Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
ΚΑλησπερα. Θα ηθελα να ρωτήσω πως χειρίζεστε σε γραφειο κατ οίκον
μασάζ κ Για οτιδήποτε αλλο έξτρα; Ρωτάς κατευθείαν γραφειο η οταν έρθει η κοπελα ρωτάς εκείνη; Δεν ξερω τι φαςη παιζει κ σκεφτομαι πως θα ρωτήσεις σε γραφειο; Μην πέσει κανενα κράξιμο. Οποίος εχει εμπειρία κ θέλει ας βοηθήσει η εδω η σε πμ. Ευχαριστω!
Εννοείται απευθείας στην κοπέλα.. Συγχωρείσαι φυσικά επειδή είσαι νέος. Καλή αρχή αδελφέ!
 

nikolakis1994

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
20
Like
4
Πόντοι
0
Καλημερα σε ολη την παρεα στο joy υπαρχει ελενη και ελενα ποια απο τις δυο κν κατι παραπανω;
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
401
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
1
Παιδες αξιζει να κλεισω με αλεξανδρα απο ντελουξ; Εχω ακουσει διαφορα αλλα δεν ξερω τι ισχυει. Μπορει καποιος να δωσει καμια πληροφορια;
 

homersimpson

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2014
Μηνύματα
18
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, αν έχει κάποιος πληροφορίες για yourmassage ας κάνει τον κόπο να μου στείλει ένα pm. Μέχρι τώρα στο συγκεκριμένο δεν είχα καμία τύχη. bill σου στέλνω pm.
 

P_G88

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2012
Μηνύματα
125
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
1
Καμία μιλφ για μασάζ με φραπέ (ή και σεξ) σπίτι μου μέχρι 60€ όλα
 

arfo35

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
46
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Επειδή σκέφτομαι να πάρω μασαζακι στο σπίτι την νίκη από osmose massage που έχω διαβασει κάποια ποστ εδώ μέσα θα ήθελα αν κάποιος συναγωνιστής μπορεί να μου δώσει περισσότερες πληροφορίες σε π.μ. εννοείται  ευχαριστώ!
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
687
Like
460
Πόντοι
26
Καλησπέρα σε όλους. Επειδή σκέφτομαι να πάρω μασαζακι στο σπίτι την νίκη από osmose massage που έχω διαβασει κάποια ποστ εδώ μέσα θα ήθελα αν κάποιος συναγωνιστής μπορεί να μου δώσει περισσότερες πληροφορίες σε π.μ. εννοείται   ευχαριστώ!

καλητερα να παρεις καποια άλλη...
όχι ότι δεν,αλλα δεν θα σ αρεσει..
ότι καταλαβες,καταλαβες  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.555
Κριτικές
31
Like
3.887
Πόντοι
5.595
Joy massage εμπειρια : τραγικη...πληροφοριες σε pm. Γενικα : μαυρο στα κουτοπονηρα μπαζακια.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
εχουν βρει και τα κανουν φιλε
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.085
Κριτικές
8
Like
2.874
Πόντοι
736
H συγκεκριμενη πηρε τα αρχιδια μου και εφυγε μεσα στα νευρα :cheesy:
τωρα μιλας σωστα φιλε!!! δηλαδη δεν εκανες καθολου ραντεβου και την εδιωξες? τι παιχτηκε ακριβως?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Έχει κάποιος συναγωνιστής εμπειρία από τη Βάσια στο velvet
Απάντηση με πμ
Ευχαριστώ εκ των πρπτερων
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Νεες φωτος στο deluxe και παιρνω αμεσως την ευγενεστατη τηλεφωνητρια να ενημερωθω τι και πως..με τα πολλα κλεινω νεα θεραπευτρια με το ονομα καρινα αφου  ηταν η μονη διαθεσιμη..δωματιακι στο γνωστο ξενοδοχειο στην συγγρου κ ανεβαινει πανω με ενα τζινακι κολητο ενα κουκλι χαμογελαστο με απιστευτη διαθεση.τρομερη στη παρεα της παρα παρα πολυ καλο μασαζ και προχωραει κανονικα η συνεδρια με τα παρελκομενα..απο τισ καλυτερες θεραπευτριες του deluxe μου εφτιαξε την διαθεση.σειρα εχει η σαντυ κικη διαβαζω καλες κριτικες απο συναδελφους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom