Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)

fotis1974

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
268
Like
307
Πόντοι
21
Για θυμιστε μου... με το μιλφακι  τι παιζετε  .... (αστερακια αφρονταιτ.κλαμπ -λατινικα)  :hi:
Καλημερα. Δεν εχω βρεθει με την κυρια αλλα εχω κρατησει μια κριτικη συμπολεμιστη, τρια χρονια πριν αν θυμαμαι καλα και στην παραθετω αυτουσια. Τοτε δεν ειχε το προγραμμα ερωτικη επαφη.

"Όποιος έχει τα λουμπάκα του μπορεί να την επισκευθεί, σε 3-4 το πολύ 5 συνεδρίες θα τον έχει κάνει περδίκι, από κει και πέρα το πολύ κάνα φραπεδάκι με +10€, αλλά απ'ότι κατάλαβα κι αυτό δεν γουστάρει να το κάνει. Από εμφάνιση είναι ψηλή νταρντανογυναίκα με πιασίματα, θα την έλεγα ασχημούλα αλλά για μένα δεν έχει σημασία γιατί γενικά την βρίσκω ντε-καβλέ, οπότε το τελευταίο  που ήθελα ήταν να την πηδήξω.
Θα μου πείτε τότε γιατί πήγα, μα από περιέργια βέβαια, ήθελα να δω με 30€ τι παίρνω,
λοιπόν πήρα μιας ώρας αξιόλογο μασάζ για τα λουμπάκα μου 
και ναι για 30€ θα ξαναπάω μόνο και μόνο για το μασάζ.
ΥΓ. Η αλήθεια είναι πως την έχει την μούρλα της,αλλά δεν πιστεύω να κινδυνεύουμε 
ΥΓ2.ΠΡΟΣΟΧΗ ψάχνει απεγνωσμένα άντρα να παντρευτει "

Ελπιζω να βοηθησα.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.931
Κριτικές
37
Like
2.839
Πόντοι
1.446
Η πρώτη είναι Κορεάτισα μιλφαρα με χαλια προσωπο. Απο μασαζ λιγα πράγματα και στο τελος φραπεδακι
Η τρίτη οι γνωστές σαύρες της Κυψέλης στην οδό Ωλένου. Ούτε που να το σκέφτεσαι...χαχαχα

ευχαριστώ συναγωνιστή για τις infos...

από σώμα όμως τί λεει?
δε θα την παντρευτούμε κιόλας.... αν έχει καλό σώμα μήπως το.... προσπαθήσω!
ύψος?
κιλά?
βυζί?κώλος?
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
786
Κριτικές
4
Like
1.017
Πόντοι
86
ευχαριστώ συναγωνιστή για τις infos...

από σώμα όμως τί λεει?
δε θα την παντρευτούμε κιόλας.... αν έχει καλό σώμα μήπως το.... προσπαθήσω!
ύψος?
κιλά?
βυζί?κώλος?
μια από τα ίδια
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Καλημερα. Δεν εχω βρεθει με την κυρια αλλα εχω κρατησει μια κριτικη συμπολεμιστη, τρια χρονια πριν αν θυμαμαι καλα και στην παραθετω αυτουσια. Τοτε δεν ειχε το προγραμμα ερωτικη επαφη.

"Όποιος έχει τα λουμπάκα του μπορεί να την επισκευθεί, σε 3-4 το πολύ 5 συνεδρίες θα τον έχει κάνει περδίκι, από κει και πέρα το πολύ κάνα φραπεδάκι με +10€, αλλά απ'ότι κατάλαβα κι αυτό δεν γουστάρει να το κάνει. Από εμφάνιση είναι ψηλή νταρντανογυναίκα με πιασίματα, θα την έλεγα ασχημούλα αλλά για μένα δεν έχει σημασία γιατί γενικά την βρίσκω ντε-καβλέ, οπότε το τελευταίο  που ήθελα ήταν να την πηδήξω.
Θα μου πείτε τότε γιατί πήγα, μα από περιέργια βέβαια, ήθελα να δω με 30€ τι παίρνω,
λοιπόν πήρα μιας ώρας αξιόλογο μασάζ για τα λουμπάκα μου  
και ναι για 30€ θα ξαναπάω μόνο και μόνο για το μασάζ.
ΥΓ. Η αλήθεια είναι πως την έχει την μούρλα της,αλλά δεν πιστεύω να κινδυνεύουμε  
ΥΓ2.ΠΡΟΣΟΧΗ ψάχνει απεγνωσμένα άντρα να παντρευτει "

Ελπιζω να βοηθησα.

Ευχαριστω φιλε ...την ειχα δει αυτη την παλια "κριτικη" αλλα οπωs καταλαβαινειs δεν βοηθαει και πολυ γιατι η κυρια εχει αλλαξει απο προγραμμα , τιμεs κλπ. οποτε ...... παντωs ευχαριστω για την απαντηση !!!!  :hi:
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.270
Πόντοι
3.886
Ρε μαγκες με τ yourmassage τι παιζει γτ χρεωνουν πολλα λεφτα...Κανα γαμησι πεφτει?
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
ποιο λετε? αυτο που ειναι Σταδιου 61? οι θεραπευτριες παντως ειναι τουμπανο....... :headbaning2: :headbaning2:
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.291
Πόντοι
216

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Καμιά εντύπωση από την ευγενική φίλη μας τη Μάγκι;

Εγω πήγα, ηταν μια χοντρή και μια αδυνατη. Στην αρχη ειπαν και για εκτόνωση (η χοντρη το ειπε), πηρα την αδυνατη, το μιλφ. Αυτη στο τελος δεν εκανε τιποτα, και οταν ζητησα τα ρεστα απο την χοντρη που ειχα πληρωσει, λεει η καθεμια κανει το προγραμμα της, εγω προσεχω τους πελάτες μου. Αντε βρες άκρη. Οκ για 25 ευρω λες τουλαχιστον εκανα το μασαζ μου, αν και τιποτα σπουδαιο.
 

Nikos_mikos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
64
Πόντοι
0
Εγω πήγα, ηταν μια χοντρή και μια αδυνατη. Στην αρχη ειπαν και για εκτόνωση (η χοντρη το ειπε), πηρα την αδυνατη, το μιλφ. Αυτη στο τελος δεν εκανε τιποτα, και οταν ζητησα τα ρεστα απο την χοντρη που ειχα πληρωσει, λεει η καθεμια κανει το προγραμμα της, εγω προσεχω τους πελάτες μου. Αντε βρες άκρη. Οκ για 25 ευρω λες τουλαχιστον εκανα το μασαζ μου, αν και τιποτα σπουδαιο.

Και το πρόγραμμα της χοντρής με εκτόνωση είναι επίσης στα 25 ευρώ;
 

giwrgos777

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
63
Κριτικές
8
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους.μήπως ξερει κανεις τιποτα περαιτερω για click for massage;υπαρχει δυνατοτητα για κατι παραπανω;κανεις αποψη για Δημητρα Α;

Ευχαριστω εκ των προτερων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom