Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (1 μέλη και 37 επισκέπτες)

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Αδερφέ gravity σου ξανάζηταω συγνώμη φίλε.Μην το κανεις αυτό.Εδω μέσα σε έχουμε ανάγκη όλοι μας.Μονο για το vip είχα ένσταση και μάλλον την εξέφρασα  άσχημα γιατί έκανα ραντεβού και μου βγήκε ξινό.Εγω το ξεκίνησα αυτό και θέλω να το τελειώσω.Σορρυ ρε αδερφέ.Εσυ βοηθάς πολύ κόσμο.Οπως είπες και εσυ σαυτο έπεσες έξω.Σορρυ.
 

rigasan

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
130
Like
95
Πόντοι
1
Αδερφέ gravity σου ξανάζηταω συγνώμη φίλε.Μην το κανεις αυτό.Εδω μέσα σε έχουμε ανάγκη όλοι μας.Μονο για το vip είχα ένσταση και μάλλον την εξέφρασα  άσχημα γιατί έκανα ραντεβού και μου βγήκε ξινό.Εγω το ξεκίνησα αυτό και θέλω να το τελειώσω.Σορρυ ρε αδερφέ.Εσυ βοηθάς πολύ κόσμο.Οπως είπες και εσυ σαυτο έπεσες έξω.Σορρυ.

Ποια πήρες και δεν κέρασε ;
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
γενικα ο gravity εχει βοηθησει πολυ κοσμο κ εχουμε γλιτωσει αρκετα με αυτα που γραφει!! μονο εγω παιζει να εχω γλιτωσει 200-300 ευρω! σε κοπελες που ηθελα να κλεισω ραντεβου κ απο την ενημερωσει του σταματησα κ δεν προχωρησα!! οποτε gravity προχωρα φιλε κ συνεχισε ετσι!! ;) we are with you!! ;)
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Δεν θέλω να κάψω κοπελες αν και εχει ειπωθεί πιο πίσω για τη συγκεκριμένη.Ειχα καιρό να κάνω και έκανα και εγώ το πρώτο  με ξενοδοχείο με με και μου έφυγαν τόσα λεφτά και έμεινα με το ξενέρωμα.Οκ οποίος θέλει να κανει με οποιαδήποτε θέλει.Και το Οσμος που το κατακρίνουν κάποιοι μαζί τους οποίος θέλει τέτοιου είδους μασαζ.Με τον gravity θέλω να είμαι εντάξει γιατί πάνω στη τρέλα μου τον είπα προμοτορα που δεν ήξερε και αυτός.Σορρυ αδέρφια.
 

Adimassage

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
158
Πόντοι
0
Κοιτώντας τις κορασίδες του attica είδα την Ίνα. Η έκφραση με το πουλί στο χέρι πρέπει να βγήκε από αυτήν. Πριν πάει σε γραφείο την είχα πάρει ως ανεξάρτητη. Έκανε μασάζ συμπαθητικό τουλάχιστον. Πέρναγε δεξιά αριστερά από τον Π@@τσο τον ακουμπαγε και επειδή την ενοχλούσε τον έκανε και άκρη. Τούρμπο εγώ της είπα μην με αφήσει έτσι ε και με άφησε! Παρόλο που της είπα για έξτρα χρήματα και για εχεμύθεια...
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Καλησπέρα πάιδες ,
Εχωντας κανει πολλά μασαζ το τελευταίο καιρο και επειδη εχω βοηθηθει πολυ απο το φορουμ θα ανανεωσω λιγο τις αποψεις γιατι ετσι κ αλλιως οι κοπελες πνε απο γραφειο σε γραφειο:

Νινα απο αρτ τοπ:  ζητάει αρκετα
Yournassage: τιποτα αξιόλογο
Deluxe:  ιδιες και ιδιες και αυτες που φέρνει ειναι τύπου οσμοσε.μαρεσε παλια και το τιμούσα αλλα εχει πεσει η ποιοτητα αρκετα
Lux: τεα αξιζει λιγο αλλα δεν τρελαινομε
Joy: συμφωνω
Attica: ανετες, ευη ειναι καλη περιπτωση και λιγοτερο ινα
Velvet: εχει ποιοτητα. Νεφελη και νανσυ περασα καλα
Oasis: καινουργιο θα δοκιμασω και θα ενημερωσω
Lotus: εχω χτυπησει παλαιοτερα κανα 2 καλα αλλα τωρα δεν υπαρχει κατι
Daydream: αλεξαντρα ΕΙΝΑΙ τοπ αλλα δεν εχω αποψη
Masaz sto spiti:παιζουν παιχνιδι 2 απο εκει  τουλαχιστον αλλα οτι αλλο πμ γιατι θα καουν
Αthens massage: και εκει γνωριζω για 1 που μπορει να γινει ανετη υπο συνθηκες
Vip massage: δεν ειναι του στυλ μου ριναι τυπου οσμοσε
Ποιος ξερει γιαυτην την Αλεξανδρα απο Daydream να μας πει κατι?
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Like
2.912
Πόντοι
456
Κοιτώντας τις κορασίδες του attica είδα την Ίνα. Η έκφραση με το πουλί στο χέρι πρέπει να βγήκε από αυτήν. Πριν πάει σε γραφείο την είχα πάρει ως ανεξάρτητη. Έκανε μασάζ συμπαθητικό τουλάχιστον. Πέρναγε δεξιά αριστερά από τον Π@@τσο τον ακουμπαγε και επειδή την ενοχλούσε τον έκανε και άκρη. Τούρμπο εγώ της είπα μην με αφήσει έτσι ε και με άφησε! Παρόλο που της είπα για έξτρα χρήματα και για εχεμύθεια...
μακριά ,ξενέρα σκέτη,την είχα παρει σαν ανεξάρτητη ,ίσως να έχει αλλάξει ,αλλά το είναι ξενέρωτη σαν γυναίκα αυτό δεν αλλάζει!
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
εγω ρε μαγκες την ειχα παρει περιπου πριν ενα μηνα ειχα κ φραπεδια μετα το μασαζ με την Ινα! τωρα  μηπως ετυχε , ειχε ορεξη τι να πω παντως το ζητησα ευγενικα κ δεν αρνηθηκε!
 

MrEco

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.160
Κριτικές
14
Like
2.116
Πόντοι
2.487
Ξερουμε Σαντυ-Κικη απο Deluxe τι απεγινε?
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Σας ευχαριστώ πολύ για τη εκτίμηση σας

Είμαι μέλος από Γενάρη

Σας έχω δώσει πληροφορίες είτε από προσωπική εμπειρία μου
Είτε από πληροφορίες που μάζεψα από αλλά μέλη

Σας έχω δώσει και ανεξάρτητες κοπέλες
Κ κοπέλες στα δεν και κοπέλες στα ναι
Απ όλα τα γραφεία

Είμαι επιχειρηματίας αλλά καμία σχέση δεν έχω κ ούτε πρόκειται να έχω με το κόσμο του μασάζ κ της βίζιτες
Είναι πολύ underground Η όλη ιστορία

Είμαι άλλης παστας άνθρωπος για να πάω να μπλέξω επαγγελματικά με το βρώμικο υπόκοσμο του μασάζ συν έξτρα συν βίζιτες

Ούτε καν...

Το μασάζ στο σπίτι το γνώρισα πριν 2 στη σαν πελάτης από deluxe Κ μετά βελβετ

Το έχω σαν ψυχαγωγία σαν σπορ
Για να ξεφεύγω από τη καθημερινοτητα

Για το vip Μου είπαν ότι παίζουν φουλ έξτρα υπηρεσίες και μου είπαν θα φέρουν νέα μωρά Κ
Μετέδωσα πληροφορίες

Πάντα λέω τη προσωπική μου άποψη
Για το Χ γραφείο κ τη Χ κοπέλα

Εδώ Κ 7 μήνες...

Η αλήθεια είναι ότι τόσο καιρό μου έλεγα για τα βελβετ τζοι Κ deluxe
Κανείς δεν με έκρινε κατηγόρησε ποτέ....Τέλος πάντων

Δεν έχω κάτι να χωρίσω μαζί σας. Είμαστε εδώ για ανταλλαγή πληροφοριών Κ εμπειριών
Σε διαβάζω καιρό και σε πάω με 1000. Με έχουν βοηθήσει πολύ αυτά που γράφεις.
 

player21

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2008
Μηνύματα
35
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα. Όποιος συναγωνιστής θέλει ας ανταλλάξουμε πληροφορίες και εμπειρίες για Καρίνα από Delux.
 

milfaros2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2019
Μηνύματα
56
Like
84
Πόντοι
0
Καλημέρα. Όποιος συναγωνιστής θέλει ας ανταλλάξουμε πληροφορίες και εμπειρίες για Καρίνα από Delux.
Καλημέρα φίλε μου. Πρόσφατα δοκίμασα και είναι πολύ καλή στη συμπεριφορά, τη συζήτηση, το μασάζ. Εμένα δεν προχώρησε και μου είπε πως δεν το κάνει ποτέ. Είχα διαβάσει παλαιότερα πως προχωράει, επομένως μπορεί να το χειρίστηκα λάθος. Να ρωτήσω με την ευκαιρία πάλι πως λειτουργείτε οι πιο έμπειροι. Ξεκινάτε με πετσέτα, εσώρουχα ή όχι και πόσο χρόνο αφήνετε για να κάνετε κρούση; Από την αρχή ή στην πορεία;
 

alogidio21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2013
Μηνύματα
8
Like
1
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια...gia to massageyour senses που εχει παει και η απατη η Ντεζιρε ξερουμε τιποτα;;;
 

Adimassage

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
158
Πόντοι
0
εγω ρε μαγκες την ειχα παρει περιπου πριν ενα μηνα ειχα κ φραπεδια μετα το μασαζ με την Ινα! τωρα  μηπως ετυχε , ειχε ορεξη τι να πω παντως το ζητησα ευγενικα κ δεν αρνηθηκε!
αυτό που αναφέρω εγώ ειναι πριν 3 χρονια και ενω ηξερα οτι προχωραει εστω σε φραπε. Παρενθεση, ειμαι καθαρος και εμφανισημος αν αυτο παιζει καποιο ρολο και επισης δεν την πιεσα, αλλα αφου μου τον ακουμπαγε εστω ΄΄καταλαθος΄΄ της ζητησα αυτο στο τελος. Και ομως δεν... αν αλλαξει κατι δεν μπορω να ξερω απο τοτε.
 

Adimassage

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
158
Πόντοι
0
Φιλε gravity δεν μπορω να σου απαντησω pm. Καποια ρυθμιση εχεις κανει και δεν παιρνεις pm.
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...παίδες η Ίνα που λέτε από το attica μήπως είναι αυτή που όταν ήταν ανεξάρτητη λεγόταν Ιρίνα?
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.413
Κριτικές
16
Like
13.586
Πόντοι
6.515
Αδερφέ gravity σου ξανάζηταω συγνώμη φίλε.Μην το κανεις αυτό.Εδω μέσα σε έχουμε ανάγκη όλοι μας.Μονο για το vip είχα ένσταση και μάλλον την εξέφρασα  άσχημα γιατί έκανα ραντεβού και μου βγήκε ξινό.Εγω το ξεκίνησα αυτό και θέλω να το τελειώσω.Σορρυ ρε αδερφέ.Εσυ βοηθάς πολύ κόσμο.Οπως είπες και εσυ σαυτο έπεσες έξω.Σορρυ.

Μεχρι τωρα ειχαμε δει αγαπουληδες να παρακαλανε κορασιδες για ραντεβου επι πληρωμη
Δεν ειχαμε δει να εκλιπαρουνε μελος
Το bou ειναι μαγικο  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom