Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

Kr_29

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2017
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
Πλέον άνοιξαν και χώρο στην Ν.Ιωνία είδα στο site..Αξίζει πιστεύω μία επίσκεψη..Θα ενημερώσω σύντομα..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
καλημερα ! σκεφτομαι για μασαζ και happy ending (εστω φραππε..)στον χωρο μου....κάποιος βοήθεια απο εμπειρια του ;
 

roky72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2014
Μηνύματα
96
Κριτικές
15
Like
378
Πόντοι
290
η "γνωστή" erica popescou
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.911
Like
4.785
Πόντοι
1.706

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
Vandon , πριν απο κανα μηνα τους εστειλα ενα μηνυμα για ραντεβου , ακομα περιμενω την απαντηση.....
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Και οι φωτο είναι σαν την παλιά διαφήμιση... last year!!!
Απο υπηρεσιες ομως; Ισχυριζεται πως ειναι φυσικοθεραπευτης, αρα ισως κανει καλο μασαζ... Για πειτε οσοι ξερετε
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
623
Like
1.240
Πόντοι
206
Απο υπηρεσιες ομως; Ισχυριζεται πως ειναι φυσικοθεραπευτης, αρα ισως κανει καλο μασαζ... Για πειτε οσοι ξερετε

Έχουν γράψει αρκετά άτομα για την κυρία. Τελευταία κριτική δες παρακάτω :


απάντηση #555
 

alitirioss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2012
Μηνύματα
11
Κριτικές
12
Like
332
Πόντοι
290
Επιστροφή στο άθλημα μιας και μεχει φάει η δουλειά εδώ και καιρό..διαβάζω προσεχτικά το θρεντ αλλά μετά λύπης μου διαπιστωνω ότι οι υπηρεσίες της ξεπετας και το ανύπαρκτο μασαζ κυριαρχεί παντού..επιστροφή στο στανταρακι Μου deluxe massage και επικοινωνία με τη Φιλη στο τηλέφωνο η οποία με ενημερώνει για νέες αφήξεις ενχωριες..δύσκολη απόφαση και τελικά καταλήγω με Άντζελα και Ρουλα..και τα μυαλά στα κάγκελα..συν όλα απόλαυσα ενα εκπληκτικό μασαζάκι..πολύ καλή δουλεια για μένα συνεχίζει να είναι νούμερο 1 σε επικοινωνία και υπηρεσίες..να περνάμε ωραία συναγωνιστές..

Αδερφέ δεν υπάρχει στο deluxe ουτε Αντζελα ούτε Ρούλα... αν υπήρχαν φαουλ να δινετε τα ονόματα γιατι τα καίτε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: otipos

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom