Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

sacraver

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
25
Like
20
Πόντοι
0
Οποιος εχει και θελει να μου δωσει πληροροφοροες για Σαντυ-Κικη απο deluxe  στειλτε μου pm
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Από Joy η Έλενα αξίζει. Εμφανισιακά εννοώ γιατί από τα άλλα τίποτα. Extra δεν κάνει αν και μου έχει πει η ίδια μία φορά που της άρεσε ο πελάτης έκανε ξεπέτα. Τώρα αν κάποιος είναι τυχερός και του κάτσει οκ. Πάντως είναι στα δεν όσα χρήματα και να της πεις για extra και απ' ότι κατάλαβα είναι πλουσιοκόριτσο και κάνει την δουλειά αυτή από χόμπυ. Το μασαζ της δεν λέει και τίποτα.
εχει δυο ελενες το joy η μια είναι όπως τα λες όπου γουστάρει κάνει καταπληκτική δούλεια η άλλη επίσης μικρή κάνει σίγουρα καλύτερη δουλεια ..δοκιμασμένα ..
 

poutsa4x4

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2019
Μηνύματα
517
Like
394
Πόντοι
26
εχει δυο ελενες το joy η μια είναι όπως τα λες όπου γουστάρει κάνει καταπληκτική δούλεια η άλλη επίσης μικρή κάνει σίγουρα καλύτερη δουλεια ..δοκιμασμένα ..
Αναφέρομαι στην πιτσιρίκα. Με εμένα είναι στα δεν. Με εσένα προχώρησε?
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
708
Πόντοι
81
Οποιος εχει και θελει να μου δωσει πληροροφοροες για Σαντυ-Κικη απο deluxe  στειλτε μου pm

ΑΠλα Δοκιμασε την εσυ και πες μου..

πολυ καλη αξιζει να τη δοκιμασεις

εγω πηρα ενα πολυ καλο μασαζ κ μετα φραπε Σπεσιαλ ομως...
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Καλησπέρα και από μένα συναγωνιστές.Μιας και έχω καιρό να γράψω τις εμπειριες μου θέλω να πω ότι και ανεξάρτητη κοπέλα να πάρεις θα ζητήσει από 45-65 ευρώ για μια ώρα.Και αυτό μόνο για Μασαζ.Το έχω ψάξει γιαυτο το λέω.Εστειλα σε μια προχτές στο φέισμπουκ και μου απάντησε 65 ευρώ η ώρα και μόνο σε ξενοδοχεία.Μετα έμαθα ότι είναι μόνο για μασαζ.Δεν ξανά ασχολήθηκα μαυτη.Αυτο που ξέρω εγώ είναι ότι οι Κοπελες δουλεύουν 50-50 με τα γραφεία.Οποτε στα 50 ευρώ οι κοπελες κρατάνε τα 25.Βγαλε βενζίνη και ταξί τους μένει κανένα 15ευρω.Στα γραφεία πρέπει να μένουν λιγότερα γιατί μας έχουν γα@@σει στις διαφημίσεις.Και να θες ναγιασεισ δεν μπορείς.Επισης μια φορά που ζήτησα απόδειξη από ένα γραφείο μου έκοψαν κανονικά.Εγω ρε παίδες προτιμώ να έρχεται η κοπέλα στο χώρο μου παρά να πηγαίνω εγώ εκεί.Ειναι πιο Πριβε η φάση και παίζω μπάλα εγώ όπως θέλω.Αυτη δεν είναι η ουσία των κατοικον; Όσο για τα υπόλοιπα συμφωνώ απόλυτα για Σαντυ ντελουξ ότι είναι τούμπανο.Αυτη την Αφροδίτη από Τζοι ψάχνω και εγώ καμία βδομάδα.Εκανε φιλος και μου πε να μην τη χάσω.Την εχω δει σε φωτογραφία στο viber και είναι οπλοπολυβόλο.Μιας και έχω μείνει πίσω τον τελευταίο καιρό από καινούργιες οποία πληροφορία ευπρόσδεκτη.Εγω καινούργια που δοκίμασα και ήταν καλή Λυδια από ντελουξ.
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
708
Πόντοι
81
πειτε μου απο Deluxe ποιες κανουν τσιμπουκια H FootJob ?
 

nnngeorge

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα, έχει πάρει κάνεις δίδυμο από deluxe. Πχ Χρύσανα Λένα που διαφημίζουν στην σελίδα η κάποιο άλλο ; Αξίζει ;
Παρακαλώ απάντηση με pm
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Καλησπέρα, έχει πάρει κάνεις δίδυμο από deluxe. Πχ Χρύσανα Λένα που διαφημίζουν στην σελίδα η κάποιο άλλο ; Αξίζει ;
Παρακαλώ απάντηση με pm

Τι ταίριασμα είναι αυτό που πας να κάνεις τύπε μου; Διάβασε λίγες σελίδες πίσω και θα καταλάβεις ότι πρέπει να κρατήσεις την Χρυσάννα, αλλά να αντικαταστήσεις τη Λένα...
 
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
20
Like
18
Πόντοι
0
καλημέρα φιλοι..διαβαζω καιρο το site..ηρθε λοιπον ο καιρος να γραφτω..κακως δεν το εχω κανει ηδη..
ζητω τα φωτα σας σε μια γενικη ερωτηση.. πως εμπυστευεστε να πατε σε καποια που εχει δικο της χωρο
αν δεν υπαρχουν εδώ κριτικες εδώ? και μια πιο συγκεκριμενη διαβασα σελιδες πισω και δεν βρηκα κατι.. με εκανε add στο φβ
μια αννα από καλλιθεα μασαζ. ξερουμε κατι?? ευχαριστω εκ των προτερων
 

enterpreneur

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
30
Like
345
Πόντοι
1.505
Ντεριάνα απο τζοι έχει δοκιμάσει κανείς? Φαίνεται πολύ ομορφούλα.
 

gravitygr(1)

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2020
Μηνύματα
255
Like
708
Πόντοι
81
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΖΩΗ
απο Deluxe

Ζηταει 50 ευρω εξτρα , δηλαδη 100Ε Συνολο
για Μασαζ + Απλο Παιξιμο με το χερι

ΕΛΕΟΣ

Πηρε ο κολλητος μου χθες τη ζωη που ειναι Νεα στ Deluxe

Εγω στη θεση του θα εκανα φασαρια στο γραφειο !!

50 ευρω εξτρα για παιξιμο ΕΛΕΟΣ ΝΤΡΟΠΗ

Δεν εχει φωτο στο  σαιτ , μεσα απ το viber την εστειλαν

Ουτε μπλουζα εβγαλε , ουτε τομ αφησε να την αγγιξει και ζηταγε τοσα λεφτα
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2017
Μηνύματα
142
Like
52
Πόντοι
1
Καλησπέρα!!
Γνωρίζει κάποιος για μια σελίδα στο fb
Massage4you
Όχι την γνωστό site!!! το συγκεκριμένο όπως το ανέβασα γραφετ στην αναζήτησή.
Αν έχει κάποιος εμπειρία και θέλει να πει καμία
Ευχαριστώ!!!
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1

Δεν κρατήθηκα ρε φίλε . Οφείλω να σου πω αν πάρεις τη ΜΑΡΙΑ και αντέξεις θα είσαι ήρωας.
Όπως και πολλές που αναφέρονται είναι ο ΟΡΙΣΜΟΣ της ξεπετας ή της προσπάθειας αισχροκερδιας .
Δεν έχουν να προσφέρουν τίποτα . Ούτε μασάζ , ούτε τίποτα περισσότερο.
Η ΖΩΗ που αναφερεσαι επίσης ήταν στο athens για πολύ καιρό.
 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom