Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

evilangel

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2018
Μηνύματα
23
Κριτικές
3
Like
63
Πόντοι
0
Το γιαγιουδι φαινεται πολυ καλο  :grin:
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
112
Like
82
Πόντοι
1
Η Άσπα είναι πολύ καλή κοπέλα, κάνει πολύ καλό μασάζ αλλά κατά τη γνώμη μου τίποτα παραπάνω. Αν κάποιον τον ενδιαφέρει πιο πολύ το μασάζ παρά η συνέχεια, αξίζει να την πάρει, αλλιώς ας προσπεράσει.
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
112
Like
82
Πόντοι
1
το osmosse δουλευει κανονικα
συναντηση με Ελενα.
αρκετα "απλα" τα πραματα. εκανα απλο προγραμμα με 50.
μασαζ μετριο εως ανυπαρκτο.
κατι που δε μ αρεσει, οποτε δεν θα ξαναπαρω.
Εμένα γιατί μου φαίνεται ότι κράτησαν τα ίδια ονόματα και άλλαξαν τις φωτογραφίες; Η Έλενα βέβαια είναι καινούρια, αλλά τα υπόλοιπα ονόματα είναι τα ίδια με αυτά που υπήρχαν πριν, μέχρι και της Μάγιας. Κάτι περίεργο παίζει.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.051
Like
2.910
Πόντοι
456
Εμένα γιατί μου φαίνεται ότι κράτησαν τα ίδια ονόματα και άλλαξαν τις φωτογραφίες; Η Έλενα βέβαια είναι καινούρια, αλλά τα υπόλοιπα ονόματα είναι τα ίδια με αυτά που υπήρχαν πριν, μέχρι και της Μάγιας. Κάτι περίεργο παίζει.
Σωστός προβληματισμός ,αυτό δε και με την Μάγια είναι και λίγο μακάβριο.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.576
Κριτικές
190
Like
48.354
Πόντοι
41.443
Καλησπέρα στην παρέα.

Ψάχνω καλό μασάζ με δικό της χώρο και εκτόνωση ή σεξ στο τέλος. Κατά βάση ψάχνω κάτι αντίστοιχο με τη Στεφανια. Σε τιμή και υπηρεσίες. Παίζει κάτι αυτήν την περίοδο? Αν ξέρει κάποιος ας πει εδώ ή με pm.

Ευχαριστώ προκαταβολικά

για ψαξε εδω στο νημα αυτο,για την Ειρηνη στο Κολωνακι.
ειχα παει πριν δυο χρονια περιπου στο χωρο της,μπορει και παραπανω. απο μασαζ ηταν κορυφαια,στο β μερος μετρια ομως.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
για ψαξε εδω στο νημα αυτο,για την Ειρηνη στο Κολωνακι.
ειχα παει πριν δυο χρονια περιπου στο χωρο της,μπορει και παραπανω. απο μασαζ ηταν κορυφαια,στο β μερος μετρια ομως.

λεπτομέρειες συναγωνιστή???
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.576
Κριτικές
190
Like
48.354
Πόντοι
41.443
λεπτομέρειες συναγωνιστή???

δεν ξερω αν ισχυει ακομη. εχω να παω απο τοτε.
τα εχω γραψει εδω στο νημα. εχω βαλει πληρες ρεπορταζ.
στην Μαντζαρου ηταν.
ασε μη μου την ξαναπει. ψαξε στο ψαχτηρι του σαιτ και θα τα βρεις ολα
 

dimiboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2013
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
καλη σας μερα φιλοι και συναγωνιστες επειδη εχασα το τηλεφωνο μου με αποτελεσμα να χαθουν και τα τηλ απο τα κοριτσια μας μηπως μπορει καποιος να μου στειλει το τηλ της Ναντιας της λαδοκορης κοντουλα ξανθια κινειται συνηθως μεταξουργειο Bill  και prive  σας ευχαριστω!!!
 

Agamitor

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
269
Like
138
Πόντοι
1
Ξερει κανεις αν η Γιουλη παιζει ακομα? "Γιουλη-Γλυφαδα"
 

stereo

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
423
Κριτικές
13
Like
587
Πόντοι
3.230
Μακριά έχω γράψει κριτική στο μασάζ με δικό τους χώρο.. παίζει με δύο τηλεφωνικά νούμερα αυτές οι φωτογραφίες είναι πιο καινούργιες η παλιές που είχα δει εγώ ήταν 10 κιλά κάτω.. καλύτερα βγες στην εξώπορτα του σπιτιού σου πετά 40 ευρώ.. καλύτερα θα περάσεις από το να τρέχεις στην κυψέλη
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.382
Πόντοι
34.612
Μακριά έχω γράψει κριτική στο μασάζ με δικό τους χώρο.. παίζει με δύο τηλεφωνικά νούμερα αυτές οι φωτογραφίες είναι πιο καινούργιες η παλιές που είχα δει εγώ ήταν 10 κιλά κάτω.. καλύτερα βγες στην εξώπορτα του σπιτιού σου πετά 40 ευρώ.. καλύτερα θα περάσεις από το να τρέχεις στην κυψέλη

Thanks :hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: stereo

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
Δεν ανοιγει το γαμω λινκ

Μάλλον την κατεβάσανε.. Κάτι φρέκσα κοριτσάκια ήταν αλλά στο viber η φωτογραφία ήταν απο εναν 70αρης και μία 65αρα δίπλα δίπλα και ένα τοπίο απο πίσω!
 

tsitsinoua-48-

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
154
Πόντοι
281
σημερινη συνεδρια με Αννα απο σταρ μασαζ.....η παλια βικτωρια του οσμοσε...και ο νοων νοειτω....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom