Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (5 μέλη και 34 επισκέπτες)

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.765
Πόντοι
1.196
Νεες φωτος στο deluxe και παιρνω αμεσως την ευγενεστατη τηλεφωνητρια να ενημερωθω τι και πως..με τα πολλα κλεινω νεα θεραπευτρια με το ονομα καρινα αφου  ηταν η μονη διαθεσιμη..δωματιακι στο γνωστο ξενοδοχειο στην συγγρου κ ανεβαινει πανω με ενα τζινακι κολητο ενα κουκλι χαμογελαστο με απιστευτη διαθεση.τρομερη στη παρεα της παρα παρα πολυ καλο μασαζ και προχωραει κανονικα η συνεδρια με τα παρελκομενα..απο τισ καλυτερες θεραπευτριες του deluxe μου εφτιαξε την διαθεση.σειρα εχει η σαντυ κικη διαβαζω καλες κριτικες απο συναδελφους.
εγώ πήρα τη Ρούλα.
Δε βρήκα άλλη τώρα νωρίς το απόγευμα.
Μετά τη δουλειά στα καπάκια μασαζακι για χαλάρωση.
άψογο μασάζ σε όλο το σώμα.επαγγελματικο.
Στο τέλος είχε και γλυκό....
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.621
Κριτικές
99
Like
5.153
Πόντοι
4.280
Νεες φωτος στο deluxe και παιρνω αμεσως την ευγενεστατη τηλεφωνητρια να ενημερωθω τι και πως..με τα πολλα κλεινω νεα θεραπευτρια με το ονομα καρινα αφου  ηταν η μονη διαθεσιμη..δωματιακι στο γνωστο ξενοδοχειο στην συγγρου κ ανεβαινει πανω με ενα τζινακι κολητο ενα κουκλι χαμογελαστο με απιστευτη διαθεση.τρομερη στη παρεα της παρα παρα πολυ καλο μασαζ και προχωραει κανονικα η συνεδρια με τα παρελκομενα..απο τισ καλυτερες θεραπευτριες του deluxe μου εφτιαξε την διαθεση.σειρα εχει η σαντυ κικη διαβαζω καλες κριτικες απο συναδελφους.
την ανεβασαν στο fb προχωραει μεχρι που ;
 

kmitsaras

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
10
Like
46
Πόντοι
10
Έχει πάρει κανείς Λόλα από osmose; Φαίνεται δυνατό μωρό.
 

arfo35

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
46
Πόντοι
0
εχθες πηρα λολα απο osmose.στο σπιτι μου. χαλια μασαζ, ωραια κοπελιτσα φαινεται για 20 αλλα ειναι 28. μικροκαμωμενη.πρωτη φορα επερνα μασαζ στο σπιτι ηθελα να δοκιμασω.το μετανιωσα. χαλια μασαζ οπως ειπα, και μου ζητησε επιπλεον 20 ευρω........ καταλαβαινεται !! αν ηταν πιο ζεστη η συμπεριφορα της θα της τα εδινα. σταματησα εκει δεν πηρα. ηθελα να φυγει κιολας μετα. δεν την αφησα. της ειπα να συνεχισει το μασαζ μεχρι τελους. το εκανε και εφυγε στην ωρα της.αυτα απο μενα.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.555
Κριτικές
31
Like
3.887
Πόντοι
5.595
εχθες πηρα λολα απο osmose.στο σπιτι μου. χαλια μασαζ, ωραια κοπελιτσα φαινεται για 20 αλλα ειναι 28. μικροκαμωμενη.πρωτη φορα επερνα μασαζ στο σπιτι ηθελα να δοκιμασω.το μετανιωσα. χαλια μασαζ οπως ειπα, και μου ζητησε επιπλεον 20 ευρω........ καταλαβαινεται !! αν ηταν πιο ζεστη η συμπεριφορα της θα της τα εδινα. σταματησα εκει δεν πηρα. ηθελα να φυγει κιολας μετα. δεν την αφησα. της ειπα να συνεχισει το μασαζ μεχρι τελους. το εκανε και εφυγε στην ωρα της.αυτα απο μενα.


Κοινό κόλπο του 90% αυτων των κοριτσιων (ακομη και αυτων με θετικα σχολια) ειναι οτι μπαινουν στο δωματιο με φουρια, δηθενα ταχα μου οτι βιαζονται, οτι κατι τους ετυχε κλπ, με απωτερο σκοπο να σε αγχωσουν και να σε ξεπεταξουν γρηγορα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: arfo35

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.176
Like
226
Πόντοι
36
Καί πόσο κόστισε ο φραπές???
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.176
Like
226
Πόντοι
36
Βγάζει κανένα ρούχο η έτσι κάθεται???
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
687
Like
460
Πόντοι
26
Απλά εγώ είμαι ανυπόμονος ,και ξενερώνω μετα..
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.176
Like
226
Πόντοι
36
αρα θα πρέπει να καταθέσεις αρκετα,μέχρι το επιθυμητό αποτέλεσμα....
 

ntitzerio8

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2020
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
μακρια απο τετοια, μια περιουσια για το τιποτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: arfo35

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
592
Κριτικές
12
Like
2.586
Πόντοι
736
Να κάνω μια ερωτηση
η gonzalez από το Joy είναι η Ντεζιρέ που δούλευε στο deluxe?
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
203
Like
125
Πόντοι
1
Μπορώ να έχω πληροφορίες για Καρίνα από Ντελουξ σε pm ευχαριστώ
 

nikos.thessaloniki

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
98
Like
165
Πόντοι
0
υπάρχει κάποιος που να ξέρει σίγουρα γιατί πέρυσι ένας φίλος μου συναντήθηκε με την Ντεζιρε και μου είπε τα χειρότερα
Είναι η Ντεζιρέ...ζητάει 200 για penetration χαχαχαχαχα έτσι μου είπε!!!!
και έφαγε πόρτα!!!
Πρόσφατη εμπειρία...Δανάη...ωραίο καινούριο βυζάκι...τρίψιμο χάδι όχι κάτι καλό αλλά παίξιμο σούπερ...αυτά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom