Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Αυτή τη στιγμή όσοι έχουν μια σοβαρή άποψη και γνώμη έχουν κατασταλάξει σε δύο γραφεία....

Deluxe και velvet...

Όλα τα υπόλοιπα απλά υπάρχουν...

 
  • Like
Αντιδράσεις: otipos

cupracing

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
219
Κριτικές
34
Like
2.415
Πόντοι
2.411
Μια ανακεφαλαίωση για τους νέους και για να μην μας χαλάνε κάθε τόσο το νήμα με άχρηστα ποστ και ερωτήσεις και επίσης και κάποιες οδηγίες απο την δική μου εμπειρία.

Γραφεία που σίγουρα δίνουν εξτρά υπηρεσίες:
VIP
Deluxe
Velvet
Osmose κατευθείαν μπριζόλα αλλα θεωρείτε απο τις πιο κακές υπηρεσίες.

Εκτός το osmose, σε όλα τα άλλα γραφεία ακόμα και στα 3 πιο πάνω δεν είναι απόλυτο ότι όλες οι κοπέλες που εργάζονται εκει θα φτάσουν μέχρι μπριζόλα, κάποιες φτάνουν μόνο στον φραπέ ή φραπέ με καλαμάκι.

Μην ξεχνάτε οτι πρώτα είναι μασάζ (άσχετα αν δεν ξέρουν να κάνουν) και μετά τα άλλα είναι εξτρά και εξαρτώνται ξεκάθαρα απο τις κοπέλες, απο την στιγμή, την χημεία μεταξύ σας και ακόμα και το αν έχουν περίοδο.

Κάποιος που είναι καθαρός, ευγενικός και κύριος γενίκα δεν θα χάσει ποτέ είτε πάει με κοπέλα μασέρ, είτε με call girl.


Κάποιος κύριος και gentleman να ξέρετε ότι μπορεί να πάρει υπηρεσίες εξτρά ακόμα και στα δεν, αρκεί να ξέρει να φερθεί, να έχει υπομονή και τακτ.

Αυτά τα ολίγα και απο εμένα, για συγκεκριμένες κοπέλες δεν θέλω να αναφερθώ γιατί στις τελευταίες δυο σελίδες υπάρχουν πολύ ωραίες αναφορές απο συναδέλφους και επίσης σαν οδηγός να θυμάστε ότι με κάποια κοπέλα που κάποιος περνάει καλά δεν σημαίνει ότι θα περάσουν όλοι καλά.

Αν με κάποια έχετε καλή χημεία ή σας αρέσει επενδύστε πάνω της μερικά ραντεβού και πραγματικά δεν θα χάσετε, τώρα αν κάποιον τον ενδιαφέρει πιο πολύ το σεξ καλύτερα πάρτε ενα call girl γιατί σίγουρα θα σας κάνει μασάζ και πολλές φορές καλύτερο απο τις "μασέρ" και θα περάσετε και άνετα και ωραία και στον δεύτερο - τρίτο γύρο.

Tips: Εμπιστευτείτε το ένστικτό σας στην συνάντηση, αυτό πάντα ξέρει που θα σας οδηγήσει και μέχρι που μπορεί να φτάσει η άλλη.

Αυτά και ελπίζω κάποιους να τους βοηθήσω.
 

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Καλησπέρα φίλοι συναγωνιστές.
Για μένα στις καλύτερες των γραφείων με Καλο μασαζ με τα ωραία του,εμφάνιση ,συμπεριφορά είναι:
1.Αφροδιτη τζοι(δύναμη)
2.Καρινα ντελουξ
2.Τεα λουξ (είναι μια κατηγορία από μόνη της η κοπέλα)
3.Μιλανα ντελουξ (κάποιος έγραψε ότι είναι 6 βαθμολογία εμφάνιση.Για μένα είναι στο 9.Ψηλη -αν και δεν τις προτιμώ-αδύνατη χειλαρες.Πιο ωραία από ότι στη φωτογραφία που στέλνουν)
4.Δαναη ντελουξ (ισως το πιο όμορφο πρόσωπο στα μασαζ.Καμια σχέση με αρπακτικό που έγραψε καποιος.Ειναι από τις ελάχιστες που δεν ζητάνε ούτε 10 ευρώ επιπλέον.)
5.Αγγελικη τζοι (ζαρες)
6.Ελενα τζοι (λαρα)
7.Αλεξανδρα-Λύδια ντελουξ (συμφωνώ με όσα έχουν γραφτεί.Πολυ καλές)
8.Βανεσα λουξ δοκίμασα προχτες(γαριδα-εμένα μου ζήτησε 20 έξτρα.Καλη ήταν.)
Οποίος εχει πληροφοριες για Ελευθερία ντελουξ και πολύ περισσότερο Κατια από γιορ μασαζ ας μας πει.Φαινονται τούμπανα. Και Άντζελα τζοι.
Καλημέρα φίλε ... αρχικά σε ποια Αγγελική απ τις δυο αναφέρεις από Τζόι ..και θα σου απαντήσω για ελευθερία από Ντιλαξ έχω κάνει δυο φορές είναι πολύ όμορφο πλάσμα Μασαζ μέτριο αλλά το προσπαθεί λίγο! Στο δεύτερο μέρος ίσως θέλει λίγο ακόμα χρόνο !!
 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
Τυποι και συναγωνιστες καλο ειναι να ριξουμε μαυρο σε οσα μαγαζια το εχουν 60 την ωρα πλεον.
Καποια τυπου your εδω που την βγαζουμε οριακα το πανε απο τα 50 στα 60, να τους ακυρωσουμε.
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Και από την δική μου εμπειρία συμφωνώ με τον Cupracing , σοβαρά γραφεία με κοπέλες που ανανεώνονται συνεχώς και επαγγελματική συμπεριφορά στο σέρβις είναι

Velvet
Deluxe
Vip

Σχεδόν όλες οι κοπέλες πέρα από μασάζ προχωρούν σε εξερετικο φραπεδακι
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
Αυτό σκέφτηκα και εγώ το πρωί, εξαφανίστηκε:confused:
 

Sogoku(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2020
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Αννα από βελβετ!!! Μέτριο μασάζ οκ αλλά δε με χάλασε γιατί είχε αισθησιακό άγγιγμα να ανατριχιαζεις να σου σηκωνεται :bigdick:
Πηρα εχθές από masaz sto spiti γιατί έχει μωράκια. Διάβασα ότι δεν κάνουν τίποτα αλλά είπα θα πληρώσω και βλέπουμε τζίφος παιδιά. Αυστηρά πετσέτα κρεβάτι και μαχαίρι για παραπάνω.καλο μασάζ ήξερε τι έκανε αλλά τι να το κάνεις έμεινε με το πουλί στο χέρι γιατί ήταν καλό καυλακι
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Καλησπέρα συνάδελφοι και συναγωνιστές....Έχει κάποιος συνάδελφος άποψη η πληροφορίες για Αφροδίτη από Joy massage η για την Ηρώ από Velvet? Μου είπαν ότι η Ηρώ είναι νέα κοπέλα στο velvet ....ας με διαφωτίσει κάποιος ή οποίος γνωρίζει κάτι παραπάνω ας μου στείλει
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
2
Like
1.292
Πόντοι
216
Καλησπέρα. Γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής για την χριστιαννα που ήταν deluxe? Μου είπαν ότι έφυγε και ήταν και άνετο τυπακι και με καλό μασάζ και χαλαρή. Αν έχει κάποιος κάτι ας ενημερώσει..
 

TheosPaparidis

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2020
Μηνύματα
55
Like
114
Πόντοι
0
Τέα Τέα Τέα.... Σήμερα συνάντησα την κοπέλα και επιβεβαίωσα ότι έχουν γράψει κι άλλοι εδώ.
Ερωτικό μασάζ που μόνο η Τέα ξέρει και προσφέρει.
Κόστος συνάντησης 60+40 αλλά δεν μετάνιωσα...
Εγγύηση αφού κατάφερες και την βρήκες...
 

Stavros_spike

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
59
Like
194
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνάδελφοι και συναγωνιστές....Έχει κάποιος συνάδελφος άποψη η πληροφορίες για Αφροδίτη από Joy massage η για την Ηρώ από Velvet? Μου είπαν ότι η Ηρώ είναι νέα κοπέλα στο velvet ....ας με διαφωτίσει κάποιος ή οποίος γνωρίζει κάτι παραπάνω ας μου στείλει

Kalispera file.poli kali i Irw.25 xronwn polu kavlwtiko masaz..episis kali ine kai i nikoleta apo to lotus relax an kai oxi toso xalari..apo alles kainouries i Tereza apo velvet ine dinato, mavri,psili me lepta podia kai aneti.alli kainouria kali pu exw parei ine i katerina apo your metria, kamia sxesi me photo opws kai polles pu stelnoun apo eki prosoxi, i eleni apo art polu kali. Apo lux exw parei alla kamia den mu aresei idiaitera. Oti allo thes pm exw arketes plirofories
 
  • Like
Αντιδράσεις: otipos

Stavros_spike

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
59
Like
194
Πόντοι
0
Τέα Τέα Τέα.... Σήμερα συνάντησα την κοπέλα και επιβεβαίωσα ότι έχουν γράψει κι άλλοι εδώ.
Ερωτικό μασάζ που μόνο η Τέα ξέρει και προσφέρει.
Κόστος συνάντησης 60+40 αλλά δεν μετάνιωσα...

Den trelenome.sxetika kali gia tin ilikia tis ala min krivonaste exi t xronakia tis.kata ta alla ok.apo lux protimw elena
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Φίλε spike δοκίμασα στο μαντισον σήμερα τη Κατερινα από your και είναι από τα πιο όμορφα πιπίνια που κυκλοφορούν..22 χρόνο με κορμί λαμπάδα ωραίο μασαζ (παίρνει βελτίωση) αλλά σε απογειώνει...για τεα από lux δεν θα πω κάτι έχουν μιλήσει σε προηγούμενες σελίδες ότι είναι μια κατηγορία από μόνη της...Από Lotus relax έχουν γραφτεί από πολλούς συναγωνιστές ότι είναι πεταμένα λεφτα Όποτε δεν έχω εικόνα αλλά οκ δεν έχω και λόγο να μην δοκιμάσω αν και έχω καιρό να πάρω..δοκιμάζω και επανέρχομαι..συμπέρασμα η είσαι περίεργος η έχεις τους λόγους σου να παραπληροφορείς..
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
351
Like
1.742
Πόντοι
201
Τέα Τέα Τέα.... Σήμερα συνάντησα την κοπέλα και επιβεβαίωσα ότι έχουν γράψει κι άλλοι εδώ.
Ερωτικό μασάζ που μόνο η Τέα ξέρει και προσφέρει.
Κόστος συνάντησης 60+40 αλλά δεν μετάνιωσα...

Επειδή πμ δε μπορώ να σου στείλω, μας διευκρινήζεις αν το +40 είναι για παιχτική ή για πίπα;
Ευχαριστώ.
 

Stavros_spike

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
59
Like
194
Πόντοι
0
Φίλε spike δοκίμασα στο μαντισον σήμερα τη Κατερινα από your και είναι από τα πιο όμορφα πιπίνια που κυκλοφορούν..22 χρόνο με κορμί λαμπάδα ωραίο μασαζ (παίρνει βελτίωση) αλλά σε απογειώνει...για τεα από lux δεν θα πω κάτι έχουν μιλήσει σε προηγούμενες σελίδες ότι είναι μια κατηγορία από μόνη της...Από Lotus relax έχουν γραφτεί από πολλούς συναγωνιστές ότι είναι πεταμένα λεφτα Όποτε δεν έχω εικόνα αλλά οκ δεν έχω και λόγο να μην δοκιμάσω αν και έχω καιρό να πάρω..δοκιμάζω και επανέρχομαι..συμπέρασμα η είσαι περίεργος η έχεις τους λόγους σου να παραπληροφορείς..

Den simfwnw oti ine apo tis kaliteres ala ine kali..kai den simfwnw gia tea ala kai afta gousta ine. Apo lotus exw parei arketes kai ine sinithws fola i fasi odws..ala iparxoun kapoies kata kairous pu fernoun kai ine anetes ala fevgoun grigora se grafia opws velvet i deluxe..
Kaliteres periptwseis gia mena ine danai alo deluxe, nina apo art, theanw apo senses kai Irw app velvet.. nomizw arketoi tha simfwnisoun. Ala ok an saresei i Tea go for it?✌️
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom