).
1) Της το ζητάς εσυ ή σε ρωτάει η ίδια με δική της πρωτοβουλία αν θες?
2) Πληρώνετε η κοπέλα εξτρά γι'αυτό με αντιτιμο της ταξεως των 10, 20 ευρώ ή παίζει και να μην σου ζητήσει επιπλέον λεφτα?

1) Συνήθως σε ρωτάνε τι είδους μασάζ θέλεις, Διαφορετικά πάνω στην διαδικασία του μασάζ το ζητάς εσύ ευγενικά.
2) Θα σου ζητήσει κάτι εξτρά ή θα σου πεί δώσε ότι θέλεις.
Αν δεν σου ζητήσει πρέπει απο μόνη σας να πείτε τι λεφτά να σου δώσω εξτρά.
Ευγενικός άνθρωπος που έβαλε και χέρι στην τσέπη δεν έχασε ποτέ σε πολλά πράγματα.
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Μια συνηθισμένη ερώτηση από τα κορίτσια που κάνουν κάτι παραπάνω είναι το «τι πρόγραμμα κάνεις». Μη πείτε φουλ έξτρα θα τρομάξει, μια καλή απάντηση είναι «τι επιλογές έχω».
 

grasdas

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2012
Μηνύματα
192
Like
90
Πόντοι
1
Χριστίνα από osmose κανείς; σκέφτομαι να πάρω μασάζ στο σπίτι πρώτη φορά
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Φίλοι μου συναγωνιστές και συνάδελφοι μου....θα προσπαθήσω να κάνω μια μικρή ανασκόπηση της εβδομάδας που πέρασε ....

Στα φουλ ναι ,με αξιοπρέπεια και τίμια προσέγγιση στο μασάζ τα κορίτσια που έχουν θετική εικόνα και ιδρωσαν τη φανέλα είναι τα εξής...

Deluxe Μίλανα , στα πολύ δυνατά ναι.

Your massage Λόλα και Αμαλία , επίσεις στα δυνατά ναι...

Velvet massage Τερέζα, Ιρίνα και Ηρώ , δυνατά ναι .

Massage Joy Αφροδίτη στα ναι.

Έχω πληροφορίες για New Entry και για Body to body massage.

Καλή Κυριακή συνάδελφοι μου και συναγωνιστες μου.... οποίος έχει έξτρα πληροφορίες θα χαρώ ... επίσεις θα χαρώ να μου προτείνετε κάτι το διαφορετικό και νέο στο χώρο μιας και δοκιμάζω τα πάντα.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom