Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)

Adimassage

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
158
Πόντοι
0
Έφαγα άκυρο από art για συνάντηση σε ξενοδοχείο ημιδιαμονης...
 
  • Like
Αντιδράσεις: zelm21

nikoszer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2017
Μηνύματα
65
Like
52
Πόντοι
0
Καλησπερα, συνεδρια με Χριστινα απο deluxe, ευγενικο μιλφοειδες, καλο μασαζ, ασχολειται μαζι σου και απλος 2ος γυρος με κατι εξτρα. Για μια φορα οκ. Πληροφοριες για osmose για κανενα στανταρακι ψαχνω. Οποιος θελει pm ευπροσδεκτα.
δεν βλεπω να  υπαρχει χριστινα στο deluxe, εισαι σιγουρος?  παλια υπηρχε μια αλλα δεν ηταν μιλφοειδες οπως γραφεις και ειχε ενδιαφερων η φαση.
 

nikpapa23

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
Συγκεχυμενες οι πληροφοριες για το καταστημα.Αν και ειναι σιγουρο οτι γινεται το κατι παραπανω σε γενικες γραμμες.Θα σου ελεγα να κανεις μια δοκιμη οπως σκοπευω κι εγω.Απο τη μια υπαρχουν οι μοναχοφαηδες που δε θελουν να πουν κι απο την αλλη ο καθενας μπορει να τυχει διαφορετικης μεταχειρισης..καλως η κακως
Τους μοναχοφαηδες απο την μια δεν μπορω να τους κατηγορησω γιατι μπορει να βρηκαν με κοπο και χρημα καποια, οποτε το βλεπουν ετσι και καλα κανουν απο την πλευρα τους.Με λιγα λογια πιστευω ολοι δικιο εχουν και οι μοναχοφαηδες λογω επενδυσης χρηματος και χρονου αλλα και οι υπολοιποι επειδη η γνωση πρεπει να μοιραζεται.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.676
Like
8.537
Πόντοι
1.056
Ερωτηση προς εμπειρους και..περπατημενους.Εχετε να προτεινετε καποιο χοτελ που θα μπορουσα να κανονισω για μασαζ; Στο σπιτι αρκετα δυσκολο να βρω ευκαιρια και ειδικα με τις..βλεψεις που εχω  :P Ο,τι πιο ευκολα προσβασιμο με μεσα και οικονομικο φυσικα ειναι ευπροσδεκτο
Το Bill, στο κεντρο. 150 μετρα με τα πόδια από το σταθμό μετρό Μεταξουργείο.
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Δεν ειναι στο site, απο viber μονο. Δε λεω τη χρυσαννα
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπέρα,

Επιστροφή στην πόλη μετά από καιρό ... και είπα να χαρίσω λίγη απόλαυση στον εαυτό μου ... Μιας και έχω να δω τι παίζει πάνω από έναν χρόνο  τι καλό προτείνετε ?

Παλιά είχα πάρει αρκετές φορές απο deluxe, yours, με καλό μασαζ αλλα και τις εξτρά υπηρεσίες ...
 

xlm

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
1.608
Κριτικές
78
Like
7.413
Πόντοι
17.436
Ερωτηση προς εμπειρους και..περπατημενους.Εχετε να προτεινετε καποιο χοτελ που θα μπορουσα να κανονισω για μασαζ; Στο σπιτι αρκετα δυσκολο να βρω ευκαιρια και ειδικα με τις..βλεψεις που εχω  :P Ο,τι πιο ευκολα προσβασιμο με μεσα και οικονομικο φυσικα ειναι ευπροσδεκτο
Πριβε μπιλ.για κεντρικα δηλαδη μεταξι με μετρο.
Μετα πριαμος στο παγκρατι αλλα θελει περπατημα απο τον ευαγγελισμο.
Δε μου ερχεται κατι αλλο.
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Έχεις κάποιος να προτείνει κάτι για μασαζάκι κατοικον? θέλουμε βυζάρες και ωραίο φραπεδάκι...δεν με νοιάζει το κόστος...πληρώνω όσο να ναι αρκεί να ναι καυλωτικό το μασάζ και εκτόνωση
 

panko123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
61
Like
276
Πόντοι
20
Καλησπερα, συνεδρια με Χριστινα απο deluxe, ευγενικο μιλφοειδες, καλο μασαζ, ασχολειται μαζι σου και απλος 2ος γυρος με κατι εξτρα. Για μια φορα οκ. Πληροφοριες για osmose για κανενα στανταρακι ψαχνω. Οποιος θελει pm ευπροσδεκτα.

Υπαρχει Χριστινα. Το μασαζ ηταν το καλυτερο που μου εχουν κανει (με διαφορα). Για τα υπολοιπα, οτι λεει ακριβως ο φιλος.
 

panko123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
61
Like
276
Πόντοι
20
Έφαγα άκυρο από art για συνάντηση σε ξενοδοχείο ημιδιαμονης...

Εχω παρει απο art σε ημιδιαμονης (στο Bill), με μια κοπελα που δεν υπαρχει πλεον στο site και δεν θυμαμαι το ονομα της.
Μονο μασαζ και μαλιστα με πετσετα :/
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
  • Like
Αντιδράσεις: zelm21

Zewasoft

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
71
Like
58
Πόντοι
0
Θα είχε ενδιαφέρον να ανέφερε ο καθένας με ποια κοπέλα  ήταν η καλύτερη εμπειρία τ σε μασαζ. Χωρίς λεπτομερείς απλά ποια κοπέλα . Δεν νομίζω έτσι να καίνε τις κοπέλες τι λέτε ;
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
8
Like
2.904
Πόντοι
736
και με το να πουμε ενα ονομα τι θα αλλαξει? Ποσο μαλλον οταν αυτο δεν προσδιοριζεται και χρονικα :think:
 

PANTHERS3M

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
περιμενω Χρυσανα ξερεισ κανεις τι και πως
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.765
Πόντοι
1.196
Παίδες απο velvet καποιες που εχει στο σαιτ του ξερει κανεις τπτ?
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.496
Κριτικές
21
Like
6.863
Πόντοι
6.745
40 Χρόνη με χώρο στη νέα Ιωνία. Νομίζω ότι είχε κ αγγελίες κ στη xe. Δεν είναι το target group μου αρα δεν ασχολήθηκα περαιτέρω, μόνο στο τηλ μιλήσαμε
για την μαυρουλα,αναφερεσαι?
 

nikoszer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2017
Μηνύματα
65
Like
52
Πόντοι
0
Θα είχε ενδιαφέρον να ανέφερε ο καθένας με ποια κοπέλα  ήταν η καλύτερη εμπειρία τ σε μασαζ. Χωρίς λεπτομερείς απλά ποια κοπέλα . Δεν νομίζω έτσι να καίνε τις κοπέλες τι λέτε ;
για μασαζ μασαζ νομιζω οτι η καλυτερη που μου εχει κανει ειναι με διαφορα η νεκταρια του beverly και μια milana ποιο παλια απο το your massage
για τα υπολοιπα ....
 

GiorgisPap

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2019
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Κύριοι γνωρίζει κάποιος την Λυδία;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom