Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
73
Like
7.975
Πόντοι
24.436
Τρικυμία εν κρανίο . Ούτε εσύ καταλαβαίνεις τ γράφεις . Τα έχασες φαίνεται. Δεν ξέρω τι ρόλο βαράς πάντως έχεις πάρει στο λαιμό σου 5 παίκτες που γνωρίζω εγώ +1 ακόμα που μου έστειλε τώρα pm. Ας δουν λίγο το θέμα οι διαχειριστές. Εγώ θα σου κάνω αναφορά. Από τα 36 μηνύματα τα 30 είναι για το deluxe και επιμένεις να καις τα κορίτσια. Το σημαντικότερο είναι ότι πάει κόσμος και αφήνει τα λεφτά του τζάμπα. 
Εμένα πάντως οι πληροφορίες του γκρεγκορ με βοήθησαν
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
152
Like
200
Πόντοι
21
Ναι...έτσι...ποια κοπελλα πηρα εγω κι ο φίλος μου. Εδω ολα δημοίως...τοσο μαλάκες εισαστε. Ολα τα ονόματα εδω.
Τοσο απελπιστικά χαμένοι. Στοιχιώδη ευαισθησία και σεβασμο...Ολα εδω να τα γραφετε. Δημοσίως. Και οι διαχειριστές σάς αφηνουν. Τέλεια.Αφου είναι ανόητοι εδω μέσα τωρα το πήρες χαμπάρι εσυ;
 

Atrotos20

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
152
Like
200
Πόντοι
21
αφου ειναι ανόητοι εδω μέσα τι ψάχνεις να βρεις.Βρίσκουν κάτι καλό το καίνε πλακώνουν ολοι οι κλαρινογαμπροι και τέλος...
 

Amartwlos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2007
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
Παλικάρια την εξής ερώτηση/παράκληση απο μένα.
Μπορει να προτείνει κάποιος ποια έρχεται κατοικον και κάνει πραγματικά καλό μασάζ με μόνο φραπέ στα 30€ ας πουμε μάξιμουμ;; Ανεξαρτήτως εμφάνισης... (μη τρομάξω όμως..)
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Προσφατη συναντηση  με μιραντα  "βραζιλιανα". Ομορφη κοπελα, ψηλη ωραιο σωμα με βυζαρες. Ευχαριστη παρουσια, καλο κοριτσι, λιγο μαγκωμενη. Μαλλον δεν το εχει παρει αποφαση ακομα οτι ασχολειται με το "μασαζ". Αξιοπρεπης πιπα τελειωτικη και συμπαθητικο σεξακι, οχι αξιομνημονευτο. Η σχετικα χαμηλη τιμη (70 ευρω) με κανει να θελω να ξαναδοκιμασω για να σχηματισω πληρη αποψη για τις υπηρεσιες  της. Το μασαζ παντως το κατεχει, ηταν ωραιο και χαλαρωτικο.
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.922
Like
4.795
Πόντοι
1.706
Προσφατη συναντηση  με μιραντα  "βραζιλιανα". Ομορφη κοπελα, ψηλη ωραιο σωμα με βυζαρες. Ευχαριστη παρουσια, καλο κοριτσι, λιγο μαγκωμενη. Μαλλον δεν το εχει παρει αποφαση ακομα οτι ασχολειται με το "μασαζ". Αξιοπρεπης πιπα τελειωτικη και συμπαθητικο σεξακι, οχι αξιομνημονευτο. Η σχετικα χαμηλη τιμη (70 ευρω) με κανει να θελω να ξαναδοκιμασω για να σχηματισω πληρη αποψη για τις υπηρεσιες  της. Το μασαζ παντως το κατεχει, ηταν ωραιο και χαλαρωτικο.
Που την βρισκουμε μαν;
Ειναι η αδελφη της Καρολινας η ασχετο;
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
Προσφατη συναντηση  με μιραντα  "βραζιλιανα". Ομορφη κοπελα, ψηλη ωραιο σωμα με βυζαρες. Ευχαριστη παρουσια, καλο κοριτσι, λιγο μαγκωμενη. Μαλλον δεν το εχει παρει αποφαση ακομα οτι ασχολειται με το "μασαζ". Αξιοπρεπης πιπα τελειωτικη και συμπαθητικο σεξακι, οχι αξιομνημονευτο. Η σχετικα χαμηλη τιμη (70 ευρω) με κανει να θελω να ξαναδοκιμασω για να σχηματισω πληρη αποψη για τις υπηρεσιες  της. Το μασαζ παντως το κατεχει, ηταν ωραιο και χαλαρωτικο.
είναι αυτό το μάγκωμα που έχει και με κάνει και μένα να θέλω να την ξανασυναντήσω
μήπως την επόμενη φορά είναι πιο χαλαρή
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
Ενταξει..δεν μπορεις να τα εχεις ολα σε αυτη τη ζωη
ήταν καλή περίπτωση η Γιούλη και για ένα λόγο παραπάνω
διότι έσπαγε την αγορά προς τα κάτω με τις τιμές της
2 μπαλάκια με πρωκτικό στα 50 ευρώ δεν το βρίσκεις σήμερα
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
είναι αυτό το μάγκωμα που έχει και με κάνει και μένα να θέλω να την ξανασυναντήσω
μήπως την επόμενη φορά είναι πιο χαλαρή

Ναι, ειναι λιγο χαμηλοβλεπουσα!!! Κι εγω πιστευω οτι τη δευτερη φορα θα λυθει και θα ειναι καλυτερη. Μου ειπε παντως να την ξαναπαρω τηλεφωνο συντομα!!!
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
Ναι, ειναι λιγο χαμηλοβλεπουσα!!! Κι εγω πιστευω οτι τη δευτερη φορα θα λυθει και θα ειναι καλυτερη. Μου ειπε παντως να την ξαναπαρω τηλεφωνο συντομα!!!
ίσως να μην θέλει στρατιές γαμιάδων αλλά λιγότερους και τακτικούς
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
574
Κριτικές
21
Like
1.178
Πόντοι
1.076
ίσως να μην θέλει στρατιές γαμιάδων αλλά λιγότερους και τακτικούς

εμενα στο τηλεφωνο οταν ρωτησα για προγραμματακι,μου ειπε μονο μασαζ...
δεν πιεσα βεβαια παραπανω για να μην γινουμε κ ρομπα.
την επομενη φορα που θα μιλησω,θα ρωτησω κ βλεπουμε,αφου λετε οτι η κοπελα το προσφερει..
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
Ε ειπαμε, δεν ειναι πουτανα η κοπελα, θεραπευτρια ειναι!!!
είναι πάρα πολλές που δεν θέλουν να το παραδεχτούν γιαυτό και επιμένουν να κρύβονται πίσω από το μασάζ
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.423
Κριτικές
10
Like
2.294
Πόντοι
1.720
εμενα στο τηλεφωνο οταν ρωτησα για προγραμματακι,μου ειπε μονο μασαζ...
δεν πιεσα βεβαια παραπανω για να μην γινουμε κ ρομπα.
την επομενη φορα που θα μιλησω,θα ρωτησω κ βλεπουμε,αφου λετε οτι η κοπελα το προσφερει..
όταν ξαναμιλήσεις και αφού έχεις σκοπό να την συναντήσεις καλό είναι να της ξεκαθαρίσεις τι θες
για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom